HafBezObav.cz
01. Duben 2020, 13:03:34 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 [2] 3 4 ... 50   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: HafBO addiction :-)  (Přečteno 80647 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Pohlaví: Ženské

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 08. Leden 2008, 22:34:38 »

No chodím ještě na forum o osmácích..ale mám ho zaplí zároven s HAFBO,takže píšu co to dá tam i tady a když nejsem tady nejsem ani tam..nešidila bych vás tady :-)

Tak to jo, já se lekla, jestli nejsme odstrkovaný Huh?
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 08. Leden 2008, 22:40:52 »

V práci to stíhám málo třeba to zapnu,ale nemám tam tolik času odpovídat..takže zítra se tu asi moc nezdržím až večer po práci.

V práci by se to bez tebe taky nezbořilo, neboj. Von si každej ten vobojek a pamlsek může koupit někde jinde. Nebo až tam bude někdo jinej. Jednou seš zaneprázdněná a kvůli zákazníkům se nepřeskočíš  Grin Grin Grin
Zaznamenáno

yndiC
Dogus Suprus Maximus
*

Kerrinka *7.5.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #17 kdy: 08. Leden 2008, 23:06:16 »

Tak to jo, já se lekla, jestli nejsme odstrkovaný Huh?

nene ta tohle forum nezanevřu..chodím sem už dýl Cheesy jak na ty osmáky.Stejně jsem jen tady.. Grin
Zaznamenáno

yndiC
Dogus Suprus Maximus
*

Kerrinka *7.5.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #18 kdy: 08. Leden 2008, 23:13:43 »

V práci by se to bez tebe taky nezbořilo, neboj. Von si každej ten vobojek a pamlsek může koupit někde jinde. Nebo až tam bude někdo jinej. Jednou seš zaneprázdněná a kvůli zákazníkům se nepřeskočíš  Grin Grin Grin

No nezbořilo,ale to by jsi nevěřila jak některý lidi doukážou být tupí a musíš jim vysvětlovat třikrát že když mají štěně nemůžou koupit šampon proti parazotům,kterej je určenej POUZE na odblešní a nevysvětlíš jim že oni musí koupi na štěně..pořád si valí svoje,ale moje štěnátko má blešky a pořád se drbe a a a atd blá blá blá...je to fakt někdy děs.Nebo skoušení oblečků to už mi taky někdy leze krkem.Vysvětluju že tenhle fakt že bude MOC velkej,ale né ona to přece odhadne lépe já jo rozbalím ona tam trápí psa navlíkáním oblečku už když je zřejmé že bude velkej a nakonec mi ho s úsmevem vrátí zmuchlanej do klubíčka no ten je opravdu velkej..a takhle zkouší třeba 4 druhy oblečků různý velikosti no děs a tohle se odehrává i 20minut někdy i déle.. Tongue Tongue.
Takže toho času tam mám vážně někdy nedostatek a když je tam semnou i šéfka tak je na Pc zasekaná ona(objednávky,příjemky..)a máme tam jen jeden...
Uf to bylo vyčerpávající Wink..když si to tak představim vůbec se mi tam zítra nechce..
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 08. Leden 2008, 23:22:43 »

No nezbořilo,ale to by jsi nevěřila jak některý lidi doukážou být tupí a musíš jim vysvětlovat třikrát že když mají štěně nemůžou koupit šampon proti parazotům,kterej je určenej POUZE na odblešní a nevysvětlíš jim že oni musí koupi na štěně..pořád si valí svoje,ale moje štěnátko má blešky a pořád se drbe a a a atd blá blá blá...je to fakt někdy děs.Nebo skoušení oblečků to už mi taky někdy leze krkem.Vysvětluju že tenhle fakt že bude MOC velkej,ale né ona to přece odhadne lépe já jo rozbalím ona tam trápí psa navlíkáním oblečku už když je zřejmé že bude velkej a nakonec mi ho s úsmevem vrátí zmuchlanej do klubíčka no ten je opravdu velkej..a takhle zkouší třeba 4 druhy oblečků různý velikosti no děs a tohle se odehrává i 20minut někdy i déle.. Tongue Tongue.
Takže toho času tam mám vážně někdy nedostatek a když je tam semnou i šéfka tak je na Pc zasekaná ona(objednávky,příjemky..)a máme tam jen jeden...
Uf to bylo vyčerpávající Wink..když si to tak představim vůbec se mi tam zítra nechce..

Tak jedině ještě jeden kompík, jinak to nevidim. Nebo ať si šéfka dělá účetnictví po pracovní době, jednou si členka fóra a máš tu svoje povinnosti! Ale příspěvek FAKT vtipnej Grin Grin Grin vidim to v barvách!
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 26. Leden 2008, 21:44:52 »

Hele víte co by mě zajímalo? Co dělaj lidi, kteří jsou sice zaregistrovaný, ale jen se koukaj a vůbec nepřispívaj, nebo minimálně. To bych nevydržela, když se píše vo něčem co mě zajímá tak musim prostě přispět i kdyby nevim co. Ale někdo dá třeba jeden příspěvek za čtvrt roku. Chápu nový, než se rozkoukaj, ale tohle Huh?.
Zaznamenáno

Cessy a Koule
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #21 kdy: 26. Leden 2008, 21:47:23 »

Tak je to nezajímá a nepotřebujou sem přispívat  Cheesy
Zaznamenáno

pro  SZ : cessyakoule
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 26. Leden 2008, 21:50:17 »

Tak je to nezajímá a nepotřebujou sem přispívat  Cheesy

No jo, ale čtou to, víš, tak je to asi zajímá. Já se schválně koukám co dělaj, a jenom čtou. To právě nechápu. Kdyby to nečetli, dobrý, v pohodě, každej nemusí bejt takovej pošuk jako já. Ale že to čtou a nenapíšou Huh?...
Zaznamenáno

ajulik
Extra Super pes
**

Sally *29.4.2007, Geppetto *24.7.2010

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #23 kdy: 26. Leden 2008, 21:54:02 »

No jo, ale čtou to, víš, tak je to asi zajímá. Já se schválně koukám co dělaj, a jenom čtou. To právě nechápu. Kdyby to nečetli, dobrý, v pohodě, každej nemusí bejt takovej pošuk jako já. Ale že to čtou a nenapíšou Huh?...

znám pár takových co jenom čtou, já to taky nechápu, musím prostě reagovat, když chci k něčemu říct svůj názor nebo se jen podělit o historku či zkušenost, anebo požádat o radu.
Ti co nepřispívají, chodí spíš jenom na cvičák a semtam něco přečtou, ale chápej, když ve štěňatech rozebíráme chlapy a tak podobně, tak se absolutně nemůžou chytat. Chtělo by to moderované forum a chat. Pak by to asi mohlo něco změnit.  Undecided
Zaznamenáno

"Chceš-li ovládat svého psa, musíš se nejprve naučit ovládat sám sebe."
Cessy a Koule
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #24 kdy: 26. Leden 2008, 21:56:00 »

Jo tak to se občas nechytám ani já   Cheesy Když přijdu po dni, tak je tu třicet příspěvků a mě to nebaví číst zpět  Grin
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 26. Leden 2008, 21:57:01 »

znám pár takových co jenom čtou, já to taky nechápu, musím prostě reagovat, když chci k něčemu říct svůj názor nebo se jen podělit o historku či zkušenost, anebo požádat o radu.
Ti co nepřispívají, chodí spíš jenom na cvičák a semtam něco přečtou, ale chápej, když ve štěňatech rozebíráme chlapy a tak podobně, tak se absolutně nemůžou chytat. Chtělo by to moderované forum a chat. Pak by to asi mohlo něco změnit.  Undecided

Aha tak to já vůbec nevím že něco takovýho existuje. Já na žádný jiný fóra a čety nechodim, už takhle sem ráda že to tady stíhám. Člověk napíše pár odpovědí a je večer Grin
Zaznamenáno

ajulik
Extra Super pes
**

Sally *29.4.2007, Geppetto *24.7.2010

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #26 kdy: 26. Leden 2008, 22:03:19 »

Aha tak to já vůbec nevím že něco takovýho existuje. Já na žádný jiný fóra a čety nechodim, už takhle sem ráda že to tady stíhám. Člověk napíše pár odpovědí a je večer Grin

já bych to taky netušila, ale přítel je administrátorem na úplně jiném foru úplně o jiných věcech a prostě příspěvky, které nepatří k tématu přesune jinam nebo smaže. Prostě aby nevzniklo to co tady,že když hledáš informaci, zjistíš věci všemožné kolem, ale k tématu o hodně míň. Jenže na admina je potřeba, aby byl online pořád, tudíž několik adminů, aby to fungovalo... To tady asi nemá kdo dělat.
Zaznamenáno

"Chceš-li ovládat svého psa, musíš se nejprve naučit ovládat sám sebe."
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 26. Leden 2008, 22:06:53 »

já bych to taky netušila, ale přítel je administrátorem na úplně jiném foru úplně o jiných věcech a prostě příspěvky, které nepatří k tématu přesune jinam nebo smaže. Prostě aby nevzniklo to co tady,že když hledáš informaci, zjistíš věci všemožné kolem, ale k tématu o hodně míň. Jenže na admina je potřeba, aby byl online pořád, tudíž několik adminů, aby to fungovalo... To tady asi nemá kdo dělat.

Tak já bych možná mohla Grin.....
jenže já bych to nevydržela a odpovídala bych do toho takže bych to nestíhala kontrolovat Undecided
Zaznamenáno

Cessy a Koule
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #28 kdy: 26. Leden 2008, 22:08:36 »

A jak by jsme to tu pak rozebírat ty věci. Kdyby tu byl chat, tak si to potom stejně nepřečteš, takže takhle je to vlastně taky dobrý  Wink
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 31. Leden 2008, 11:56:24 »

Hele za leden přes pět a půl tisíce příspěvků. Vy jste šílenci Grin
Zaznamenáno

Stran: 1 [2] 3 4 ... 50   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!