HafBezObav.cz
07. Duben 2020, 23:53:13 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 16   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Brit CARE  (Přečteno 50111 krát)
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.
iwule
Dogus Suprus
*

Pohlaví: Ženské

Kytka a Kolouch

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #30 kdy: 25. Květen 2010, 14:03:21 »

Jsou mu 3. u výcviku mu chutná, ale když dostane do misky, tak už to neni jako dřív, že by chlemtal jako o život..klasicky to sní, ale moc nadšenej z toho není. Huh?

tak možný to je.  neni podle mě nic jednodužšího než zkusit pamlskovat něčim jinym. já se teda domnívám že se mu asi chuť k jídlu nijak rapidně nezvýší. ale každej pes je jinej tak bych to klidně vyzkoušela tim nic nezkazíš.
Zaznamenáno

Bígl není hůř ovladatelný, jen páníček se při jeho výcviku hůře ovládá
petrb
Dogus Maximus
*

Víc než kámoš...

Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 25. Květen 2010, 14:53:48 »

Pokud má pes třeba alergii na nějakou složku v granulích, tak to blbost fakt není...nejčastěji to asi bývá na kuřecí
Vůbec nejčastější je alergie na hovězí bílkovinu!!!
Zaznamenáno
Leňule :-)
Dogus Maximus
*

Kessy *28.11.2008

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #32 kdy: 25. Květen 2010, 14:59:49 »

Jsou mu 3. u výcviku mu chutná, ale když dostane do misky, tak už to neni jako dřív, že by chlemtal jako o život..klasicky to sní, ale moc nadšenej z toho není. Huh?

eště mě napadá, jestli toho nemá moc...tzn. snížit dávky krmení zpočátku třeba na polovinu a pak pomalu přidávat...taky jsem tohle jeden čas řešila a problém právě byl, že pes byl prostě sytej...proto nechtěl žrát...
Zaznamenáno

"Psi jsou ve tvarování lidí mnohem úspěšnější, než lidé ve tvarování psů." (SG)

Chery z Mokropeské zahrady *18.4.1996 +29.12.2008
Kessy *28.11.2008
MJ Final Countdown *30.9.2011
Dotty Dream Harisson *11.5.2014
Aiwo Easy Euforia *19.4.2017

pro SZ lenkarambo
mabian
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 25. Květen 2010, 16:49:12 »

To je možné, aby měl pes z granulí zánět v uších??To snad ne! To je přeci úplná blbost.... Spíš hloupá náhoda, že to bylo v té době, ne? Undecided
3 veterinari se na tom shodli :-\takze asi jo...navic jsme je nasadily 2krat a to vzdy, kdyz nam nedosly ty nase a pokazde stejny prubeh a nejhur na tom byly vzdycky usi Undecided
Zaznamenáno
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 25. Květen 2010, 17:08:55 »

Samozřejmě že potravinová alergie a záněty v uších můžou mít souvislost...
Zaznamenáno

zraloccek
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 26. Květen 2010, 19:26:34 »

Samozřejmě že potravinová alergie a záněty v uších můžou mít souvislost...

Tyjo to je docela hustý, to slyším prvně.
Co se týče dávek, dávám míň ale stejně..Asi zkusim změnit ty pamlsky- jaky nazor mate na BC pamlsky?
Zaznamenáno
Lestat
Host
« Odpověď #36 kdy: 26. Květen 2010, 19:31:47 »

Co se týče dávek, dávám míň ale stejně..Asi zkusim změnit ty pamlsky- jaky nazor mate na BC pamlsky?

uuuuu Smiley tie su fakt luxusne Smiley ja ich teda nekupujem (az moc luxusne Cheesy) ale kamoska ano, a ked dava mojmu psovi, zavidim (obcas dostanem aj ja ked si pekne sadnem Wink )
Zaznamenáno
Marek p.
Host
« Odpověď #37 kdy: 26. Květen 2010, 19:33:10 »

Já jsem to psala do jinýho tématu, nějak (za sebe!) nevidim důvod, proč kupovat pamlsky, myslím, že člověk toho doma sám vykoumá daleko víc a za lepší peníz.
Zanevřela jsem na ně, když ségřin pes furt blil...nakonec jsme zjistili, že bleje jenom po těch pamlscích - prostě člověk neví, co tam je. Radši koupim kus masa, srdíčka, případně sýr, piškoty.. přijde mi to lepčí, ale netvrdím, že je to správně...
Zaznamenáno
Barushka
Dogus Suprus
*

Ferďásek vocásek

Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 26. Květen 2010, 19:45:13 »

Já jsem to psala do jinýho tématu, nějak (za sebe!) nevidim důvod, proč kupovat pamlsky, myslím, že člověk toho doma sám vykoumá daleko víc a za lepší peníz.
Zanevřela jsem na ně, když ségřin pes furt blil...nakonec jsme zjistili, že bleje jenom po těch pamlscích - prostě člověk neví, co tam je. Radši koupim kus masa, srdíčka, případně sýr, piškoty.. přijde mi to lepčí, ale netvrdím, že je to správně...

Mam stejnej názor.. Maso, piškoty nebo peču játrovky (z všhomožnýho).. Komerčí pamlsky jen vyjímečně - 1. to vyjdme při tom množství dost draho a 2. jak píšeš ty složení jsou dost šílený vobčas i když jde jen o pamlsek
Zaznamenáno

"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je."
J.Werich
Dogus Maximus
*

Kessy *28.11.2008

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #39 kdy: 26. Květen 2010, 19:50:40 »

Mam stejnej názor.. Maso, piškoty nebo peču játrovky (z všhomožnýho).. Komerčí pamlsky jen vyjímečně - 1. to vyjdme při tom množství dost draho a 2. jak píšeš ty složení jsou dost šílený vobčas i když jde jen o pamlsek

taky souhlasim...my pamlskujeme třeba i suchym tvrdym chlebem a psice by se po něm přetrhla... Grin
Zaznamenáno

Kessy *28.11.2008

pro SZ lenkarambo
Marek p.
Host
« Odpověď #40 kdy: 26. Květen 2010, 19:58:07 »

Já jsem jednou viděla cenu pamlsků přepočítanou na kilo a bylo to dražší než pravá svíčková... Roll Eyes
Zaznamenáno
Lucietka
Host
« Odpověď #41 kdy: 26. Květen 2010, 20:51:19 »

a jak dlouho vám ty srdíčka, játra atd uvařený vydržej? Nebo to před každou procházkou nebo cvičením musíte vařit?  Shocked

Zaznamenáno
Dogus Maximus
*

Kessy *28.11.2008

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #42 kdy: 26. Květen 2010, 20:57:00 »

a jak dlouho vám ty srdíčka, játra atd uvařený vydržej? Nebo to před každou procházkou nebo cvičením musíte vařit?  Shocked

uvařim třeba kilo jater, srdíček, čehokoliv na ráz...nakrájim na kousky, napytlíkuju a dám do mrazáku...dle potřeby šáhnu do šuplíku a vyndám, rozmražený je to za chviličku...
nedávno jsem pekla játrovky z kila jater...pamlskuju s nima už asi 14 dní - a že my pamlskujeme fakt hodně - a ještě mi tam asi pytlík a půl zbývá - plus sem dneska doplnila zásoby dalšíma 4 kilama masa, který se musí jen zpracovat...ušetří se na tom spousta peněz, než když kupuješ pytlíčky po nějakejch 100gramech za 30 korun třeba...takže za kilo dáš 300, já těch 30 korun dám za půl, někdy i za kilo masa...navíc pes nežere žádný umělý barviva...
Zaznamenáno

Kessy *28.11.2008

pro SZ lenkarambo
Lucietka
Host
« Odpověď #43 kdy: 26. Květen 2010, 21:01:35 »

uvařim třeba kilo jater, srdíček, čehokoliv na ráz...nakrájim na kousky, napytlíkuju a dám do mrazáku...dle potřeby šáhnu do šuplíku a vyndám, rozmražený je to za chviličku...
nedávno jsem pekla játrovky z kila jater...pamlskuju s nima už asi 14 dní - a že my pamlskujeme fakt hodně - a ještě mi tam asi pytlík a půl zbývá - plus sem dneska doplnila zásoby dalšíma 4 kilama masa, který se musí jen zpracovat...ušetří se na tom spousta peněz, než když kupuješ pytlíčky po nějakejch 100gramech za 30 korun třeba...

já jsem dělala ty džejtrovky taky z kila a po tejdnu už začaly plesnivět  Undecided , ale je fakt že jsem je měla v uzavíratelný krabičce normálně v pokoji.
a to maso z toho vetamixu ten fík to jde taky nakrájet na kostky a zmrazit? Mě to přišlo, že to není v celku a je to takový rozprzlý že to pak nejde nakrájet  Huh?
určitě je to výživnější a zdravější a levnější, ale dokavad bude mamce vadit ten smrad, tak mám smůlu. Angry Roll Eyes
Zaznamenáno
Dogus Maximus
*

Kessy *28.11.2008

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #44 kdy: 26. Květen 2010, 21:05:05 »

já jsem dělala ty džejtrovky taky z kila a po tejdnu už začaly plesnivět  Undecided , ale je fakt že jsem je měla v uzavíratelný krabičce normálně v pokoji.
a to maso z toho vetamixu ten fík to jde taky nakrájet na kostky a zmrazit? Mě to přišlo, že to není v celku a je to takový rozprzlý že to pak nejde nakrájet  Huh?
určitě je to výživnější a zdravější a levnější, ale dokavad bude mamce vadit ten smrad, tak mám smůlu. Angry Roll Eyes

Játrovky nemůžeš nechat v krabičce, obzvlášť uzavřený v místnosti, pokud je nemáš pořádně vysušený...i játrovky napytlíkuju a dávám do mrazáku, kde vydržej...Fíka zamrazim buď celýho nebo nakrájenýho na kostky, krájet se dá bezvadně...jediný, co u něj někomu může vadit, je to, že obsahuje dost nasekanejch kostí, což nám teda problém nedělá...
Zaznamenáno

Kessy *28.11.2008

pro SZ lenkarambo
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 16   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!