HafBezObav.cz
14. Prosinec 2019, 03:14:35 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 138   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Maďarský ohař  (Přečteno 341299 krát)
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.
jave
Vítěz výstavy (BIS)

Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1065 kdy: 21. Březen 2009, 11:48:38 »

Ještě mě napadlo, čím vydrbáváte psiskům srst? My máme jen takovou bodlinkatou rukavici, zas se ale bojím, abych ho něčím jiným nějak nepoškrábala.

už se to tu někde řešilo, já např. používám tohle:

http://www.spokojenypes.cz/hrebeny-kartace-strihaci-nastroje/cepel-salon-trimovaci-velka?id=18734

a jsem spokojená
Zaznamenáno

Jarka a Cid
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1066 kdy: 22. Březen 2009, 21:26:27 »

Překopírovávám odjinud:

Pomóóóc!!!
Zdravím všechny a všechny taky žádám o pomoc. Mám doma ročního maďara s PP.(Hardy z gátových alejí).Je po předvýchově,čistotný a je to náš miláček. Bohužel ho musíme dát z rodinných důvodů pryč(malý dostal silnou alergii) Je to jako bych dávala inzerát na své dítě. Prosím nevíte o někom,kdo by se o něj dobře postaral?
Zaznamenáno

Kery
CAC
*

Zobrazit profil
« Odpověď #1067 kdy: 22. Březen 2009, 21:52:31 »

Překopírovávám odjinud:

Pomóóóc!!!
Zdravím všechny a všechny taky žádám o pomoc. Mám doma ročního maďara s PP.(Hardy z gátových alejí).Je po předvýchově,čistotný a je to náš miláček. Bohužel ho musíme dát z rodinných důvodů pryč(malý dostal silnou alergii) Je to jako bych dávala inzerát na své dítě. Prosím nevíte o někom,kdo by se o něj dobře postaral?
Chudak majitelka..ta musi byt smutna  Cry ani si to neumim predstavit. Skoda, ze mam prisny zakaz dalsiho psa. Dnes jsem si opet brala ven i Eny (MOK od sousedu) a neni nic krasnejsiho nez jit na prochazku s dvema zrzounkama  Wink
Zaznamenáno
Jarka a Cid
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1068 kdy: 22. Březen 2009, 22:58:09 »

Chudak majitelka..ta musi byt smutna  Cry ani si to neumim predstavit. Skoda, ze mam prisny zakaz dalsiho psa. Dnes jsem si opet brala ven i Eny (MOK od sousedu) a neni nic krasnejsiho nez jit na prochazku s dvema zrzounkama  Wink

Brala bych ho hned, ale nemáme ani vyřešený bydlení...je mi ho strašně líto, snad se dostane do dobrých rukou.  Cry
Zaznamenáno

Kery
CAC
*

Zobrazit profil
« Odpověď #1069 kdy: 31. Březen 2009, 18:12:57 »

Tak to jsou ti nasi MOKove  Grin 

http://fotoalba.cz/alba/Kery/1880515
Zaznamenáno
Licinnda
Vítěz dne (BOD)

ve dvou se to lépe táhne

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1070 kdy: 01. Duben 2009, 06:03:29 »

Tak to jsou ti nasi MOKove  Grin 

http://fotoalba.cz/alba/Kery/1880515

Keri skákající nemá chybu..... Grin Grin Grin
Zaznamenáno
Kery
CAC
*

Zobrazit profil
« Odpověď #1071 kdy: 01. Duben 2009, 07:36:21 »

Keri skákající nemá chybu..... Grin Grin Grin
No jo je to muj klokanek  Grin Jo a tem vystavam, tak snad bychom meli byt 9.5. ve Slavkove u Brna  Smiley
Co dela blondynka? Cvicite holky?  Wink
Zaznamenáno
Licinnda
Vítěz dne (BOD)

ve dvou se to lépe táhne

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1072 kdy: 01. Duben 2009, 08:30:30 »

No jo je to muj klokanek  Grin Jo a tem vystavam, tak snad bychom meli byt 9.5. ve Slavkove u Brna  Smiley
Co dela blondynka? Cvicite holky?  Wink

Tak 9.5. slavíme tchýňové padesátku.....:-(

Jinak, s blondýnou se mi to velmi, ale velmi zkomplikovalo, příroda je mocná a začala včera barvit, takže si pro ní dnes přijede panička.....tudíž víkendový svod padá a vlohovky nejspíš také, protože připravena na ně rozhodně není a 3 týdny výpadek ve výcviku je dost znatelný......:-((( Takže uvidíme, co s paničkou vymyslíme......
Zaznamenáno
Kery
CAC
*

Zobrazit profil
« Odpověď #1073 kdy: 01. Duben 2009, 10:37:48 »

Tak 9.5. slavíme tchýňové padesátku.....:-(

Jinak, s blondýnou se mi to velmi, ale velmi zkomplikovalo, příroda je mocná a začala včera barvit, takže si pro ní dnes přijede panička.....tudíž víkendový svod padá a vlohovky nejspíš také, protože připravena na ně rozhodně není a 3 týdny výpadek ve výcviku je dost znatelný......:-((( Takže uvidíme, co s paničkou vymyslíme......
Jasne, tak to je pekne na prd. Vidim to na Kery. Ja jsem rada, ze to jeji harani vyslo takhle pekne dobre a jak na svod, tak i na to Brno by mohla byt v poho, ale zase nevim jak na tom bude moje zdravi  Roll Eyes Kazdopadne pokud to nezvladnu ja, tak mi s ni do toho Brna pojede soused (aspon o tom mluvi  Grin )
Psala jsi, ze blondyna toho moc nezvladala, ze? Co zhruba za ten cas co jsi ji mela dokazala? A jak dlouhy cas potrebuje na ty vlohovky?
Zaznamenáno
Licinnda
Vítěz dne (BOD)

ve dvou se to lépe táhne

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1074 kdy: 01. Duben 2009, 11:20:58 »

Jasne, tak to je pekne na prd. Vidim to na Kery. Ja jsem rada, ze to jeji harani vyslo takhle pekne dobre a jak na svod, tak i na to Brno by mohla byt v poho, ale zase nevim jak na tom bude moje zdravi  Roll Eyes Kazdopadne pokud to nezvladnu ja, tak mi s ni do toho Brna pojede soused (aspon o tom mluvi  Grin )
Psala jsi, ze blondyna toho moc nezvladala, ze? Co zhruba za ten cas co jsi ji mela dokazala? A jak dlouhy cas potrebuje na ty vlohovky?

No, fena nezvládala vůbec nic, utíkala, zdrhala, vlastně ani sedni neuměla......za dva týdny jsme drilem poslušnosti docela na slušné úrovni ohledně přivolání na dvojí hvizd, daun na hvizd na vodítku super, na dálku horší, ale lepší se to.......to je základ, na kterém se už dá stavět.....sedni jsme zvládli asi za dva dny, hodně brzo pochopila, co je dvojí hvizd, včetně předsednutí a tak.....je šikovná, ale je to oříšek......nesmí se na ní moc tlačit, jinak nechce chodit......a drží se u nohy.....
Zaznamenáno
Kery
CAC
*

Zobrazit profil
« Odpověď #1075 kdy: 01. Duben 2009, 11:52:40 »

No, fena nezvládala vůbec nic, utíkala, zdrhala, vlastně ani sedni neuměla......za dva týdny jsme drilem poslušnosti docela na slušné úrovni ohledně přivolání na dvojí hvizd, daun na hvizd na vodítku super, na dálku horší, ale lepší se to.......to je základ, na kterém se už dá stavět.....sedni jsme zvládli asi za dva dny, hodně brzo pochopila, co je dvojí hvizd, včetně předsednutí a tak.....je šikovná, ale je to oříšek......nesmí se na ní moc tlačit, jinak nechce chodit......a drží se u nohy.....
Aha a tak myslis, ze to je v povaze, ze se sprajcne? Kery jak je na stopce, tak posloucha uzasne, ale jakmile zjisti, ze neni uvazana, tak to neni Kerynka, ale nejaky hajzlik  Angry Co s ni mam delat?
Zaznamenáno
Licinnda
Vítěz dne (BOD)

ve dvou se to lépe táhne

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1076 kdy: 01. Duben 2009, 11:55:57 »

Aha a tak myslis, ze to je v povaze, ze se sprajcne? Kery jak je na stopce, tak posloucha uzasne, ale jakmile zjisti, ze neni uvazana, tak to neni Kerynka, ale nejaky hajzlik  Angry Co s ni mam delat?

No, šprajcne se, ale podle mě to má původ v prvním majiteli, nevím, co s ní dělal....
A na stopce jsem jí vodila pak už ne proto, že by zdrhala, ale pro jistotu......prostě jí někdy jakoby šlukne a zmizí, nevidí, neslyší....to se stalo naposled v pátek, ale za to jsem mohla já, protože jsem se jí nevěnovala.....

A ty máš stopku v ruce nebo jí Kery tahá jen za sebou? Protože jakmile pes ví, že je na stopce držen, tak poslouchá, on si na ní ale musí zvyknout, že kam jde on, jde i stopka, ale na druhém konci už jí nedržíš.....prostě jí tahá za sebou.....a věř, že se to jednou zlomí a stopku nebudeš potřebovat - podívej se na mě a na Foxe a to byl jo magor k pohledání.....:-)))
Zaznamenáno
Kery
CAC
*

Zobrazit profil
« Odpověď #1077 kdy: 01. Duben 2009, 12:14:09 »

No, šprajcne se, ale podle mě to má původ v prvním majiteli, nevím, co s ní dělal....
A na stopce jsem jí vodila pak už ne proto, že by zdrhala, ale pro jistotu......prostě jí někdy jakoby šlukne a zmizí, nevidí, neslyší....to se stalo naposled v pátek, ale za to jsem mohla já, protože jsem se jí nevěnovala.....

A ty máš stopku v ruce nebo jí Kery tahá jen za sebou? Protože jakmile pes ví, že je na stopce držen, tak poslouchá, on si na ní ale musí zvyknout, že kam jde on, jde i stopka, ale na druhém konci už jí nedržíš.....prostě jí tahá za sebou.....a věř, že se to jednou zlomí a stopku nebudeš potřebovat - podívej se na mě a na Foxe a to byl jo magor k pohledání.....:-)))
No nekdy ji taha, ale to musim byt stale jako ostriz a kdyz ji drzim, tak se spis pretahujeme  Sad  Kdybych ji nechala se stopkou jen tahat a stale ji neprislapovala, tak mi urco zdrhne. Ty jeji lovecky pudy mi prijdou za nekolik lovecaku a ne za jednoho  Shocked Porad ma ten cumec na zemi a jede jak robot a kdyz ho zvedne, tak jen zavetri a zase nasadi a jede dal  Shocked
Zaznamenáno
Licinnda
Vítěz dne (BOD)

ve dvou se to lépe táhne

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1078 kdy: 01. Duben 2009, 12:34:19 »

No nekdy ji taha, ale to musim byt stale jako ostriz a kdyz ji drzim, tak se spis pretahujeme  Sad  Kdybych ji nechala se stopkou jen tahat a stale ji neprislapovala, tak mi urco zdrhne. Ty jeji lovecky pudy mi prijdou za nekolik lovecaku a ne za jednoho  Shocked Porad ma ten cumec na zemi a jede jak robot a kdyz ho zvedne, tak jen zavetri a zase nasadi a jede dal  Shocked

Tak to má být, to je dobře, že se zajímá o vše okolo...:-))) Neboj se, že ti zdrhne.......musíš stále upoutávat její pozornost, neustále dávat povely, trénovat hlavně ten down - protože na něm to prostě u lovečáků stojí.....hele, nech stopovačku na zemi, nech Keri, ať si dělá co chce, otoč se a rychle se rozejdi na druhou stranu od ní a jednou pískni - ona zmerčí, že jí panička odchází a vydá se za tebou, v tu chvíli velká pochvala - slovní samozřejmě (ach ty pamlsky) a za chvíli to opakuj zase na druhou stranu - ona si tě prostě musí hlídat......pak zase chvíli trénujte daun a pak zase tu změnu směru a neboj, že by ti zdrhla.....fakt je to hodně o důslednosti, když zapískáš ke mě, tak prostě musí dojít až k tobě a předsednout, pak je dobré jí nechat odloženou a zase zapískat k sobě.......nevím, zda mi rozumíš.....píšu to, jak mi to leze z hlavy.....
Zaznamenáno
Licinnda
Vítěz dne (BOD)

ve dvou se to lépe táhne

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1079 kdy: 01. Duben 2009, 12:34:54 »

jo - to písknutí změny směru je jedno krátké, ale to jistě víš od bráchy....
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 138   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!