HafBezObav.cz
09. Prosinec 2019, 21:37:05 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 [2] 3 4   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Ceny štěňat  (Přečteno 8896 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Pohlaví: Ženské

Rusty (04-17) Franco (5.10.07) Tony (23.9.17)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #15 kdy: 16. Září 2010, 08:14:49 »

Já mám Aimee (fila) bez papírů taky, ale stála mě 10 tis., jinak papírové, které mají buď brazilskou krev, nebo aspoň jedou krýt mimo republiku průměrně 25 tis.Kč. Já se spokojila s tím, že máme tatínka s PP import Brazílie a matka též s PP, ale u starých lidí, kteří nejezdili na výstavy a svody a tak, takže nemohou "papírově" chovat. A stejně chtěli jen jednou.

A ty PP od rodičů jsi viděla? Wink
Zaznamenáno

Lestat
Host
« Odpověď #16 kdy: 16. Září 2010, 08:31:10 »

já byla překvapená když sem vybírala štěndo že pointři šly cca 5-12tis. většinou kolem těch 8. a oproti tomu stafbul kterejch je jak nas... za 15-30tis. přijde mi pointr jako větší "vzácnější pes" než stafbul a tak mě ta cena poměrně rozhodila. přitom pointři bych řekla že se kupodivu docela prodávaj narozdíl od stafbulů. stafíci jsou sice momentálně děsně módní ale je jich fakt mraky a chovatelům zbejvaj.

presne toto som si vravela aj ja.... ze vzacne plemeno (NKO) by malo byt drahsie ako modne, ktorych sa rodia mraky.

inak k tym RR, zistovala som ceny... trochu ma dorazila info, ze za standardne stena 35 000 a nestandardne 25 000!!!!!!
Zaznamenáno
iwule
Dogus Suprus
*

Kytka a Kolouch

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #17 kdy: 16. Září 2010, 08:35:27 »

presne toto som si vravela aj ja.... ze vzacne plemeno (NKO) by malo byt drahsie ako modne, ktorych sa rodia mraky.

inak k tym RR, zistovala som ceny... trochu ma dorazila info, ze za standardne stena 35 000 a nestandardne 25 000!!!!!!

tak ono tak nějak sem si vždycky myslela že velkej pes stojí víc  Grin a jako 5tis za poie no já byla v sedmym nebi.  Grin samozřejmě byli i za 3 ale to byly spíš takový omyly než plánovaný vrhy bych řekla
Zaznamenáno

Bígl není hůř ovladatelný, jen páníček se při jeho výcviku hůře ovládá
Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 16. Září 2010, 08:36:47 »

Jak jako? Jako že bys jich pár prodala za "plnou cenu" a zbytek dala zadara? Nebo všechny? To já teda chápu, že když to neprodaj za x tisíc, tak tu cenu snížej, přece náklady s tim ňáký spojený jsou... navíc bych se bála, že štěněte zadara by si někdo mohl mít tendenci "nevážit", když za něj neplatil (nemluvim o známejch).
Prodala bych některý za plnou cenu a pak bych je nabízela zdarma do spolumajitelství. Ta nízká cena právě přiláká spoustu pitomců, co na tom chtěj ušetřit a pak na to štěně už nemůžeš. Náklady s tim spojený jsou, ale jak řikám, než štěně za 4000 nějakýmu mentálovi, to na tom radši prodělám a budu moct o tom štěněti "rozhodovat".
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 16. Září 2010, 08:43:28 »

A ty PP od rodičů jsi viděla? Wink
Jinak Goofy má oba rodiče s PP, oba zdraví (mají vyšetřeno DKK) a standardní, bez loveckých zkoušek. Oba rodiče jsou dohledatelní, nepříbuzní a hned nám bylo řečeno kdo to je. V kontaktu jsem s majiteli matky i otce. I takový bezpapíráci existujou Kiss

To by vyloženě do klubu musel někdo přijít s potvrzením, že ten pes nebo ta fena měl tyhle konkrétní štěňata bez PP...a stejně by to majitel uhrál na pomluvu a nikoho by z klubu nevyloučili - ono je to zas až tolik nepálí - ze členů jdou členský příspěvky a na nečleny nedošáhnou.
Zaznamenáno

Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #20 kdy: 16. Září 2010, 08:44:25 »

JJ RR si drží vysokou cenu, zahraniční krytí obzvlášť.
Zaznamenáno

Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #21 kdy: 16. Září 2010, 08:50:02 »

Jinak Goofy má oba rodiče s PP, oba zdraví (mají vyšetřeno DKK) a standardní, bez loveckých zkoušek. Oba rodiče jsou dohledatelní, nepříbuzní a hned nám bylo řečeno kdo to je. V kontaktu jsem s majiteli matky i otce. I takový bezpapíráci existujou Kiss

To by vyloženě do klubu musel někdo přijít s potvrzením, že ten pes nebo ta fena měl tyhle konkrétní štěňata bez PP...a stejně by to majitel uhrál na pomluvu a nikoho by z klubu nevyloučili - ono je to zas až tolik nepálí - ze členů jdou členský příspěvky a na nečleny nedošáhnou.

No já myslím, že zrovna klub RR si o členy nemusí dělat starosti a to jsou tu v ČR dva. Genetickýma testama se to dá v pohodě zjistit zda jsou jeho nebo ne. Nevím jak v té době, ale dneska už by si na to sakra dali v klubu majzla, už těch mezinárodních ostud bylo celkem dost Sad

Jinak já jsem taky s majiteli feny v kontaktu a o Rustyho otci mi neřekla jen proto, že jí to majitel psa zakázal. Jinak to byla super ženská. Ale Goofyho případ je super.
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 16. Září 2010, 08:59:36 »

No já myslím, že zrovna klub RR si o členy nemusí dělat starosti a to jsou tu v ČR dva. Genetickýma testama se to dá v pohodě zjistit zda jsou jeho nebo ne. Nevím jak v té době, ale dneska už by si na to sakra dali v klubu majzla, už těch mezinárodních ostud bylo celkem dost Sad
Jako u RR je to možná vyhrocený, nevim, ale přijde mi že obecně je klubu většina věcí jedno - protože to je akorát práce navíc a prachy žádný. Většina má radši klapky na očích a uších a stará se jen pokud jde o zvýšení prestiže nebo přílivu peněz.
Zaznamenáno

Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #23 kdy: 16. Září 2010, 09:05:03 »

Jako u RR je to možná vyhrocený, nevim, ale přijde mi že obecně je klubu většina věcí jedno - protože to je akorát práce navíc a prachy žádný. Většina má radši klapky na očích a uších a stará se jen pokud jde o zvýšení prestiže nebo přílivu peněz.

U RR to vyhrocený je a zaplaťpánbůh, že tam jsou teď na vysokých postech lidi, kterým osud RR není lhostejný. I když bojovat proti lhostejné většině je dost namáhavé a vysilující. Nevidím do toho tak dokonale, jelikož v klubu nejsem, ale hodně toho slyším kolem.
Zaznamenáno

iwule
Dogus Suprus
*

Kytka a Kolouch

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #24 kdy: 16. Září 2010, 09:08:39 »

prosím jmenujte mi někdo klub jakéhokoliv plemene, který funguje. alespoň jeen prosím  Undecided
Zaznamenáno

Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #25 kdy: 16. Září 2010, 09:13:43 »

prosím jmenujte mi někdo klub jakéhokoliv plemene, který funguje. alespoň jeen prosím  Undecided

Co myslíš tím "funguje"? Nějakým způsobem funguje každý Wink
Zaznamenáno

iwule
Dogus Suprus
*

Kytka a Kolouch

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #26 kdy: 16. Září 2010, 09:21:13 »

Co myslíš tím "funguje"? Nějakým způsobem funguje každý Wink

no jako že dělá to co by dělat měl. že zkrátka nějakým způsobem, kontroluje chov jako takovej a snaží se o daný plemeno "starat" nebo jak to napsat. prostě řeší třeba takový věci co tu píšete. fungující klub si představuju prostě jako instituci spravedlnosti a záštity daného plemene. potřebuješ info-napíšeš na klub, máš problém-napíšeš na klub. něco se děje v souvislosti s plemenem-klub informuje. koná se akce plemene-klub organizuje. takhle naivně si to holt představuju
Zaznamenáno

petrb
Dogus Maximus
*

Víc než kámoš...

Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 16. Září 2010, 09:54:31 »

Ňuňu má rodiče s PP, oba zdraví (mají vyšetřeno DKK, negatívum) s dlouhým rodokméénem, jeden pracák, samý SNB, tunu zkoušek druhej němčomaďar výstavák, samý světovky, nepříbuzní, oba v zápětí po našem odběru mrtví na torzi. Návštěvy už před krytim. Kontakt i s taťkou, pak už BEZ. Potomek "zdravotní odpad". I takový papíráci sou.
Zaznamenáno
TerezaK.
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #28 kdy: 16. Září 2010, 10:06:40 »

K těm cenám lovečáků... Taky mě překvapilo, že parádní spojení NKO za 7 lidi komentovali slovy "to nemůže prodat". Myslím ale, že ceny u těchhle typů psů jsou takhle nízko proto, že se je pořizují především myslivci a ty by za ně 20 asi nedali... Proto taky ceny MOK a VOK jsou vyšší, protože to jsou modní plemena, který si pořizujou i jiný lidi. Českýho fouska, NKO, VMO, MMO apod. to člověk u nemyslivců moc nevidí  Wink U pointerů to bude asi taky tak, i když bych řekla, že ty jsou taky trochu módnější...
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 16. Září 2010, 10:08:52 »

K těm cenám lovečáků... Taky mě překvapilo, že parádní spojení NKO za 7 lidi komentovali slovy "to nemůže prodat". Myslím ale, že ceny u těchhle typů psů jsou takhle nízko proto, že se je pořizují především myslivci a ty by za ně 20 asi nedali... Proto taky ceny MOK a VOK jsou vyšší, protože to jsou modní plemena, který si pořizujou i jiný lidi. Českýho fouska, NKO, VMO, MMO apod. to člověk u nemyslivců moc nevidí  Wink U pointerů to bude asi taky tak, i když bych řekla, že ty jsou taky trochu módnější...
hm, to si myslim taky.
Zaznamenáno

Stran: 1 [2] 3 4   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!