HafBezObav.cz
15. Listopad 2019, 09:47:50 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Ženská, chlap a pes... jak to vlastně máte?  (Přečteno 17932 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Šimona
Dogus Suprus
*

Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 02. Září 2010, 11:29:25 »

Co je smejčení bradičky Shocked Huh?

jednou za čas jí přetřu bradičku tampónkem s  nakapaným prurivetem. Díky tomu jí má krásnou a nedělaj se jí tam takové ty boláčky co dobrmánci někdy mívaj  Wink
Zaznamenáno

Šimona
Leňule :-)
Dogus Maximus
*

Kessy *28.11.2008

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #46 kdy: 02. Září 2010, 11:33:58 »

Nesouhlasím, neházejte chlapy do jednoho pytle!!! Jirka sám od sebe meje psům misky, vyměňuje vodu, když přijdu z procházky nebo z venku prostě, meje Beaerneyho, kdybych mu to dovolila chodí s nima ven a tak a prosit ho o to fakt nemusím  Smiley
Dokonce jednou Rice sám o sobě iniciativně čistil uši a smejčil bradičku, jen prohodil ty dvě lahvičky, ale tím se nic nestalo, bylo to roztomilý  Kiss

no jo, jenže Jirka je velká vyjímka, která se jen tak nevidí!!! Cheesy
Zaznamenáno

"Psi jsou ve tvarování lidí mnohem úspěšnější, než lidé ve tvarování psů." (SG)

Chery z Mokropeské zahrady *18.4.1996 +29.12.2008
Kessy *28.11.2008
MJ Final Countdown *30.9.2011
Dotty Dream Harisson *11.5.2014
Aiwo Easy Euforia *19.4.2017

pro SZ lenkarambo
Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 02. Září 2010, 11:34:47 »

My si psy pořizovali spolu, ale psovod jsem spíš já. Nicméně Petr je samozřejmě normálně venčí, jezdí s nima na kole, na lyžích, hází frisbee (někdy ho teda musim poprosit). Máme rozdělený ranní a večerní venčení (ráno já, večer on), přes den jak se to hodí. Vodu i žrádlo jim dá (když je doma sám, jinak je to na mě), je schopnej postarat se o pokastrační bábu a odměřovat a zapisovat kolik vypije. Umí jim vyčistit uši, vykoupat je, ošetřit menší zranění Smiley Když máme nějakej výcvikovej problém, tak ho řeší tak jak já mu vysvětlim a vím, že se opravdu snaží dělat to co nejlíp. Jediný na co bych si mohla stěžovat je, že je hodně benevolentní, má tendence je rozmazlovat, omlouvat a promíjet jim chyby...nicméně s tím se dá žít Grin Navíc si hrozně vážim toho, že je má opravdu strašně rád a hájí tuhle naší pejskařinu před všema nepejskařskejma kamarádama a rodinou a dokáže jim povídat o psech i když to třeba nikoho moc nezajímá  Kiss A ne že mi ho některá ukradnete!
Zaznamenáno

TerezaK.
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #48 kdy: 02. Září 2010, 11:41:48 »

My si psy pořizovali spolu, ale psovod jsem spíš já. Nicméně Petr je samozřejmě normálně venčí, jezdí s nima na kole, na lyžích, hází frisbee (někdy ho teda musim poprosit). Máme rozdělený ranní a večerní venčení (ráno já, večer on), přes den jak se to hodí. Vodu i žrádlo jim dá (když je doma sám, jinak je to na mě), je schopnej postarat se o pokastrační bábu a odměřovat a zapisovat kolik vypije. Umí jim vyčistit uši, vykoupat je, ošetřit menší zranění Smiley Když máme nějakej výcvikovej problém, tak ho řeší tak jak já mu vysvětlim a vím, že se opravdu snaží dělat to co nejlíp. Jediný na co bych si mohla stěžovat je, že je hodně benevolentní, má tendence je rozmazlovat, omlouvat a promíjet jim chyby...nicméně s tím se dá žít Grin Navíc si hrozně vážim toho, že je má opravdu strašně rád a hájí tuhle naší pejskařinu před všema nepejskařskejma kamarádama a rodinou a dokáže jim povídat o psech i když to třeba nikoho moc nezajímá  Kiss A ne že mi ho některá ukradnete!

No vida, takhle přesně si já představuju, že to má vypadat, když si pár pořídí společně psisko  Cheesy
Zaznamenáno

Šimona
Dogus Suprus
*

Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 02. Září 2010, 11:43:10 »

no jo, jenže Jirka je velká vyjímka, která se jen tak nevidí!!! Cheesy

vždycky jsem měla chlapa co moje psy měl rád a kdybych ho k nim pustila tak by je venčil a krmil a tak  Wink
Zaznamenáno

Šimona
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 02. Září 2010, 11:43:59 »

Myslim že si na něj brousí zuby Karola - řikala "Goofyáček mi nainštaluje novej komp"!!! Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 02. Září 2010, 11:44:38 »

Myslim že si na něj brousí zuby Karola - řikala "Goofyáček mi nainštaluje novej komp"!!! Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
všechno vim Grin
Zaznamenáno

greenangel
Host
« Odpověď #52 kdy: 02. Září 2010, 12:14:46 »

Goofiák je fakt vzornej psotáta!
Zaznamenáno
minik
Host
« Odpověď #53 kdy: 02. Září 2010, 13:55:51 »

Ja jsem si prvniho psa poridila sama, ale pritel si Viki hrozne oblibil, i kdyz je nepejskar. O druhym psovi nechtel ani slyset, ale kdyz videl, jak strasne ho chci, ustoupil. A vysledek? Kdykoliv mne s nima pomuze, venci je, hraje si, obetuje na ne svuj volny cas. Vycvik je na mne, co mi vyhovuje. Proste jsem za takoveho pritele strasne rada a moc si ho vazim. Preju vam holky, abyste mely taky takove stesti.
Zaznamenáno
Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 02. Září 2010, 14:07:51 »

Goofiák je fakt vzornej psotáta!
To jo, zrovna vzal dětičky s Airánem a Plyšovílou na Dívčí hrady abych se mohla učit  Kiss Kiss Kiss
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 02. Září 2010, 14:14:27 »

To jo, zrovna vzal dětičky s Airánem a Plyšovílou na Dívčí hrady abych se mohla učit  Kiss Kiss Kiss

Tak se uč a nečuč tady Grin Tongue
Zaznamenáno

lenprov
Total Ultra Super pes

.

Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 02. Září 2010, 14:20:15 »

Nesouhlasím, neházejte chlapy do jednoho pytle!!! Jirka sám od sebe meje psům misky, vyměňuje vodu, když přijdu z procházky nebo z venku prostě, meje Beaerneyho, kdybych mu to dovolila chodí s nima ven a tak a prosit ho o to fakt nemusím  Smiley
Dokonce jednou Rice sám o sobě iniciativně čistil uši a smejčil bradičku, jen prohodil ty dvě lahvičky, ale tím se nic nestalo, bylo to roztomilý  Kiss
taky nesouhlasím.
ráno odcházím jako poslední a odpo se zas dýl vracím - ted se štěndem je mišák oba vyvečí, vytře loužičky (přeci jen je prcek 6-7h Sad ), nakrmí..
první den, co jsem se vrátila do prahy, tak jim popletl zase krmení - malýmu dal jackiny a jackině malýmu a děsně se divil, že jim ještě musel přidat, jakej měli hlad  Grin bodejť by ne, páč malej má ted máminý granule jako pamlsky  Grin Grin bylo to taky milý.. a kdžy přijdu domů, většinou spěj naskládaný všichni na gauči, pr ráno brzy vstává (a to je vyvenčí), večer chodí se mnou a v noci s prckem chodím teda sama. stale si s nima hraje a pere. jen na tu vychovu jsem ja no - teda pokud neberete do vychovy hledej mysku apod. - to uci oba fakt skvele  Tongue
 Kiss
Zaznamenáno

TerezaK.
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #57 kdy: 02. Září 2010, 14:20:56 »

Co se ještě učíš?  Shocked
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 02. Září 2010, 15:04:56 »

Co se ještě učíš?  Shocked
nooo...na kvalifikační zkoušku na daňovýho poradce... Roll Eyes
Zaznamenáno

Naďa K.
Ultra Extra Super pes

Aimee 28.7. 2009 Beri 1.1. 2010

Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 02. Září 2010, 18:55:12 »

Úplně chápu, jak je Pavla+RaF, jelikož já též nemám, kam si Aimee odložit. Pořizovali jsme si ji s přítelem, ale ten na jaře změnil zaměstnání a spoustu času tráví, zejména teď v létě v cizině, od konce června byl tady 2 dny. Výběr plemene byl trochu pod jeho vlivem, filu měl už předtím (beze mě), takže se dokáže postarat, že nemusím nic kontrolovat, což je výhoda. Ale zejména ty poslední 3 měsíce je vše totálně na mě. Trochu jsem se snažila nenápadně zapojit naše, ale těžce se brání, že bych jim ji nechala třeba na víkend, mají z ní strach, že je velká a tak (a to by stačilo ji pustit na dvorek, nebo u mě na zahrádku). Na všechny dovolené jezdí s námi, ale chtěla jsem jet na přítelem na loď a tam fakt nemůže, takže jsem měla samozřejmě smolíka  Roll Eyes Bojím se, s ohledem na plemeno, někomu nechat klíče, abych třeba přes noc mohla na služební cestu a nemusela se složitě vymlouvat..zatím mi to prochází, tak uvidím, třeba i naši "přijdou k rozumu".
Zaznamenáno

pro SZ "nak"
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!