HafBezObav.cz
30. Březen 2020, 10:59:38 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 34   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Bezpapíráci  (Přečteno 73988 krát)
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Pohlaví: Ženské

Rusty (04-17) Franco (5.10.07) Tony (23.9.17)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #360 kdy: 19. říjen 2010, 13:12:50 »

možná chudák může být úplně stejně pes s rodokmenem až do aleleja.. když se dostane do rukou někomu, kdo chce psa na ozdobu...Sad myslím např. takovou tu zlatou mláděž,co si frajírek pořídí pitbulla za 20tisíc, a za dva roky ho utratí za agresivitu... Tongue

Těm bychom ale řekli to samé, je dost i těch s PP, bohužel tam je to ale i otázka klubu, které psiska uchovní a zda vůbec vybírá nebo uchovňuje všechno, apod. ne jen majitelů a jejich čistého svědomí. To ale patří do jiného tématu. Tady je titulek "Bezpapíráci".
Všechno se má děla s rozmyslem a chladnou hlavou Wink
Zaznamenáno

SandynkaM
Třída šampionů

Zobrazit profil
« Odpověď #361 kdy: 19. říjen 2010, 13:15:57 »

22,proč?Smiley
Zaznamenáno

Sandy
iwule
Dogus Suprus
*

Kytka a Kolouch

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #362 kdy: 19. říjen 2010, 13:16:25 »

22,proč?Smiley
řikam jen zvědavost
Zaznamenáno

Bígl není hůř ovladatelný, jen páníček se při jeho výcviku hůře ovládá
Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #363 kdy: 19. říjen 2010, 13:16:32 »

Dámy, tahle debata už je vo ho*ně. Všichni znáte navzájem svoje názory, každej je trochu jinej a navzájem se nepřesvědčíte. Budete se točit pořád v kruzích a znova a znova vysvětlovat svůj postoj a utvrzovat se, že s postojem ostatních nesouhlasíte.
Zaznamenáno

SandynkaM
Třída šampionů

Zobrazit profil
« Odpověď #364 kdy: 19. říjen 2010, 13:18:30 »

přesně... Smiley
Zaznamenáno

Sandy
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #365 kdy: 19. říjen 2010, 13:18:50 »

No to jo, to má svoje opodstatnění, jenomže je dobrý znát i ty příběhy z druhý strany někdy. Třeba jeden můj kamarád má Huskyho z útulku (celkem 12 total zubožených nemocných štěňátek), který si pořádil jako "na chov" nějakej magor, protože si myslel, že na tom vydělá spoooustu peněz, pak se narodily ty štěňátka a on zjistil, že by se o ně musel starat a očkovat je  a všechno, tak to všecko zavřel do stodoly a nechal to tam vlastnímu osudu. Jiná moje kamarádka má PP bulíka taky s příšernou story. Mám dojem, že poměr čistokrevných a křížených psů v útulku je tak půl na půl, takže já jsem z toho získala spíš přesvědčení, že je to především o lidech, nikoli o těch psech, případně jejich původu...

Vždyť tady se řeší i ty čistokrevný bez PP nejen kříženci. Je to oboje to samé. U obou nevíš co jsou rodiče a prarodiče apod. zač, čím si prošli, jaká byla jejich psychika a zdraví...... navíc dědičnost jde ob generaci a dle nejnovější výzkumů mají štěňata více (co se např. povahy týče) po otci - kterého většinou neznáš už tuplem. Takže pak je na svědomí každého z nás zda vystaví budoucí majitele tomu, že o psa přijdou brzy z důvodu nějaké nemoci nebo že jim vyroste něco s čím nikdo nepočítal nebo že budou mít doma magora....... a těžko pak zjistíš zda náhodou půlka z tvých štěňat nekončí někde v útulku či zahrabaná na mezi Sad
U psů s PP 90% chovatelů své odchovance v útulku nenechá - jelikož je dle tetování snadno dohledatelný i chovatel ne jen majitel.
Zaznamenáno

Veronika L.
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #366 kdy: 19. říjen 2010, 13:19:07 »

je to tak....
Zaznamenáno
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #367 kdy: 19. říjen 2010, 13:19:45 »

ok, už tedy taky končím Smiley
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #368 kdy: 19. říjen 2010, 13:20:07 »

No to jo, to má svoje opodstatnění, jenomže je dobrý znát i ty příběhy z druhý strany někdy. Třeba jeden můj kamarád má Huskyho z útulku (celkem 12 total zubožených nemocných štěňátek), který si pořádil jako "na chov" nějakej magor, protože si myslel, že na tom vydělá spoooustu peněz, pak se narodily ty štěňátka a on zjistil, že by se o ně musel starat a očkovat je  a všechno, tak to všecko zavřel do stodoly a nechal to tam vlastnímu osudu. Jiná moje kamarádka má PP bulíka taky s příšernou story. Mám dojem, že poměr čistokrevných a křížených psů v útulku je tak půl na půl, takže já jsem z toho získala spíš přesvědčení, že je to především o lidech, nikoli o těch psech, případně jejich původu...

V útulku že jsou půl na půl papíráci a ostatní? To fakt NE Grin...
Zaznamenáno

greenangel
Host
« Odpověď #369 kdy: 19. říjen 2010, 13:20:42 »

Dámy, tahle debata už je vo ho*ně. Všichni znáte navzájem svoje názory, každej je trochu jinej a navzájem se nepřesvědčíte. Budete se točit pořád v kruzích a znova a znova vysvětlovat svůj postoj a utvrzovat se, že s postojem ostatních nesouhlasíte.
A to se netýká jen tady toho tématu...
Ale co, aspoň si mám co číct. Cool
Zaznamenáno
Veronika L.
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #370 kdy: 19. říjen 2010, 13:21:04 »

Vždyť tady se řeší i ty čistokrevný bez PP nejen kříženci. Je to oboje to samé. U obou nevíš co jsou rodiče a prarodiče apod. zač, čím si prošli, jaká byla jejich psychika a zdraví...... navíc dědičnost jde ob generaci a dle nejnovější výzkumů mají štěňata více (co se např. povahy týče) po otci - kterého většinou neznáš už tuplem. Takže pak je na svědomí každého z nás zda vystaví budoucí majitele tomu, že o psa přijdou brzy z důvodu nějaké nemoci nebo že jim vyroste něco s čím nikdo nepočítal nebo že budou mít doma magora....... a těžko pak zjistíš zda náhodou půlka z tvých štěňat nekončí někde v útulku či zahrabaná na mezi Sad
U psů s PP 90% chovatelů své odchovance v útulku nenechá - jelikož je dle tetování snadno dohledatelný i chovatel ne jen majitel.
aha, tak jestli je pravda, že je tam nenechají, tak to je dobrý, a se tak chovají všechny, ty stanice?
Zaznamenáno
Šimona
Dogus Suprus
*

Zobrazit profil
« Odpověď #371 kdy: 19. říjen 2010, 13:21:24 »

No já až budu připouštět Riku nebo až Beaerney bude krejt, tak to sem nebudu dávat asi, páč nevidím rozdíl- kreju zdravý zvířata podle dostunejch testů) mám pár zájemců dopředu- kde je ten převratnej rozdíl zda je to čistokrevný pes s PP (kontrolovaný chov) a nebo voříšek jehož geny téměř nemaj šanci se potkat s nějakým příuzným aj v budoucnu..
Proč ten voříšek už po narození je nazýván chudákem co skončí v útulku, papírák má zajištěn skvělý život díky PP?Huh? nebo je to taky chudáček?
Zaznamenáno

Šimona
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #372 kdy: 19. říjen 2010, 13:25:35 »

Rozdíl vidim já v tom, jestli má zvíře co předat dál (kladnýho), tudíž ani PP sám vo sobě neni důvod k namnožení. Dál se nebudu vopakovat, už to tu fakt všechno je.
Zaznamenáno

Veronika L.
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #373 kdy: 19. říjen 2010, 13:29:48 »

No já až budu připouštět Riku nebo až Beaerney bude krejt, tak to sem nebudu dávat asi, páč nevidím rozdíl- kreju zdravý zvířata podle dostunejch testů) mám pár zájemců dopředu- kde je ten převratnej rozdíl zda je to čistokrevný pes s PP (kontrolovaný chov) a nebo voříšek jehož geny téměř nemaj šanci se potkat s nějakým příuzným aj v budoucnu..
Proč ten voříšek už po narození je nazýván chudákem co skončí v útulku, papírák má zajištěn skvělý život díky PP?Huh? nebo je to taky chudáček?
Kiss  tak.
Zaznamenáno
SandynkaM
Třída šampionů

Zobrazit profil
« Odpověď #374 kdy: 19. říjen 2010, 13:31:03 »

[/quote

tak jo,vyženu chudáčky z gauče, nasypu jim prémiovky, nasadím jeden z x oboječků,vodíteček a zahrabu je na mez,nebo co to tu zaznělo.. Smiley)))
Zaznamenáno

Sandy
Stran: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 34   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!