HafBezObav.cz
20. Listopad 2019, 13:24:45 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 28 29 [30] 31   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Jaký pelíšek??  (Přečteno 74959 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
mabian
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #435 kdy: 14. Září 2015, 16:30:29 »

Holky, chtěla bych Sushince koupit nějakej fakt dobrej pelech. Nemáte nějaký tip? Já jsem úplně bezradná. Má ráda ty s těma bokama. Ráda bych aby se vnitřní polštář hned nevyležel a vydržel měkkej. Huh?
zrzka ma cca 5 let pelech a je furt jak novej😍uz bCh neměnila. Kupovala jsem v zoohitu Karlie s paměťovou pěnou... Sstal 3 nebo 4 litry... Nemam cas to ted hledat ale fakt doporučuju
Zaznamenáno
elina
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #436 kdy: 14. Září 2015, 18:44:01 »

Baru ja kupovala Zeli ten ortopedickej s pametovkou ze zoohitu a je paradni furt. Jenom mi prijde lehce melkej, kdyz si pes natahne nohy, tak mu trcej ven  Undecided ale jako koupila bych ho znovu!
Zaznamenáno
mabian
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #437 kdy: 14. Září 2015, 20:03:59 »

Baru ja kupovala Zeli ten ortopedickej s pametovkou ze zoohitu a je paradni furt. Jenom mi prijde lehce melkej, kdyz si pes natahne nohy, tak mu trcej ven  Undecided ale jako koupila bych ho znovu!
to máme si ten samej ne?
Zaznamenáno
elina
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #438 kdy: 14. Září 2015, 21:15:52 »

to máme si ten samej ne?

jsou tam dva druhy, ale myslím, že asi jo  Smiley
Zaznamenáno
mabian
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #439 kdy: 14. Září 2015, 21:28:01 »

Mám tenhle http://www.zoohit.cz/shop/psi/pelisky_kose/zdravotni_pelisky/problemy_s_klouby/155142
Hnědej
Zaznamenáno
BarunkaT
Ultra Extra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #440 kdy: 14. Září 2015, 21:43:36 »

Díky za tip holky. Přesně něco takovýho jsem si představovala. Napíšeme Ježíškovi Smiley
Zaznamenáno
elina
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #441 kdy: 15. Září 2015, 07:05:45 »

http://m.zoohit.cz/shop/psi/pelisky_kose/zdravotni_pelisky/problemy_s_klouby/205651

My tenhle, ale Baru brala bych radsi ten co ma Magda  Wink
Zaznamenáno
bodlinka
Ultra Super pes

Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
« Odpověď #442 kdy: 07. Duben 2016, 07:03:43 »

Hledam ortopedicky pelech, ktery vydrzi i tvrde drapy mych kluku. Ten ze zoohitu jsme pred par lety vyhodily neb byl drapama totalne znicen a roztrhan.
Nemate nekdo nejaky tip na opravdu pevnou latku?
Diky moc
Zaznamenáno
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #443 kdy: 09. Duben 2016, 12:06:01 »

Hledam ortopedicky pelech, ktery vydrzi i tvrde drapy mych kluku. Ten ze zoohitu jsme pred par lety vyhodily neb byl drapama totalne znicen a roztrhan.
Diky moc

Nebo je varianta potáhnout tamten lepší látkou, já to asi udělám, bo vnitřek je ok a potah už taky dodělává...
Zaznamenáno

Krisis
Dogus Suprus
*

Monty 24.12.2007

Zobrazit profil
« Odpověď #444 kdy: 09. Duben 2016, 21:50:55 »

Diky moc

Zkus na FB oslovit Ahsiu (Verča Veselá), kupovala Aishe nějaký, nevím, kde, už se to tu taky v minulosti řešilo, ale najít to je jak hledat jehlu v kupce sena..
Zaznamenáno
lenprov
Total Ultra Super pes

.

Zobrazit profil
« Odpověď #445 kdy: 17. Duben 2016, 13:21:25 »

Chci nové pelíšky - psi se rádi zahrabavaji do měkého (2 jrt), hoví si v homemade usitem kulickovem.. ale fenule se obcas pocura. Takže potrebuji něco na snadnou udrzbu, co vydrží 60ku v pračce. + něco co nedrží ty kratke zapichane chlupy.  Nejsem z náročneho kraje
Tip?

Oblíbeny je pelech s kulickovou naplni,polstare,periny.
Zaznamenáno

Naďa K.
Ultra Extra Super pes

Aimee 28.7. 2009 Beri 1.1. 2010

Zobrazit profil
« Odpověď #446 kdy: 17. Duben 2016, 18:24:38 »

Chci nové pelíšky - psi se rádi zahrabavaji do měkého (2 jrt), hoví si v homemade usitem kulickovem.. ale fenule se obcas pocura. Takže potrebuji něco na snadnou udrzbu, co vydrží 60ku v pračce. + něco co nedrží ty kratke zapichane chlupy.  Nejsem z náročneho kraje
Tip?

co nepromokavý potah a na zahrabávání na něj hodit deku, kterou případně vypereš?
Zaznamenáno

pro SZ "nak"
bodlinka
Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #447 kdy: 17. Duben 2016, 19:28:32 »

Tip?

Na suchem vrsku jsou nove chovatelske potreby. maji ti mimo jine pelechy samohyl. Neco maji na prodejne, jinak objednaji.
ja nakonec vzala od samohylu.
Zaznamenáno
Evina
Vítěz dne (BOD)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #448 kdy: 18. Duben 2016, 11:13:50 »

Na suchem vrsku jsou nove chovatelske potreby. maji ti mimo jine pelechy samohyl. Neco maji na prodejne, jinak objednaji.
ja nakonec vzala od samohylu.

Jó? Nové chovatelské potřeby? Mám to z práce kousínek, to se tam asi zajdu taky někdy o polední pauze podívat.

Jinak já musím mít pro Edu v boudě "pouze" bytelnou matraci s voděodolným povrchem, je i z hodně pevné látky....Protože můj drahoušek si občas tu matraci vytáhne z boudy ven a lehne si na ní venku  LOL  Protože to často dělá, když nejsem doma, a pochopitelně si to po sobě zase neuklidí, tak se to hodí, že to nenacucá vodou když třeba prší...rychle to pak uschne u topení. Kupovala jsem to v Řepích v Sofa Dogwear.
Zaznamenáno

Evík
bodlinka
Ultra Super pes

Zobrazit profil
« Odpověď #449 kdy: 18. Duben 2016, 19:39:22 »

Jó? Nové chovatelské potřeby? Mám to z práce kousínek, to se tam asi zajdu taky někdy o polední pauze podívat.

Jinak já musím mít pro Edu v boudě "pouze" bytelnou matraci s voděodolným povrchem, je i z hodně pevné látky....Protože můj drahoušek si občas tu matraci vytáhne z boudy ven a lehne si na ní venku  LOL  Protože to často dělá, když nejsem doma, a pochopitelně si to po sobě zase neuklidí, tak se to hodí, že to nenacucá vodou když třeba prší...rychle to pak uschne u topení. Kupovala jsem to v Řepích v Sofa Dogwear.

je, kde tam pracujes? ja bydlela na hurce, chovatelske potreby jsem mela tak 20m.
jinak tyhle jsou vetsi, ale jeste maji relativne malo sortimentu. je to hned vedle ty veteriny
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 28 29 [30] 31   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!