HafBezObav.cz
10. Duben 2020, 02:52:04 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 138   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Maďarský ohař  (Přečteno 357687 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Kery
CAC
*

Zobrazit profil
« Odpověď #975 kdy: 17. Březen 2009, 09:43:48 »

Na slibované fotky Bačkorky jsou konečně na světě na www.fotoala.centrum.cz/Licinnda
Me nejdou fotecky Backorky zobrazit   Cry  Jinak Kerynku se snazime hlidat jak nejvic to jde, ale nevim co bych delala kdyby se priritil nejaky pachatel na prochazce Shocked
Zaznamenáno
Kery
CAC
*

Zobrazit profil
« Odpověď #976 kdy: 17. Březen 2009, 09:51:01 »

Tak to jako pozor, pozor!! My nemáme potkana!! My máme KRYSU VASILISU Grin Grin Grin Grin Grin a dokonce jí Ešus umí na povel zabít Cheesy, buď se s ní přikohátá sám a čeká a nebo stačí říct, tak kde máš tu Vasilisu?? Odfordí do hračkárny, přitáhne s ní a čeká. Pak stačí dát palec dolů a nebo říct Zaaabji! Grin a už z ní vytřásá duši  Grin

Držím palce, ať seš brzo fit a rychle se hojíš.Možná se to dobře s tím háráním načasovalo. Jestli je Kery klidnější, je to teď pro Tebe jen plus, jinak by Ti za dva dny vytahala ty stehy sama, jak by se nudila  Grin Grin Grin

Tak to je borec, protoze Kerynka si krome toho znasilneho a zniceneho delfina v obdobi pred haranim zadneho plysaka moc nevsimala. Ted fakt dost spinka, ale nevim zda to je a bylo k tomu harani, protoze jsem cerstve doma a vitani bylo opravdu s komlpetnim omytim obliceje a tim, ze mam rez cca 10cm pod krkem, tak ani nevim jak se ji podarilo mo ty stehy nevytahnout  Grin ale pry cely tyden byla moc hodna a vic prosedela a prospala u okna kde ma pelisek. Mozna se ji i styskalo, tak ted uvidime  Roll Eyes
A ze i zdravime krysu Vasilisu a klido muzeme tu nasi jen oslintanou dodat k zabiti  Grin
Zaznamenáno
Licinnda
Vítěz dne (BOD)

Pohlaví: Ženské

ve dvou se to lépe táhne

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #977 kdy: 17. Březen 2009, 10:01:17 »

Me nejdou fotecky Backorky zobrazit   Cry  Jinak Kerynku se snazime hlidat jak nejvic to jde, ale nevim co bych delala kdyby se priritil nejaky pachatel na prochazce Shocked

tak ještě jednou: www.fotoalba.centrum.cz/Licinnda
Zaznamenáno
Petra Kolaříková
CACIB
**

Don Pedro De La Kšanda

Zobrazit profil
« Odpověď #978 kdy: 17. Březen 2009, 10:05:25 »

Tak to je borec, protoze Kerynka si krome toho znasilneho a zniceneho delfina v obdobi pred haranim zadneho plysaka moc nevsimala. Ted fakt dost spinka, ale nevim zda to je a bylo k tomu harani, protoze jsem cerstve doma a vitani bylo opravdu s komlpetnim omytim obliceje a tim, ze mam rez cca 10cm pod krkem, tak ani nevim jak se ji podarilo mo ty stehy nevytahnout  Grin ale pry cely tyden byla moc hodna a vic prosedela a prospala u okna kde ma pelisek. Mozna se ji i styskalo, tak ted uvidime  Roll Eyes
A ze i zdravime krysu Vasilisu a klido muzeme tu nasi jen oslintanou dodat k zabiti  Grin

tak je možný, že se to celý nakombinovalo, stýskání a to, že chystala hárání- možná už i začla hárat a nebylo to poznat hned. Já se tedy ve fenkách nevyznám, vždycky jsem měla psa-samce, takže vím kulový a dostat do rukou fenku, jsem ztělesněním hysterie abych....uhlídala, jestli se podaří zabojovat s faleškou, jestli, jestli.... magor bych byla Cheesy
ale jedno k teda náhodou vím- na falešku se prý musí vyzrát zvýšením zátěže a lehkým snížemím krmný dávky.  Plus taky vím, že jedný holce od výmarky se osvědčilo před faleškoum začít podávat maliník- v jaké formě to ale bylo to  nevím  Huh?

Vasilisu máme taky nechutně oblemcanou a pan Mechač je na tom stejně, měla jsem je sakra hodit do pračky, když jsem v sobotu prala pelechy  Angry sem blbka Angry Angry
Zaznamenáno
Petra Kolaříková
CACIB
**

Don Pedro De La Kšanda

Zobrazit profil
« Odpověď #979 kdy: 17. Březen 2009, 10:09:30 »

tohle mi ani nepřipomínej.  U nás je venčič - nedá se říct pániček Angry Angry, mají hodně hezkýho kokra, ale čokl nezná -fakt bez přehánění NEZNÁ JEDINEJ POVEL, protože páníček ho nebude mučit. Takže tenhle nemučenej pes dneska, když jsem šla do práce, trvale obtěžoval jednu pitbulku co hárala. Myslíte, že ten debil co ho vlastní, zrychlil, aby psa odtáhnul??? ani nápad Angry. Kdyby ho pitka vzala vejpůl, zajímalo by mě co by dělal. Protože pochopitelně tý feně to vadí a nedivila bych se kdyby se ohradila dost důrazně. Tak proto, že on nechce "vzít svýmu pejsáčkovi svobodu" Angry Angry musejí mít ostatní komplikace. 
Zaznamenáno
Licinnda
Vítěz dne (BOD)

ve dvou se to lépe táhne

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #980 kdy: 17. Březen 2009, 10:12:06 »

tohle mi ani nepřipomínej.  U nás je venčič - nedá se říct pániček Angry Angry, mají hodně hezkýho kokra, ale čokl nezná -fakt bez přehánění NEZNÁ JEDINEJ POVEL, protože páníček ho nebude mučit. Takže tenhle nemučenej pes dneska, když jsem šla do práce, trvale obtěžoval jednu pitbulku co hárala. Myslíte, že ten debil co ho vlastní, zrychlil, aby psa odtáhnul??? ani nápad Angry. Kdyby ho pitka vzala vejpůl, zajímalo by mě co by dělal. Protože pochopitelně tý feně to vadí a nedivila bych se kdyby se ohradila dost důrazně. Tak proto, že on nechce "vzít svýmu pejsáčkovi svobodu" Angry Angry musejí mít ostatní komplikace. 

být majitelkou té pitky, tak bych psa nakopla někam.....a páníčka pitomečka  v závěru rovněž......
Zaznamenáno
Jarka a Cid
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #981 kdy: 17. Březen 2009, 10:19:25 »

My zas máme na hraní tasmánskýho čerta. Už pěkně puchne. Cid mu nejradši ožužlává prstíčky a to mu vždycky říkám: "Buď opatrný, je to nýný" a on je začne olizovat. Nebo mu vykusuje blešky ze zad. Nejčastějš mi ho ale strká k nosu, hlavně když ležím na gauči a dávaj něco děsně zajímavýho, to si vyhlídne klíčovou scénu, srčí mi ho pred ksicht a začne pro jistotu i chorchtat, abych to ani neslyšela. Roll Eyes

Velikost postroje by mě taky zajímala, zero mám v pácu. Cid už má na výšku 67 cm, ale je to pořád hůdě, tak čekám, kdy začne trochu nabírat.
Zaznamenáno

Petra Kolaříková
CACIB
**

Don Pedro De La Kšanda

Zobrazit profil
« Odpověď #982 kdy: 17. Březen 2009, 10:33:10 »

být majitelkou té pitky, tak bych psa nakopla někam.....a páníčka pitomečka  v závěru rovněž......

ten chlap je vůl a rozenej rozumbrada. Nedávno si lidi přivezli pětiměsíčního mopse, dali jsme se všichni do řeči, oni řešili čůrání a jak naučit. Tak jsem jim říkala, že to chce co nejčastěji běhat ven a hlavně po probuzení, po hře, jídle, vzít čoklida do ruky, tam to nepustí a venku nadšeně pochválit splněný úkol, doma louže neřešit, žádnej povyk kolem toho a že se dá, když budou při čůrání používat nějaký vhodný slovo, tak že později když si to pes spojí, můžou tenhle "povel" využít v situaci, kdy jde o krátké vyčůrání (třeba u nás jde ráno páník venčit a já pak ještě těsně před odchodem vyskotačím s Ešusem jen před dům, zaúkoluju, on seběhne z podesty, vypustí se a tím zkrátíme na minimum dobu, kdy se vypustit nemůže a mastí dom, protože ví, že jde už jen o rychlovku). Chce to ale zvolit něco inteligentního a ne jak já, páč jsem si zvolila "čůůrám, čůůrám" a teď vypadám na tý podestě jako úchyl, páč jdou lidi do práce a na podestě stojí baba, která milým hlasem hlásí do prostoru "čůrám, čůrám!"  Grin Grin Grin Grin Grin Grin. No takže jsem je tak informovala, čokli se šmrdolili kolem v klubku a Ešus si huhlal-což je jeho způsob komunikace s malejma psama, který zná a nebojí se jich (po tom útoku toho pita jich bohužel moc není Embarrassed ) a ten rozumbrada, jehož pes přesně zrovna v tom momentu to štěně cvaknul mi říká: "No to se nedivim, že ten váš pes takhle huhlá, když ho furt něčim blbnete. My jsme to nechali na Montym" Tak jsem se jen zeptala: "Prosím?" a šla pryč. Je to volů císař  Grin Grin
Zaznamenáno
Petra Kolaříková
CACIB
**

Don Pedro De La Kšanda

Zobrazit profil
« Odpověď #983 kdy: 17. Březen 2009, 10:34:25 »

Baila
Jendy

tak já to zkusím v emilech někde pohledat, myslím, že to tam bude a pak dám vědět jakou velikost máme Smiley
Zaznamenáno
Kery
CAC
*

Zobrazit profil
« Odpověď #984 kdy: 17. Březen 2009, 10:46:17 »

ten chlap je vůl a rozenej rozumbrada. Nedávno si lidi přivezli pětiměsíčního mopse, dali jsme se všichni do řeči, oni řešili čůrání a jak naučit. Tak jsem jim říkala, že to chce co nejčastěji běhat ven a hlavně po probuzení, po hře, jídle, vzít čoklida do ruky, tam to nepustí a venku nadšeně pochválit splněný úkol, doma louže neřešit, žádnej povyk kolem toho a že se dá, když budou při čůrání používat nějaký vhodný slovo, tak že později když si to pes spojí, můžou tenhle "povel" využít v situaci, kdy jde o krátké vyčůrání (třeba u nás jde ráno páník venčit a já pak ještě těsně před odchodem vyskotačím s Ešusem jen před dům, zaúkoluju, on seběhne z podesty, vypustí se a tím zkrátíme na minimum dobu, kdy se vypustit nemůže a mastí dom, protože ví, že jde už jen o rychlovku). Chce to ale zvolit něco inteligentního a ne jak já, páč jsem si zvolila "čůůrám, čůůrám" a teď vypadám na tý podestě jako úchyl, páč jdou lidi do práce a na podestě stojí baba, která milým hlasem hlásí do prostoru "čůrám, čůrám!"  Grin Grin Grin Grin Grin Grin. No takže jsem je tak informovala, čokli se šmrdolili kolem v klubku a Ešus si huhlal-což je jeho způsob komunikace s malejma psama, který zná a nebojí se jich (po tom útoku toho pita jich bohužel moc není Embarrassed ) a ten rozumbrada, jehož pes přesně zrovna v tom momentu to štěně cvaknul mi říká: "No to se nedivim, že ten váš pes takhle huhlá, když ho furt něčim blbnete. My jsme to nechali na Montym" Tak jsem se jen zeptala: "Prosím?" a šla pryč. Je to volů císař  Grin Grin
Grin  Grin  Grin tak ted mi malem vyhupsly stehy smichy  Grin  Grin vyraz "curam" je uzasny, ale je fakt, ze jsme to s Kery delali stejne a ted kdyz se ji zeptam, tak bud jde ke dverim a nebo nejde, protoze nepotrebuje, ale nedavno se mi stalo, ze ja kdyz jdu na zachod, tak ji to rikam taky, protoze jinak ji mam stale za zadkem a po vysloveni manzela, ze at jde Kery curat, tak ona bezela na zachod  Grin on nechapal co to znamena, ale je to to moje, ze ja jdu curat a ona bezi za mnou na zachod  Grin no cirkus  Cheesy
Jinak ten chlap je fakt pako a mam stejny nazor jako Lucka ta pitka mela sezrat toho cokla i dedka a byl by klid  Undecided takovy bezohlednosti me silene vytaci  Angry
Zaznamenáno
Kery
CAC
*

Zobrazit profil
« Odpověď #985 kdy: 17. Březen 2009, 10:50:27 »

My zas máme na hraní tasmánskýho čerta. Už pěkně puchne. Cid mu nejradši ožužlává prstíčky a to mu vždycky říkám: "Buď opatrný, je to nýný" a on je začne olizovat. Nebo mu vykusuje blešky ze zad. Nejčastějš mi ho ale strká k nosu, hlavně když ležím na gauči a dávaj něco děsně zajímavýho, to si vyhlídne klíčovou scénu, srčí mi ho pred ksicht a začne pro jistotu i chorchtat, abych to ani neslyšela. Roll Eyes

Velikost postroje by mě taky zajímala, zero mám v pácu. Cid už má na výšku 67 cm, ale je to pořád hůdě, tak čekám, kdy začne trochu nabírat.
To je sranda..Kerous si fakt s plysakama moc nehraje, ale a asi jsem si to udelala sama, ze jsem si s ni porad hrala ja a ona ted si sama neumi hrat nebo nevim cim to je? Kdyz si hraje, tak zpusobem, ze mi zuzla tkanicku od teplaku nebo hryze ponozku..proste okupantka  Roll Eyes

Kerynka ma 54cm a vic jak na dvacet kilo se nedostala  Roll Eyes
Zaznamenáno
Jarka a Cid
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #986 kdy: 17. Březen 2009, 10:54:02 »

To je sranda..Kerous si fakt s plysakama moc nehraje, ale a asi jsem si to udelala sama, ze jsem si s ni porad hrala ja a ona ted si sama neumi hrat nebo nevim cim to je? Kdyz si hraje, tak zpusobem, ze mi zuzla tkanicku od teplaku nebo hryze ponozku..proste okupantka  Roll Eyes

Kerynka ma 54cm a vic jak na dvacet kilo se nedostala  Roll Eyes

Jéé, to je drobíček  Kiss Tkaničky známe taky, 2 mám vzadu na kabátě, kolikrát jdem venku tak, že jdu já v utaženým kabátu, dlooouhý tkaničky a pes.  Grin Nebo nás taky občas vodí po bytě za rukávy, ale to jen v mikinách na to určených.
Zaznamenáno

Kery
CAC
*

Zobrazit profil
« Odpověď #987 kdy: 17. Březen 2009, 10:54:26 »

Tak ta je uzasna  Cool takovy chlupacek a vypada tak ulicnicky  Grin
Zaznamenáno
Licinnda
Vítěz dne (BOD)

ve dvou se to lépe táhne

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #988 kdy: 17. Březen 2009, 10:57:46 »

Tak ta je uzasna  Cool takovy chlupacek a vypada tak ulicnicky  Grin

Jojoto ona je a na to jak je malinká, tak uličnice veliká, ale na druhou stranu....je to prostě naše dítě, takže je to malej zmetek rozmazlenej, co může téměř vše.......oiuplně ze všeho nejraději se po nás válí v posteli a samozřejmě jí nejvíc chutná to, co jíme zrovna my - a opravdu je jí úplně jedno co...... Grin
Zaznamenáno
Kery
CAC
*

Zobrazit profil
« Odpověď #989 kdy: 17. Březen 2009, 10:58:50 »

Jéé, to je drobíček  Kiss Tkaničky známe taky, 2 mám vzadu na kabátě, kolikrát jdem venku tak, že jdu já v utaženým kabátu, dlooouhý tkaničky a pes.  Grin Nebo nás taky občas vodí po bytě za rukávy, ale to jen v mikinách na to určených.

No to mi spadl kamen ze srdce, ze neni jen ten nas pes takovy okupant  Grin ale ona tohle dela jen me  Roll Eyes na nikoho jinyho si to netroufne, ale do me nebo mych svrsku je doma zakousla skoro porad, ale zase jen doma  Roll Eyes
To musi byt docela sranda kdyz vodis zrzounka na spagatkach od kabatu, ale aspon ti nenici voditko  Grin
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 138   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!