HafBezObav.cz
20. říjen 2019, 09:31:23 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 16 17 [18] 19 20   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Nazrál čas na nového pejska - poraďte mi:-)  (Přečteno 27730 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Leňule :-)
Dogus Maximus
*

Pohlaví: Ženské

Kessy *28.11.2008

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #255 kdy: 25. Květen 2016, 14:13:16 »

Ty jo...nebyla jsem tu pár měsíců a takové novinky.
I když už je to pasé, tak já bych asi teda do štěněte v tvém případě nešla..navíc živě si pamatuji, jak jsem byla hotová z Ria, když byl fakt malinkej a to jsem měla k němu dvě dospělé vychované holky a žádné dítě.
Ted jsem za něj strašně ráda, ale ono než s tím psem budeš moct pořádně fungovat, tak to taky ještě tak rok potrvá Smiley Není to tak dávno, co jsem Ria musela nosit v batohu, abychom mohli jít na menší trek atd atd...
Štěně je fakt starost a zjistila jsem, že jsem stejně jako u dětí až na "starší" psi, resp. štěnata, který už vnímají, umí se vesměs venčit venku atd, takže tak od 4 měsíců dál Smiley Do té doby jsem toho měla fakt plné kecky a kolikrát jsem myslela, že se z toho složím (což se teda docela blbě přiznává ) Smiley

Každopádně hodně štěstí! Smiley Mám ted možnost se vídat s mladou malinou a je to super zvíře, ale pořád je to velký kořistník a občas pes "napřeshubu" Cheesy Ale čím dál více se mi tyhle zvířata líbí Smiley)

ty jo, tak to z Dottky v tom uplně malym štěňátkovskym věku jsem vyčerpaná nebyla vůbec, na Kessynu už si upřímně vůbec nepamatuju Grin, z Elišky občas jo, ale už si ten režim sednul a neni to tak hrozný, navíc ona je zlatý dítě Smiley ...
Zaznamenáno

"Psi jsou ve tvarování lidí mnohem úspěšnější, než lidé ve tvarování psů." (SG)

Chery z Mokropeské zahrady *18.4.1996 +29.12.2008
Kessy *28.11.2008
MJ Final Countdown *30.9.2011
Dotty Dream Harisson *11.5.2014
Aiwo Easy Euforia *19.4.2017

pro SZ lenkarambo
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #256 kdy: 25. Květen 2016, 14:28:52 »

Ja teda počítám s tim, ze to bude peklo. Uz rozmistuju po baráku klece a zátarasy  Grin
Zaznamenáno

IwanaR
Total Ultra Super pes

Aengus *07.04.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #257 kdy: 25. Květen 2016, 14:46:26 »

Gratuluji k malinkam, strašně si mi líbí, ale vím že bych to nezvládla, moje láska už nejspíš doživotní je kelpie i velikostně mi sedí více než RR....a musím uznat že kelpií stěně nám dalo hodně zabrat,  ale stálo to za to. Máme jasno že časem přibude ještě alespoň jedna černo pálená :-)
Zaznamenáno

Kristýnka
Dogus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #258 kdy: 25. Květen 2016, 14:48:53 »

Hezky, obdivuju, zes priznala to vycerpani...  Kiss
Díky Smiley Jak říkám, teď jsem za něj strašně ráda, je úžasný:) ale začátky byli krusny, především pro mě Smiley byl a pořád ještě trošku je hodně  hyperaktivní, ale už jsme se s tím ona naučili pracovat:)
Zaznamenáno

SZ Kristyna Havova
Kristýnka
Dogus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #259 kdy: 25. Květen 2016, 14:50:35 »

ty jo, tak to z Dottky v tom uplně malym štěňátkovskym věku jsem vyčerpaná nebyla vůbec, na Kessynu už si upřímně vůbec nepamatuju Grin, z Elišky občas jo, ale už si ten režim sednul a neni to tak hrozný, navíc ona je zlatý dítě Smiley ...
Rio byl úplný jiný level než třeba Sunny Smiley byl strašně hyperaktivní a tak Smiley
Navíc jak jsem byla na to poprvé sama, tak to byl fakt mazec Smiley za mě ideal, kdybychom první dva měsíce vynechali Cheesy
Zaznamenáno

SZ Kristyna Havova
bodlinka
Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #260 kdy: 25. Květen 2016, 14:56:05 »

Ja to tak mela s bentlakem taky! Ja mela normalne "poporodni"deprese 😁 nejhorsi bylo odnaucit kousani do lytek a curani byla u nej hruza! Nez se to naucil, to to trvalo! Navic chodil a cural. Mela jsem treba mokrou caru ptes cely byt. Bang head
Zaznamenáno
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #261 kdy: 25. Květen 2016, 15:02:50 »

Gratuluji k malinkam, strašně si mi líbí, ale vím že bych to nezvládla, moje láska už nejspíš doživotní je kelpie i velikostně mi sedí více než RR....a musím uznat že kelpií stěně nám dalo hodně zabrat,  ale stálo to za to. Máme jasno že časem přibude ještě alespoň jedna černo pálená :-)

Jee, ty tady?

Kelpie musí bejt taky masakr...  Grin
Zaznamenáno

IwanaR
Total Ultra Super pes

Aengus *07.04.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #262 kdy: 25. Květen 2016, 15:14:29 »

Jee, ty tady?

Kelpie musí bejt taky masakr...  Grin
Jsem jen nakoukla...... Tongue
Menší očistec to byl, trochu podobné Riovi. Aengus byl naprosto úžasné, bezproblémové, klidné, hodné stěně,  oproti kelpii....taky zhruba 2-3 měsíce to byl fakt mazec pak jsme si sedli, ale půjdu do toho klidně znova :-)
Zaznamenáno

Leňule :-)
Dogus Maximus
*

Kessy *28.11.2008

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #263 kdy: 25. Květen 2016, 15:21:17 »

Asi mi to po maďařím štěněti s Dottkou přišla pohoda Grin a že by ona byla klidné štěně, to rozhodně ne, ale zas byla malá ... což teda, když jsem si přivezla tu malou ani ne dvoukilovou kuličku domu a pustila jí do baráku, řikala jsem si - ty bláho, ta se někde zabije, jak je maličká, další, co mi to utvrdilo, bylo to, když hned první den vyskočila na gauč, byla sotva po kotníky, ale gauč dala bravurně ... pak mi začla stěhovat ohrádku po místnosti ... byla to sranda s ní Grin
Zaznamenáno

"Psi jsou ve tvarování lidí mnohem úspěšnější, než lidé ve tvarování psů." (SG)

Chery z Mokropeské zahrady *18.4.1996 +29.12.2008
Kessy *28.11.2008
MJ Final Countdown *30.9.2011
Dotty Dream Harisson *11.5.2014
Aiwo Easy Euforia *19.4.2017

pro SZ lenkarambo
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #264 kdy: 25. Květen 2016, 15:35:31 »

https://www.youtube.com/watch?v=eD5dMNAooTk

Tohle táta našich "holčiček", docela řízek Grin
Zaznamenáno

IwanaR
Total Ultra Super pes

Aengus *07.04.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #265 kdy: 25. Květen 2016, 15:39:22 »

Asi mi to po maďařím štěněti s Dottkou přišla pohoda Grin a že by ona byla klidné štěně, to rozhodně ne, ale zas byla malá ... což teda, když jsem si přivezla tu malou ani ne dvoukilovou kuličku domu a pustila jí do baráku, řikala jsem si - ty bláho, ta se někde zabije, jak je maličká, další, co mi to utvrdilo, bylo to, když hned první den vyskočila na gauč, byla sotva po kotníky, ale gauč dala bravurně ... pak mi začla stěhovat ohrádku po místnosti ... byla to sranda s ní Grin
Ohrádka taky chodila po obýváku, přesně pomalu se to neudrželo při běhu na nohou  a gauč a postel na 1* Ona byla všeobecně dost oráchlá sedíme v obýváku ona běhá a nejednou visí na papírové lampě, za sekundu pod stolem za další na stole, gauči opět lampě a nestihneš ani prd....
Zaznamenáno

BarunkaT
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #266 kdy: 25. Květen 2016, 15:41:04 »

Kristýnko, takže kdyby jsi se rozhodovala znovu tak si ho nevezmeš?

Podle mě musí být mnohem horší dvě děti a jeden aktivní pes. Grin Tak uvidíme, snad to přežiju.
Zaznamenáno
Kristýnka
Dogus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #267 kdy: 25. Květen 2016, 15:44:40 »

Kristýnko, takže kdyby jsi se rozhodovala znovu tak si ho nevezmeš?

Podle mě musí být mnohem horší dvě děti a jeden aktivní pes. Grin Tak uvidíme, snad to přežiju.
To víš , že bych si ho znovu vzala Smiley jen říkám, že to byl docela masakr a v tvém případě si to už vůbec nedokážu představit Smiley Vyžadoval moji pozornost vesměs 24 hodin denně, když to trošku prezenu Smiley
Zaznamenáno

SZ Kristyna Havova
BarunkaT
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #268 kdy: 25. Květen 2016, 16:06:18 »

To víš , že bych si ho znovu vzala Smiley jen říkám, že to byl docela masakr a v tvém případě si to už vůbec nedokážu představit Smiley Vyžadoval moji pozornost vesměs 24 hodin denně, když to trošku prezenu Smiley
Jasný, ale furt si myslim, že jsem na tom teď líp než člověk co si vezme 14dní dovolenou a pak chodí pět dní v týdnu na 8hod do práce.
Zaznamenáno
bodlinka
Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #269 kdy: 25. Květen 2016, 16:07:29 »

Jasný, ale furt si myslim, že jsem na tom teď líp než člověk co si vezme 14dní dovolenou a pak chodí pět dní v týdnu na 8hod do práce.
Thumb Up presne, tohle je k nezaplaceni.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 16 17 [18] 19 20   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!