HafBezObav.cz
17. Listopad 2019, 13:45:07 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 9   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Polystyrenové kuličky  (Přečteno 20117 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Šimona
Dogus Suprus
*

Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 24. Květen 2010, 20:40:46 »

Paráda, takže 250 krát 1,20 to dělá....přesně 300, na účet, hotově? pivo samozřejmě při předání, to bych na účet nervala  Grin

jak chceš, záleží co je pro tebe lepší klíďo na účet  Wink od středy budou kuličky v Praze tak se dohodnem kde si je přeberete. Buď na Černém Mostě, nebo na cvičáku, případně u Jirky v práci na Chodově
Zaznamenáno

Šimona
Marketha
BOB, BIG

Chili *6.6.2009

Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 24. Květen 2010, 20:54:04 »

jak chceš, záleží co je pro tebe lepší klíďo na účet  Wink od středy budou kuličky v Praze tak se dohodnem kde si je přeberete. Buď na Černém Mostě, nebo na cvičáku, případně u Jirky v práci na Chodově

Podívám se, jak jsem na tom s hotovostí, abych měla přesně. Chodov je ideální, tady bydlím, kde pracuje?
Zaznamenáno

pro SZ "budarovi"
www.fler.cz
www.bedynky.cz
Šimona
Dogus Suprus
*

Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 24. Květen 2010, 20:56:13 »

Podívám se, jak jsem na tom s hotovostí, abych měla přesně. Chodov je ideální, tady bydlím, kde pracuje?

tak 10 minut od Metra, ulici nevím, pokaždé sme tam jeli autem a já neřídila  Wink
Zaznamenáno

Šimona
lenprov
Total Ultra Super pes

.

Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 25. Květen 2010, 06:09:55 »

tak 10 minut od Metra, ulici nevím, pokaždé sme tam jeli autem a já neřídila  Wink
bych byla taky pro práci, jestli ho to nebude prudit Wink bydlím taky pár ulic od něj.
Zaznamenáno

Šimona
Dogus Suprus
*

Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 26. Květen 2010, 14:29:10 »

Kuličky jsou v Praze a jsou obrovský - ty pytle.... takže na cvíčák je asi ani nedovezu, nevím zda ten pytel nacpu na zadní sedačky. Potřebujem se jich co nejrychlejc zbavit, páč nemůžem jet ani na kolo- tranzit je plnej kuliček.....
A teď jak si to rozděli. Marethka a Gofiovka jsou bez problémů....
Rdecha má 150 litrů, Lenak od Jackie 100 litrů, takže by ste si to holky mezi sebou rozdělili? Další jsou Magda a Barushka po 100 literch a Andrea (Drzant) od Huriny 300 litrů. Tudíž Magda a Barsuhka si vemou pytel a 50 z toho nechaj Andree. A bude. Souhlasíte?
Zaznamenáno

Šimona
Marketha
BOB, BIG

Chili *6.6.2009

Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 26. Květen 2010, 14:33:00 »

Kuličky jsou v Praze a jsou obrovský - ty pytle.... takže na cvíčák je asi ani nedovezu, nevím zda ten pytel nacpu na zadní sedačky. Potřebujem se jich co nejrychlejc zbavit, páč nemůžem jet ani na kolo- tranzit je plnej kuliček.....
Rdecha má 150 litrů, Lenak od Jackie 100 litrů, takže by ste si to holky mezi sebou rozdělili? Další jsou Magda a Barushka po 100 literch a Andrea (Drzant) od Huriny 300 litrů. Tudíž Magda a Barsuhka si vemou pytel a 50 z toho nechaj Andree. A bude. Souhlasíte?

Dneska už vám od toho můžu odlehčit na chodově?
Zaznamenáno

pro SZ "budarovi"
www.fler.cz
www.bedynky.cz
Marketha
BOB, BIG

Chili *6.6.2009

Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 26. Květen 2010, 14:35:17 »

A teď jak si to rozděli. Marethka a Gofiovka jsou bez problémů....Rdecha má 150 litrů, Lenak od Jackie 100 litrů, takže by ste si to holky mezi sebou rozdělili? Další jsou Magda a Barushka po 100 literch a Andrea (Drzant) od Huriny 300 litrů. Tudíž Magda a Barsuhka si vemou pytel a 50 z toho nechaj Andree. A bude. Souhlasíte?

To je hezký  Cheesy To moc často neslýchám, že jsem bezproblémlová  Grin Grin Grin to si někem pověsím do rámečku.
Zaznamenáno

pro SZ "budarovi"
www.fler.cz
www.bedynky.cz
Šimona
Dogus Suprus
*

Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 26. Květen 2010, 14:43:45 »

Takže dneska k večeru (až dovezou vetamix) pojedem na Chodov a dáme balík kuliček Marethce, další balík dáme Lence a Radecha která to k ní nemá daleko (na Chodov) si od ní vezme 150l (nebo to naopak můžem hodit k R a L si to veme uní, ale na Chodově už budem)
A pak sem si říkala, že by si na ten Chodov sjela i Goofiovka? nemá to daleko, ale nemůžu se jí dovolat.
Zaznamenáno

Šimona
Barushka
Dogus Suprus
*

Ferďásek vocásek

Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 26. Květen 2010, 14:44:34 »

Nevim kdo je Magda ale nejsem proti.. (btw. nejlépe se to rozděluje 10l kýblem kdyby to někoho třeba nenapadlo Smiley) Kde bych si je mohla vyzvednout? (zítra jedu do radotína kdyby se to hodilo)
Zaznamenáno

"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je."
J.Werich
Marketha
BOB, BIG

Chili *6.6.2009

Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 26. Květen 2010, 14:48:09 »

Ty jo, tak na mě už je ta organizace trošku divoká  Grin potřebuješ na mě nějakej kontakt (foun mám asi v profilu) nebo mám v určitou dobu stát na určitým místě? Já to asi potřebuju trochu víc po lopatě...na improvizaci jsem nebyla nikdy dobrá  Embarrassed
Zaznamenáno

pro SZ "budarovi"
www.fler.cz
www.bedynky.cz
Šimona
Dogus Suprus
*

Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 26. Květen 2010, 14:52:55 »

Ty jo, tak na mě už je ta organizace trošku divoká  Grin potřebuješ na mě nějakej kontakt (foun mám asi v profilu) nebo mám v určitou dobu stát na určitým místě? Já to asi potřebuju trochu víc po lopatě...na improvizaci jsem nebyla nikdy dobrá  Embarrassed

ty to máš snadný, dostaneš pytel :-) pojedem ke studentským kolejím. Pochopila jsem že to nemáš daleko takže asi tam, případně ti to můžem hodit přímo domů. Ale má rozbitou navigaci. Je to lehký, ale objemný :-) číslo mi napiš do SZ cca v sedum večer budem vyjíždět z Čerňáku na Chodov :-)
Zaznamenáno

Šimona
Šimona
Dogus Suprus
*

Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 26. Květen 2010, 14:55:09 »

Nevim kdo je Magda ale nejsem proti.. (btw. nejlépe se to rozděluje 10l kýblem kdyby to někoho třeba nenapadlo Smiley) Kde bych si je mohla vyzvednout? (zítra jedu do radotína kdyby se to hodilo)

Magda má Desouše - setra. Bydlí na Kladně. Sejdete se předpokládám příští čt na zkouškách DD- tam bude i Andrea. ten jeden pytel (Magda Baruschka Andrea) hodím na cvičák, buď mím autem zítram když se nevejde tak v příštím týdnu Jirkovým
Zaznamenáno

Šimona
petrb
Dogus Maximus
*

Víc než kámoš...

Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 26. Květen 2010, 14:56:29 »

Promiň, ale vod určitý doby jak vidim někde nápis dogdancing a polystyrén, je to jako dyš vïdim Šimona...
« Poslední změna: 26. Květen 2010, 15:06:05 od petrb » Zaznamenáno
Marketha
BOB, BIG

Chili *6.6.2009

Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 26. Květen 2010, 14:56:42 »

ty to máš snadný, dostaneš pytel :-) pojedem ke studentským kolejím. Pochopila jsem že to nemáš daleko takže asi tam, případně ti to můžem hodit přímo domů. Ale má rozbitou navigaci. Je to lehký, ale objemný :-) číslo mi napiš do SZ cca v sedum večer budem vyjíždět z Čerňáku na Chodov :-)

Tak na koleje já koukám z okna, tam dojdu s chilíškem v rámci procházky :-) tak to je super, číslo ti písnu, u kolejí můžu být z domova tak za 10 min od prozvonění, pokud nebude prudit někdo s výtahem.
Zaznamenáno

pro SZ "budarovi"
www.fler.cz
www.bedynky.cz
Barushka
Dogus Suprus
*

Ferďásek vocásek

Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 26. Květen 2010, 14:59:56 »

Magda má Desouše - setra. Bydlí na Kladně. Sejdete se předpokládám příští čt na zkouškách DD- tam bude i Andrea. ten jeden pytel (Magda Baruschka Andrea) hodím na cvičák, buď mím autem zítram když se nevejde tak v příštím týdnu Jirkovým

Už vííím kdo! Embarrassed Smiley Zítra jedeš na tu šestou? To bych se tam stavila.. Myslim že do auta se ti to vejde (mě se 250l do 200švestky taky vejde Smiley)
Zaznamenáno

"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je."
J.Werich
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 9   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!