HafBezObav.cz
13. Prosinec 2019, 11:14:31 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 138   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Maďarský ohař  (Přečteno 341194 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Kery
CAC
*

Zobrazit profil
« Odpověď #1035 kdy: 18. Březen 2009, 09:27:29 »

Já jsem se letos na honech setkala s prací 4 velkých münsterlandů a klobouk dolů před nimi, opravdu, předváděli výbornou práci - tři z toho feny, jeden pes - všichni z chov. stanice Z Městce
Zeptam se odkud ho ma  Smiley pri praci jsem ho videla parkrat, protoze na hony nechodim, ale bracha by psa, ktery nesplnuje jeho pozadavky nemel  Roll Eyes Asi to tak ti myslivci maji a hlavne musi mit. Kdezto muj vycvik Kerynky vypada, ze ona spis cvici me nez ja ji  Grin ale pritom kdyz vidim vycvicenyho psa jako je sousedovic Eny MOK a nebo treba naseho Brona a jiny co k nasim jezdi, tak mi naskakuje vzrusenim husi kuze, ale nedokazu byt dusledna  Embarrassed
Zaznamenáno
Licinnda
Vítěz dne (BOD)

Pohlaví: Ženské

ve dvou se to lépe táhne

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1036 kdy: 18. Březen 2009, 09:29:59 »

Zeptam se odkud ho ma  Smiley pri praci jsem ho videla parkrat, protoze na hony nechodim, ale bracha by psa, ktery nesplnuje jeho pozadavky nemel  Roll Eyes Asi to tak ti myslivci maji a hlavne musi mit. Kdezto muj vycvik Kerynky vypada, ze ona spis cvici me nez ja ji  Grin ale pritom kdyz vidim vycvicenyho psa jako je sousedovic Eny MOK a nebo treba naseho Brona a jiny co k nasim jezdi, tak mi naskakuje vzrusenim husi kuze, ale nedokazu byt dusledna  Embarrassed

No, ale důslednost je právě to nejdůležitější.......
Zaznamenáno
Kery
CAC
*

Zobrazit profil
« Odpověď #1037 kdy: 18. Březen 2009, 09:37:33 »

No, ale důslednost je právě to nejdůležitější.......
No to ja vim moc dobre, ale to jsem ja  Angry na me si kazdy muze stipat drivi a vic a vic zjistuju, ze uz i ten pes  Roll Eyes
Zaznamenáno
Licinnda
Vítěz dne (BOD)

ve dvou se to lépe táhne

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1038 kdy: 18. Březen 2009, 09:40:03 »

No to ja vim moc dobre, ale to jsem ja  Angry na me si kazdy muze stipat drivi a vic a vic zjistuju, ze uz i ten pes  Roll Eyes

a bude to horší a horší...... Roll Eyes
Zaznamenáno
Kery
CAC
*

Zobrazit profil
« Odpověď #1039 kdy: 18. Březen 2009, 12:58:39 »

a bude to horší a horší...... Roll Eyes
Jestli to jeste jde?  Grin Ale uz od jednoho pana myslivce s jezevcikem jsme dostali pochvalu asi pred 14dny, ze Kerous na stene v puberte posloucha pekne, tak to treba vidim cerne a o to vic cerne jak jsem unavena ze svy 15 operace  Shocked Dnes jsem ji zkousela ze zakladnich povelu po vic jak tydnu poflakovani se a slo ji to..jenomze to jsme trenovaly doma a ne ty v divocine venkova  Roll Eyes
Zaznamenáno
Licinnda
Vítěz dne (BOD)

ve dvou se to lépe táhne

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1040 kdy: 18. Březen 2009, 13:06:49 »

Jestli to jeste jde?  Grin Ale uz od jednoho pana myslivce s jezevcikem jsme dostali pochvalu asi pred 14dny, ze Kerous na stene v puberte posloucha pekne, tak to treba vidim cerne a o to vic cerne jak jsem unavena ze svy 15 operace  Shocked Dnes jsem ji zkousela ze zakladnich povelu po vic jak tydnu poflakovani se a slo ji to..jenomze to jsme trenovaly doma a ne ty v divocine venkova  Roll Eyes
Hele, doma pes musí poslouchat na 150 %......venku se to pak samozřejmě snižuje, ale prostě musí být ovladatelný na těch 100 %, takže i doma trénovat se vyplácí.... Grin Teda, to je mazec, 15 oprací, já zažila jednu, malou a docela stačilo
Zaznamenáno
Kery
CAC
*

Zobrazit profil
« Odpověď #1041 kdy: 18. Březen 2009, 13:21:11 »

Hele, doma pes musí poslouchat na 150 %......venku se to pak samozřejmě snižuje, ale prostě musí být ovladatelný na těch 100 %, takže i doma trénovat se vyplácí.... Grin Teda, to je mazec, 15 oprací, já zažila jednu, malou a docela stačilo
To je pravda, ze doma trenujeme nekolikrat denne ten zaklad a to nemuzu rict ani tuk, ale venku to je tezsi  Roll Eyes Je to hrozny, ale "pomohlo" nam i ten jeji zazitek s tou nehodou jak hupsla pod auto. Od te doby se fakt drzi kolem nas vic nez driv, ale zase se zacala o trochu vic bat cizich psu nez pred tim. Mozna, ze si nejak spojila s tim jak vybehla za tim psem a auto ji srazilo, nevim?  Sad
Jinak tech 15operaci pocitam jen ty v plny nalozi (narkoza) ty co sili a nechrupala jsem pri tom a jen to lokalne umrtvili, tak ty ani nepocitam, ale nestihla jsem to za jeden uraz. 1x auto, 2x motorka, 1x kolo a to me dostalo nejvic  Roll Eyes proste od mala zvysena zemska pritazlivost  Grin
Zaznamenáno
Licinnda
Vítěz dne (BOD)

ve dvou se to lépe táhne

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1042 kdy: 18. Březen 2009, 13:41:29 »

To je pravda, ze doma trenujeme nekolikrat denne ten zaklad a to nemuzu rict ani tuk, ale venku to je tezsi  Roll Eyes Je to hrozny, ale "pomohlo" nam i ten jeji zazitek s tou nehodou jak hupsla pod auto. Od te doby se fakt drzi kolem nas vic nez driv, ale zase se zacala o trochu vic bat cizich psu nez pred tim. Mozna, ze si nejak spojila s tim jak vybehla za tim psem a auto ji srazilo, nevim?  Sad
Jinak tech 15operaci pocitam jen ty v plny nalozi (narkoza) ty co sili a nechrupala jsem pri tom a jen to lokalne umrtvili, tak ty ani nepocitam, ale nestihla jsem to za jeden uraz. 1x auto, 2x motorka, 1x kolo a to me dostalo nejvic  Roll Eyes proste od mala zvysena zemska pritazlivost  Grin

Teda, to jsi se musela pěkně rozšvihat na tom kole....
Zaznamenáno
Kery
CAC
*

Zobrazit profil
« Odpověď #1043 kdy: 18. Březen 2009, 14:21:35 »

Teda, to jsi se musela pěkně rozšvihat na tom kole....
Ani moc ne, ale co slo, tak to tady doktori podelali  Roll Eyes
Zaznamenáno
Licinnda
Vítěz dne (BOD)

ve dvou se to lépe táhne

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1044 kdy: 18. Březen 2009, 14:55:48 »

Ani moc ne, ale co slo, tak to tady doktori podelali  Roll Eyes

No, tak to museli být šikulové...... Huh?
Zaznamenáno
Kery
CAC
*

Zobrazit profil
« Odpověď #1045 kdy: 18. Březen 2009, 16:24:18 »

No, tak to museli být šikulové...... Huh?
Nekolik sikuliku se seslo na jednou a uz byl maler  Grin
Zaznamenáno
Licinnda
Vítěz dne (BOD)

ve dvou se to lépe táhne

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1046 kdy: 20. Březen 2009, 10:39:54 »

Holky, kolik vážej ty vaše zrzavý potvory? Když jsme byli na veterině ohledně rentgenu DKK - tak jsme Foxouše zvážili a moc mě potěšil 28,5 kg - jsem si předtím myslela, že má tunu......:-))) Tak teď jsem ouplně klidná...... Grin
Zaznamenáno
jave
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1047 kdy: 20. Březen 2009, 11:07:46 »

Holky, kolik vážej ty vaše zrzavý potvory? Když jsme byli na veterině ohledně rentgenu DKK - tak jsme Foxouše zvážili a moc mě potěšil 28,5 kg - jsem si předtím myslela, že má tunu......:-))) Tak teď jsem ouplně klidná...... Grin

mám tedy černo-zrzavou a ta váží mezi 46 -50kg  Grin Grin
Zaznamenáno

Licinnda
Vítěz dne (BOD)

ve dvou se to lépe táhne

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1048 kdy: 20. Březen 2009, 11:37:11 »

mám tedy černo-zrzavou a ta váží mezi 46 -50kg  Grin Grin

No to bych živit nechtěla..... Grin
Zaznamenáno
Jarka a Cid
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1049 kdy: 20. Březen 2009, 12:19:38 »

Cid teď má okolo 25 kg, je mu 11 měsíců.
Zaznamenáno

Stran: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 138   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!