HafBezObav.cz
04. Duben 2020, 18:41:38 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 [2] 3   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Nemoci pohybového aparátu  (Přečteno 19725 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Sašulka Bernská
Vítěz dne (BOD)

Pohlaví: Ženské

Max a Gordík a Ounnie

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #15 kdy: 22. Srpen 2009, 14:02:13 »

Tak máme juvenální panostitidu v pravém předním rameni (zánět okostice). Dostali jsme analgetika na týden a přesně jak říkal strejc, má dvakrát denně dostávat vitamín C proti zánětu. Pan doktor Musálek se mi zdá velmi rozumný a milý. RTG jsme zkusili bez narkozy, s tím, že by ho oblbnul, kdyby to nešlo, ale Dustík by fakt šikulka a ležel tam skoro sám.
Potvrdil to co říkala ta první doktorka, že je to hodně o krmení. Obrovská štěňata musí dostat superpremiové krmení... Holt z té Acany moc narostl... 5měsíců a 28kg, vysoký skoro jako dospělý Max. Podle doktora extrémně velký na svůj věk...
Za 14 dní kontrola a hned přijet, kdyby se to zhoršilo..

Co se týče DKK, tak se prý nedá diagnostikovat, že se vrtí všechna štěňata a pokud nemá problém se vstáváním, tak se zatím nedá nic říct. Nejdřív v jednom roce. Prošvihli jsme operaci té růstové destičky, ta lze jenom do 4 měsíců...

Celkově mě pan doktor spíš uklidnil. Smiley Nemá se namáhat, chodit na vodítku a nelítat, nechodit do schodů a plavat jako rehabilitaci...
Zaznamenáno

SZ: Dustin
petrb
Dogus Maximus
*

Víc než kámoš...

Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 23. Srpen 2009, 17:35:42 »

Tak je to prima, že se jedná jen o tohle.
Buďte v klídku a poté zdrávi.....
Zaznamenáno
Sašulka Bernská
Vítěz dne (BOD)

Max a Gordík a Ounnie

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #17 kdy: 23. Srpen 2009, 19:45:19 »

Moc všem děkuji z aodpovědi, budeme malýho šetřit, i když to půjde ztuha, protože, když se s Maxem dostanou na pole, tak běhají a běhají....
Paní doktorka nás dost vyplašila.... uvidíme po kontrole, ale doufám, že to bude dobroš..
Zaznamenáno

SZ: Dustin
Kristýnka
Dogus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #18 kdy: 16. Září 2009, 05:35:26 »

Hodím to třeba sem, je tu takových témat, že nevím, jaký si vybrat...Cheesy
Jen jsem se chtěla optat, co by mohlo znamenat kulhání na zadní nohu? Kulhá od včerejška dopoledne. Prvně jsem si myslela, že to má jen přeleželý, ptž před tím dlouho ležela a spala. Ale tu nohu si odlehčuje vždy, když delší dobu leží. Myslela jsem, jestli tam něco nemá. Trn, střep atd. Ale nic jsem nenašla a ona ani neknučí, když ji tu nohu prohmatávám. Tak nevím. Nenapadá vás něco, co by to mohlo bejt? Napadá mě jen unava či přetažení. Jinak jakmile se rozpohybuje, rozdování, tak kulhat přestane, běhá atd. Ale pak to přijde nanovo.
Zaznamenáno

SZ Kristyna Havova
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Rusty (04-17) Franco (5.10.07) Tony (23.9.17)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #19 kdy: 16. Září 2009, 07:54:11 »

Hodím to třeba sem, je tu takových témat, že nevím, jaký si vybrat...Cheesy
Jen jsem se chtěla optat, co by mohlo znamenat kulhání na zadní nohu? Kulhá od včerejška dopoledne. Prvně jsem si myslela, že to má jen přeleželý, ptž před tím dlouho ležela a spala. Ale tu nohu si odlehčuje vždy, když delší dobu leží. Myslela jsem, jestli tam něco nemá. Trn, střep atd. Ale nic jsem nenašla a ona ani neknučí, když ji tu nohu prohmatávám. Tak nevím. Nenapadá vás něco, co by to mohlo bejt? Napadá mě jen unava či přetažení. Jinak jakmile se rozpohybuje, rozdování, tak kulhat přestane, běhá atd. Ale pak to přijde nanovo.

Rustymu takhle začaly záněty šlach. Vždy kulhal a odlehčoval po delším ležení - než to rozhejbal. Ale jemu to taky pak začalo otejkat - takové velké bambule na loktech.
Ale může to být hodně věcí..... nebo taky nic.
Zaznamenáno

Kristýnka
Dogus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #20 kdy: 17. Září 2009, 16:59:32 »

Rustymu takhle začaly záněty šlach. Vždy kulhal a odlehčoval po delším ležení - než to rozhejbal. Ale jemu to taky pak začalo otejkat - takové velké bambule na loktech.
Ale může to být hodně věcí..... nebo taky nic.
Pavlí, trefila ses...:-) Dneska jsem byla s Jackie u vete a říkala, že má náběh na zánět šlach...
Zaznamenáno

SZ Kristyna Havova
greenangel
Host
« Odpověď #21 kdy: 17. Září 2009, 17:15:15 »

Pavlí, trefila ses...:-) Dneska jsem byla s Jackie u vete a říkala, že má náběh na zánět šlach...
Ty blaho Shocked To teda neni vubec dobry. Undecided
Zaznamenáno
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #22 kdy: 17. Září 2009, 17:21:40 »

No to není moc dobrý... doufám, že to rozeženete než to pořádně nateče a už se to nikdy nevrátí - nám se to vrací Sad po větší zátěži Sad
Zaznamenáno

Kristýnka
Dogus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #23 kdy: 17. Září 2009, 18:05:07 »

Ona právě říkala, že ji musím nechat fakt v klidu. Aby se to pak nevrátilo a v pořádku zahojilo. Takže procházky jen na čuračku, dneska dostala pigáro a od zítřka bude dostávat sirupek...:-) Tak snad to bude dobrý...ale je štěstí, že jsem tam zašla včas..pak bych si to akorát vyčítala...
Zaznamenáno

SZ Kristyna Havova
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #24 kdy: 17. Září 2009, 18:10:23 »

Ona právě říkala, že ji musím nechat fakt v klidu. Aby se to pak nevrátilo a v pořádku zahojilo. Takže procházky jen na čuračku, dneska dostala pigáro a od zítřka bude dostávat sirupek...:-) Tak snad to bude dobrý...ale je štěstí, že jsem tam zašla včas..pak bych si to akorát vyčítala...

To on byl taky... skoro rok jsme nedělali nic jiného než zánět, klidový režim, vyléčení, zánět, klidový režim, vyléčení..... ale my měli fakt nateklé lokty a léčbu daleko silnější než sirupek.
Tak doufám, že na tom budete líp. Držím palečky.
Zaznamenáno

Kristýnka
Dogus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #25 kdy: 17. Září 2009, 18:27:26 »

To on byl taky... skoro rok jsme nedělali nic jiného než zánět, klidový režim, vyléčení, zánět, klidový režim, vyléčení..... ale my měli fakt nateklé lokty a léčbu daleko silnější než sirupek.
Tak doufám, že na tom budete líp. Držím palečky.
Jo díky...:-) jak říkám, je to snad včas podchycený. Takže ani nateklý to nemá..nic...Smiley Ale už bych ji měla konečně nechat udělat rentgeny. Aspon se pak nebudu tolik plašit, stli něco nemá s klouby...Cheesy
Zaznamenáno

SZ Kristyna Havova
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #26 kdy: 17. Září 2009, 18:58:49 »

Jo díky...:-) jak říkám, je to snad včas podchycený. Takže ani nateklý to nemá..nic...Smiley Ale už bych ji měla konečně nechat udělat rentgeny. Aspon se pak nebudu tolik plašit, stli něco nemá s klouby...Cheesy

tak držím palce.
Zaznamenáno

Barush
Total Ultra Super pes

Berry 20.2.2008

Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 17. Září 2009, 19:33:52 »

Jeje, tak prejeme brzke uzdraveni a tobe pevne nervy  Wink  a drzime palce na rentgeny  Wink
Zaznamenáno

www.berrycz.webnode.cz

pro SZ barapalkoskova
Majakovka
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 14. Listopad 2018, 22:02:35 »

Dobrý den, dovoluji si vás požádat o vaše zkušenosti s kloubní výživou pro psy. Od vet jsem dostala doporučení na výživu Canvit Chondro. Poprosím vás o vaše zkušenosti s touto výživou. Budu ráda za každé info.
Zaznamenáno
jitka3
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 29. Listopad 2018, 12:51:40 »

Na krmivu Acana není špatného nic, jde pouze o to, že krmivo vlastně může být pro psa výživné až moc - tedy dochází k vysokému příjmu živočišných bílkovin a tuku a energetický výdej psa není dostatečný, aby tyto živiny bezezbytku strávil a zužitkoval. To je právě to úskalí až příliš dobrých krmiv, správně krmit psa je někdy celá věda Undecided ,ale na zdraví to má celkem významný vliv. Lze na to najít řadu článků, veterináři totiž také často doporučí značky, které mají nasmlouvané.
« Poslední změna: 29. Listopad 2018, 12:56:36 od jitka3 » Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!