HafBezObav.cz
07. Prosinec 2019, 14:58:47 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 20   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Nazrál čas na nového pejska - poraďte mi:-)  (Přečteno 28880 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Pohlaví: Ženské

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 24. říjen 2010, 11:41:12 »

Nejvíc se mi asi líbí ten s nejširším bílým pruhem. Ale ono těžko říct, oni se jim ty ksichtíky ještě změní. I když Capuccino s ponožkou má hodně do sebe...

To teda!!! Smiley
Zaznamenáno

Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Rusty (04-17) Franco (5.10.07) Tony (23.9.17)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #46 kdy: 24. říjen 2010, 12:57:44 »

jsou všechny stejný Wink už máš jméno na O?
Zaznamenáno

Sašulka Bernská
Vítěz dne (BOD)

Max a Gordík a Ounnie

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #47 kdy: 24. říjen 2010, 14:30:44 »

Nemám ani jméno ani vybranýho, právě proto, že jsou všechny stejný... Ten Fusekláč mě ale bere, navíc je to šílenej mazel.. a chválila mi ho i poradkyně chovu:-) jenže nestandart....
Zaznamenáno

SZ: Dustin
Kristýnka
Dogus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #48 kdy: 24. říjen 2010, 14:32:41 »

Nemám ani jméno ani vybranýho, právě proto, že jsou všechny stejný... Ten Fusekláč mě ale bere, navíc je to šílenej mazel.. a chválila mi ho i poradkyně chovu:-) jenže nestandart....
tak pokud bys s ní nechtěla krýt, tak je to jedno ne:)?
Zaznamenáno

SZ Kristyna Havova
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 24. říjen 2010, 19:21:04 »

Právě, aspoň je origoš Wink...
Zaznamenáno

Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Rusty (04-17) Franco (5.10.07) Tony (23.9.17)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #50 kdy: 24. říjen 2010, 19:28:52 »

Právě, aspoň je origoš Wink...

a poznáš si ho na dálku Wink
Zaznamenáno

petrb
Dogus Maximus
*

Víc než kámoš...

Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 25. říjen 2010, 08:18:55 »

Nepřemejšlej nad O a vem Fusa.
Zaznamenáno
Barush
Total Ultra Super pes

Berry 20.2.2008

Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 25. říjen 2010, 09:39:01 »

Nepřemejšlej nad O a vem Fusa.

ja to pochopila tak, ze Papucak ma rodinu, jen si ho jeste nemuzou z nejakyho duvodu vzit  Huh?
Zaznamenáno

www.berrycz.webnode.cz

pro SZ barapalkoskova
petrb
Dogus Maximus
*

Víc než kámoš...

Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 25. říjen 2010, 10:37:39 »

ja to pochopila tak, ze Papucak ma rodinu, jen si ho jeste nemuzou z nejakyho duvodu vzit  Huh?
A to je přesně, proč bych ho zuby nehty chtěla.Já sem na tohle alergická. Přemejšlim vo tom, že si pořídím zvíře na nějakejch deset či kolik let a pak najednou přídu na to, že si ho eště nemůžu z nějakýho důvodu vzít....
Zaznamenáno
iwule
Dogus Suprus
*

Kytka a Kolouch

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #54 kdy: 25. říjen 2010, 10:45:21 »

A to je přesně, proč bych ho zuby nehty chtěla.Já sem na tohle alergická. Přemejšlim vo tom, že si pořídím zvíře na nějakejch deset či kolik let a pak najednou přídu na to, že si ho eště nemůžu z nějakýho důvodu vzít....

nevim co je na tom tak špatnýho, my jsme to tak měli taky. nechtěla sem štěně přivést do stresu a řešila sem bydlení. až když bylo vše hotovo brala sem si psa. jenže sem chtěla toho konkrétního. proto mi tohle přijde naprosto normální.
Zaznamenáno

Bígl není hůř ovladatelný, jen páníček se při jeho výcviku hůře ovládá
Barush
Total Ultra Super pes

Berry 20.2.2008

Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 25. říjen 2010, 11:51:16 »

Hele, ja si Berryho brala taky az v jeho 11 tydnech, driv to proste neslo Wink
Zaznamenáno

www.berrycz.webnode.cz

pro SZ barapalkoskova
bodlinka
Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 25. říjen 2010, 12:00:53 »

Beru je všechny tři, Mavericka, Ferdinanda i Ňuňu, ale eště byste brzo rády platily výkupný.... jinak se narodily mimina, včera, dkyž jsem byla na Moravě... je jich šest, 4kluci a 2holky..

http://www.sojkovy-queenelsa.cz/berner/vrh_O/berner/vrh_O/vrh_O.html - tady si můžete prohlídnout ty malinkatý symetrický xichtíky...

A tady máte fotečku pejska, jehož mamina pocháze také z QE. Pejsek je u paní Sojkové, než bude moci do rodiny... Mě se strašně líbí, ale je to nestandart, protože má jednu ponožku moc vysokou. Jmenuje se Capuccino - u mě zvaný Papučák. http://www.valerossbohemia.cz/odchovy/vrh_c/gal_5.5_tydne/img00003.htm

Saso, koukam hlavne na displazku- Babicka Kapucinaka a Ockare je stejna, tam se s tim nic nenadela..
ale u toho ocka, ma tatinek, HD B a jeho ded taky. Jelikoz se dysplazka projevi ze 70% u chlapu, tak bych to asi neriskala.
u toho cecka: jen se prosim Te poptej na tatku - B-Aztek mocny akord. v seznamu kssp vubec neni, ani v byvalych plemenicich.
stenak jeho matka...at Ti poslou odkaz na nejakou statstiku v polskym klubu..
matka feliny Aida: http://www.kssp.cz/chovne-feny/bsp/queen-elsa-aida.pdf
otec feliny je zahranicni, takze nema zaznam.

to C vypada lip, ale bude to trochu loterie, ale pokud Ti doposlou info, tak by to mohlo byt fajn.
Zaznamenáno
petrb
Dogus Maximus
*

Víc než kámoš...

Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 25. říjen 2010, 14:52:39 »

nevim co je na tom tak špatnýho, my jsme to tak měli taky. nechtěla sem štěně přivést do stresu a řešila sem bydlení. až když bylo vše hotovo brala sem si psa. jenže sem chtěla toho konkrétního. proto mi tohle přijde naprosto normální.
Možná to nejni normální, co já vim, ale pořízení psa plánuju dopředu a přizpůsobuju tomu všecko kolem, nejdřív příprava, pak živočich. Prostě tohle jde mimo MĚ.
Zaznamenáno
Katkak
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 25. říjen 2010, 16:05:39 »

Možná to nejni normální, co já vim, ale pořízení psa plánuju dopředu a přizpůsobuju tomu všecko kolem, nejdřív příprava, pak živočich. Prostě tohle jde mimo MĚ.
V ideálním případě jo. Já se psem ještě pár let nepočítala, ale pak jsem se náhodou dozvěděla, že fenka, po které jsem štěndo chtěla, má 5týdenní holčičky, následoval týden přemlouvání (no, spíš přeřvávání) rodičů a pak jsem během 4 dnů sehnala to nejnutnější, abych si Dinuli mohla v 7 týdnech odnést :-). Takže chápu, že člověk může mít dlouho něco naplánovaného a "najednou mu do toho přijde" pes  Smiley
Zaznamenáno

Sašulka Bernská
Vítěz dne (BOD)

Max a Gordík a Ounnie

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #59 kdy: 25. říjen 2010, 18:20:02 »

Holky, já jsem to napsala blbě. Ty Céčkový děti jsou v QE, protože Majitelka Feliny je obchodní zástupce jedný firmy s psím krmivem a zastupuje na Slovensku, takže třeba celej tejden neni doma. Nechala Felinu nakrejt, jen pod podmínkou, že si jí paní Sojková nechá i se štěňákama u sebe a odchová jo. Protože je Felina její štěně, tak to klaplo. Není tam sám a pořád páníčka nemá. Ostatní ségry a brácha jsou už zadaný, on jedinej ne.

Mě se Fuska fakt líbí.... Jenže právě, ten už má jít do rodiny příští týden. A já už bych chtěla, aby malej přišel do hotovýho, až budu komplet přestěhovaná do přízemí. Nerada bych ho vůbec zvykala na schody....teď bych ho sice nosila, ale to taky nejde furt a navíc by si nahoře zvyknul...Dustin mi pak lezl nahoru furt a jenom bůh ví, jakej to mělo vliv na jeho haksničky a hlavně tu páteř...

Fuska už teď je krásnej, ty malý jsou prostě ještě moc malý, aby se dalo třeba vybírat, no....

Holky, jak je to s pupeční kýlou? Je to problém?
Zaznamenáno

SZ: Dustin
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 20   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!