HafBezObav.cz
23. Září 2019, 03:28:55 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1] 2 3 ... 31   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Jaký pelíšek??  (Přečteno 73866 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Klára Veselá
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« kdy: 10. Duben 2006, 08:18:04 »

Prosím o radu...
Zaznamenáno
Klára Veselá
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 10. Duben 2006, 08:18:04 »

Byl pátek a já se hrozně těšila domů na toho mého čtyřnohého zrzounka, že se půjdeme ven vyběhat. A ejhle. Málem jsem omdlela mezi dveřma. Benji si rozpáral pelíšek a molitan roztahal po celém bytě. Měl z toho hroznou radost a divil se, že já ne.

Bylo to poprvé, co mě takhle překvapil. Jinak doma nikdy nic neudělal.(Když nepočítám okousanou zeď) Shocked) A tak musím koupit nový pelíšek. Ale bojím se, že když koupím zase molitanový, že dopadne jako tenhle. A když koupím plastový, že ho bude kousat. A mám strach, že by mohl kousek zbaštit. Nebo jsou dostatečně tvrdé?

Prosím poraďte...

Zaznamenáno
Michaela
Strážný Pes
Třída vítězů
*

Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 10. Duben 2006, 18:15:42 »

To, že rozkousal pelíšek neznamená, že by to udělal i s dalším. Spíše se nudil, zkus ho zaměstnat motivačními hračkami a když si doma, pozoruj, zda se neuchyluje k hrabání. Mohl to udělat i proto, že si chtěl pod sebe nahrabat větší vrstvu - udělat si ho pohodlnější a pak už se mu to jako hra zalíbilo.

Ale k Tvému dotazu: plastový můžeš vyločit dekami, které by neměl tak rozkousat jako molitanový pelíšek.

A hlavně potřebuje hodně utahat. Tak hodně zdaru.[Wink]
Zaznamenáno
Kniga
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 04. říjen 2007, 17:34:51 »

Pelisek jsme ted taky hodne resila, dovezu si stene  bigla... Mno chci pelisek, kterej bude ze vsech stran chranenej, aby se tam citila v bezpeci a  v klidu, takze plastovy ovalky a prouteny kosiky neprichazely v uvahu, i kdyz se mi libi, tak si myslim, z e neco na te teorii, ze pes nema svuj prostor je... Tak m bylo doporuceno chovateli prenoska, a ze am v pripade nouez muzu pesana zavrit, no nevim to se mi moc nelibi, radsi povypojuju elektriku a prendam veci do vyssich pater... a navic prenosky jsou hnusny... druhym napadem bylo, ze kocici zachudky co sou kryty... nasla jsme jeden mel peknej design... Toz jsme ho malem koupila, rozmluvil me to otecko a pry my vyrobi pelisek alias boudicku ze sololitu Smiley toz jsme sama zvedava na vysledek Smiley
Zaznamenáno
iwule
Dogus Suprus
*

Kytka a Kolouch

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 kdy: 05. říjen 2007, 09:42:05 »

no tak my máme vykuchanou skříňku na tý sou kytky a nikča tam má jen takovou tu psí matraci. vypadá spokojeně. je to ze 3 stran chráňený a má to jak boudu. když byla malá koupili jsme takovejten klasickej ovál s chráněnýma stranama ale to že tam byli ty strany bylo uplně jedno stejně si lehala přez ně. pak ho rozervala a vyrostla takže má jen takový polštář. zatím spokojenost-doporučuju.
Zaznamenáno

Bígl není hůř ovladatelný, jen páníček se při jeho výcviku hůře ovládá
ajulik
Extra Super pes
**

Sally *29.4.2007, Geppetto *24.7.2010

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 kdy: 05. říjen 2007, 11:43:03 »

My máme v každé místnosti matraci (100x70cm), která je jen její a v předsíni, jak už jsem dřív psala, klec šílených rozměrů, kterou necháváme neustále otevřenou, v ní je čupr matrace a tam je Sallynka nejraději, nikdo do ní nešťouchne, je v bezpečí. A když jedeme někam na dlouho cestu autem, tak prostě naložíme celou tu klec a je tam jak doma, úplně pohodička, ať jedeme kamkoliv, nic na ni nepadá, ona je zabezpečená a tak... Pak na místě určení, kam dojedem, klec dáme, kam nám hostilé dovolí a ona tam pak chodí spinkat. Je na svůj pelíšek fixovaná.
Zaznamenáno

"Chceš-li ovládat svého psa, musíš se nejprve naučit ovládat sám sebe."
barb1978
Třída šampionů

Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 20. Prosinec 2007, 14:40:10 »

Tak tenhle pocit taky znam...prisla jsem domu a brodila se v kouskach molitanu (nevim, ktery blazen vymyslel, ze se do pelecheu da drceny molitan)...nejdele mi vydrzel pelisek fleesovy, ale ten uz to ma taky za sebou...pak jsem koupila vetsi s dutym vlaknem potazeny imitaci kuze a ten uz je taky na dranc...ted mame umely lavor a v tom tyhle vsechny potrhane pelisky jeden pres druhy a dalsi pelech nekoupim, dokud nebude starsi. Souhlasim s tim, ze to dela z nudy (i kdyz ma spoustu hracek) a taky si to rad nahrabava pod sebe...takze jedine reseni je asi opravdu dobra matrace nebo deky.
Zaznamenáno

Barb & Dráček
yndiC
Dogus Suprus Maximus
*

Kerrinka *7.5.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7 kdy: 20. Prosinec 2007, 17:30:37 »

Já mám teda proutěnej koš,hned od začátku a v něm starý polštář který to už má teda taky pěkně zpočítaný.Kerri je ted 7 měsíců a do nedávna se proutěnýho koše ani nedotkla,až ted..takže s ním taky pěkně začíná zápasit,zatím je okousaný jen trochu,ale vždy když je doma sama tak se s ním tady pere,naštěstí jí to nebaví na tolik že by ho zničila hned.Takže až tenhle kompletně zničí snad z toho aspon krapet vyroste a koupím nový,oni ty proutěný nejsou ani tak drahý,tak se to dá.A taky ten koš šplíchám sprejem proti okusování,to taky trochu působí..no spíš to jen zpomaluje "rozklad" koše. Smiley
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 20. Prosinec 2007, 17:44:37 »

My máme v každé místnosti matraci (100x70cm), která je jen její a v předsíni, jak už jsem dřív psala, klec šílených rozměrů, kterou necháváme neustále otevřenou, v ní je čupr matrace a tam je Sallynka nejraději, nikdo do ní nešťouchne, je v bezpečí. A když jedeme někam na dlouho cestu autem, tak prostě naložíme celou tu klec a je tam jak doma, úplně pohodička, ať jedeme kamkoliv, nic na ni nepadá, ona je zabezpečená a tak... Pak na místě určení, kam dojedem, klec dáme, kam nám hostilé dovolí a ona tam pak chodí spinkat. Je na svůj pelíšek fixovaná.

Sláva, jupííí!
Konečně má taky někdo doma klec jako stodolu, jako my  Kiss  Hodně jsem se rozmejšlela, než sem to koupila, vyslechla spousty názorů na téma Pes coby vězeň apod., ale nelituju. Děláme to taky tak, má ji otevřenou a vevnitř matraci a v pokoji ještě jednu matraci, takový ty z dětský postýlky.
Zaznamenáno

yndiC
Dogus Suprus Maximus
*

Kerrinka *7.5.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 kdy: 24. Prosinec 2007, 00:15:08 »

A je tu štědrý den.Já to už tak neprožívám,ale všem vám přeju krásné prožití vánočních svátků,pohodu klid a poslušný pejsky a fenky Grin a taky vše nejlepší do nového roku 2008  Grin
Zaznamenáno

yndiC
Dogus Suprus Maximus
*

Kerrinka *7.5.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #10 kdy: 24. Prosinec 2007, 00:16:11 »

Lidičk\ paroon to patřilo do jiného tématu..oprava..
Zaznamenáno

Jarka a Cid
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #11 kdy: 03. Leden 2009, 23:36:11 »

Trochu to sem nepatří, ale co říkáte tomuhle? http://pelechy.webnode.cz/cenik/ Sháníme novej pelech, hlavně vysokej, na polštáři nám psisko odmítá spát. No ty ceny...
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 03. Leden 2009, 23:42:48 »

Trochu to sem nepatří, ale co říkáte tomuhle? http://pelechy.webnode.cz/cenik/ Sháníme novej pelech, hlavně vysokej, na polštáři nám psisko odmítá spát. No ty ceny...

No nejsou tam moc vidět, ale drahý to neni né?
Zaznamenáno

jave
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #13 kdy: 03. Leden 2009, 23:54:17 »

máme ten polštář i se skořepinou a je to jediný pelech, který vydržel a má ho rád. potah máme ušitý doma a ještě na něm máme VET deku proti otlakům a největší spokojenost. potah i deku vyperem a je to Grin
Zaznamenáno

Jarka a Cid
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #14 kdy: 04. Leden 2009, 00:00:58 »

máme ten polštář i se skořepinou a je to jediný pelech, který vydržel a má ho rád. potah máme ušitý doma a ještě na něm máme VET deku proti otlakům a největší spokojenost. potah i deku vyperem a je to Grin

Takže jste kupovali přímo tady na tom webu? Ty ceny jsou právě senzační!!!
Zaznamenáno

Stran: [1] 2 3 ... 31   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!