HafBezObav.cz
21. Listopad 2019, 16:53:17 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 31 32 [33] 34   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Bezpapíráci  (Přečteno 68220 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Pohlaví: Ženské

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #480 kdy: 17. červenec 2011, 19:26:23 »

to je na pytel.... Bang head
No nic tajný to není, jsem ti odpověděla něco už nevím co  Grin, takže to není důležité, ale pak jsem psala, že nemám ráda spekluace a že bych se prostě zeptala té chovatelky co k tomu řekne, pošlu jí asi mejla. Tak jestli ti to neva

Já teda nevim, co jste si psaly, ale co se týče chovatelky, myslim, že je celkem jasný, co k tomu řekne. Fakt by mě hodně překvapilo, kdyby to přiznala...
Zaznamenáno

greenangel
Host
« Odpověď #481 kdy: 17. červenec 2011, 19:44:15 »

Já teda nevim, co jste si psaly, ale co se týče chovatelky, myslim, že je celkem jasný, co k tomu řekne. Fakt by mě hodně překvapilo, kdyby to přiznala...
Přesně. To by byl někdo hodně naivní kdyby čekal, že mu chovatelka odpoví, "no jóó je to pravda, ale nikomu to neřikej."
Zaznamenáno
Šimona
Dogus Suprus
*

Zobrazit profil
« Odpověď #482 kdy: 17. červenec 2011, 20:25:19 »

Takže ti to neva Barunko?
Každej je jinej no, já si raději vyslechnu obě strany, než udělám závěr. Třeba i proto co jsem zde už psala. To by jste mohli říct i o mě. Jo ta to nepřizná, že propůjčuje psa k dělání štěňat bez PP, bylo by naivní jí věřit  Cry
Zaznamenáno

Šimona
Alča, Abby a Easy
Strážný Pes
Dogus Suprus
*

Abby *20.12.2005 Easy *18.6.2008 Noisy *18.11.2012

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #483 kdy: 17. červenec 2011, 20:26:05 »

No beru to s rezervou. Páč jsem se dověděla zaručenou informaci, že Beaerney má někde bezpapírový BOCky, jako sám majitel si to myslel, že je to prej tajný, ale je to tak  Bang head  Puke
a že snad měl mít dokonce nepapírový štěňda s chovnou fenou. Chovná fena a chovnej pes a bez PP, lidi vymyslej různé věci  Roll Eyes
To byla info ode mě od jedné slečny z flyballu, říkala mi tam, že má štěně po Aničce a otcem je zaručeně Beaerney, že už je to jehoí asi druhej vrh bez PP Tongue Grin
Zaznamenáno

Alča, Abby a Easy
Strážný Pes
Dogus Suprus
*

Abby *20.12.2005 Easy *18.6.2008 Noisy *18.11.2012

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #484 kdy: 17. červenec 2011, 20:27:29 »

Bohužel ani u psů s PP neni jistý, že štěně je opravdu potomkem uvedených rodičů. Myslela jsem, že je to výjimka, ale bohužel je údajně ne úplně neobvyklé překrývat nakrytou fenu ještě svým psem aby určitě zabřezla... Pak je na světě nespočet potomků tohoto otce, kteří toho otce v rodokmenu vůbec nemají a můžou se tedy dál papírově množit sourozenci a jinak příbuzní jedinci. Jak se řiká: "otec je vždy nejistý".
tohle dělala chovatelka z diamantový řeky (auo), prozradila se ve chvíli, kdy překryla svým red psem fenu, kterou předtím nakryla black psem, který ale nemá red faktor a narodili se red mimina
Zaznamenáno

greenangel
Host
« Odpověď #485 kdy: 17. červenec 2011, 20:32:50 »

Každej je jinej no, já si raději vyslechnu obě strany, než udělám závěr. Třeba i proto co jsem zde už psala. To by jste mohli říct i o mě. Jo ta to nepřizná, že propůjčuje psa k dělání štěňat bez PP, bylo by naivní jí věřit  Cry
No moje jméno bych nechtěla aby v tý kauze figurovalo. Jinak se samozřejmě zeptej, to je tvoje věc.
Zaznamenáno
greenangel
Host
« Odpověď #486 kdy: 17. červenec 2011, 20:35:02 »

Jinak asi takhle. Nevěřim tomu, že by jsi Bearneyho propůjčovala na krytí fen bez PP.
Ale kdyby to byla pravda, tak bych nečekala, že bys mi to potvrdila. Asi tak.
Zaznamenáno
Šimona
Dogus Suprus
*

Zobrazit profil
« Odpověď #487 kdy: 17. červenec 2011, 20:36:48 »

No moje jméno bych nechtěla aby v tý kauze figurovalo. Jinak se samozřejmě zeptej, to je tvoje věc.

Tvoje jméno nepotřebuju, jen jsem chtěla abys věděla jak s tou informací naložím dál, protože mne to zajímá, chci si ověřit i druhou stranu a pak se uvidí. Neposlal by jsi mi mejla na tu holku? Ráda bych konfrontovala chovatelku nějakými fakty. Bylo by to třeba i zajímavé téma na článek, protože pokud se to děje je to hnus  Puke
Zaznamenáno

Šimona
Šimona
Dogus Suprus
*

Zobrazit profil
« Odpověď #488 kdy: 17. červenec 2011, 20:37:49 »

Jinak asi takhle. Nevěřim tomu, že by jsi Bearneyho propůjčovala na krytí fen bez PP.
Ale kdyby to byla pravda, tak bych nečekala, že bys mi to potvrdila. Asi tak.

no trochu to nemá logiku  Roll Eyes, ale díky že tomu nevěříš  Thumb Up
Zaznamenáno

Šimona
greenangel
Host
« Odpověď #489 kdy: 17. červenec 2011, 20:43:55 »

no trochu to nemá logiku  Roll Eyes, ale díky že tomu nevěříš  Thumb Up
tak pokud někdo nemá v ruce jasný důkazy, zůstane vždy jen u pocitu
CHS která chová asi sedm nejoblíbenějších plemen a štěňata seká jak na běžícím páse.... tak tam pochybuju, že jim jde o dobro plemen.
Pro mě jsou chovky tohodle typu (a znám jich víc) jenom papírová velkomnožírna.
Zaznamenáno
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #490 kdy: 17. červenec 2011, 20:50:51 »

Tvoje jméno nepotřebuju, jen jsem chtěla abys věděla jak s tou informací naložím dál, protože mne to zajímá, chci si ověřit i druhou stranu a pak se uvidí. Neposlal by jsi mi mejla na tu holku? Ráda bych konfrontovala chovatelku nějakými fakty. Bylo by to třeba i zajímavé téma na článek, protože pokud se to děje je to hnus  Puke

No jako jsem zvědavá, co vypátráš, ale jak sem psala, jsem přesvědčená, že "chovatelka" to na 100% zatluče samozřejmě. Jelikož se velkoprodukcí psů pravděpopodobně živěj, žejo...
Zaznamenáno

Paayaa
Vítěz výstavy (BIS)

Nelly *10.1.2007, Shayenne *9.3.2012

Zobrazit profil
« Odpověď #491 kdy: 17. červenec 2011, 21:00:04 »

To byla info ode mě od jedné slečny z flyballu, říkala mi tam, že má štěně po Aničce a otcem je zaručeně Beaerney, že už je to jehoí asi druhej vrh bez PP Tongue Grin

Pak proč je Klučík takovej kliďas. Už je mi to jasný, on se chodí vyřádit na fenách, dělá bezpapírový štěnda a na hodinách si hraje na vzornýho borderáka  Grin LOL Grin
Zaznamenáno
Šimona
Dogus Suprus
*

Zobrazit profil
« Odpověď #492 kdy: 17. červenec 2011, 21:05:25 »

Pak proč je Klučík takovej kliďas. Už je mi to jasný, on se chodí vyřádit na fenách, dělá bezpapírový štěnda a na hodinách si hraje na vzornýho borderáka  Grin LOL Grin

tak to bychom měli další Beaerneyho štěňata o kterých nevím, budu ho asi muset víc hlídat. Buhví co dělá po nocích kdy spím. Večer usíná vedle postele na pelíšku a pravda že někdy ho pak ráno vidím ležet v předsíni 
Zaznamenáno

Šimona
Paayaa
Vítěz výstavy (BIS)

Nelly *10.1.2007, Shayenne *9.3.2012

Zobrazit profil
« Odpověď #493 kdy: 17. červenec 2011, 21:09:09 »

tak to bychom měli další Beaerneyho štěňata o kterých nevím, budu ho asi muset víc hlídat. Buhví co dělá po nocích kdy spím. Večer usíná vedle postele na pelíšku a pravda že někdy ho pak ráno vidím ležet v předsíni 

To je přesně ono. Myslím, že další Bearnyho šťěnda se budou v následujících měsících rodit v chovkách poblíž Vrchlabí.... Thumb Up
Zaznamenáno
Šimona
Dogus Suprus
*

Zobrazit profil
« Odpověď #494 kdy: 17. červenec 2011, 21:13:21 »

Nad tou drzostí mi stejně zůstává rozum stát. Kdyby jste někdy někdo objevil inzoš na Beaerneyho štěňda bez PP okamžitě mi to prosím hlaste. Případně webovky nějaké pseudochovky s touto info. osobní stránky nějakého psa bez PP- Beaerneyho potomka. Myslím, že by to mohlo být i žalovatelné....
Zaznamenáno

Šimona
Stran: 1 ... 31 32 [33] 34   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!