HafBezObav.cz
30. Březen 2020, 10:52:12 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 34   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Bezpapíráci  (Přečteno 73987 krát)
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.
SandynkaM
Třída šampionů

Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
« Odpověď #345 kdy: 19. říjen 2010, 12:59:47 »

jéžíš,už zase pliveme,co? nemyslela jsem inzerát, ale fotku!jako že se voříšek vyvedl... koukám,že cokoliv sem člověk napíše je špatně... Smiley
Zaznamenáno

Sandy
Lucietka
Host
« Odpověď #346 kdy: 19. říjen 2010, 13:00:10 »

když už jsme u těch kříženců, tak mě nedávno zaujal vzhledem tenhle  Smiley

http://dogbreedinfo.com/a/aussieflat.htm
Zaznamenáno
Veronika L.
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #347 kdy: 19. říjen 2010, 13:01:13 »

jéžíš,už zase pliveme,co? nemyslela jsem inzerát, ale fotku!jako že se voříšek vyvedl... koukám,že cokoliv sem člověk napíše je špatně... Smiley
taky mám ten dojem  Cry
Zaznamenáno
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #348 kdy: 19. říjen 2010, 13:01:31 »

náhodou je doopravdy krásná

Šak je, skoro každý štěňátko je krásný... tak snad bude mít větší štěstí než třeba Majda apod., ta byla taky krásná... (to nemyslim zle k rusťákovce, jen, že to je podobnej typ potenc. lovce)...
Zaznamenáno

SandynkaM
Třída šampionů

Zobrazit profil
« Odpověď #349 kdy: 19. říjen 2010, 13:01:45 »

tak ten je The Best Wink
Zaznamenáno

Sandy
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Rusty (04-17) Franco (5.10.07) Tony (23.9.17)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #350 kdy: 19. říjen 2010, 13:02:21 »

jen tak pro potěchu oka nás "vořechomilovníků"  Grin  http://zvirata.bazos.cz/inzerat/7533052/Krizenec-CESKEHO-FOUSKA.php

Ta je fakt krásná Smiley
My nemáme nic proti již narozeným křížencům, sama mám doma jednoho a chtěla bych přesně takového ještě jednoho. Jen se tu většině nelíbí úmyslné množení dalších, když jich právě v nabídce inzerce a útulků je hafo. O to tu celou dobu jde.
Zaznamenáno

Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #351 kdy: 19. říjen 2010, 13:04:17 »

vykládej to stavu mého bankovního konta  Grin akorát, že já jsem bohužel ten debil, kterej sbírá po útulcích genetickej odpad, asi nějaká moje úchylná záliba  Grin mimochodem jen co jsme začali léčit tu papiloněco tak se Ančí na hlavě objevily dvě lysinky se stroupkem, dost se děsím co to je tentokrát  Undecided

na tohle máš fakt smůlu, jelikož já mám doma zdravou řípu (ťuk, ťuk, ťuk).
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #352 kdy: 19. říjen 2010, 13:04:28 »

Jak psala Pavla - ty vidíš krásný roztomilý štěňátko. My holt vidíme i ty průsery vokolo. Takže každý další takovýhle křížený štěňátko je prostě možná chudák. Nemnožte to úmyslně, je dost těch, co se naroděj omylem...
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #353 kdy: 19. říjen 2010, 13:06:57 »

vykládej to stavu mého bankovního konta  Grin akorát, že já jsem bohužel ten debil, kterej sbírá po útulcích genetickej odpad, asi nějaká moje úchylná záliba  Grin mimochodem jen co jsme začali léčit tu papiloněco tak se Ančí na hlavě objevily dvě lysinky se stroupkem, dost se děsím co to je tentokrát  Undecided

Mylm že máš aspoň tu krásnou jistotu, že budeš mít pořád z čeho vybírat, protože, jak vidno, pořád bude dost dobráků, kteří budou útulky zásobovat Smiley. Protože štěňátka jsou krásný Smiley!
Zaznamenáno

Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #354 kdy: 19. říjen 2010, 13:07:14 »

Šak je, skoro každý štěňátko je krásný... tak snad bude mít větší štěstí než třeba Majda apod., ta byla taky krásná... (to nemyslim zle k rusťákovce, jen, že to je podobnej typ potenc. lovce)...

V pohodě Wink,
je pravda, že ne každej je schopnej se s těmito vlastnostmi poprat. I mě to dalo zabrat, než jsem si našla cestičku, která vyhovuje mě i psovi, ale byl to boj a lovec je to pořád.
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #355 kdy: 19. říjen 2010, 13:07:52 »

Každý štěňátko je krásný, ale některý jsou výrazně krásnější než jiní  Tongue
Zaznamenáno

Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #356 kdy: 19. říjen 2010, 13:08:58 »

Každý štěňátko je krásný, ale některý jsou výrazně krásnější než jiní  Tongue

Grin
Zaznamenáno

SandynkaM
Třída šampionů

Zobrazit profil
« Odpověď #357 kdy: 19. říjen 2010, 13:10:17 »

možná chudák může být úplně stejně pes s rodokmenem až do aleleja.. když se dostane do rukou někomu, kdo chce psa na ozdobu...Sad myslím např. takovou tu zlatou mláděž,co si frajírek pořídí pitbulla za 20tisíc, a za dva roky ho utratí za agresivitu... Tongue
Zaznamenáno

Sandy
Veronika L.
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #358 kdy: 19. říjen 2010, 13:11:06 »

Ta je fakt krásná Smiley
My nemáme nic proti již narozeným křížencům, sama mám doma jednoho a chtěla bych přesně takového ještě jednoho. Jen se tu většině nelíbí úmyslné množení dalších, když jich právě v nabídce inzerce a útulků je hafo. O to tu celou dobu jde.
No to jo, to má svoje opodstatnění, jenomže je dobrý znát i ty příběhy z druhý strany někdy. Třeba jeden můj kamarád má Huskyho z útulku (celkem 12 total zubožených nemocných štěňátek), který si pořádil jako "na chov" nějakej magor, protože si myslel, že na tom vydělá spoooustu peněz, pak se narodily ty štěňátka a on zjistil, že by se o ně musel starat a očkovat je  a všechno, tak to všecko zavřel do stodoly a nechal to tam vlastnímu osudu. Jiná moje kamarádka má PP bulíka taky s příšernou story. Mám dojem, že poměr čistokrevných a křížených psů v útulku je tak půl na půl, takže já jsem z toho získala spíš přesvědčení, že je to především o lidech, nikoli o těch psech, případně jejich původu...
Zaznamenáno
iwule
Dogus Suprus
*

Kytka a Kolouch

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #359 kdy: 19. říjen 2010, 13:12:34 »

možná chudák může být úplně stejně pes s rodokmenem až do aleleja.. když se dostane do rukou někomu, kdo chce psa na ozdobu...Sad myslím např. takovou tu zlatou mláděž,co si frajírek pořídí pitbulla za 20tisíc, a za dva roky ho utratí za agresivitu... Tongue

prosím mohu se uplně mimo téma zeptat na soukromovu věc? kolik ti je let? (nerejpu, neplivu či něco takového k otázce mě dohnala čirá zvědavost)
Zaznamenáno

Bígl není hůř ovladatelný, jen páníček se při jeho výcviku hůře ovládá
Stran: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 34   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!