HafBezObav.cz
17. Listopad 2019, 10:42:15 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Ženská, chlap a pes... jak to vlastně máte?  (Přečteno 17945 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
greenangel
Host
« Odpověď #30 kdy: 02. Září 2010, 09:19:27 »

Chlapovi nemuzes naznacovat chlapa musis rovnou kopnout:D tudiz mu vrazit voditko a rict at jde vyvencit psy Grin Grin
Ono to není (v případě mých dosavadních chlapů) tak, že by se báli je venčit.... je to ani nenapadlo, ani nakrmit či vyměnit vodu je nenapadlo. Martin seděl doma u mě na gauči než jsem přišla z práce, já popadla psiska a když jsem se vrátila tak tam seděl pořád nebo se přesunul k PC. Ani s námi dohromady nešel, natož aby je vzal vyčůrat kolem baráku sám. Za celý rok ho to ani jednou nenapadlo. Na výletě s námi byl asi 3x. Když jsem měla nějaké zařizování a věděla jsem že se někde zdržím, tak šel spát domů, jelikož by musel být u mě celé odpoledne sám. Ale nabídka, že mezitím třeba vyvenčí kluky nebo tak něco..... to bych se načekala.
Presne, tohle chlapa fakt nenapadne, zvlast kdyz na psy neni zvyklej.
Milan uz teda vi kdy ma holky jit vyvencit, ale ze zaczatku jsem mu to taky musela furt rikat, volat mu... No a misku s vodou... tak tu nevymenuje dodnes. Wink
Zaznamenáno
Iva_p
Dogus Suprus
*

Pohlaví: Ženské

Ellie, Cassie a Melounek

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #31 kdy: 02. Září 2010, 09:21:34 »

Já jsem v tomhle taky max. spokojená. Poznali jsme se, když jsme měli každej svýho psa, ale teď je vychováváme spolu. V běžným života nás musí poslouchat oba dva. Večer venčíme spolu, ráno venčí většinou Vašek, protože je doma a já jdu do práce. Co se nějakýho výcviku týče, tak cvičím (jestli se to tak dá vůbec nazvat, protože to dělám spíš jen tak pro zábavu) s oběma obedienci a s Ellie dělám agility, Vašek chodí s Meldou na obrany (Ellie vezme taky většinou s sebou, aby si kousla Grin). Myslím, že se ve všech povelech shodneme. Já jsem se akorát musela naučit dávat bacha, aby mi Melda neslez z žádnýho chodníku, protože je naučenej, že se u každýho musí posadit a pokračovat může až na povel a z toho měl Vašek největší hrůzu, že na to třeba zapomenu a on pak toho bude zneužívat. Vašek se zase naučil nevolat je na procházkách "ke mně", ale "sem", aby mi nekazil ukázkový přivolání  Grin
Zaznamenáno

Airen
Super pes
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #32 kdy: 02. Září 2010, 09:29:02 »

O tom to právě je... Je to složitější, páč se na všechno musí oba dohodnout a musí se hledat kompromisy, ale podle mě teda, pokud nejsou dva lidi schopný se shodnout na výchově psa, tak si nedovedu představit, že spolu vychovávají dítě  Undecided Teda samozřejmě tohle myslím tak, když jsou to oba aspoň trochu pejskaři, pokud prostě jeden o psy vůbec nejeví zájem, tak to je jiná...

My se třeba hádáme jen kvůli výcviku  Grin Grin Vždycky se nakonec nějak dohodnem, ale už jsme spolu kolikrát několik dní nemluvili  Grin
Tak jasne- my se shodnem na tom co smi a co ne, ale kdyz se cass ucil neco novyho tak kazdej mel tendence ucit ho to jinak a obcas sme se prave v tom nemohli dohodnout a ondra sam usoudil ze bude lepsi kdyz s nim bude cvicit jeden clovek- taky si myslim ze to je lepsi- co se tyce pak budoucich zkousek atd.- jelikoz treba cass kdyz cvici s ondrou tak ma tendence si to zjednodusovat a to mu u me neprojde  Grin takze poslechnout musi i ondru ale cvicim s nim jen ja:)
Zaznamenáno
TerezaK.
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #33 kdy: 02. Září 2010, 09:39:11 »

Tak jasne- my se shodnem na tom co smi a co ne, ale kdyz se cass ucil neco novyho tak kazdej mel tendence ucit ho to jinak a obcas sme se prave v tom nemohli dohodnout a ondra sam usoudil ze bude lepsi kdyz s nim bude cvicit jeden clovek- taky si myslim ze to je lepsi- co se tyce pak budoucich zkousek atd.- jelikoz treba cass kdyz cvici s ondrou tak ma tendence si to zjednodusovat a to mu u me neprojde  Grin takze poslechnout musi i ondru ale cvicim s nim jen ja:)

My právě na cvičák chodíme vždycky oba, na výcvikový víkendy i tábor taky oba, takže ty metody cvičení máme stejný... Jinak to máme taky rozdělený, právě kvůli těm zkouškám -  on je menší nervák, takže jsem se toho hned na začátku vzdala a psovod je prostě on. Takže na cvičáku vždycky cvičí on a zkoušky taky vede on (to mi připadá lepší, ale znám i případy, kdy každý zkoušky vede někdo jinej). Ale já s ní jinak normálně cvičim. Třeba aporty jsem učila sama, páč on zrovna neměl čas. Kdybych to nedělala, tak letos nemáme šanci zkusit další zkoušky...
Zaznamenáno

Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Rusty (04-17) Franco (5.10.07) Tony (23.9.17)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #34 kdy: 02. Září 2010, 10:03:34 »

Alčo, Ivo............ kde se takový chlapy hledaj? Je to takový trochu zázrak.

Barunko.... takže bych asi chtěla po chlapovi nemožné co, kdybych chtěla aby sám od sebe vyměnil vodu či obešel s nima barák. Ach jo Sad
Zaznamenáno

Lucietka
Host
« Odpověď #35 kdy: 02. Září 2010, 10:06:00 »

V době když jsme bydleli společně s mužem, tak jsme chodili venčit spolu, david jí šel taky vyvenčit, dal žrádlo, vodu, když byla potřeba, nebyl v tom problém a Sára poslouchala nás oba, ale davida v tu dobu víc, přeci jenom to byl páníček a já jen panička  Grin a Sára má chlapy moc ráda  Roll Eyes  Cheesy
Zaznamenáno
greenangel
Host
« Odpověď #36 kdy: 02. Září 2010, 10:10:12 »

Barunko.... takže bych asi chtěla po chlapovi nemožné co, kdybych chtěla aby sám od sebe vyměnil vodu či obešel s nima barák. Ach jo Sad
To ne, ale musis mu to rict. Sam od sebe to neudela. Tak jsem to myslela.
Zaznamenáno
Lucietka
Host
« Odpověď #37 kdy: 02. Září 2010, 10:11:17 »

To ne, ale musis mu to rict. Sam od sebe to neudela. Tak jsem to myslela.

zajímalo by mě, jestli to je proto, že je to prostě nenapadne a nebo leností  Grin
Zaznamenáno
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Rusty (04-17) Franco (5.10.07) Tony (23.9.17)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #38 kdy: 02. Září 2010, 10:19:08 »

zajímalo by mě, jestli to je proto, že je to prostě nenapadne a nebo leností  Grin

Asi nemají ty mateřský, pečovatelský pudy, tak jim to prostě nedojde, že ten pes bez vody chcípne, apod.... nebo já nevím.
Zaznamenáno

Leňule :-)
Dogus Maximus
*

Kessy *28.11.2008

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #39 kdy: 02. Září 2010, 10:21:26 »

prostě je to nenapadne... Roll Eyes Grin
Zaznamenáno

"Psi jsou ve tvarování lidí mnohem úspěšnější, než lidé ve tvarování psů." (SG)

Chery z Mokropeské zahrady *18.4.1996 +29.12.2008
Kessy *28.11.2008
MJ Final Countdown *30.9.2011
Dotty Dream Harisson *11.5.2014
Aiwo Easy Euforia *19.4.2017

pro SZ lenkarambo
greenangel
Host
« Odpověď #40 kdy: 02. Září 2010, 10:22:53 »

Doporucuju knihu Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách. Wink
Zaznamenáno
Lucietka
Host
« Odpověď #41 kdy: 02. Září 2010, 10:28:14 »

Asi nemají ty mateřský, pečovatelský pudy, tak jim to prostě nedojde, že ten pes bez vody chcípne, apod.... nebo já nevím.

taky si myslím, že prostě myslej jinak  Roll Eyes
Zaznamenáno
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 02. Září 2010, 10:43:13 »

Hele sou líný a když věděj, že my to oddřem, tak dělaj, že to neviděj. To bylo furt "v chodbě je asi nablito - můžeš s tim něco udělat..."  a teď sem byla tejden na táboře a voda sice vyměněná nebyla (ale kočky maj milion misek všude), ale všechno uklizený. Takže vono to de, dyš se chce...
Zaznamenáno

Šimona
Dogus Suprus
*

Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 02. Září 2010, 11:13:07 »

Nesouhlasím, neházejte chlapy do jednoho pytle!!! Jirka sám od sebe meje psům misky, vyměňuje vodu, když přijdu z procházky nebo z venku prostě, meje Beaerneyho, kdybych mu to dovolila chodí s nima ven a tak a prosit ho o to fakt nemusím  Smiley
Dokonce jednou Rice sám o sobě iniciativně čistil uši a smejčil bradičku, jen prohodil ty dvě lahvičky, ale tím se nic nestalo, bylo to roztomilý  Kiss
Zaznamenáno

Šimona
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 02. Září 2010, 11:26:55 »

Co je smejčení bradičky Shocked Huh?
Zaznamenáno

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!