HafBezObav.cz
09. Prosinec 2019, 23:04:17 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Ženská, chlap a pes... jak to vlastně máte?  (Přečteno 18149 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
greenangel
Host
« Odpověď #105 kdy: 11. říjen 2010, 14:50:03 »

já jo  Grin
Ráda slyšim že beznadějné romantičky ještě nevymřely. Grin
Zaznamenáno
iwule
Dogus Suprus
*

Pohlaví: Ženské

Kytka a Kolouch

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #106 kdy: 11. říjen 2010, 14:50:56 »

Ráda slyšim že beznadějné romantičky ještě nevymřely. Grin

to neni o tom že bych nebyla romantik ale příde mi to větší stres než romantika
Zaznamenáno

Bígl není hůř ovladatelný, jen páníček se při jeho výcviku hůře ovládá
petrb
Dogus Maximus
*

Víc než kámoš...

Zobrazit profil
« Odpověď #107 kdy: 11. říjen 2010, 14:53:45 »

já ne. umim si představit lepší zábavu než trávit den na radnici a tvářit se že tam sem ráda.
a eště navíc, když Ti řeknou, že velkem pes se nesmí zúčastnit obřadu...
Zaznamenáno
greenangel
Host
« Odpověď #108 kdy: 11. říjen 2010, 14:55:14 »

ale to neřikam. mam pocit že jedinej důvod ke svatbě (pro mě) jsou děti. tedy trochu omezit papírování co se příjmení týká. třeba moji rodiče spolu nemohli bydlet dokud se nevzali (kvůli rodině) a tak tam to třeba chápu. my s jardou spolu bydlíme a v podstatě tak nějak jako manželé žijem takže nevidim důvod to posvětit papírově. pokud by nějaký důvod byl (děti, nemoc...) tak jsem pro.
Možná jsem to tu už někde psala.
Moje kamarádka se 2 malýma dětma (obě ve školce) s partnerem se kterým žila přes 6let. Jeden týden přišel se zásnubnim prstenem, druhý týden umřel na Slovensku (od kud pocházel). Jeho ridina silně věřící jí o tom nedala ani vědět! To že umřel se dozvěděla od kolegů z práce... neposlali jí parte, dětiství žádný, teď se akorát tahá po soudech aby dostala něco pro děti...
Zaznamenáno
iwule
Dogus Suprus
*

Kytka a Kolouch

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #109 kdy: 11. říjen 2010, 14:55:52 »

a eště navíc, když Ti řeknou, že velkem pes se nesmí zúčastnit obřadu...

to by si mohli zkusit  Grin dízan a niki pudou za družičky  Grin akorát přemejšlim kterej magor by si mě v tom případě vzal.  Grin
Zaznamenáno

iwule
Dogus Suprus
*

Kytka a Kolouch

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #110 kdy: 11. říjen 2010, 14:58:50 »

Moje kamarádka se 2 malýma dětma (obě ve školce) s partnerem se kterým žila přes 6let. Jeden týden přišel se zásnubnim prstenem, druhý týden umřel na Slovensku (od kud pocházel). Jeho ridina silně věřící jí o tom nedala ani vědět! To že umřel se dozvěděla od kolegů z práce... neposlali jí parte, dětiství žádný, teď se akorát tahá po soudech aby dostala něco pro děti...

tak ano sou takový případy (dokonce i ve velmi blízkém okolí) a v tom případě je asi svatba lepší řešení. zase ale v té rodině byli děti tak mi to přijde něco jiného. dokud děti nemam tak k tomu prostě nemam důvod. a to že jí nikdo nedal vědět je smutný ale zase je to o té konkrétní rodině/příbuzných.
Zaznamenáno

Airen
Super pes
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #111 kdy: 11. říjen 2010, 14:59:07 »

To je hrozny  Cry
Zaznamenáno
greenangel
Host
« Odpověď #112 kdy: 11. říjen 2010, 15:00:11 »

To je hrozny  Cry
No, a to je tam x dalších věcí, tohle bylo jen ve zkratce. Holka si prožívá mojí noční můru.
Zaznamenáno
greenangel
Host
« Odpověď #113 kdy: 11. říjen 2010, 15:01:40 »

tak ano sou takový případy (dokonce i ve velmi blízkém okolí) a v tom případě je asi svatba lepší řešení. zase ale v té rodině byli děti tak mi to přijde něco jiného. dokud děti nemam tak k tomu prostě nemam důvod. a to že jí nikdo nedal vědět je smutný ale zase je to o té konkrétní rodině/příbuzných.
To je právě to, oni s ní vycházeli do chvíle než umřel úplně v pohodě. Normálně se navštěvovali všechno... Jenže ten její Honza byl hodně bohatej. Když se to stalo, chtěla rodina schrábnout všechno pro sebe. No humus.
Zaznamenáno
iwule
Dogus Suprus
*

Kytka a Kolouch

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #114 kdy: 11. říjen 2010, 15:06:02 »

No, a to je tam x dalších věcí, tohle bylo jen ve zkratce. Holka si prožívá mojí noční můru.

jardův kolega měl poměrně krušný život. oženil se a rozvedl protože manželka mu utekla se ženskou někam do ciziny, pak si našel partnerku a asi 5 let se snažili o dítě. na štědrý den (je to asi dva roky zpátky) jel z práce domů. před ním se nabouralo auto tak šel posádce pomáhat, když dával na silnici trojůhelník srazila ho 20letá řidička v BMW. na místě zemřel. doma měl 3 týdení dceru. partnerka samozřejmě nic nedostala. on byl u policie tušim přes 10let určitě, výsluhy šli rodině která samozřejmě jako by jeho partnerku neznala. tolik ve zkratce že život umí bejt hodně hnusnej. oni bohužel taky doplatili na to že nebyli svoji (tenkrát se pro ni dělala i nějaká sbírka-takže aspoň v kamarádech našla trochu oporu). nic to ale nemění na tom že prostě někdy ke svatbě důvody jsou a někdy ne.
Zaznamenáno

Airen
Super pes
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #115 kdy: 11. říjen 2010, 15:07:54 »

jardův kolega měl poměrně krušný život. oženil se a rozvedl protože manželka mu utekla se ženskou někam do ciziny, pak si našel partnerku a asi 5 let se snažili o dítě. na štědrý den (je to asi dva roky zpátky) jel z práce domů. před ním se nabouralo auto tak šel posádce pomáhat, když dával na silnici trojůhelník srazila ho 20letá řidička v BMW. na místě zemřel. doma měl 3 týdení dceru. partnerka samozřejmě nic nedostala. on byl u policie tušim přes 10let určitě, výsluhy šli rodině která samozřejmě jako by jeho partnerku neznala. tolik ve zkratce že život umí bejt hodně hnusnej. oni bohužel taky doplatili na to že nebyli svoji (tenkrát se pro ni dělala i nějaká sbírka-takže aspoň v kamarádech našla trochu oporu). nic to ale nemění na tom že prostě někdy ke svatbě důvody jsou a někdy ne.
Teda to jsou dost hrozny pribehy Sad
Zaznamenáno
greenangel
Host
« Odpověď #116 kdy: 11. říjen 2010, 15:13:13 »

A kdyby protějšky přišli s prstenem a pochlapili se, šly by jste do toho? Smiley
Posouvám Grin
Zaznamenáno
Iva_p
Dogus Suprus
*

Ellie, Cassie a Melounek

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #117 kdy: 11. říjen 2010, 15:15:07 »

Posouvám Grin

smiř se s tím, že je nás málo  Grin Nebo že bysme jen my měly dokonalý protějšky  Kiss Grin
Zaznamenáno

TerezaK.
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #118 kdy: 11. říjen 2010, 15:45:50 »

Já si zase myslim, že je to dobrý, když má každej úplně jinýho koníčka. Navzájem si do toho svýho nekecáte. Ono mít furt všechno společný je hezký... rok? Pak si chceš taky někdy od toho druhýho odpočinout...
Ale každej to může mít jinak. Mě to max vyhovuje tak jak to máme s M.

My to tak máme už čtyři roky a jsme pořád oba spokojení... První dva jsme spolu dokonce i pracovali, takže to, že teď spolu trávíme veškerej čas mimo práci je pořád mnohem míň než dřív  Smiley

Zrovna včera jsem nadhodila, že kdyby někdy třeba na výstavu jet nechtěl, tak že si seženu odvoz a pojedu sama a byla jsem odpálkována s tím, že samozřejmě budeme jezidt oba  Kiss
Zaznamenáno

Leňule :-)
Dogus Maximus
*

Kessy *28.11.2008

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #119 kdy: 11. říjen 2010, 16:15:27 »

to podle mého ani nenajdeš...Smiley chlap muže mít rád psy, chodit s tebou na procházky atd...ale nečekej, že s tebou bude jezdit po výcvikáčích....takových je hooodně málo...

Počkej...ale minimálně jednoho takovýho s Verčou známe!! Terka Šafránková od Bounty, má fajnovýho přítele, kterej s ní stravil CELOU sobotu v Lounech na závodech!! Fakt jsme nevěřili, že tam je dobrovolně Grin Grin
Zaznamenáno

"Psi jsou ve tvarování lidí mnohem úspěšnější, než lidé ve tvarování psů." (SG)

Chery z Mokropeské zahrady *18.4.1996 +29.12.2008
Kessy *28.11.2008
MJ Final Countdown *30.9.2011
Dotty Dream Harisson *11.5.2014
Aiwo Easy Euforia *19.4.2017

pro SZ lenkarambo
Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!