HafBezObav.cz
08. Duben 2020, 00:36:04 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 16   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Brit CARE  (Přečteno 50113 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
kacer
Třída vítězů

Pohlaví: Mužské

Loki (Claudio) 3.1.2009

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #45 kdy: 27. Květen 2010, 10:30:19 »

Nejdriv k tematu Smiley)

BritCare ted krmime, pac woblud se rozhodnul, ze maso ted nebude. A musim rici ze mu jede. meli jsem na zkousku royal cannin a ten jel jeste o malicko vice.

Budem prechazet na Shur-Gain, odzkousene na huskounech nekolika mushery, kteri drive krmili acanou, ale podle poslednich zprav se zhorsila a zdrazila.

ad Jatrovky, vysousim aby byly krupavy, nedavam do uzaviratelen piksly, ale jsou v otevrene krabici na mikrovlnce a nikdy nezplesnively, vcera jsem je dhodou okolnosti vylovil z pamlskovniku asi po mesici a nic, krasne vonej.

Fika jsem drive kupoval, ale dvakrat mi privezli nakousany od mysi a tim padem plesnivy a skoncili u me. Do mrazaku jim mys nevleze, takze maso v pohode. Jinak teda je to taky peknej blivajz.
Zaznamenáno

Leňule :-)
Dogus Maximus
*

Pohlaví: Ženské

Kessy *28.11.2008

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #46 kdy: 27. Květen 2010, 10:35:12 »

Nejdriv k tematu Smiley)

BritCare ted krmime, pac woblud se rozhodnul, ze maso ted nebude. A musim rici ze mu jede. meli jsem na zkousku royal cannin a ten jel jeste o malicko vice.

Budem prechazet na Shur-Gain, odzkousene na huskounech nekolika mushery, kteri drive krmili acanou, ale podle poslednich zprav se zhorsila a zdrazila.

ad Jatrovky, vysousim aby byly krupavy, nedavam do uzaviratelen piksly, ale jsou v otevrene krabici na mikrovlnce a nikdy nezplesnively, vcera jsem je dhodou okolnosti vylovil z pamlskovniku asi po mesici a nic, krasne vonej.

Fika jsem drive kupoval, ale dvakrat mi privezli nakousany od mysi a tim padem plesnivy a skoncili u me. Do mrazaku jim mys nevleze, takze maso v pohode. Jinak teda je to taky peknej blivajz.

já teda vždycky byla a jsem s Fíkem spokojená...objednávala jsem ho už po několikáty a vždycky ok, navíc i dobře voní a jako blivajz mi to teda nepřijde....
Zaznamenáno

"Psi jsou ve tvarování lidí mnohem úspěšnější, než lidé ve tvarování psů." (SG)

Chery z Mokropeské zahrady *18.4.1996 +29.12.2008
Kessy *28.11.2008
MJ Final Countdown *30.9.2011
Dotty Dream Harisson *11.5.2014
Aiwo Easy Euforia *19.4.2017

pro SZ lenkarambo
Šimona
Dogus Suprus
*

Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 27. Květen 2010, 10:36:06 »

No nevím tedy, ale řekla bych že problém je spíše v tom zdražení, protože Acana svým složením šla naopak nahoru. A Brit Care a Acana se dle mého názoru nedá srovnávat. Ale tak když pes prospívá, tak ok. Bohužel to (ne)prospívání se během celého života sčítá, pes je to co jí  Wink
Zaznamenáno

Šimona
mabian
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 27. Květen 2010, 11:59:07 »

Jee Shur-Gain moooc doporucuju, odchovaly jsme na nich dvoje stenda a super Grin Navíc kamarádka tehdy delala laboratorní testy na granule, ktery se v cesku prodavaj a vysledky byly mnohdy sokujici Huh? Grin ovsem prvni mista byly Shur-gain, Orijen-acana,  K9??? to si pamatuju, jen nevim presny poradi.

A od koho beres Shur-gain? Ja jen ze  jich moc nejni a nam jednou e-shop dodal prosly, tak jen jestli je nekde nekdo bere pravidelne, tak se tam asi bude zbozi tocit a nelezet na sklade ::)ze bychom se zase nebaly a vratily se k nemu Roll Eyes
Zaznamenáno
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 27. Květen 2010, 12:49:25 »

Složení: Mletá kukuřice, pšeničné otruby, kuřecí masová moučka, mletá rýže, řepná drť, kuřecí tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), kuřecí maso, sušené kvasnice, sůl, rýžové otruby, cholinchlorid, DL-methionin, zinkmethionin, vitamín A, vitamín D3, vitamín E, vitamín K (menadion), vitamín B12, riboflavin, niacin, d-Calcium pantothenát, pyridoxin hydrochlorid, thiamin monotitrát, kyselina listová, biotin, síran železnatý, oxid manganatý, síran zinečnatý, síran měďnatý pentahydrát, jodičnan vápenatý, seleničitan sodný.

To mně přijde docela masakr teda, kór pro psa v zátěži...
Zaznamenáno

mabian
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 27. Květen 2010, 12:54:04 »

Složení: Mletá kukuřice, pšeničné otruby, kuřecí masová moučka, mletá rýže, řepná drť, kuřecí tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), kuřecí maso, sušené kvasnice, sůl, rýžové otruby, cholinchlorid, DL-methionin, zinkmethionin, vitamín A, vitamín D3, vitamín E, vitamín K (menadion), vitamín B12, riboflavin, niacin, d-Calcium pantothenát, pyridoxin hydrochlorid, thiamin monotitrát, kyselina listová, biotin, síran železnatý, oxid manganatý, síran zinečnatý, síran měďnatý pentahydrát, jodičnan vápenatý, seleničitan sodný.

Jo ale vysly jako jedny z nejlepsich na trhu! prave ze testy ukazaly, ze to, co se u mnohych jinych pise, ze tam je, tak tam vubec neni Angry Sad
Zaznamenáno
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 27. Květen 2010, 12:58:19 »

Jo ale vysly jako jedny z nejlepsich na trhu! prave ze testy ukazaly, ze to, co se u mnohych jinych pise, ze tam je, tak tam vubec neni Angry Sad

Proboha kde? Máš k tomu nějaký info, jaký testy se konkrétně dělaly? Jinak tomu co píšeš věřim, jenom je problém v tom, že právě toto se dá velice těžko dokázat, tak by mě zajímalo, jakou analýzou se to prověřovalo.
Zaznamenáno

mabian
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 27. Květen 2010, 14:21:54 »

Proboha kde? Máš k tomu nějaký info, jaký testy se konkrétně dělaly? Jinak tomu co píšeš věřim, jenom je problém v tom, že právě toto se dá velice těžko dokázat, tak by mě zajímalo, jakou analýzou se to prověřovalo.
zkusim to od ni nejak ziskat-nechavala si to delat soukroma firma na zakazku, tak jestli mi to da poslu radeji SZ
« Poslední změna: 27. Květen 2010, 14:24:35 od radecha » Zaznamenáno
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 27. Květen 2010, 14:24:55 »

zkusim to od ni nejak ziskat-nechavala si to delat soukroma firma na zakazku, tak jestli mi to da poslu radeji SZ

Supr! Smiley
Zaznamenáno

kacer
Třída vítězů

Loki (Claudio) 3.1.2009

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #54 kdy: 27. Květen 2010, 15:31:58 »

No, ale huskouni na to behaj jak divi Wink)

maji nekolik druhu a strida se to podle toho jak moc velkou zatez po nich chces, v sezone, po sezone, mimo sezonu ... a navic vsichni k tomu krmi i syrove maso/kosti/doplnky atd ...

ale to jsme uzasne odbocili od Brit Care Wink

Zaznamenáno

zraloccek
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 27. Květen 2010, 18:38:35 »

Jak je to s velikostí granulí BC?
Pro NO- najsou příliš malé/veliké? Párkrát jsdem se setkal s nevhodnou velikostí, pes pak hltal, však to znáte.. Wink
Zaznamenáno
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 27. Květen 2010, 21:49:14 »

No, ale huskouni na to behaj jak divi Wink)

maji nekolik druhu a strida se to podle toho jak moc velkou zatez po nich chces, v sezone, po sezone, mimo sezonu ... a navic vsichni k tomu krmi i syrove maso/kosti/doplnky atd ... ale to jsme uzasne odbocili od Brit Care Wink

Aha, já myslela že to má bejt jako kompletní krmení...
Zaznamenáno

kacer
Třída vítězů

Loki (Claudio) 3.1.2009

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #57 kdy: 28. Květen 2010, 15:03:22 »

Ja nevim, me prijdou vsechny granule v tomto ohledu stejne, vsichni ti budou rikat, ze jsou to ty neuzasnejsi granule na svete a nechapu jak je mozne, ze to pes po tech kterymi ho momentalne krmis neumrel nebo prinejmensim nezchromnul.

Podle me je dobre jim davat ruznorodou stravu. Ted ma mladoch obdobi kdy basti granule a k tomu maso. Co vymysli za mesic .. kdo vi ..

Ale Brit Care mu celkem jede.
Zaznamenáno

yndiC
Dogus Suprus Maximus
*

Kerrinka *7.5.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #58 kdy: 29. Květen 2010, 13:21:51 »

Ja nevim, me prijdou vsechny granule v tomto ohledu stejne, vsichni ti budou rikat, ze jsou to ty neuzasnejsi granule na svete a nechapu jak je mozne, ze to pes po tech kterymi ho momentalne krmis neumrel nebo prinejmensim nezchromnul.

Podle me je dobre jim davat ruznorodou stravu. Ted ma mladoch obdobi kdy basti granule a k tomu maso. Co vymysli za mesic .. kdo vi ..

Ale Brit Care mu celkem jede.

Co vymyslí za měsíc jako že jiné granule bo třeba vařené či syrové maso?Myslm si že až takové změny pro psí organismus nejsou zrovna ideální. Huh?
Zaznamenáno

kacer
Třída vítězů

Loki (Claudio) 3.1.2009

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #59 kdy: 29. Květen 2010, 19:59:42 »

Nastesti po mesici to nemenime Wink

Zatim vypada vse OK. Bobek v pohode, vnejsi vzhled taky.

A urcite po mesici to nebudu menit. Neboj Wink
Zaznamenáno

Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 16   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!