HafBezObav.cz
10. Duben 2020, 03:58:33 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 65 66 [67] 68 69 ... 138   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Maďarský ohař  (Přečteno 357697 krát)
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.
Jarka a Cid
Vítěz výstavy (BIS)

Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #990 kdy: 17. Březen 2009, 11:04:46 »

No to mi spadl kamen ze srdce, ze neni jen ten nas pes takovy okupant  Grin ale ona tohle dela jen me  Roll Eyes na nikoho jinyho si to netroufne, ale do me nebo mych svrsku je doma zakousla skoro porad, ale zase jen doma  Roll Eyes
To musi byt docela sranda kdyz vodis zrzounka na spagatkach od kabatu, ale aspon ti nenici voditko  Grin

No to je ještě slabej odvárek, to ví, že když už mě to neba, tak musí pustit. Zato na mojí mámě se vyblbne. Tý visí z rukávu nebo ze svetru imrvére a může mu řikat cokoliv a nepustí, až když na něj zahalekám já nebo přítel. Když byl ještě mimino, tak jsme jeli metrem a na florenci, když jsme šli do schodů, tak před náma šla nějaká japonka s ohromným báglem na zádech a měla na něm připlej svetr. Ten se chvíli bimbal Cidovi před nosem, než se zakous  Grin Já na něj polohlasem, neb jsem doufala, že si Japonka další zátěže nevšimne:" Pusť to ty neřáde". No všimla si. Tak jsem se omluvila, čapla psa do ruky a zdrhala. Svetr to naštěstí vydržel.
Zaznamenáno

Kery
CAC
*

Zobrazit profil
« Odpověď #991 kdy: 17. Březen 2009, 11:18:40 »

No to je ještě slabej odvárek, to ví, že když už mě to neba, tak musí pustit. Zato na mojí mámě se vyblbne. Tý visí z rukávu nebo ze svetru imrvére a může mu řikat cokoliv a nepustí, až když na něj zahalekám já nebo přítel. Když byl ještě mimino, tak jsme jeli metrem a na florenci, když jsme šli do schodů, tak před náma šla nějaká japonka s ohromným báglem na zádech a měla na něm připlej svetr. Ten se chvíli bimbal Cidovi před nosem, než se zakous  Grin Já na něj polohlasem, neb jsem doufala, že si Japonka další zátěže nevšimne:" Pusť to ty neřáde". No všimla si. Tak jsem se omluvila, čapla psa do ruky a zdrhala. Svetr to naštěstí vydržel.
Grin  Grin  Grin no vy vubec neberete ohled na moje siticko pod krkem, protoze tema zazitkama co mate se nemuzu nesmat  Grin  Grin  Grin uplne vidim zrzka a ten jeho kukuc co bych asi mohl provest  Grin Proste ziti ve meste si o tyhle zazitky rika..to u nas nejezdi ani autobusy natoz japonka s baglem v metru  Grin
Zaznamenáno
Jarka a Cid
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #992 kdy: 17. Březen 2009, 11:23:29 »

Grin  Grin  Grin no vy vubec neberete ohled na moje siticko pod krkem, protoze tema zazitkama co mate se nemuzu nesmat  Grin  Grin  Grin uplne vidim zrzka a ten jeho kukuc co bych asi mohl provest  Grin Proste ziti ve meste si o tyhle zazitky rika..to u nas nejezdi ani autobusy natoz japonka s baglem v metru  Grin

No však už taky v Praze nebydlíme  Grin Ten kukuč teď předvádí doma. Jednou jsme ho natáčeli na web kameru, když jsme byli pryč a váleli jsme se u toho smíchy. Posadil se doprostřed místnosti a očíčka mu jezdili po hlavičce, co by si vymyslel za zábavu. Naštěstí šel jenom shodit pár věcí ze stolu a pak usnul.
Zaznamenáno

Petra Kolaříková
CACIB
**

Don Pedro De La Kšanda

Zobrazit profil
« Odpověď #993 kdy: 17. Březen 2009, 11:33:54 »

Grin  Grin  Grin tak ted mi malem vyhupsly stehy smichy  Grin  Grin vyraz "curam" je uzasny, ale je fakt, ze jsme to s Kery delali stejne a ted kdyz se ji zeptam, tak bud jde ke dverim a nebo nejde, protoze nepotrebuje, ale nedavno se mi stalo, ze ja kdyz jdu na zachod, tak ji to rikam taky, protoze jinak ji mam stale za zadkem a po vysloveni manzela, ze at jde Kery curat, tak ona bezela na zachod  Grin on nechapal co to znamena, ale je to to moje, ze ja jdu curat a ona bezi za mnou na zachod  Grin no cirkus  Cheesy
Jinak ten chlap je fakt pako a mam stejny nazor jako Lucka ta pitka mela sezrat toho cokla i dedka a byl by klid  Undecided takovy bezohlednosti me silene vytaci  Angry
ze at jde Kery curat, tak ona bezela na zachod  Grin Grin Grin Angry Shocked

takže nejen u nás člověk nemusí hledat psa, páč ho má furt za zadkem  Grin Grin. Ešus když má někdy pocit, že má "kontaktní deficit" tzn. neviděli jsme se asi tak pět minut  Grin, tak se nasáčkuje buď za dveře a stojí na mě frontu a nebo až přímo na záchod.  Cheesy

S tím "povelem" čůrám, čůrám jsem to fakt moc nevychytala, ale mi to nedošlo, říkala jsem mu to vždycky právě když čůral a v představě, jak je tohle užitečný, jsem to nedotáhla do detailu  Cheesy. Hlavně takhle kravaťáci se dost divěj, když mastěj na tramvaj kolem nás Grin, no co už, že jo Grin
Zaznamenáno
Petra Kolaříková
CACIB
**

Don Pedro De La Kšanda

Zobrazit profil
« Odpověď #994 kdy: 17. Březen 2009, 11:36:33 »

My zas máme na hraní tasmánskýho čerta. Už pěkně puchne. Cid mu nejradši ožužlává prstíčky a to mu vždycky říkám: "Buď opatrný, je to nýný" a on je začne olizovat. Nebo mu vykusuje blešky ze zad. Nejčastějš mi ho ale strká k nosu, hlavně když ležím na gauči a dávaj něco děsně zajímavýho, to si vyhlídne klíčovou scénu, srčí mi ho pred ksicht a začne pro jistotu i chorchtat, abych to ani neslyšela. Roll Eyes

Velikost postroje by mě taky zajímala, zero mám v pácu. Cid už má na výšku 67 cm, ale je to pořád hůdě, tak čekám, kdy začne trochu nabírat.

Grin Grin Grin u nás nemáme nyný, ale mimi Grin Grin, a přesně jako u vás- buuď hodný, pomalu, je to mimi! Cheesy Cheesy jsem si říkala, že se tohle může hodit, když pak přijde do kontaktu s opravdovým miminem, protože on je strašnej zbrklouš Shocked a u televize? To stejný!! Fakt je nahoře dělaj přes kopírák!!!! Cheesy
Zaznamenáno
Petra Kolaříková
CACIB
**

Don Pedro De La Kšanda

Zobrazit profil
« Odpověď #995 kdy: 17. Březen 2009, 11:39:34 »

už to vidim.... maďar spustil v Čechách mezinárodní konflikt s Japonskem....  Grin Grin Grin Grin

ty jo to bych taky ráda viděla, jak to probíhá doma, když jsme pryč. I když on s sebou většinou praští na pelech, těší se až odejdu, protože mezi dveřma mu řeknu vezmi, on si sesbírá dobroty po předsíni a jde dobíjet baterky :-)
Zaznamenáno
Jarka a Cid
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #996 kdy: 17. Březen 2009, 11:42:33 »

Grin Grin Grin u nás nemáme nyný, ale mimi Grin Grin, a přesně jako u vás- buuď hodný, pomalu, je to mimi! Cheesy Cheesy jsem si říkala, že se tohle může hodit, když pak přijde do kontaktu s opravdovým miminem, protože on je strašnej zbrklouš Shocked a u televize? To stejný!! Fakt je nahoře dělaj přes kopírák!!!! Cheesy

Já už bych to ani jinak nechtěla  Smiley Na dobrý filmy se díváme na dvd, tak si to holt šoupnu zpátky a co je v tv je většinou i na internetu. Kolikrát se takhle koukáme, přítel většinou leží za mnou na gauči, a pes přijde a vecpe se na nás.  Grin A ještě u toho kvílí a brblá, jako že se děsně roztahujem a kam se má jako vejít, taková bezohlednost, ale jak najde uspokojující polohu, udělá ffffffffffffffffffffffffffff a je klid  Grin
Zaznamenáno

Petra Kolaříková
CACIB
**

Don Pedro De La Kšanda

Zobrazit profil
« Odpověď #997 kdy: 17. Březen 2009, 11:56:05 »

Já už bych to ani jinak nechtěla  Smiley Na dobrý filmy se díváme na dvd, tak si to holt šoupnu zpátky a co je v tv je většinou i na internetu. Kolikrát se takhle koukáme, přítel většinou leží za mnou na gauči, a pes přijde a vecpe se na nás.  Grin A ještě u toho kvílí a brblá, jako že se děsně roztahujem a kam se má jako vejít, taková bezohlednost, ale jak najde uspokojující polohu, udělá ffffffffffffffffffffffffffff a je klid  Grin

Grin Grin Grin Grin Grin jsou fakt naprosto identický, všichni. Taky mě vždycky pobaví, jak se tzv. vypustí, když si lehne- tím myslím, když konečně najde to vono! a usoudí, že už nebude vstávat, je to jako když se vypustěj brzdy u autobusu Grin Grin
Zaznamenáno
Kery
CAC
*

Zobrazit profil
« Odpověď #998 kdy: 17. Březen 2009, 11:57:50 »

ze at jde Kery curat, tak ona bezela na zachod  Grin Grin Grin Angry Shocked

takže nejen u nás člověk nemusí hledat psa, páč ho má furt za zadkem  Grin Grin. Ešus když má někdy pocit, že má "kontaktní deficit" tzn. neviděli jsme se asi tak pět minut  Grin, tak se nasáčkuje buď za dveře a stojí na mě frontu a nebo až přímo na záchod.  Cheesy

S tím "povelem" čůrám, čůrám jsem to fakt moc nevychytala, ale mi to nedošlo, říkala jsem mu to vždycky právě když čůral a v představě, jak je tohle užitečný, jsem to nedotáhla do detailu  Cheesy. Hlavně takhle kravaťáci se dost divěj, když mastěj na tramvaj kolem nás Grin, no co už, že jo Grin
Ja jsem prave taky od mala rikala, ze jdeme curat, ale zaroven jsem ji to rikala kdyz jsem sla ja  Roll Eyes jako, aby vedela, ze hned prijdu a necpala se na zachod se mnou i kdyz se do dneska cpe  Roll Eyes No a ona na Lukasuv povel, at jde curat, tak sla na zachod, ale neumis si predstavit ten jeho vyraz  Grin on neni moc doma a ja jak jsem s Kery cely dny sama, tak ona reaguje na spostu vyrazu jako jedeme k babicce a leti k autu a sedi a ceka, nebo koukej a to hned leti k oknu a kouka a na pozdrav ahoj, ale treba i do telefonu bezela ke dverim, ale ted uz vlepi cumak k mymu obliceji a posloucha kdo to vola  Roll Eyes Treba kdyz byl v televizi komisar Rex, tak to vydrzela koukat skoro celou dobu a obcas ho sla opusinkovat pres obrazovku  Grin skoda, ze ji nejde poslusnost tak dobre jako tyhle blbosti  Tongue ale zrejme jsou ti zrzounci fakt nahore delany pres kopiraky  Grin
Zaznamenáno
Jarka a Cid
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #999 kdy: 17. Březen 2009, 12:01:08 »

Jo, poslušnost můžu trénovat do úmoru a jakmile ho učím blbinky, jde mu to hned. Nejlíp mu jde "pusinky, kde jsou pusinky?"  Kiss Kiss Kiss To je celej divej.
Zaznamenáno

Kery
CAC
*

Zobrazit profil
« Odpověď #1000 kdy: 17. Březen 2009, 12:21:27 »

Jo, poslušnost můžu trénovat do úmoru a jakmile ho učím blbinky, jde mu to hned. Nejlíp mu jde "pusinky, kde jsou pusinky?"  Kiss Kiss Kiss To je celej divej.
Tak to Kerous vubec neumi  Sad ji jde nejlepe kde jsou piskotky? To leti do kuchyne ke skrince kde ma vsechny ty svy ouska, smradlavy suseny plice a podobne dobrutky  Grin a dokonce kdyz ji to reknu pri vraceni se z prochazky, tak prida do kroku  Grin
Zaznamenáno
Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #1001 kdy: 17. Březen 2009, 12:24:07 »

ahoj- jo, to jsme my v celé naší kráse, Ešus se dal na modeling už i profesionálně Cheesy Cheesy Cheesy

já myslím, že postroj mu sedí dobře, Ešus ho ani nevnímá,nikde neměl nic rozedřeného, nevadí mu ani když je nezapřaženej - protože si na tahání teprve zvyká, tak hodně střídám tah a volný běhání, žádnej problém, nevnímá jestli je oblečenej a nebo na ostro. další fotky můžeš zčíhnout tady: http://zrzavec.rajce.idnes.cz/Bedrichov_2-2009/

já jsem ze Zera naprosto unešená, přístup majitelky, ochota, kvalita postroje- je to gůůůt a nemají tam jen tahací postroje, mají tam postroje i na obranu a tak. Fakt super. V dnešní době moc takových firem není. Velikost už si bohužel nepamatuju, můžu zkusit pohledat, ale nevím jestli by Ti to k něčemu bylo. Ash je mohutný, v "maximální velikosti svýho plemene". takže proti fence, která je vždy drobnější a u MOKů podle mě výrazně, je vždy velký. Ale jestli chceš, můžu pohledat v emilech, jestli to tam ještě mám schovaný. Dej vědět.

sím, tě a jaký omlouvání??  Smiley
Ešus je krásnej. Až budu mít víc času, projdu celé vaše rajče Smiley
Zaznamenáno

Licinnda
Vítěz dne (BOD)

ve dvou se to lépe táhne

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1002 kdy: 17. Březen 2009, 12:27:27 »

Grin Grin Grin Grin Grin jsou fakt naprosto identický, všichni. Taky mě vždycky pobaví, jak se tzv. vypustí, když si lehne- tím myslím, když konečně najde to vono! a usoudí, že už nebude vstávat, je to jako když se vypustěj brzdy u autobusu Grin Grin

Petro, tak jsem koukla k tobě na rajče a jak jsme se bavili o šedivění našich maďarů.........tak fakt, máš pravdu, Eušusík už taky sem tam šedne, hlavně na té mordičce a pod světlama to jde vidět.....to Foxík ještě takhle moc nemá, ale začíná to......
Zaznamenáno
Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #1003 kdy: 17. Březen 2009, 12:48:05 »

Takhle frká Goofík taky Grin
A taky bručí když ho někdo budí Smiley
Zaznamenáno

Petra Kolaříková
CACIB
**

Don Pedro De La Kšanda

Zobrazit profil
« Odpověď #1004 kdy: 17. Březen 2009, 12:54:34 »

Ja jsem prave taky od mala rikala, ze jdeme curat, ale zaroven jsem ji to rikala kdyz jsem sla ja  Roll Eyes jako, aby vedela, ze hned prijdu a necpala se na zachod se mnou i kdyz se do dneska cpe  Roll Eyes No a ona na Lukasuv povel, at jde curat, tak sla na zachod, ale neumis si predstavit ten jeho vyraz  Grin on neni moc doma a ja jak jsem s Kery cely dny sama, tak ona reaguje na spostu vyrazu jako jedeme k babicce a leti k autu a sedi a ceka, nebo koukej a to hned leti k oknu a kouka a na pozdrav ahoj, ale treba i do telefonu bezela ke dverim, ale ted uz vlepi cumak k mymu obliceji a posloucha kdo to vola  Roll Eyes Treba kdyz byl v televizi komisar Rex, tak to vydrzela koukat skoro celou dobu a obcas ho sla opusinkovat pres obrazovku  Grin skoda, ze ji nejde poslusnost tak dobre jako tyhle blbosti  Tongue ale zrejme jsou ti zrzounci fakt nahore delany pres kopiraky  Grin

jo, to mě na nich fascinuje, jak se s nimi dá v běžným životě dost "po lidským" domluvit.  U nás třeba "Hergot, nejde Aischa??" a čokl maká k voknu vyskočí, opře se o parapet jak stará drbna a čumí dolů jak Jůlie na Rómea, jestli ta Aischa už náhodou nejde. Taky stačí říct "di dávat pozor, jestli nejde pánik" nasáčkuje se na balkon a přijde nahlásit příchod pána domu Grin Grin. O takovým tom, "hele nemotej se", "jdeme vařit!" - to pochopitelně nejvíc  Angry a "jdeme k Babině" (to máme taky) se asi nemá cenu rozepisovat. Tím jak je má člověk doma a pořád je s nimi v kontaktu a mluví s nima, tak oni jsou hrozně vnímavý a schopný rozlišit v tý řeči spoustu věcí. Překvapivě spoustu věcí. Já se snažím tuhle jeho vlastnost rozvíjet co to dá, hrozně mě to baví. A je zajímavý, že třeba s aportem dělal v pubertě brikule, ale když mi něco upadlo - třeba klíče a já jsem řekla: "Podáš mi to hošíčku?" Cheesy, byl ochota sama  Grin. Jen nevím jak by to na cvičáku vypadalo  Grin Grin Grin Grin.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 65 66 [67] 68 69 ... 138   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!