HafBezObav.cz
08. Prosinec 2019, 03:42:00 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 34   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Bezpapíráci  (Přečteno 69280 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
mabian
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #435 kdy: 15. červenec 2011, 12:42:54 »

jen tak pro pobavení Grin dneska mi ségra volala, že planuje štěnda- bez pp, bez testu atd Angry no tak já se do ní pustila a zasypala ji argumentama a fakt ji teda nešetřila Thumb Up no a v tu chvíli vyjekla a že asi musí Thumb Up Thumb Up asi je právě na cestě do porodnice LOL LOL to jsem ji teda pěkně vytočila LOL naštěstí teda už pár dmnů přenáší Thumb Up a já už jen doufám, že s příchodem malýho mimča zapomene na tu demenci s množením
Zaznamenáno
elina
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #436 kdy: 15. červenec 2011, 13:18:55 »

jen tak pro pobavení Grin dneska mi ségra volala, že planuje štěnda- bez pp, bez testu atd Angry no tak já se do ní pustila a zasypala ji argumentama a fakt ji teda nešetřila Thumb Up no a v tu chvíli vyjekla a že asi musí Thumb Up Thumb Up asi je právě na cestě do porodnice LOL LOL to jsem ji teda pěkně vytočila LOL naštěstí teda už pár dmnů přenáší Thumb Up a já už jen doufám, že s příchodem malýho mimča zapomene na tu demenci s množením

tak ať to ségře dobře dopadne  Cheesy to jsi asi byla hodně rozčílená, když to s ní takhle zamávalo  Thumb Up
Zaznamenáno
Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Pohlaví: Ženské

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #437 kdy: 15. červenec 2011, 15:30:31 »

Bohužel ani u psů s PP neni jistý, že štěně je opravdu potomkem uvedených rodičů. Myslela jsem, že je to výjimka, ale bohužel je údajně ne úplně neobvyklé překrývat nakrytou fenu ještě svým psem aby určitě zabřezla... Pak je na světě nespočet potomků tohoto otce, kteří toho otce v rodokmenu vůbec nemají a můžou se tedy dál papírově množit sourozenci a jinak příbuzní jedinci. Jak se řiká: "otec je vždy nejistý".
Zaznamenáno

greenangel
Host
« Odpověď #438 kdy: 15. červenec 2011, 16:25:36 »

Bohužel ani u psů s PP neni jistý, že štěně je opravdu potomkem uvedených rodičů. Myslela jsem, že je to výjimka, ale bohužel je údajně ne úplně neobvyklé překrývat nakrytou fenu ještě svým psem aby určitě zabřezla... Pak je na světě nespočet potomků tohoto otce, kteří toho otce v rodokmenu vůbec nemají a můžou se tedy dál papírově množit sourozenci a jinak příbuzní jedinci. Jak se řiká: "otec je vždy nejistý".
Jo tohle je fakt nechutný. Puke
Zaznamenáno
IwanaR
Total Ultra Super pes

Aengus *07.04.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #439 kdy: 15. červenec 2011, 16:52:44 »

Hmm, tak to je taky mazec..Sad
Zaznamenáno

Hyena
CAC
*

Zobrazit profil
« Odpověď #440 kdy: 15. červenec 2011, 19:03:22 »

Prouhatého bych si také nechala líbit....Smiley
Neřikej dvakrát nebo ti nějakého prima z nouzovek dohodím  Wink
Zaznamenáno

Šimona
Dogus Suprus
*

Zobrazit profil
« Odpověď #441 kdy: 15. červenec 2011, 22:53:41 »

tak to je hustý  Puke  o tom jsem nikdy neslyšela, ale to dělaj snad jen ti co chtěj na štěňatech vydělávat ne? a ti celkově nejsou moc normální v tomto směru
Zaznamenáno

Šimona
greenangel
Host
« Odpověď #442 kdy: 15. červenec 2011, 22:57:47 »

tak to je hustý  Puke  o tom jsem nikdy neslyšela, ale to dělaj snad jen ti co chtěj na štěňatech vydělávat ne? a ti celkově nejsou moc normální v tomto směru
Myslim, že by tě hodně překvapilo v jaký chovce se to praktikuje... (resp. o který já vim)
Zaznamenáno
Šimona
Dogus Suprus
*

Zobrazit profil
« Odpověď #443 kdy: 15. červenec 2011, 23:06:56 »

Myslim, že by tě hodně překvapilo v jaký chovce se to praktikuje... (resp. o který já vim)

no mě překvapuje vůbec to že to někdo dělá , hlava mi to nebere..... Bang head pošleš mi to do SZ která že CHS to je?
Zaznamenáno

Šimona
mabian
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #444 kdy: 15. červenec 2011, 23:21:44 »

nene, dej to veřejně Wink at maj ti srá.i aspon ostudu Tongue
Zaznamenáno
IwanaR
Total Ultra Super pes

Aengus *07.04.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #445 kdy: 16. červenec 2011, 06:58:16 »

Neřikej dvakrát nebo ti nějakého prima z nouzovek dohodím  Wink
I s bytem  Grin Grin Grin
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #446 kdy: 16. červenec 2011, 08:08:57 »

To jo teda, hlavně v tomhle případě!
Zaznamenáno

Marek p.
Host
« Odpověď #447 kdy: 16. červenec 2011, 10:30:19 »

Tak to by mě zajímalo též, protože - jak psala Šimona - to pak můžeš dělat jen pro peníze a nemyslela jsem, že je jich tolik, co to mají takto hozené...
Zaznamenáno
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #448 kdy: 16. červenec 2011, 11:23:24 »

Tak to by mě zajímalo též, protože - jak psala Šimona - to pak můžeš dělat jen pro peníze a nemyslela jsem, že je jich tolik, co to mají takto hozené...

Já myslim, že myslíme s holkama tentýž případ - loni na táboře s náma byla holka, která má z oné (veeelmi známé) chovky psa a říkala nám to.
Zaznamenáno

Šimona
Dogus Suprus
*

Zobrazit profil
« Odpověď #449 kdy: 16. červenec 2011, 11:33:06 »

No beru to s rezervou. Páč jsem se dověděla zaručenou informaci, že Beaerney má někde bezpapírový BOCky, jako sám majitel si to myslel, že je to prej tajný, ale je to tak  Bang head  Puke
a že snad měl mít dokonce nepapírový štěňda s chovnou fenou. Chovná fena a chovnej pes a bez PP, lidi vymyslej různé věci  Roll Eyes
Zaznamenáno

Šimona
Stran: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 34   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!