HafBezObav.cz
13. Prosinec 2019, 11:59:38 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 3 4 [5]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Papíry...  (Přečteno 31148 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
petraz
Host
« Odpověď #60 kdy: 05. únor 2008, 20:24:39 »

Jestli sis to nespletla s Dančou od Vincenta, ta si bere ještě jednoho RR, Daniela chtěla nejdřív Velkýho knírače, pak choďáka a teď australáka Smiley Je jak já, doku to nemá doma, mění do poslední chvíle Smiley

nn,myslim,ze uplne puvodne chtela druhyho RR,ale ruku do ohne za to nedam :-))) a Danca od Vincenta,jde do druhyho? vzdyt tohle je jeste pubertak ,jestli se nemylim teda .... to si da holka  Grin Grin
Zaznamenáno
Alča, Abby a Easy
Strážný Pes
Dogus Suprus
*

Pohlaví: Ženské

Abby *20.12.2005 Easy *18.6.2008 Noisy *18.11.2012

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #61 kdy: 05. únor 2008, 20:27:06 »

nn,myslim,ze uplne puvodne chtela druhyho RR,ale ruku do ohne za to nedam :-))) a Danca od Vincenta,jde do druhyho? vzdyt tohle je jeste pubertak ,jestli se nemylim teda .... to si da holka  Grin Grin
jj jde do druheho, už je nakryto a krytí je už potvrzený, takže si myslím, že ho má do tří měsíců doma. Takže puberťák + mimino, no bude to mít zajímavý... Tak to nevim, já slyšela až o kníračovi a moc jsem se smála, když jsem si představila, jak Daniela letí na poli na vodítku za dvěma 40 kg hovadama Cheesy
Zaznamenáno

petraz
Host
« Odpověď #62 kdy: 05. únor 2008, 20:41:08 »

jj jde do druheho, už je nakryto a krytí je už potvrzený, takže si myslím, že ho má do tří měsíců doma. Takže puberťák + mimino, no bude to mít zajímavý... Tak to nevim, já slyšela až o kníračovi a moc jsem se smála, když jsem si představila, jak Daniela letí na poli na vodítku za dvěma 40 kg hovadama Cheesy

ty brdo,tak vidim,ze jen ja jak debil cekam az Bassin bude mit tak 4 nebo 5 let  Shocked Shocked  njn,  a z jakýho spojeni,nevis??
Zaznamenáno
Alča, Abby a Easy
Strážný Pes
Dogus Suprus
*

Pohlaví: Ženské

Abby *20.12.2005 Easy *18.6.2008 Noisy *18.11.2012

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #63 kdy: 05. únor 2008, 20:50:02 »

ty brdo,tak vidim,ze jen ja jak debil cekam az Bassin bude mit tak 4 nebo 5 let  Shocked Shocked  njn,  a z jakýho spojeni,nevis??
Tadyto
http://www.ridgebackove.cz/%C5%A0T%C4%9A%C5%87ATAPUPPIES/Djaro2008/tabid/164/Default.aspx
Zaznamenáno

striva
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 24. červenec 2008, 20:22:06 »

Pokud má chovatel štěňata každé hárání pak je to množitel a ne chopvatel a z klubu by měl být okamžitě vyhozen... papíry dostane opravdu každé štěně po uchovněných rodičích, pokud jsou štěňata odchována v zaregistrované chovatelské stanici a vrh je nahlášen a registrován, pokud štěně papíry nedostane, pak si je chovatel nechal a pravděpodobně je prodá což se z etického hlediska nesmí!!! I když má štěně viditelnou vadu, kvůli které nemůže být uchovněno, pak by ta měla být zapsána do průkazu původu, které majitel štěněte dostane, prostě tak či tak PP nový majitel dostane...
Pokud jsem někde slyšela na toto téma hovořit kompetentní lidi nebo jsem to četla v oficiálních dokumentech, bylo to přesně tak. Ten "černý čuvač" by také dostal pp ovšem přímo se záznamem "nechovný" už jako štěně
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 3 4 [5]   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!