HafBezObav.cz
19. Září 2019, 22:53:02 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 [2] 3 4 ... 8   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Nová vyhláška  (Přečteno 67861 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Pohlaví: Ženské

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 07. Leden 2008, 11:06:37 »

Děkujem, Karčo!
A vítáme Tě mezi námi  Wink
Zaznamenáno

yndiC
Dogus Suprus Maximus
*

Kerrinka *7.5.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #16 kdy: 07. Leden 2008, 11:41:46 »

ahoj, ja jsem se o tom venceni psu bez voditka jednou bavila se znamou, ktera si to dopodrobna zjistovala, a v Praze je to pry tak, ze pes musi byt na voditku pouze ve verejne zeleni, a jako "verejna zelen" jsou v Praze definovane jen asi 4 nebo 5 oblasti (patri tam Stromovka, Šárka, a nevim co jeste, zkusim zjistit). JInak normalne parciky na sidlistich jsou "zelen v bytove zastavbe" (nebo tak nejak Smiley), a tam psi mohou navolno

Tak v Jihlavě je to krapet jinak.Je zakázáno mít psa na volno kde koli!Jen vybrali několik míst na různých částech Jihlavy a tam se může..jinak absolutně nikde.Těch míst po Jihlavě je pouze5 takže katasrofa.Prý tak chsou zabránit znečištování..
Zaznamenáno

barb1978
Třída šampionů

Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 07. Leden 2008, 11:49:26 »

jo tak tech par parku jsem videla na nejakem seznamu...mrknu se, jestli to najdu jeste jednou Smiley
Zaznamenáno

Barb & Dráček
yndiC
Dogus Suprus Maximus
*

Kerrinka *7.5.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #18 kdy: 07. Leden 2008, 12:18:34 »

Myslíš v jihlavě jo?No je to děs,taky jsem právě koukala na ten rozpis..je to prostě síla..a ještě k tomu ten park co mám já nejblíž,tak tam se večer nedáo samotě chodit,už tam bylo několik přepadení a i znásilnění..takže tam chodím jen přes den a ráno..
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 07. Leden 2008, 13:50:56 »

ahoj, ja jsem se o tom venceni psu bez voditka jednou bavila se znamou, ktera si to dopodrobna zjistovala, a v Praze je to pry tak, ze pes musi byt na voditku pouze ve verejne zeleni, a jako "verejna zelen" jsou v Praze definovane jen asi 4 nebo 5 oblasti (patri tam Stromovka, Šárka, a nevim co jeste, zkusim zjistit). JInak normalne parciky na sidlistich jsou "zelen v bytove zastavbe" (nebo tak nejak Smiley), a tam psi mohou navolno

Fakt, jo? Tak to vypadá dobře, a taky jsem to tak brala - potkávám značky, že tam pes může jen na vodítku, mnohem mnohem častěji než, že může na volno..
Zaznamenáno

karca
Super pes
*

Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 07. Leden 2008, 14:45:50 »

no nechci vas nejak balamutit, urcite by bylo lepsi si to jeste overit. Jestli se uvidim s tou znamou, urcite se ji na to jeste jednou detailne optam.
Zaznamenáno
Cessy a Koule
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #21 kdy: 07. Leden 2008, 15:38:01 »

ještě ve Hvězdě nesměj bejt na volno, ale jendnou jsme tam potkali policajta. Bylo to na takové odlehlé cestě, tak nám řekl, že tam mají bejt na vodítku, ale tím to skončilo. Ale nejhorší je, že tam nejsou žádný cedule, kde by bylo zakázané, aby byl pes navolno Roll Eyes
Zaznamenáno

pro  SZ : cessyakoule
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 07. Leden 2008, 15:42:06 »

Já venčím mimo ulice všude bez vodítka, a eště se mě nikdy nikdo na nic neptal. Ale jak se to tady furt přetřásá, tak se skoro začínám bát Shocked
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 07. Leden 2008, 16:01:07 »

Já venčím mimo ulice všude bez vodítka, a eště se mě nikdy nikdo na nic neptal. Ale jak se to tady furt přetřásá, tak se skoro začínám bát Shocked
Tak v rokli taky směj být psi jen na vodítku  Wink
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 07. Leden 2008, 16:03:09 »

Tak v rokli taky směj být psi jen na vodítku  Wink

Tak na vodítku sem tam nikdy žádnýho neviděla Tongue
Zaznamenáno

barb1978
Třída šampionů

Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 07. Leden 2008, 16:07:16 »

http://magistrat.praha-mesto.cz/21181_Praha-bude-mit-presnou-evidenci-psu-casopis-Verejna-sprava-rozhovor-s-Mgr-Rudolfem-Blazkem-namestkem-primatora-hl-m-Prahy-09232004
tady je par uzitecnych informaci ...a tohle je ta vyhlaska vc. priloh http://magistrat.praha-mesto.cz/aplikace/vyhlasky/detail.asp?id=492 a seznam te zelene je v priloze c. 1
Zaznamenáno

Barb & Dráček
yndiC
Dogus Suprus Maximus
*

Kerrinka *7.5.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #26 kdy: 07. Leden 2008, 18:11:33 »

Taky venčím na volno i tam mkde to není povolený,ale tady u nás docela obchází,už jsem se dvakrát taktně vymluvila..ale myslím že po třetí už takový štěstí mít nebudu..takže už nasazuju obojek a vodítko v ruce..abych to měla aspon u sebe kdyby náhodou.. Cheesy
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 19. červen 2008, 10:07:21 »

Tohle téma sem myslela Smiley!
Zaznamenáno

LuckyMonty
Super pes
*

Lucky (*18.3.2007) Monty (*27.6.2004)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #28 kdy: 19. červen 2008, 10:09:59 »

Jsem si říkala, proč je to zamčený... Smiley Jen jsem Míše odpovídala, že to, že psi nemusejí být všude na špagátě nejni tak úplně přesný, páč nejhorší je si zjistit, kde vůbec ten pes může být na volno..A tam většinou musíé mít zase košík... Hlavně v Pze je to dost síla..Jinak ohledně rušných míst, silnic a chodníků taky psa na vodítko....
A ještě jen dodám, že budu asi brzy hodně chudá, páč já své zyvky měnit nebudu... Wink
Zaznamenáno

bělouš, knír a já :-))
www.luckygrisom.estranky.cz
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 19. červen 2008, 10:11:00 »

Jsem si říkala, proč je to zamčený... Smiley Jen jsem Míše odpovídala, že to, že psi nemusejí být všude na špagátě nejni tak úplně přesný, páč nejhorší je si zjistit, kde vůbec ten pes může být na volno.....

Právě si taky myslim...
Zaznamenáno

Stran: 1 [2] 3 4 ... 8   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!