HafBezObav.cz
23. Září 2019, 03:36:07 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 [2] 3 4 5   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Péče o dlouhosrstý v tomto počasí :)  (Přečteno 20220 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Haňulka
Třída vítězů

Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 13. říjen 2009, 06:56:20 »

to je hezký tématko Grin
ani já neberu holky po každé procházce šamponem, prostě osprchuji a vytírám a vytírám froté osuškama a pak vyčešu
takže každý den minimálně osm osušek a stále dokola v tomto počasí. Jinak já teď po velkém koupání dávám kondicionér a nesplachuju ho, špína jde pak lépe dolů.
Používám kosmetiku KW a Biogrom.
Zaznamenáno

Hanka+Ambra+Aisha+Tasja+Cindy
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Pohlaví: Ženské

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 13. říjen 2009, 08:10:42 »

to je hezký tématko Grin
ani já neberu holky po každé procházce šamponem, prostě osprchuji a vytírám a vytírám froté osuškama a pak vyčešu
takže každý den minimálně osm osušek a stále dokola v tomto počasí. Jinak já teď po velkém koupání dávám kondicionér a nesplachuju ho, špína jde pak lépe dolů.

Normální kondicionér neoplachuješ jo Shocked ? Já myslela že to jde jen s těma nesplachovacíma Huh?...
Zaznamenáno

petrb
Dogus Maximus
*

Víc než kámoš...

Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 13. říjen 2009, 08:48:12 »

Holky, jen ať Vám ty šampóny vydržej a ať se na ně psi za čas nestanou alergickejma. V tomhle je to fakt  - méně znamená více...... Tak trošku pozor.
Zaznamenáno
Barush
Total Ultra Super pes

Berry 20.2.2008

Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 13. říjen 2009, 08:50:05 »

Na Báčinu jemnou srst se mi Hery vůbec nevosvědčil. A kondicionér musim používat pořád, daleko líp se pak kožich udržuje a nemusim koupat tak často.

Hery je prave hlavne na drsnejsi plemena, aby jim ji delal lehci tu srst. Aspon tak nam to vysvetlovala jedna pani na vystave  Roll Eyes

to je hezký tématko Grin

tak kondicioner bych vzdycky oplachla, na vlasech by sis to taky nenechala  Wink
Zaznamenáno

www.berrycz.webnode.cz

pro SZ barapalkoskova
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 13. říjen 2009, 08:54:36 »

Hery je prave hlavne na drsnejsi plemena, aby jim ji delal lehci tu srst. Aspon tak nam to vysvetlovala jedna pani na vystave  Roll Eyes

Aha tak to je možný. Já ho jednou koupila z nouze, když sem nemohla sehnat to naše... a máme ho doteď. Ale fakt si chválim ten postřik Cowboy magic, na tý srsti to hrozně pomůže. Jorkšír je fakt (nejen v tomhle ohledu) za trest, abych použila Barunky formulaci.
Zaznamenáno

Barush
Total Ultra Super pes

Berry 20.2.2008

Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 13. říjen 2009, 08:59:33 »

Aha tak to je možný. Já ho jednou koupila z nouze, když sem nemohla sehnat to naše... a máme ho doteď. Ale fakt si chválim ten postřik Cowboy magic, na tý srsti to hrozně pomůže. Jorkšír je fakt (nejen v tomhle ohledu) za trest, abych použila Barunky formulaci.

Tedka maji rady primo pro urcita plemena a pro urcity typ a barvu srsti, takze treba by to bylo lepsi Wink ten Cowboy magic hodlam vyzkouset, dochazi mi rozcesavac, tak zkusim tenhle  Wink
Zaznamenáno

www.berrycz.webnode.cz

pro SZ barapalkoskova
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 13. říjen 2009, 09:02:38 »

Tedka maji rady primo pro urcita plemena a pro urcity typ a barvu srsti, takze treba by to bylo lepsi Wink ten Cowboy magic hodlam vyzkouset, dochazi mi rozcesavac, tak zkusim tenhle  Wink

Kdybychom se sešly třeba v tý hospodě, můžu ti vzorek přinýst (stačí pak prdnout do lahvičky s rozprašovačem), mám toho snad litr, to by mi vystačilo na 10 jorkšírů na celej život (nerouhej se radecho, jorka už nikdy Lips Sealed). Mam to taky odlitý, páč postřikovat báču z toho kanystru bylo kapku nepraktický Grin...
Zaznamenáno

Barush
Total Ultra Super pes

Berry 20.2.2008

Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 13. říjen 2009, 09:05:07 »

Kdybychom se sešly třeba v tý hospodě, můžu ti vzorek přinýst (stačí pak prdnout do lahvičky s rozprašovačem), mám toho snad litr, to by mi vystačilo na 10 jorkšírů na celej život (nerouhej se radecho, jorka už nikdy Lips Sealed). Mam to taky odlitý, páč postřikovat báču z toho kanystru bylo kapku nepraktický Grin...

Grin  Grin  Grin

to bys byla hodna, dekuju moc Wink
Zaznamenáno

www.berrycz.webnode.cz

pro SZ barapalkoskova
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 13. říjen 2009, 09:08:23 »

Grin  Grin  Grin

to bys byla hodna, dekuju moc Wink

Tak mi to ale připomeň pak...
Zaznamenáno

Haňulka
Třída vítězů

Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 13. říjen 2009, 10:26:51 »

jsem to zapomněla napsat, dávám ten neoplachovací, ale jenom v tomto období, jinak oplachuji.  Grin Grin
Zaznamenáno

Hanka+Ambra+Aisha+Tasja+Cindy
Airen
Super pes
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #25 kdy: 13. říjen 2009, 11:24:38 »

My teda taky jen otirame starym rucnikem, to uz by joo musel bejt spinavej abych mu podvozek osprchovala a vylozene samponem sem ho brala jen jednou kdyz se vyvalel ve fujtajblech, a jelikoz nemame koberce tak on pak sebou stejne nekam placne a chrape a kdyz vstane tak to pod nim uz jen zametu:D
Zaznamenáno
petrb
Dogus Maximus
*

Víc než kámoš...

Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 13. říjen 2009, 15:32:44 »

My teda taky jen otirame starym rucnikem, to uz by joo musel bejt spinavej abych mu podvozek osprchovala a vylozene samponem sem ho brala jen jednou kdyz se vyvalel ve fujtajblech, a jelikoz nemame koberce tak on pak sebou stejne nekam placne a chrape a kdyz vstane tak to pod nim uz jen zametu:D

Takhle přesně je to u nás jen s tim, že koberce někde jsou. Takže tam jsou vyšlapaný cestičky.
Mám přesně vyzkoušeno, že i kdybych psa namydlila, omyla a vysušila a poté mu namočila tlapky a postavila na bílej hadr. Je tam špinavá šlápota.
Ale zkuzte chodit celej život bosi a mít čistý nezažraný nohy.
Proto nešamponuju, není nutno.
Zaznamenáno
Barush
Total Ultra Super pes

Berry 20.2.2008

Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 13. říjen 2009, 17:20:54 »

Takhle přesně je to u nás jen s tim, že koberce někde jsou. Takže tam jsou vyšlapaný cestičky.
Mám přesně vyzkoušeno, že i kdybych psa namydlila, omyla a vysušila a poté mu namočila tlapky a postavila na bílej hadr. Je tam špinavá šlápota.
Proto nešamponuju, není nutno.

ja taky ne, ale obcas se tomu clovek proste nevyhne, zvlast pokud ma pes dlouhy chlupy, tak pod sampon jednou za dva mesice musi... Roll Eyes
Zaznamenáno

www.berrycz.webnode.cz

pro SZ barapalkoskova
greenangel
Host
« Odpověď #28 kdy: 13. říjen 2009, 18:22:43 »

Ach to polidstovani. Grin
Zaznamenáno
petrb
Dogus Maximus
*

Víc než kámoš...

Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 14. říjen 2009, 10:06:05 »

Ach to polidstovani. Grin

No, nerada bych Ti nějak vymlouvala Tvůj názor, to fakt nechci, je totiž moc roztomilej, neb mne Tvá kratičká tříslovná reakce  pobavila, Barunko. Jen by mne zajímalo, co Ti na této větě připadne jako polidšťování zvířete?

Někomu může připadat i denní šamponování a oblíkání psů jako polidšťování, každopádně je to osobní věc každýho. Pro mne polidšťování, které nemohu nezmínit je vše, co se týče výchovy psů a  trestů apod.

Věta: Ale zkuzte chodit celej život bosi a mít čistý nezažraný nohy... vskutku nebyla myšlena tak, že zvíře by mělo nosit botičky, aby nemělo špinavý nožičky,ale
byla myšlena tak, že je naprosto k ničemu psovi denně vysušovat a dráždit kůži šamponováním, protože běžná denní "špína" po procházce za deště  z něj tak jako tak opadá a nedocílí čistoty tlapek nikdy, asi TAK, jako by člověk chodil stále bos venku a měl by špínu zažranou v chodidlech tak, že by prostě nešla zlikvidovat ani smirkl papírem.

Zdraví polidšťovatel antišamponovač, co venku chodí bos. Kiss
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4 5   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!