HafBezObav.cz
01. Duben 2020, 12:43:22 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1] 2 3   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: SHRNUTÍ CO DĚLAT, KDYŽ VÁM UKRADNOU PSA - dobrá kuchařka  (Přečteno 20436 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Petra Kolaříková
CACIB
**

Don Pedro De La Kšanda

Zobrazit profil
« kdy: 26. Srpen 2009, 08:15:07 »

Jak vidno v případě Falca, osvědčilo se udělat informační lavinu a snažit se prorvat informaci o krádeži na všechny možný a nemožný místa.

Co všechno tehdy proběhlo a co ještě dalšího navrhují ostatní můžete zčíhnout tady. Myslím, že není nikdy od věci, aby to takhle sepsané bylo na psích fórech. Můžete to rozhodit dál? Člověk nikdy neví, kdo a kdy to může potřebovat.

A taky prosím moderátory zdejšího fóra, jestli to nemůžou tady na stránkách přiklepnout někde na nějaký místo, kde by to bylo po ruce, aby, když by někdo potřeboval nemusel hledat, protože je jasný, že to zapadne. Pokud to teda jde. Dík.

Odkázek je tady:

http://www.cz-pes.cz/diskuse/10_10000_0.html
Zaznamenáno
Petra Kolaříková
CACIB
**

Don Pedro De La Kšanda

Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 26. Srpen 2009, 08:38:53 »

děkuju, předpokládám správně, že tím zvýrazněním a špendlíčkem v rohu to bude stále viditelný, že jo.
Dík.
Zaznamenáno
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Pohlaví: Ženské

Rusty (04-17) Franco (5.10.07) Tony (23.9.17)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 kdy: 26. Srpen 2009, 08:40:22 »

děkuju, předpokládám správně, že tím zvýrazněním a špendlíčkem v rohu to bude stále viditelný, že jo.
Dík.

Já předpokládám taky, nikdy jsem to ještě nedělala Smiley
Zaznamenáno

Rodrigéz
Třída šampionů

Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 26. Srpen 2009, 09:41:48 »

K tomuhle bych něco měla. když byl Rodán miminko, bydlela jsem s holkou co měla jorkšíra a ten vzal draka, prostě utekl.
proběhla spousta inzošů, psí debaty, noviny atd. když už jsme byly zoufalé, padl spásný nápad, psa jsme označily za těžce nemocného s epilepsií a že potřebuje své léky, které nejsou levné. do 24 hodin volala paní že ho mají doma a klidně by si ho nechali nebýt info o nemoci... je to blbé ale když to pomůže...
Zaznamenáno

Petra Kolaříková
CACIB
**

Don Pedro De La Kšanda

Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 26. Srpen 2009, 10:42:15 »

Já předpokládám taky, nikdy jsem to ještě nedělala Smiley

díky, myslela jsem si, žes to dělala Ty.
Zaznamenáno
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Rusty (04-17) Franco (5.10.07) Tony (23.9.17)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 kdy: 26. Srpen 2009, 11:16:32 »

Tak já mám zase u jména na psí známce napsáno "odměna" a budu doufat, že bude někomu stát za to zavolat až ho najde.
Tedy doufám, že to nikdy nebude potřeba.
Zaznamenáno

Petra Kolaříková
CACIB
**

Don Pedro De La Kšanda

Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 26. Srpen 2009, 11:36:42 »

Tak já mám zase u jména na psí známce napsáno "odměna" a budu doufat, že bude někomu stát za to zavolat až ho najde.
Tedy doufám, že to nikdy nebude potřeba.

a to není vůbec špatný nápad!! Dík
Zaznamenáno
petrb
Dogus Maximus
*

Víc než kámoš...

Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 31. Srpen 2009, 12:30:03 »

Já u psů mám na obojcích v takový tý šroubovací pidi tabatěrce papír, kde mám nejen uvedenou přehnaně vysokou odměnu, ale navíc vypsaný - bohužel dle pravdy - jejich fujtajblový choroby.
Fujových chorob se lidi bojej, třeba i číňan by toho psa nechtěl k vobědu a pakliže narazí člověk na nálezce člověka, nikdy si za psa žádnou odměnu nevezme (souděno dle sebe a podobně šáhlých) a když je nálezce hamoun, aspoň ho něco podnítí k vrácení, si myslim...
Zaznamenáno
Evina
Vítěz dne (BOD)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #8 kdy: 12. Září 2009, 17:53:52 »

Já u psů mám na obojcích v takový tý šroubovací pidi tabatěrce papír, kde mám nejen uvedenou přehnaně vysokou odměnu, ale navíc vypsaný - bohužel dle pravdy - jejich fujtajblový choroby.
Fujových chorob se lidi bojej, třeba i číňan by toho psa nechtěl k vobědu a pakliže narazí člověk na nálezce člověka, nikdy si za psa žádnou odměnu nevezme (souděno dle sebe a podobně šáhlých) a když je nálezce hamoun, aspoň ho něco podnítí k vrácení, si myslim...

Tuhle šroubovací "tabatěrku", mám na pesanech taky, ale doposud jsem tam měla jen papírek se jménem, adresou a mým telefonem + slova "za navrácení na uvedenou adresu finanční odměna zaručena", ale to o těch chorobách je dobrý nápad. Asi ty "tabatěrky" pesanům předělám. U toho staršího o chorobách rozhodně lhát nebudu...je to kříženec NO a HW a nemocí, typických pro NO má hned několik (naštěstí ho neohrožují na životě, ale potřebuje určitý režim), no a u mladšího psa si holt něco přimyslím....Doufám, že to nikdy nikdy nebudu potřebovat, ale pokud taková informace o tom, že pes je nemocný, může zvýšit pravděpodobnost navrácení psa jeho majiteli, určitě se vyplatí to na ten papírek uvést.
Zaznamenáno

Evík
Leňule :-)
Dogus Maximus
*

Kessy *28.11.2008

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 kdy: 12. Září 2009, 19:26:53 »

Mě ta tabatěrka na papírek vydržela vždycky jen jednu procházku...pokaždý jsme ztratily ten spodek Undecided...tak teď máme aspoň známku s jménem a číslem
Zaznamenáno

"Psi jsou ve tvarování lidí mnohem úspěšnější, než lidé ve tvarování psů." (SG)

Chery z Mokropeské zahrady *18.4.1996 +29.12.2008
Kessy *28.11.2008
MJ Final Countdown *30.9.2011
Dotty Dream Harisson *11.5.2014
Aiwo Easy Euforia *19.4.2017

pro SZ lenkarambo
petrb
Dogus Maximus
*

Víc než kámoš...

Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 12. Září 2009, 21:42:31 »

Tabatěrku nutno utáhnout kleštěma a nebo namáznout lakem na nehty, pakliže je teda kovová.
Její nevýhoda je ta, že kompletní nepejskař, pakliže by psa našel, nemusí vědět, k čemu ta okrasná věc na krku vůbec slouží a bere ji jako bižuterii. Jedna známá, jejíž pes má na krku známku vyrobenou s mobilem a jménem psa, má na ní vyražen i odkaz na tabatěrku na krku s tím, že v ní je více informací....
Zaznamenáno
Domcha
Třída mladých
**

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #11 kdy: 23. Prosinec 2009, 22:53:47 »

To je pravda,ano. Včera nám přivezla městská policie psa , fenku NO , před dům , s domněním , že je to náš pes ( Lord )  Huh? Tak jim řeknu , že má tabatěrku na krku a oni aha , to tam bude mít asi nějaké telefoní číslo , skusíme se na to podívat  Roll Eyes No bez řečí. A to je to městská policie  Grin
Zaznamenáno
Lestat
Host
« Odpověď #12 kdy: 12. Březen 2010, 17:53:27 »

jo terko, uzite si to. no ani tvoje cislo nemam, inak by som ti samozrejme napisala

NO CI PANA!!! prave mi volal nejaky mlady chalan ze videl letaky.. vracal sa nadranom z akcie a videl ho pobehovat pri D1.. ja som sa totiz zabudla uja spytat kedy ho nasiel. panecku, moje bejbo bolo vonku celu noc!
Zaznamenáno
iwule
Dogus Suprus
*

Kytka a Kolouch

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #13 kdy: 12. Březen 2010, 19:32:12 »

díky bohu že se našel. sem dorazila v 7 a sem uplně hotová. jak musí bejt asi chuděra vyřízenej on. jéééé koukam že píšu někam uplně jinam
Zaznamenáno

Bígl není hůř ovladatelný, jen páníček se při jeho výcviku hůře ovládá
Lestat
Host
« Odpověď #14 kdy: 14. Březen 2010, 01:03:02 »

pre informaciu: pisala som do radia český rozhlas. údajne štátne rozhlasy neoznámia stratu psa, ak, tak iba súkromné !!!

btw, na strankach som sa snažila napísať rozumný blog o nás aj s radami čo robiť...
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!