HafBezObav.cz
30. Březen 2020, 07:52:25 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 [2] 3 4 ... 138   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Maďarský ohař  (Přečteno 355298 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
monikka1
Třída mladých
**

Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #15 kdy: 16. červenec 2007, 11:57:01 »

Dobrý den , chtěla bych poprosit o radu , asi tak za 3 týdny si jedu pro štěně výmaráka a jelikož chodím do práce chtěla bych se zeptat po jaké době asi tak jste nechávali hafany doba a šli jste do roboty. děkuji
Zaznamenáno
greenangel
Host
« Odpověď #16 kdy: 16. červenec 2007, 12:10:24 »

Doporučovala bych vzít si minimálně týden dovolené.
Zaznamenáno
monikka1
Třída mladých
**

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #17 kdy: 17. červenec 2007, 08:10:54 »

No to už mám taky domluvené ale nevím jestli ten týden bude stačit na to aby si zvykl sám doma.
Zaznamenáno
skuki
Hlídací pes
Třída mladých
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #18 kdy: 17. červenec 2007, 10:51:37 »

Ahojky, myslím, že týden by měl určitě stačit. Vzhledem k tomu, že malé šťendo (pokud se ráno řádně unaví) většinu dne prospí, tak když za týden zvládnete hygienické návyky (jako venčení venku  Wink) a naučíte malého hrát si a nefňukat, když je sám, tak máte po problému. Chce se to jen na začátku trochu držet a netrávit s štěníkem každou minutku  Smiley . Ohaři jsou temperamentní, ale pokud se unaví a naučí nějakému řádu, je jednoduché je nechávat o samotě. Už je to dáno tím, že to byli v minulosti převážně psi do boudy Wink.
Zaznamenáno
monikka1
Třída mladých
**

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #19 kdy: 17. červenec 2007, 13:13:58 »

no tak doufám že to zvládnem. ještě jsem se chtěla zeptat. budu kupovat přpravní klec, a je dobré zvykat psa od mala.stačí nu do klece dávat pouze žrádlo nebo ho tam musím i zavírat? děkuji
Zaznamenáno
skuki
Hlídací pes
Třída mladých
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #20 kdy: 17. červenec 2007, 13:56:49 »

Na klec je nutné šťeně zvykat od malička, pokud se tam štěněti podává krmení, je dobré ho tam případně zavírat k odpočinku, či na klid po jídle. Psisko si snáz zvykne a místečko v kleci se pro něj stane příjemným útočištěm a bezepčným pelíškem. Ušetříte si pak i spoustu problémů, třeba při cestování.... Wink Klec se pak dá krásně využít k zavření psíka, v nepřítomnosti majitele, třeba v hotelu na dovolené, na výstavách....jde jen o to, aby byl pes zvyklý, že když se dá do klece, neznamená to trest, ale povel k odpočinku.
Zaznamenáno
monikka1
Třída mladých
**

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #21 kdy: 18. červenec 2007, 08:23:53 »

Děkuji moc za rady. snad to nějak zvládnem. Tongue
Zaznamenáno
Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 27. Listopad 2007, 20:33:38 »

Poraďte mi prosím někdo jaký typ náhubku koupit psovi MOK. Jako štěně měl takovej ten umělohmotnej obyčejnej, ale už z něj vyrostl, tak už mu chci koupit dospěláckej, že do něj doroste. Brzo mu bude 7 měsíců, tak už mu snad nebude úplně obrovskej... Chci klasickej kovovej. Co jsem viděla, tak jsou pojmenovaný podle plemene, případně ještě pes/fena. Bohužel žádný ohaří typ jsem zatím nepotkala.. Jaký náhubek kdo používáte?
Zaznamenáno

greenangel
Host
« Odpověď #23 kdy: 28. Listopad 2007, 10:15:12 »

Poraďte mi prosím někdo jaký typ náhubku koupit psovi MOK. Jako štěně měl takovej ten umělohmotnej obyčejnej, ale už z něj vyrostl, tak už mu chci koupit dospěláckej, že do něj doroste. Brzo mu bude 7 měsíců, tak už mu snad nebude úplně obrovskej... Chci klasickej kovovej. Co jsem viděla, tak jsou pojmenovaný podle plemene, případně ještě pes/fena. Bohužel žádný ohaří typ jsem zatím nepotkala.. Jaký náhubek kdo používáte?

Já bych ti doporučila zajít s Goofíkem do zverimexu a vyzkoušet. Protože co vím, tak mi nikdy podle plemen neseděly. Třeba Sushi (zlaťák) má kovovej na baseta  Grin a co jsem měla rotvičku,  tak tý seděl košík na čuvače.  Grin
Zaznamenáno
Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 28. Listopad 2007, 17:13:12 »

Fakt? Teda dát Sushince košík na baseta  Grin Já jsem nějak myslela, že by to mělo podle plemen sedět, ale asi teda ne. Tak nejdřív očíhnu zverimexy, kde maj nejvíc košíků a pak tam nakráčíme s Goofym oba... Dík za radu Wink
Zaznamenáno

ajulik
Extra Super pes
**

Sally *29.4.2007, Geppetto *24.7.2010

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #25 kdy: 28. Listopad 2007, 21:51:22 »

Fakt? Teda dát Sushince košík na baseta  Grin Já jsem nějak myslela, že by to mělo podle plemen sedět, ale asi teda ne. Tak nejdřív očíhnu zverimexy, kde maj nejvíc košíků a pak tam nakráčíme s Goofym oba... Dík za radu Wink

zkus promazliky.cz, je to kousek od nádraží Holešovice, tam jsme koupili my a za fajn cenu  Wink
Zaznamenáno

"Chceš-li ovládat svého psa, musíš se nejprve naučit ovládat sám sebe."
Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 29. Listopad 2007, 17:28:52 »

Hmm, jenže Nádraží Holešovice je pro mě dost daleko, bydlíme v Modřanech.. Sad Ale stejně dík za tip  Wink
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 03. Prosinec 2007, 19:13:35 »

K tomu náhubku mám ještě jednu stupidní otázku..Jak poznám, že mu sedí dobře? O kolik by třeba měl náhubek přesahovat přes čumák? Asi na to jdu moc vědecky... Undecided
Zaznamenáno

ajulik
Extra Super pes
**

Sally *29.4.2007, Geppetto *24.7.2010

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #28 kdy: 04. Prosinec 2007, 13:18:59 »

Nevím, jestli Ti odpovím vědecky, ale já jsem usuzovala podle toho, když se o něj opře o zem, tak aby nezasahoval do očí, protože musíš počítat s tím, že si ho bude chtít sundavat, tak aby si u toho neublížil.
Zaznamenáno

"Chceš-li ovládat svého psa, musíš se nejprve naučit ovládat sám sebe."
Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 04. Prosinec 2007, 17:07:11 »

Super, díky, takovou radu jsem potřebovala-někdy totiž potkám psy a přijde mi, že ani nemůžou vidět jak maj náhubek úplně v očích... Je dobý když se mu náhubek posunuje nebo by měl být úplně pevný?
Asi si všichni myslíte, že jsem cvok,že nad tím tak přemejšlím, ale kdybych já měla nosit náhubek, tak bych taky chtěla aby mi co nejmíň překážel, takže stejně usuzuju i u Goofyho  Cool
Zaznamenáno

Stran: 1 [2] 3 4 ... 138   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!