HafBezObav.cz
09. Duben 2020, 18:29:06 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 40   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Byty v Praze  (Přečteno 53447 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
jave
Vítěz výstavy (BIS)

Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #45 kdy: 05. Leden 2010, 20:46:24 »

Nj ale jede autem ne? Já mam třeba spojení do Pha v pohodě.. Jezdí tu bus 2x do hodiny.. Je to sice vopruz, ale v případě potřeby se člověk dostane! Ale třeba takovej Červenej Újezd, kde bydlí kupříkladu Pepenka - jsou u Prahy blíž a jezdí jim to tam fakt debilně, o víkendu jede bus jednou za dvě hodiny.. A myslim, že to neni jediná vesnice v okolí Prahy s timhle problémem.. Jinak v Praze (centru) si myslim, že se teda cestovat autem vůbec nevyplatí (ale taky to dělam)

nee, jede busem na zličín a pak metrem.  Shocked já ať jedu autem nebo busem, vyjde mi to na hoďku (průměr). při kalamitách i mnohem víc Undecided jednou jsem jela busem 4 (slovy čtyři) hodiny 8km, a nešlo vystoupit, protože na spojce tě nepustí  Grin Grin
Zaznamenáno

greenangel
Host
« Odpověď #46 kdy: 05. Leden 2010, 20:49:23 »

Nj ale jede autem ne? Já mam třeba spojení do Pha v pohodě.. Jezdí tu bus 2x do hodiny.. Je to sice vopruz, ale v případě potřeby se člověk dostane! Ale třeba takovej Červenej Újezd, kde bydlí kupříkladu Pepenka - jsou u Prahy blíž a jezdí jim to tam fakt debilně, o víkendu jede bus jednou za dvě hodiny.. A myslim, že to neni jediná vesnice v okolí Prahy s timhle problémem.. Jinak v Praze (centru) si myslim, že se teda cestovat autem vůbec nevyplatí (ale taky to dělam)
Ja bydlim u Jence a jezdi nam to tu uplne v pohode. Casove to vyjde nastejno, kdyz je zacpa je to sockou rychlejsi. Akorat teda kdyz jsem to pocitala, auto vyslo levnejs. Roll Eyes
Zaznamenáno
iwule
Dogus Suprus
*

Kytka a Kolouch

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #47 kdy: 05. Leden 2010, 20:51:23 »

Ja bydlim u Jence a jezdi nam to tu uplne v pohode. Casove to vyjde nastejno, kdyz je zacpa je to sockou rychlejsi. Akorat teda kdyz jsem to pocitala, auto vyslo levnejs. Roll Eyes

jenže ty to máš od prahy docela kousek. se obávám že abych to zaplatila tak snad nemá cenu hledat ani ve středočeskym kraji  Grin vy máte pronajato nebo svoje?
Zaznamenáno

Bígl není hůř ovladatelný, jen páníček se při jeho výcviku hůře ovládá
Kristýnka
Dogus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #48 kdy: 05. Leden 2010, 20:51:53 »

Ahoj, měla bych dotaz - táta podniká jen s byty, nebo také RD? Chceme prodat nový domeček na Vysočině a koupit v Praze nebo u Prahy.
ne, celkově s nemovitostmi, takže RD by nebyl problém...
Zaznamenáno

SZ Kristyna Havova
jave
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #49 kdy: 05. Leden 2010, 20:53:11 »

ať počítám jak počítám, tak za 4700 (nebo 6000) to ročně autem prostě nedám Sad fakt je, že mě tu normálně jezdí pražská  mhd   Wink
Zaznamenáno

Barushka
Dogus Suprus
*

Ferďásek vocásek

Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 05. Leden 2010, 20:54:38 »

Grin Grin To mě taky! Když jsem onehdá byla nucená jet sociášem a zaplatila jsem za bus ze zličína na vráž za mě a psa 52 Kč! A to nemluvim o dalších 52 Kč v metru! Auto mi žere max 6l / 100 a je to nějakých 15 km.. To mi poplatí i provoz ne jen naftu.. Cool
Zaznamenáno

"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je."
J.Werich
greenangel
Host
« Odpověď #51 kdy: 05. Leden 2010, 20:55:33 »

jenže ty to máš od prahy docela kousek. se obávám že abych to zaplatila tak snad nemá cenu hledat ani ve středočeskym kraji  Grin vy máte pronajato nebo svoje?
pronajato, ale na dobu neurcitou, takze by nas "nemeli" vystehovat bez nahrady. Muj tata ma barak v Uhonicich coz je jeste o kousek dal. Je teda fakt, ze dostali pozemek, ale vlastnima rukama dum postavili. Je vyucenej automechanik takze zadnej bohac to fakt neni. A hypoteku splacej 6tis na hafo let. Maj 2 deti.
Zaznamenáno
iwule
Dogus Suprus
*

Kytka a Kolouch

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #52 kdy: 05. Leden 2010, 20:59:47 »

pronajato, ale na dobu neurcitou, takze by nas "nemeli" vystehovat bez nahrady. Muj tata ma barak v Uhonicich coz je jeste o kousek dal. Je teda fakt, ze dostali pozemek, ale vlastnima rukama dum postavili. Je vyucenej automechanik takze zadnej bohac to fakt neni. A hypoteku splacej 6tis na hafo let. Maj 2 deti.

dík, uvrhlas mě do další deprese  Cry  Grin my máme taky neurčitou ale byt mrňavej a platíme jak když by sme měli tu hypo. nojono. chce to pohledat čas od času se objeví něco zajímavýho. třeba teď jsem narazila na barák za 400tisic, bylo to 3kk nově zrekonstruovaný s převzetím hypotéky za 8tis měsíčně. velký místnosti takže úprava možná. zahrada tak akorát a cca 15km od prahy za čerňákem. njn ale už byl pryč, ni se nedivim.
Zaznamenáno

jave
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #53 kdy: 05. Leden 2010, 21:01:45 »

dík, uvrhlas mě do další deprese  Cry  Grin my máme taky neurčitou ale byt mrňavej a platíme jak když by sme měli tu hypo. nojono. chce to pohledat čas od času se objeví něco zajímavýho. třeba teď jsem narazila na barák za 400tisic, bylo to 3kk nově zrekonstruovaný s převzetím hypotéky za 8tis měsíčně. velký místnosti takže úprava možná. zahrada tak akorát a cca 15km od prahy za čerňákem. njn ale už byl pryč, ni se nedivim.

ale tam máš dobrý spojení Grin spoustu zeleně Grin kde že to je??? Grin Grin
Zaznamenáno

iwule
Dogus Suprus
*

Kytka a Kolouch

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #54 kdy: 05. Leden 2010, 21:03:55 »

ale tam máš dobrý spojení Grin spoustu zeleně Grin kde že to je??? Grin Grin

už si to nepamatuju, skusim pohledat ten inzerát  Grin
Zaznamenáno

Marek p.
Host
« Odpověď #55 kdy: 05. Leden 2010, 21:04:34 »

To nic ve zlým, já jim to přeju, ale i pozemek neseženeš pod míč, v těchto lokalitách pod míč a půl Undecided
Zaznamenáno
greenangel
Host
« Odpověď #56 kdy: 05. Leden 2010, 21:05:57 »

To nic ve zlým, já jim to přeju, ale i pozemek neseženeš pod míč, v těchto lokalitách pod míč a půl Undecided
Jasny. Ja taky nemam co rikat. Ale radsi nez 11tis nebo kolik davat za pronajem, tak to to radsi davam do baraku mno.
Zaznamenáno
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 05. Leden 2010, 21:09:00 »

Hele já platila od tý doby pracuju (asi 13 let) někde nájem a kdybych byla bejvala platila hypošku, tak mam třeba třetinu bytu zaplacenou. Jenomže problém je samozřejmě v tom, že člověk sice platí dejme tomu osmičku za pronájem, ale na to, aby mu dali hypotéku se splátkou osum tisíc samozřejmě "nemá příjem". Taky nechápu, jak to ti lidi dělaj...
Zaznamenáno

iwule
Dogus Suprus
*

Kytka a Kolouch

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #58 kdy: 05. Leden 2010, 21:09:04 »

Jasny. Ja taky nemam co rikat. Ale radsi nez 11tis nebo kolik davat za pronajem, tak to to radsi davam do baraku mno.

jenže ten barák se chvilku staví takže stejně čas musíš splácet hypo+pronájem+matroš na barák (pokud stavíš svépomocí)
Zaznamenáno

Marek p.
Host
« Odpověď #59 kdy: 05. Leden 2010, 21:09:49 »

To rozhodně, ale za těch 11 měsíčně prostě něco normálního neseženeš Embarrassed - pokud nemáš půlku našetřeno Embarrassed Kolegyně teď kupovala pozemek v Loděnicích za mega osm set - je do kopce Undecided...máme kamarády, jímž jeden z otců dal pozemek u Karlštejna za míč a půl. Druhej otec se nenechal dlouho vybízet a aby nebyl za sráče (berte prosím s rezervnou) dostali ještě míč a půl na postavení domu...bych se zbláznila radostí a oni se nasrali, že za mega a půl nepostaví ani ťuk...nemám slov Grin Grin Grin
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 40   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!