HafBezObav.cz
02. Duben 2020, 13:02:40 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 349 350 [351] 352 353 354   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Co mě dokáže... šokovat :-O  (Přečteno 337206 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Pohlaví: Ženské

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #5250 kdy: 03. Březen 2016, 20:19:14 »

klika co? A to mě ještě den na to chytnul revizor (já bez dětí a bez dokladů) a pustil mě  Cheesy Asi jsem vypadala hodně zoufale (den před tím ty prachy v bankomatu).
Pustil te? Jen tak? Vsad si sportku Wink Mas ted dobrou karmu asi... Smiley
Zaznamenáno

Iva_p
Dogus Suprus
*

Ellie, Cassie a Melounek

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5251 kdy: 03. Březen 2016, 20:41:52 »

Pustil te? Jen tak? Vsad si sportku Wink Mas ted dobrou karmu asi... Smiley

Jsem mu řekla, ze lístek nemam, ze jsem na matersky a nedoslo mi, ze jedu bez deti.  On at mu dam teda obcanku, me polilo, protože mi docvaklo, ze jsem si nebrala doklady, tak mu rikam, ze tu taky nemám a on teda, ze vystoupíme. Po vystoupení se mě zeptal jak starý mam dítě a kam jedu, tak mu to povidam a on at si poslu sms a jedu dal.  Hodnej, takovej starší pan.
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #5252 kdy: 04. Březen 2016, 09:21:29 »

Dojit domu a najit vyhoreny hlavni privod elektriny do bytu...dva roky po rekonstrukci  Bang head

Ty kráso! Jak to?
Zaznamenáno

Barush
Total Ultra Super pes

Berry 20.2.2008

Zobrazit profil
« Odpověď #5253 kdy: 04. Březen 2016, 12:50:03 »

Elektrikar rikal, ze obcas je to zahada mezi nebem a zemi, trosku priznal, ze to muze byt jeho chyba...kazdopadne se nam uvolnili draty z tzv. cokolady a zkratovalo to. Nastesti vsechny pracky, lednicky jsou ok a tim, ze to bylo ve zdi, tak nic nechytlo... Lips Sealed
Zaznamenáno

www.berrycz.webnode.cz

pro SZ barapalkoskova
Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #5254 kdy: 04. Březen 2016, 15:20:07 »

Stesti v nestesti!
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #5255 kdy: 04. Březen 2016, 19:43:45 »

Elektrikar rikal, ze obcas je to zahada mezi nebem a zemi, trosku priznal, ze to muze byt jeho chyba...kazdopadne se nam uvolnili draty z tzv. cokolady a zkratovalo to. Nastesti vsechny pracky, lednicky jsou ok a tim, ze to bylo ve zdi, tak nic nechytlo... Lips Sealed

Ty bláho... aspoň že tak teda!!!

Elektrikář je ale machr teda! To by každej neudělal!

Zaznamenáno

Evina
Vítěz dne (BOD)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5256 kdy: 09. Březen 2016, 09:12:08 »

Tak mě včera šokovala jedna sousedka z vedlejší ulice....Ona chodí o francouzské holi a venčí přitom 3 psy - střední a malý pudl a čivava (všechno mladé čubiny bez PP). Jsou to neskutečně akční, nicméně milé a kontaktní holky, potřebovaly by mít možnost vylítat se každý den pravidelně...Ale na to si vždy musí počkat, až přijede vnučka té paní...cca 2x do měsíce... Mají teda zahrádku, ale to je samozřejmě málo. Paní s nima chodí každý den, to jí slouží ke cti, ale musí být všechny na vodítku, protože jinak jí neposlechnou...No a včera jsme se potkaly, čubiny se oňuchávaly s Edou a ta největší mu najednou začla nastavovat zadek a ocásek stranou....Tak říkám paní, že to jako měla říct hned, že Jessina hárá, že bych Edu k ní bývala radši vůbec nepouštěla... Paní na to, že si toho ani nevšimla, že by hárala, ale že když takhle nastavuje ocas stranou, tak že asi holt jo...No a hned na to mi vyrazila dech, že to už teda asi nestihne sehnat ženicha, když už je to takhle aktuální..(no aspoň, že hledá stejné plemeno)...Tak jsem z legrace řekla, že jí teda "obdivuju", že se třema čubinama chce ještě pouštět do štěňátek i s ohledem na její zdravotní stav.... No a ona mi na to řekla, že všechny její holky musí mít aspoň 3x za život štěňata. Tak jsem se jí snažila taktně přesvědčit, že pokud to myslí jako prevenci rakoviny ml. žlázy či dělohy, že to už je mnohem lepší nechat fenky vykastrovat, protože ke spokojenému životu štěňata nepotřebují. Na to mi paní argumentovala, že holky mít štěňata musí, že už jedny štěňata odchovala na předchozí čubině, všechny se prodaly a dodneška si píše s majiteli....A dodala, že se jednak čuby jako mámy zklidní, ale především štěňata potřebuje proto, že jí holky stojí hrozné peníze a musí si na sebe vydělat.  Bang head Roll Eyes Confused
Tak jsem sklapla, chvatně se rozloučila a radši šla pryč, abych té paní ještě neřekla něco nepěkného.... Bang head
Je to v podstatě slušná ženská, o své čubiny se stará v rámci svých možností dobře,  ale o psech ve vztahu k výchově, výcviku, komunikaci na druhou stranu dohromady nic neví....Nechápu, proč si pořizovala už vůbec druhého psa, natožpak třetího, když je na tom, jak je....To mi prostě hlava nebere....
Zaznamenáno

Evík
Evina
Vítěz dne (BOD)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5257 kdy: 27. Duben 2016, 08:01:35 »

Tak našemu fousatým torpédu už byl včera 1 rok....Nechápu, že to tak děsně uteklo...pořád ho mám před očima jako malé štěndo... LOL 
Zaznamenáno

Evík
Cessy a Koule
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5258 kdy: 27. Duben 2016, 08:38:41 »

Tak našemu fousatým torpédu už byl včera 1 rok....Nechápu, že to tak děsně uteklo...pořád ho mám před očima jako malé štěndo... LOL 
Sakra! Hlavně, že jsme se domlouvali, jak půjdeme venčit co  LOL
Zaznamenáno

pro  SZ : cessyakoule
Evina
Vítěz dne (BOD)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5259 kdy: 28. Duben 2016, 11:19:05 »

Sakra! Hlavně, že jsme se domlouvali, jak půjdeme venčit co  LOL

Nojo, to je furt něco...teď jsme pro změnu zase s Rozárkou marodný... Roll Eyes  Roll Eyes  Jednou nám to ale vyjít musí....Eda strašně rád poznává čubinky LOL Až budem zdravé, dám vědět..
Zaznamenáno

Evík
bodlinka
Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #5260 kdy: 02. červen 2016, 18:10:35 »

Vcera jsem si odinstalovala aplikaci facebook. To je vam takovy klid! LOL
Zaznamenáno
Naďa K.
Ultra Extra Super pes

Aimee 28.7. 2009 Beri 1.1. 2010

Zobrazit profil
« Odpověď #5261 kdy: 02. červen 2016, 19:58:41 »

A já ti zrovna poslala zprávu a divím se,že nic  Grin
Zaznamenáno

pro SZ "nak"
Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #5262 kdy: 02. červen 2016, 21:44:19 »

a ja ji nikdy nemela! Nastesti... Ale ted mi facebook vyhrozuje, ze kdyz si nenainstaluju messenger, ze me nepusti ke zpravam.
Zaznamenáno

yndiC
Dogus Suprus Maximus
*

Kerrinka *7.5.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5263 kdy: 03. červen 2016, 10:29:45 »

Já mám tedy v telefonu nainstalovaný mssenger, (ten se občas hodí), ale FB mám vypnutý.
Zaznamenáno

Kristýnka
Dogus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5264 kdy: 18. Září 2016, 19:54:35 »

Dneska se mi stala taková divná věc - byli jsme s kamarádkou a Filipem na cvičáku a přišla za námi nějaká paní kolem 40, že prý jestli nechceme jorkšíra 8 týdenního, že ho dostali jako nevhodný dar a že nám ho dá zadarmo...
Tak říkáme, že určitě ne, že máme svých psů dost a ona, že neví, co s ním má dělat, ale že si to myslela, když viděla, že máme borderky...No a že ho teda jede odvést do utulku, když ho nechceme...
No neměli jsme k tomu co dodat... ale bavili jsme se o tom ještě další dobrou hodinu mezi sebou.....
Zaznamenáno

SZ Kristyna Havova
Stran: 1 ... 349 350 [351] 352 353 354   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!