HafBezObav.cz
09. Duben 2020, 17:56:46 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 [2] 3 4 ... 16   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Brit CARE  (Přečteno 50235 krát)
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.
Marek p.
Host
« Odpověď #15 kdy: 24. Květen 2010, 19:26:32 »

Dobrý den, koukám, že už tady je spousta příspěvků o granulích Brit care, chtěl bych se ale přesto zeptat jestli s nimi máte někdo vyloženě nějakou špatnou zkušenost...?Chtěl jsem krmit štěně Firstmatem, začli jsme, ale vůbec mu nesedly. EmbarrassedTo jsem nečekal.. Tak hledám nějaký jiný řešení.Díky předem

Ahoj,

vím, že Barunce - resp. jejím psům přestaly sedět najednou a to krmila každýho psa jinou příchutí.
My krmíme Brit Carem (losos s bramborem) už docela dlouho a jsme spokojení. Žere s chutí, není tak hubená, bobků málo a pevný, srst lesklá, takže za nás úplně ok a klidně bych ho doporučila.
Zaznamenáno
mabian
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 24. Květen 2010, 21:14:45 »

Tak nam po nem okamzita reakce-zanet usi, srst a silena zravost.... Embarrassed
Zaznamenáno
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Pohlaví: Ženské

Rusty (04-17) Franco (5.10.07) Tony (23.9.17)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #17 kdy: 25. Květen 2010, 07:11:44 »

Tak to my jsme na něm spokojený, psiska nehubnou, krásný malý bobky, krásná srst a žravost se nám hodí pro výcvik.
Zaznamenáno

Leňule :-)
Dogus Maximus
*

Kessy *28.11.2008

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #18 kdy: 25. Květen 2010, 07:23:46 »

já byla s brit carem taky spokojená až do doby, kdy mi psice začala hubnout a produkovat takový množství neforemnejch exkrementů, že to prostě chtělo změnu...ale nemyslim si, že by to byly špatný granule, jen nám prostě z ničeho nic přestaly sedět...
Zaznamenáno

"Psi jsou ve tvarování lidí mnohem úspěšnější, než lidé ve tvarování psů." (SG)

Chery z Mokropeské zahrady *18.4.1996 +29.12.2008
Kessy *28.11.2008
MJ Final Countdown *30.9.2011
Dotty Dream Harisson *11.5.2014
Aiwo Easy Euforia *19.4.2017

pro SZ lenkarambo
greenangel
Host
« Odpověď #19 kdy: 25. Květen 2010, 07:24:07 »

Ahoj,

vím, že Barunce - resp. jejím psům přestaly sedět najednou a to krmila každýho psa jinou příchutí.
My krmíme Brit Carem (losos s bramborem) už docela dlouho a jsme spokojení. Žere s chutí, není tak hubená, bobků málo a pevný, srst lesklá, takže za nás úplně ok a klidně bych ho doporučila.

Tak, tak. Ja s nim krmila a byla jsem spokojena. A prave v jednu dobu vsechny 3 psice (ac kazda na jine prichuti) velke zhorseni srsti (lupy, sucha, lamava srst, dost linaly) Sice nehubly, ale po zmene granuli se krasne srovnaly vsechny 3. Takze ackoliv jsem Brit Care doporucovala, hodne jsem se zklamala.
Zaznamenáno
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Rusty (04-17) Franco (5.10.07) Tony (23.9.17)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #20 kdy: 25. Květen 2010, 07:29:56 »

ono je to hodně individuální, chce to vyzkoušet, každému psisku vyhovují jiné.
Zaznamenáno

lenprov
Total Ultra Super pes

.

Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 25. Květen 2010, 07:59:56 »

Dobrý den, koukám, že už tady je spousta příspěvků o granulích Brit care, chtěl bych se ale přesto zeptat jestli s nimi máte někdo vyloženě nějakou špatnou zkušenost...?Chtěl jsem krmit štěně Firstmatem, začli jsme, ale vůbec mu nesedly. EmbarrassedTo jsem nečekal.. Tak hledám nějaký jiný řešení.Díky předem
jako jediný granule nám nesedly (pes měl asi 6 různých) a tyhle jsme opravdu jako jediné vyhodily. nic moc bobky a hlavně ošklivá srst a začala mi reznout, po měsíci srst jako u toulavýho psa (krmila jsem royal canin, fitmin, purina proplan, eucanoba, brit care, syrova strava a chvilicku bohuzel i brasou) vsechny grancle snášela úplně v pohodě ani žádné ršeakce při změně - pouze brit care opravdu nesedly.
Zaznamenáno

Marek p.
Host
« Odpověď #22 kdy: 25. Květen 2010, 11:50:17 »

Nám zase purina seděla štěněčí, ale dospělá vůbec - přišlo mi, že srala tak 4x víc, než přijímala, strašně hubla atd. - takže ono to asi chce ozkoušet.
Třeba jsme dostaly vzorky eukanuby, ty jsem jí dávala jako pamlsky a měla z toho takovej průjem, že to bylo neskutečný...fakt je to individuální..
Zaznamenáno
zraloccek
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 25. Květen 2010, 13:36:33 »

Tak nam po nem okamzita reakce-zanet usi, srst a silena zravost.... Embarrassed

To je možné, aby měl pes z granulí zánět v uších??To snad ne! To je přeci úplná blbost.... Spíš hloupá náhoda, že to bylo v té době, ne? Undecided
Zaznamenáno
greenangel
Host
« Odpověď #24 kdy: 25. Květen 2010, 13:38:34 »

Nam na ty prednasce v nedeli rikali, ze zanety usi a kozni problemy jsou nejcastejsi zdrav.problemy nasledkem stresu...
Zaznamenáno
choco
Extra Super pes
**

Andrew a Adelise Ray d´Or (20.12.2006)

Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 25. Květen 2010, 13:39:43 »

Pokud má pes třeba alergii na nějakou složku v granulích, tak to blbost fakt není...nejčastěji to asi bývá na kuřecí
Zaznamenáno
zraloccek
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 25. Květen 2010, 13:47:10 »

Spíš na kukuřice,ne? A kožní problémy- i srst?
 Shocked
Ještě něco....Je možný, že psovi vadí, když dostává jako pamlsky stejný granule jako krmim? Je možný, že se mu pak znechutí a nebude je chtít žrát?I když mu při výcviku chutnají a udělal by pro ně cokoliv.
Zaznamenáno
iwule
Dogus Suprus
*

Kytka a Kolouch

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #27 kdy: 25. Květen 2010, 13:58:12 »

Spíš na kukuřice,ne? A kožní problémy- i srst?
 Shocked
Ještě něco....Je možný, že psovi vadí, když dostává jako pamlsky stejný granule jako krmim? Je možný, že se mu pak znechutí a nebude je chtít žrát?I když mu při výcviku chutnají a udělal by pro ně cokoliv.

kolik je pesoi? neni možný že se jen rozmlsal? myslim že v okolí puberty začnou bejt trošku vybíravý. nepolevila bych. jinak nezávysle na tom bych skusila pamlskovat něčim jinym. je to pro psa větší motivace si myslim
Zaznamenáno

Bígl není hůř ovladatelný, jen páníček se při jeho výcviku hůře ovládá
lenprov
Total Ultra Super pes

.

Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 25. Květen 2010, 13:59:32 »

Nám zase purina seděla štěněčí, ale dospělá vůbec - přišlo mi, že srala tak 4x víc, než přijímala, strašně hubla atd. - takže ono to asi chce ozkoušet.
Třeba jsme dostaly vzorky eukanuby, ty jsem jí dávala jako pamlsky a měla z toho takovej průjem, že to bylo neskutečný...fakt je to individuální..
purinu jsem mela taky jen steneci a ta byla u nas pohodicka
Zaznamenáno

zraloccek
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 25. Květen 2010, 14:01:26 »

kolik je pesoi? neni možný že se jen rozmlsal? myslim že v okolí puberty začnou bejt trošku vybíravý. nepolevila bych. jinak nezávysle na tom bych skusila pamlskovat něčim jinym. je to pro psa větší motivace si myslim

Jsou mu 3. u výcviku mu chutná, ale když dostane do misky, tak už to neni jako dřív, že by chlemtal jako o život..klasicky to sní, ale moc nadšenej z toho není. Huh?
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4 ... 16   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!