HafBezObav.cz
13. Prosinec 2019, 12:14:01 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Místa vyhrazená pro volné pobíhání psů  (Přečteno 33532 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Cessy a Koule
Total Ultra Super pes

Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #120 kdy: 18. říjen 2010, 18:45:19 »

až dostaneš pokutu, smát se přestaneš Wink
Asi tak, my dostali jenom vynadáno, jsme docela "na okraji" Prahy, tak byl policajt docela v pohodě. Otázka je, jestli když potkáš policajta "v centru", jestli bude taky tak hodnej, že ti jenom vynadá Wink
Zaznamenáno

pro  SZ : cessyakoule
Lucietka
Host
« Odpověď #121 kdy: 18. říjen 2010, 18:46:54 »

Asi tak, my dostali jenom vynadáno, jsme docela "na okraji" Prahy, tak byl policajt docela v pohodě. Otázka je, jestli když potkáš policajta "v centru", jestli bude taky tak hodnej, že ti jenom vynadá Wink

Jak nám kontrolovali ten čip tak to bylo přesně na tom místě, jak jsou všichni psi na volno a být nesmějí a neřekli ani popel, ještě jsme pokecali o psech. Asi spíš náhoda  Grin Jinak jsem koukala, pokuta může být mdo výše 1000Kč
Zaznamenáno
Marek p.
Host
« Odpověď #122 kdy: 18. říjen 2010, 18:47:29 »

Já když vidím kohokoli, jak jde k nám, tak si psa volám a když jdou/jedou policajti, tak si dávám echt záležet a nikdy jsme neměli problém, dokonce se jednou dva policajti ptali, jestli si jí můžou pohladit. Podle mě hodně záleží, na koho narazíš, v jaký situaci...
Kike chodí na volno většinou po vyběhání se a to fakt (v tu dobu) neznám pohodovějšího a poslušnějšího psa, takže kdybych za ní dostala pokutu, hodně bych truchlila Grin
Zaznamenáno
Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #123 kdy: 18. říjen 2010, 18:50:06 »

Já teda většinou vim, že tam kde jsme psi nesmějí být navolno - v rokli a blízkém okolí jsem policajty několikrát potkala a nikdy mi neřekli ani ň. Občas je potkávám, když jedu na kole, a to mi ještě uhnou z cesty Grin Nenosim na venčení občanku ani peníze, takže by to ještě znamenalo vzít mě se dvouma velkýma psama na služebnu a blablabla...takže myslim, že i kdyby něco, raději to budou řešit domluvou (ve vlastním zájmu Grin)
Zaznamenáno

Katkak
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #124 kdy: 18. říjen 2010, 18:50:57 »

Já když vidím kohokoli, jak jde k nám, tak si psa volám a když jdou/jedou policajti, tak si dávám echt záležet a nikdy jsme neměli problém, dokonce se jednou dva policajti ptali, jestli si jí můžou pohladit. Podle mě hodně záleží, na koho narazíš, v jaký situaci...
Kike chodí na volno většinou po vyběhání se a to fakt (v tu dobu) neznám pohodovějšího a poslušnějšího psa, takže kdybych za ní dostala pokutu, hodně bych truchlila Grin
Hlavně na třináctce být na volno můžou. Kámoška psala na radnici, a prej zatim se P-13 řídí vyhláškou magistrátu nebo čím, svojí nemá, a podle té prej můžou být navolno, pokud někde vyloženě není cedule se zákazem. Aspoň tak to ta ženská psala
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #125 kdy: 18. říjen 2010, 18:53:01 »

Hlavně na třináctce být na volno můžou. Kámoška psala na radnici, a prej zatim se P-13 řídí vyhláškou magistrátu nebo čím, svojí nemá, a podle té prej můžou být navolno, pokud někde vyloženě není cedule se zákazem. Aspoň tak to ta ženská psala
U nás je to taky tak (navolno pokud není uvedeno jinak)...a je supr to vědět a ohánět se tim, když někdo na sídlišti nadává "ať si toho psa připneš"  Wink
Zaznamenáno

Marek p.
Host
« Odpověď #126 kdy: 18. říjen 2010, 18:53:44 »

Jo? Já nevím a přiznám se, že to neřeším vůůůbec nikde, spoléhám na svůj šarm Grin Grin Grin Grin

Ale teda ty hladící cajti byli ještě na Řepích...
Zaznamenáno
Marek p.
Host
« Odpověď #127 kdy: 18. říjen 2010, 18:55:59 »

U nás je to taky tak (navolno pokud není uvedeno jinak)...a je supr to vědět a ohánět se tim, když někdo na sídlišti nadává "ať si toho psa připneš"  Wink
Musim zaťukat, že se mi to fakt ještě nestalo, já si jí chytám dycky a občas se mi dokonce i stane, že mi tu někdo řekne, ať jí nechytám, že nás znají a ví, že je hodná... Ale zase se mě stalo to s tou megerou, která mi nadávala, ať nechodíme určitou cestou, protože je tam za plotem pes, kterej štěká, když jdeme kolem... Moc jsem to jakože nepochopila, ale budiž Grin
Zaznamenáno
Lucietka
Host
« Odpověď #128 kdy: 18. říjen 2010, 18:56:09 »

Jo? Já nevím a přiznám se, že to neřeším vůůůbec nikde, spoléhám na svůj šarm Grin Grin Grin Grin

Ale teda ty hladící cajti byli ještě na Řepích...

já spíš spolíhám na šarm Sáry než na svůj  Grin Grin
Zaznamenáno
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Rusty (04-17) Franco (5.10.07) Tony (23.9.17)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #129 kdy: 18. říjen 2010, 18:56:51 »

Tak ve Stromovce jsem už zažila pokutu (tedy ne já osobně) za proběhnutí psa záhonem - 500,-Kč a přes den tam policajti dávají pokuty i za to volné pobíhání - většinou taky těch 500,- (záleží jak moc diskutuješ), ale já nikdy žádnou nedostala, chodím venčit v době kdy se mění směny a všichni jsou na služebně Wink
Zaznamenáno

Alča, Abby a Easy
Strážný Pes
Dogus Suprus
*

Abby *20.12.2005 Easy *18.6.2008 Noisy *18.11.2012

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #130 kdy: 18. říjen 2010, 18:58:38 »

tak já mám Abby navolno skoro všude, když vidím policajty, chytám, na vodítku vodím easy a pouštím jen na psí louce u baráku nebo právě v hostíku či miličáku, ale právě by mě zajímalo, jak to tam je, jsou tam různý louky, kde se scházej právě pejskaři a když jedou cajti kolem, neřeší to, ale nevím, jestli už si jen zvykli nebo to tam fakt psí louka je Sad tak kdybyste někdo narazil na miličák nebo hostík jak to v nich kde přesně je tak to sme prosím hoďte
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #131 kdy: 18. říjen 2010, 18:58:48 »

Tak ve Stromovce jsem už zažila pokutu (tedy ne já osobně) za proběhnutí psa záhonem - 500,-Kč a přes den tam policajti dávají pokuty i za to volné pobíhání - většinou taky těch 500,- (záleží jak moc diskutuješ), ale já nikdy žádnou nedostala, chodím venčit v době kdy se mění směny a všichni jsou na služebně Wink
to je dobrá vychytávka  Grin
Zaznamenáno

Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #132 kdy: 18. říjen 2010, 18:59:37 »

Já teda většinou vim, že tam kde jsme psi nesmějí být navolno - v rokli a blízkém okolí jsem policajty několikrát potkala a nikdy mi neřekli ani ň. Občas je potkávám, když jedu na kole, a to mi ještě uhnou z cesty Grin Nenosim na venčení občanku ani peníze, takže by to ještě znamenalo vzít mě se dvouma velkýma psama na služebnu a blablabla...takže myslim, že i kdyby něco, raději to budou řešit domluvou (ve vlastním zájmu Grin)

Nebo by tě doprovodili domů pro tu občanku, to už mi taky někdo říkal. Já to tedy nosím s sebou na větší venčení a výlety (takže všude kromě Stromovky), už kvůli dokazování lidem, že jsou fakt očkovaní, kdyby se náhodou někde něco semlelo.
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #133 kdy: 18. říjen 2010, 19:01:27 »

Nebo by tě doprovodili domů pro tu občanku, to už mi taky někdo říkal. Já to tedy nosím s sebou na větší venčení a výlety (takže všude kromě Stromovky), už kvůli dokazování lidem, že jsou fakt očkovaní, kdyby se náhodou někde něco semlelo.
No, to by mohli, ale pochybuju že by se jim to chtělo...
Zaznamenáno

Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #134 kdy: 18. říjen 2010, 19:02:24 »

to je dobrá vychytávka  Grin

Za těch 6 let jsem mezi 17.-19 hod. potkala ve Stromovce poldu možná tak max. 5x.
Přitom si všichni co chodí dřív a přes den stěžují, že jich tam je hafo a pokuty dávají.
Zaznamenáno

Stran: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!