HafBezObav.cz
01. Duben 2020, 11:41:26 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 [2] 3 4 ... 354   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Co mě dokáže... šokovat :-O  (Přečteno 337094 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Lupešová
Vítěz dne (BOD)

Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 28. Květen 2010, 12:38:50 »

vztekloun jo?  Grin

Nehoráznej!!! Už má kasičku ve které mu šetřím na EO. Se s nim .... nebudu, zmeteček můj malinkej.
Zaznamenáno
Katkak
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 28. Květen 2010, 13:29:18 »

To nevim, ale jak tak koukám co mi roste z Bubáka, tak počítám že až se tohle jenou stane jemu, tak dostene megavzteklounskej záchvat vyrve jí klacek a zahryzne se jí do ruky Cheesy
Jít takhle s klackem na Dinu, tak jí má paní až na hlavě :-D
Zaznamenáno

choco
Extra Super pes
**

Pohlaví: Ženské

Andrew a Adelise Ray d´Or (20.12.2006)

Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 28. Květen 2010, 13:52:57 »

A jít takhle s klackem na ty naše, tak ho mají v držce a nebo jsou radostí bez sebe,že jim ho paní hodí Cheesy
Zaznamenáno
Katkak
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 28. Květen 2010, 14:09:56 »

A jít takhle s klackem na ty naše, tak ho mají v držce a nebo jsou radostí bez sebe,že jim ho paní hodí Cheesy
No to Dina právě taky, ale asi by neměla v držce klacek ale ruku té paní :-D. Trošku to neodhaduje... :-) nebo spíš je tak bez sebe že KLACEEEEEK, že nějaká ruka ji nemůže rozházet :-)
Zaznamenáno

Barushka
Dogus Suprus
*

Ferďásek vocásek

Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 28. Květen 2010, 19:52:14 »

vztekloun jo?  Grin

On totiž neni štěně!! (já už se asi pomiliontý vopakuju) On je dospělej pes miniatůra!!! Takovýho vzteklouna jsem nikdy neviděla! Grin (Verča odpustí - já ho pořád vidim s tim hovnem v držce!!! Grin Grin A pokaždý se mi zvedne žaludek a pak se směju při představě jak visí a čeká kdy se bude zase moc zahryznout...!! Grin - doufam že mě tahle představa teda zase brzo zase opustí!! Grin)
Zaznamenáno

"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je."
J.Werich
Marketha
BOB, BIG

Chili *6.6.2009

Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 28. Květen 2010, 22:16:21 »

Přesně ten náš  Grin na klacky je ujetej. Pořád mi honí po sídlišti malé děti a puboše, co nosí klacíčky v rukách  Grin
Zaznamenáno

pro SZ "budarovi"
www.fler.cz
www.bedynky.cz
Lupešová
Vítěz dne (BOD)

Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 28. Květen 2010, 22:34:03 »

On totiž neni štěně!! (já už se asi pomiliontý vopakuju) On je dospělej pes miniatůra!!! Takovýho vzteklouna jsem nikdy neviděla! Grin (Verča odpustí - já ho pořád vidim s tim hovnem v držce!!! Grin Grin A pokaždý se mi zvedne žaludek a pak se směju při představě jak visí a čeká kdy se bude zase moc zahryznout...!! Grin - doufam že mě tahle představa teda zase brzo zase opustí!! Grin)

Hale! Furt roste a navíc má mlíčňáky, takže štěně je!!! ( I když to je tak jediný co tomu nasvědčuje Cheesy)
Zaznamenáno
Barushka
Dogus Suprus
*

Ferďásek vocásek

Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 28. Květen 2010, 22:46:08 »

Hale! Furt roste a navíc má mlíčňáky, takže štěně je!!! ( I když to je tak jediný co tomu nasvědčuje Cheesy)

Maskování!!!!
(proč nejsi na icq??)
Zaznamenáno

"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je."
J.Werich
Lupešová
Vítěz dne (BOD)

Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 29. Květen 2010, 13:21:02 »

Maskování!!!!
(proč nejsi na icq??)

Myslíš že je to od něj kamufláž jo Shocked Grin
(Sem přišla z práce a už se mi nechtěl zapínat druhej PC)
Zaznamenáno
Barushka
Dogus Suprus
*

Ferďásek vocásek

Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 29. Květen 2010, 19:42:47 »

Myslíš že je to od něj kamufláž jo Shocked Grin
(Sem přišla z práce a už se mi nechtěl zapínat druhej PC)

ROZHODNĚ!!!
Grin
Zaznamenáno

J.Werich
Leňule :-)
Dogus Maximus
*

Kessy *28.11.2008

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #25 kdy: 29. Květen 2010, 19:44:37 »

ROZHODNĚ!!!
Grin

určitě...navíc ten krvácející prst ze čtvrtka je určitě od bubáka, jak jsem ho chytala s tim hovnem, protože kessynka takovej maličkej zub nemá Roll Eyes Roll Eyes Grin Grin Grin
Zaznamenáno

"Psi jsou ve tvarování lidí mnohem úspěšnější, než lidé ve tvarování psů." (SG)

Chery z Mokropeské zahrady *18.4.1996 +29.12.2008
Kessy *28.11.2008
MJ Final Countdown *30.9.2011
Dotty Dream Harisson *11.5.2014
Aiwo Easy Euforia *19.4.2017

pro SZ lenkarambo
petrb
Dogus Maximus
*

Víc než kámoš...

Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 29. Květen 2010, 23:17:02 »

klackem
Jdu se psem na procházku, votevřený dvírka u stanice autobusu do jedný zahrady, kde baba krmí všechny divoký i zaběhlý kočky a mezitim reje na zahradě. Pes zahlíd kočku, zastavil se mezi vrátkama a čučí. Baba vyrazí, vezme do ruky kládu (průměr asi 15 čísel) a napřáhne s rozmachem přes rameno k ráně psovi přes záda. Já přiskočila zezadu, kládu jsem chytla a se slovama: chceš mu přerazit záda - vyrvala babě z ruky a podvědomě mi vylítla ruka a baba schytla facku. V tu chvíli jsem zjistila, že je na zastávce asi 10 lidí, keří to pozorujou a už jsem se viděla na záchytce, jak fackuju starý vosoby. Všichni svorně začli hladit psa a seřvali babu tak, že ani necekla. Vůbec si nedovedu představit, kdyby něčim takovym psa přetáhla přes záda.
Sice se to stalo v minulym století, ale dodnes baba žije a stále vobhospodařuje kočky. Kontraverze z lidma jsou na dennim pořádku. Už ikskrát vzala na psy lopatu, rejč a podobný modely. Teď chodívám vokolo i s Ňuňu. Když stojí za plotem a pozoruje kočku, baba řve jak potrefená: Co tam stojíš? Pozorování psů je štvaním zvířete proti zvířeti! To je můj plot. Mazej na druhej chodník.
Nedávno mi můj synátor sdělil, že se iks let jako malej baby bál. Maminka mu totiž jednoho dne řekla něco jako - podivej, tahle pani, to je ježibaba, radši přejdeme na druhou stranu....
« Poslední změna: 29. Květen 2010, 23:45:13 od petrb » Zaznamenáno
petrb
Dogus Maximus
*

Víc než kámoš...

Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 29. Květen 2010, 23:44:00 »

https://mail.google.com/mail/#inbox/128e6321f6dbbd07
Zaznamenáno
Leňule :-)
Dogus Maximus
*

Kessy *28.11.2008

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #28 kdy: 30. Květen 2010, 06:33:04 »

Jdu se psem na procházku, votevřený dvírka u stanice autobusu do jedný zahrady, kde baba krmí všechny divoký i zaběhlý kočky a mezitim reje na zahradě. Pes zahlíd kočku, zastavil se mezi vrátkama a čučí. Baba vyrazí, vezme do ruky kládu (průměr asi 15 čísel) a napřáhne s rozmachem přes rameno k ráně psovi přes záda. Já přiskočila zezadu, kládu jsem chytla a se slovama: chceš mu přerazit záda - vyrvala babě z ruky a podvědomě mi vylítla ruka a baba schytla facku. V tu chvíli jsem zjistila, že je na zastávce asi 10 lidí, keří to pozorujou a už jsem se viděla na záchytce, jak fackuju starý vosoby. Všichni svorně začli hladit psa a seřvali babu tak, že ani necekla. Vůbec si nedovedu představit, kdyby něčim takovym psa přetáhla přes záda.
Sice se to stalo v minulym století, ale dodnes baba žije a stále vobhospodařuje kočky. Kontraverze z lidma jsou na dennim pořádku. Už ikskrát vzala na psy lopatu, rejč a podobný modely. Teď chodívám vokolo i s Ňuňu. Když stojí za plotem a pozoruje kočku, baba řve jak potrefená: Co tam stojíš? Pozorování psů je štvaním zvířete proti zvířeti! To je můj plot. Mazej na druhej chodník.
Nedávno mi můj synátor sdělil, že se iks let jako malej baby bál. Maminka mu totiž jednoho dne řekla něco jako - podivej, tahle pani, to je ježibaba, radši přejdeme na druhou stranu....
Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Zaznamenáno

"Psi jsou ve tvarování lidí mnohem úspěšnější, než lidé ve tvarování psů." (SG)

Chery z Mokropeské zahrady *18.4.1996 +29.12.2008
Kessy *28.11.2008
MJ Final Countdown *30.9.2011
Dotty Dream Harisson *11.5.2014
Aiwo Easy Euforia *19.4.2017

pro SZ lenkarambo
Lupešová
Vítěz dne (BOD)

Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 30. Květen 2010, 14:40:50 »

Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed

Hezkýýý!!! Ale na ty přihlížející jsi měla kliku Grin
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4 ... 354   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!