HafBezObav.cz
30. Březen 2020, 06:45:29 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 138   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Maďarský ohař  (Přečteno 355290 krát)
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.
ajulik
Extra Super pes
**

Pohlaví: Ženské

Sally *29.4.2007, Geppetto *24.7.2010

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #30 kdy: 04. Prosinec 2007, 19:19:45 »

Super, díky, takovou radu jsem potřebovala-někdy totiž potkám psy a přijde mi, že ani nemůžou vidět jak maj náhubek úplně v očích... Je dobý když se mu náhubek posunuje nebo by měl být úplně pevný?
Asi si všichni myslíte, že jsem cvok,že nad tím tak přemejšlím, ale kdybych já měla nosit náhubek, tak bych taky chtěla aby mi co nejmíň překážel, takže stejně usuzuju i u Goofyho  Cool

U kovovýho takový, aby mohl mít pootevřenou tlamičku a mohl volně dýchat, hlavně až bude venku tepleji... V tom obchůdku mi ukazovala, že můžu ten materiál klidně pozohýbat podle tvaru čumáčku a nemusím se vůbec bát, že se to nezlomí, hlavně by to mělo držet na "lícní kosti", aby to nevadilo při chůzi. Myslím, že nějaké pohybování náhubku při chůzi by mohlo být pro pejska dost nepříjemné. Tak jsem podle rady, pošlapala náhubek do potřebného tvaru a Sally šla venku na vodítku krásně a vůbec neměla tendence sundavat.
Zaznamenáno

"Chceš-li ovládat svého psa, musíš se nejprve naučit ovládat sám sebe."
Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 04. Prosinec 2007, 20:48:04 »

Díky, přesně si vystihla to co potřebuju vědět  Cheesy Teď už můžem jít konečně nakupovat..
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 21. Prosinec 2007, 18:21:08 »

Tak už máme náhubek - kolie fena  Grin
Neumim sem vložit obrázek, takže vám toho našeho zabijáka bohužel neukážu...ale sluší mu a snad mu i sedí  Smiley
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 21. Prosinec 2007, 18:26:03 »

Povedlo se!!

Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 21. Prosinec 2007, 18:34:27 »

Jo, a když už jsem u tý samomluvy...před pár dny, když Goofy zase lítal jak pometlo, jsem v dálce před sebou viděla dvě paní jak zvedaj svoje pejsky nad hlavu, tak přijdu a čekám, že dostanu nevímproč vynadáno a dostal mě dotaz:"To je bojové plemeno?!"  Grin Grin
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 21. Prosinec 2007, 18:54:18 »

No nádhera! mohl by dělat manekýna na přehlídce s potřebama pro kólie  Grin Grin
Zaznamenáno

ajulik
Extra Super pes
**

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #36 kdy: 21. Prosinec 2007, 21:10:47 »

Paráda, fešák :-)))

My máme doma taky bojový plemeno  Grin
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 28. Prosinec 2007, 07:31:16 »

Tak pozor, už nemáme doma roztomilé štěňátko, ale máme doma asi zabikáka nebo co. Brzo ráno a večer venčim Goofyho jen s košíkem po sídlišti (aby něco nesežral) a lidi jkamile ho viděj berou svýho psa na vodítko a odcházej. Je úplně jedno jak je jejich svěřenec velkej-i když je dvakrát větší. Asi se bojej že ho Goofy dokáže zakousnout i přes košík  Roll Eyes Dneska se Goofik vždycky radostně rozběhl za pejskem a ten najednou odcházel, chudák byl strašně smutnej, že si s nim nikdo nechce hrát  Sad
Zaznamenáno

ajulik
Extra Super pes
**

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #38 kdy: 28. Prosinec 2007, 09:13:00 »

juu, tak to znám, když nasadím náhubek, tak všichni zdrhaj, asi vypadá zuřivě, přitom má tak prosebný výraz  Wink Budeme taky muset asi chodit běžně s košíkem páč se z ní stává popelnice, když ty lidi jsou takový prasata a vyhazují kusy smradlavého kapra i s obrovitánskýma kostma na ulici!!!

No nic, brzy se uvidíme na cvičáčku, tak tam si s ním ta naše princezna bude hrát, uvidíš a nebude už smutnej  Smiley
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 06. Leden 2008, 16:54:38 »

Opět vytahuju maďárky trochu do popředí, abyste na nás nezapomněli Wink
Rozhodla jsem se, že od zítřka začnu opět důsledně cvičit přivolání. Zvykla jsem si totiž, že tak nějak přijde a dobrý, ale potom co jsem dnes viděla jak má správné přivolání vypadat, jsem se rozhodla, že to taky dokážem Cool On jako docela přijde, ale strašně mu to trvá. Jen teď přemýšlím, jestli namotivovat nějakou superhračkou, kterou jindy nedostane, nebo spíš použít stopovačku...
Jo, taky bych si někde potřebovala vypůjčit smečku psů, od který ho budu přivolávat  Grin
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 06. Leden 2008, 17:05:44 »

Jestli to bylo to naše přivolání, tak to mně strááášně lichotí  Smiley
Dobrý je jestli se rád přetahuje tak ňáká přetahovací, já začínala s něčím co se jmenuje Házedlo Enduro Play Grin nebo tak nějak, koupila jsem to na netu v obchodě Tagisky.cz. Je to takovej měkkej míček vel. tenisáku na gumě, do kterýho se dobře zakousne, ale je dost odolnej, plave, je lehoučkej atd. Akorát gumu jsem vyměnila za provaz, páč když to nečekaně pustila tak to dost bolelo. Je dobrý ho tím hodně dráždit, ale dát mu to vždycky jen na pikosekundu, když udělá přesně co chceš tak se s ním potahat a zas vzít, prostě aby mu to bylo vzácný a moc to chtěl. A taky nenechávat mu to na hraní třeba přes den když je sám. Já jí třeba třikrát přivolám, potaháme se, chvilku třeba děláme sedni lehni vstaň u nohy a pak jí s tím nechám minutku proběhnout a zas jí to vezmu.
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 06. Leden 2008, 17:51:57 »

Jasně, že to bylo vaše přivolání, žádný jiný jsem dneska neviděla  Wink
Já právě přemejšlim, jestli to, že se s nim trochu potahám je pro něj dostatečná odměna za to, že přijde... Mám představu ideální výcvikové hračky: něco z tvrdé gumy na provaze, musí to být hodně barevný a hlavně by to mělo pískat! Goofy je totiž z pískacích hraček úplně urvanej, ale jakmile je to měkký, tak to strašně rychle prokousne Undecided
Nedávno u tety ukradl hračku dobrmanovi, se kterou si hraje i sousedovic rotvice, a asi za 30 vteřin byla hračka napadrť..chudák dobrman si jí šetřil už nejmíň rok a ten náš hulvát mu jí takhle rozbije  Embarrassed
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 06. Leden 2008, 19:04:01 »

Já myslím že ho na to musíš nejdřív prostě naučit - já to nejdřív dělala tak, že sem se s ní hróóózně moc potahala a chválila sem jí a nadšeně vejskala...fakt divadlo... a ten cvik dělala jenom chviličku. Prostě na chviličku Sedni a pak véliká pochvala a tahání. Časem se poměr cviků a tahání otáčel (když už to tahadlo hrozně chtěla), pak jsem ho vyměnila za tenhle malinkej míček a ten už jí někdy ani nedám, jen ukážu. A někdy ani to ne. Ale do týhle fáze jsme se dostaly pomaloučku v průběhu půl roku, chce to čas.

Jináč tenhle míček neprokousne, donesu Ti ho ukázat. Je to nějakej speciální materiál. Já se taky bála že to bude drahý a na prd, ale udělal nám velikou službu.
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 06. Leden 2008, 20:24:16 »

Tak to je skoro ideální výcviková hračka, akorát teda nepíská  Cry
No tak já to tak teda zkusim, začnu brouzdáním po netu a vybíráním správného lákadla   Wink
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 06. Leden 2008, 20:31:50 »

Vono hodně záleží na jeho nátuře. Třeba na Boženku bych s házedlem přijít nemohla, ta by si klepala na čelo že jsem upadla. Ta spíš takhle buřtíka...Ale tak ňák si myslím, že když pes není vyloženě proti, zkusila bych to v něm rozvinout, páč je to fakt hrozně praktický.
Zaznamenáno

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 138   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!