HafBezObav.cz
21. únor 2020, 14:01:56 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Krokoměr pro psa  (Přečteno 16384 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Lucietka
Host
« Odpověď #90 kdy: 22. Duben 2010, 10:51:58 »

ne je to akce od cvičáku, stačí sledovat magazín a rozvrh cvičení Wink

aha, tak to tam má koukám na tu nedělu domluveno víc pejsků  Grin aby tam bylo k hnutí  Grin
Zaznamenáno
Alča, Abby a Easy
Strážný Pes
Dogus Suprus
*

Pohlaví: Ženské

Abby *20.12.2005 Easy *18.6.2008 Noisy *18.11.2012

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #91 kdy: 22. Duben 2010, 10:52:43 »

aha, tak to tam má koukám na tu nedělu domluveno víc pejsků  Grin aby tam bylo k hnutí  Grin
to tam nebude ani tak Wink
Zaznamenáno

iwule
Dogus Suprus
*

Kytka a Kolouch

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #92 kdy: 22. Duben 2010, 11:44:43 »

hlavně papoušky, ty jak maj ostřižený křídla a jsou tam volně  Grin Grin uvidíme, jak budou peníze, nevim nevim jestli mi projde vstupný na starou SŠ legitku... v kolik byste tak chtěly jít?

projde, to se neboj. mě prochází už 3 roky  Grin

Hele u nás ve Stromovce venčí pán dvě feny greyhoundů tak, že je sepne vodítkem k sobě - prý tak nezdrhají a neloví Wink

to je chytrý.  Grin
Zaznamenáno

Bígl není hůř ovladatelný, jen páníček se při jeho výcviku hůře ovládá
Lucietka
Host
« Odpověď #93 kdy: 22. Duben 2010, 12:25:35 »

ooo tak v neděli má být až 18°C a slunečno, tak to můžu vozkoušet ten chladící disk  Grin
Zaznamenáno
Barushka
Dogus Suprus
*

Ferďásek vocásek

Zobrazit profil
« Odpověď #94 kdy: 22. Duben 2010, 12:31:34 »

ooo tak v neděli má být až 18°C a slunečno, tak to můžu vozkoušet ten chladící disk  Grin

Teď jsem to tu moc nesledovala ale už ho máš u sebe? Jakej je? Až ho vyzkoušíš tak dej taky vědět! Chci něco na léto pro psa do auta na krizový situace (kolona na dálnice jako loni kupříkladu... Roll Eyes) i když tohle by se asi úplně nehodilo
Zaznamenáno

"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je."
J.Werich
Lucietka
Host
« Odpověď #95 kdy: 22. Duben 2010, 12:35:54 »

Teď jsem to tu moc nesledovala ale už ho máš u sebe? Jakej je? Až ho vyzkoušíš tak dej taky vědět! Chci něco na léto pro psa do auta na krizový situace (kolona na dálnice jako loni kupříkladu... Roll Eyes) i když tohle by se asi úplně nehodilo

no podle toho jak to dlouho vydřží bejt zmrzlý a chladit.. radši si na to koupim ještě takovou tu izolační tašku, ať to vydrží dýl.. jinak vypadá pěkně, velikost tak akorát, tak pak dám vědět, jak se osvědčil

ale tohle je asi spíš dělaný na to ho mít v mrazáku doma a když se příjde z vejletu - udejchaný, ve vedru atd, tak ho vytáhnout a dát do pelíšku..nevim, jestli půjde použít i na cesty..
Zaznamenáno
Barushka
Dogus Suprus
*

Ferďásek vocásek

Zobrazit profil
« Odpověď #96 kdy: 22. Duben 2010, 12:45:21 »

no podle toho jak to dlouho vydřží bejt zmrzlý a chladit.. radši si na to koupim ještě takovou tu izolační tašku, ať to vydrží dýl.. jinak vypadá pěkně, velikost tak akorát, tak pak dám vědět, jak se osvědčil

ale tohle je asi spíš dělaný na to ho mít v mrazáku doma a když se příjde z vejletu - udejchaný, ve vedru atd, tak ho vytáhnout a dát do pelíšku..nevim, jestli půjde použít i na cesty..

Tak na doma je to ale echt zbytečný ne? Já to právě chápala spíš jako pomocníka na ven.. Doma se pes rozplácne na dlažky a je mu hej a kdyby se ještě uřícenej z venku plácnul na ledovou placku tak aby z toho spíš nebyl problém..  Huh?
Zaznamenáno

"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je."
J.Werich
Lucietka
Host
« Odpověď #97 kdy: 22. Duben 2010, 12:49:25 »

Tak na doma je to ale echt zbytečný ne? Já to právě chápala spíš jako pomocníka na ven.. Doma se pes rozplácne na dlažky a je mu hej a kdyby se ještě uřícenej z venku plácnul na ledovou placku tak aby z toho spíš nebyl problém..  Huh?

o tom tam píšou, že se to nemá dávát přímo pod psa, ale třeba pod deku nebo co..já to chci taky hlavně na ven, tak uvidíme, jak to dlouho vydrží
Zaznamenáno
iwule
Dogus Suprus
*

Kytka a Kolouch

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #98 kdy: 22. Duben 2010, 12:51:24 »

rovnou z venku bych ho nedávala ale zas v našem nevětratelnym bytě by niki v létě za disk byla asi ráda.
Zaznamenáno

Barushka
Dogus Suprus
*

Ferďásek vocásek

Zobrazit profil
« Odpověď #99 kdy: 22. Duben 2010, 14:01:56 »

rovnou z venku bych ho nedávala ale zas v našem nevětratelnym bytě by niki v létě za disk byla asi ráda.

Jasně no já zase soudim podle sebe kdy u nás je v létě strašně příjemně.. Takovej panelák mě ani nenapadl Roll Eyes
Zaznamenáno

J.Werich
iwule
Dogus Suprus
*

Kytka a Kolouch

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #100 kdy: 22. Duben 2010, 14:08:59 »

Jasně no já zase soudim podle sebe kdy u nás je v létě strašně příjemně.. Takovej panelák mě ani nenapadl Roll Eyes

tojono. mě by si na to ale niki asi ani nelehla, nevim. ale taky o ní uvažuju
Zaznamenáno

Barushka
Dogus Suprus
*

Ferďásek vocásek

Zobrazit profil
« Odpověď #101 kdy: 22. Duben 2010, 14:10:41 »

tojono. mě by si na to ale niki asi ani nelehla, nevim. ale taky o ní uvažuju

Mě by se na ty cesty líbil spíš ten obleček ala ruffwear.. Roll Eyes Cry Cry
Zaznamenáno

J.Werich
iwule
Dogus Suprus
*

Kytka a Kolouch

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #102 kdy: 22. Duben 2010, 14:21:30 »

Mě by se na ty cesty líbil spíš ten obleček ala ruffwear.. Roll Eyes Cry Cry

Grin Grin tohle slovo je zakletý, to předemnou ani "nevyslovuj"  Grin
Zaznamenáno

Barushka
Dogus Suprus
*

Ferďásek vocásek

Zobrazit profil
« Odpověď #103 kdy: 22. Duben 2010, 14:25:43 »

Grin Grin tohle slovo je zakletý, to předemnou ani "nevyslovuj"  Grin

Tongue Grin Grin
Zaznamenáno

J.Werich
Lucietka
Host
« Odpověď #104 kdy: 28. Duben 2010, 09:54:15 »

holky, ještě mi zbyly nějaký krokoměry asi 5ks, brala jsem jich víc, nevíte, kde bych je mohla udat, na aukru atd. bez zájmu  Roll Eyes  Angry  Grin
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!