HafBezObav.cz
21. únor 2020, 12:47:56 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 138   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Maďarský ohař  (Přečteno 350712 krát)
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.
Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Pohlaví: Ženské

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #1110 kdy: 04. Duben 2009, 09:43:44 »

Popravdě se docela děsím toho, jak dlouho to bude trvat. Fakt to bylo úplně ze dne na den a ještě chodí takovým tím klátivým krokem, když si dovolím po něm chtít, aby se uráčil přijít, se picnu. Ještě by si mohl dát přední packy do kapes, kdyby nějaký měl  Roll Eyes
My jsme žádnou extra pubertu neměli (spíš žádnou) a popravdě pořád čekám, kdy to přijde Wink
Ale na nějaký ty neposlouchačský projevy se mi osvědčilo chovat se k němu jakoby opravdu nevěděl co po něm chci. Ne že mě neposlechne, ale prostě stejně jako štěňátko mi ještě nerozumí. Takže když jsem s ním trochu cvičila a on se zasekl, tak jsem mu znovu vysvětlila, že sedni je tohle a lehni tohle, jakoby to opravdu slyšel poprvý v životě. Chce to klid a žádný rozčilování a na ven asi stopku (učit ho přivolání zase jako mimino s vejskáním, utíkáním atd). Přeju hodně zdaru!
Zaznamenáno

Jarka a Cid
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1111 kdy: 05. Duben 2009, 15:00:31 »

Dá se nějak psisku zvýšit sebevědomí? Nebo to přijde s věkem? Cid si nechává pořád všechno od psů líbit, přítelovo rodičů pudl ho pokaždý dokáže ojíždět třeba 4 hodiny a Cid drží jak ťunťa. Taky na něj kolikrát "machrujou" i mladší psi a Cid jen stáhne ocásek a podřídí se. Nebo je to prostě v povaze psa? Může to být i mou vinou?
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #1112 kdy: 05. Duben 2009, 15:33:18 »

Dá se nějak psisku zvýšit sebevědomí? Nebo to přijde s věkem? Cid si nechává pořád všechno od psů líbit, přítelovo rodičů pudl ho pokaždý dokáže ojíždět třeba 4 hodiny a Cid drží jak ťunťa. Taky na něj kolikrát "machrujou" i mladší psi a Cid jen stáhne ocásek a podřídí se. Nebo je to prostě v povaze psa? Může to být i mou vinou?

V povaze to je, ale pracovat se s tim taky dá.
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #1113 kdy: 05. Duben 2009, 15:38:11 »

Určitě mu zvýšit sebevědomí můžeš - podle mě třeba hrou o něco - takový to přetahování o peška, budeš ho u toho hodně povzbuzovat a necháš ho vyhrát. Nicméně bych asi spíš přemýšlela, jestli je to tolik potřeba. Pokud to není nějaký ustrašený klubíčko nervů, tak bych to tolik neřešila. Ale že ho ojíždí pudl bych si teda nedala líbit a pudla bych za to seřvala (ať má ten tvůj ťunťa taky trochu pocit, že se za něj postavíš a nenecháš ho v tom máchat)
Zaznamenáno

Jarka a Cid
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1114 kdy: 05. Duben 2009, 15:48:45 »

Určitě mu zvýšit sebevědomí můžeš - podle mě třeba hrou o něco - takový to přetahování o peška, budeš ho u toho hodně povzbuzovat a necháš ho vyhrát. Nicméně bych asi spíš přemýšlela, jestli je to tolik potřeba. Pokud to není nějaký ustrašený klubíčko nervů, tak bych to tolik neřešila. Ale že ho ojíždí pudl bych si teda nedala líbit a pudla bych za to seřvala (ať má ten tvůj ťunťa taky trochu pocit, že se za něj postavíš a nenecháš ho v tom máchat)

Klubíčko nervů to určitě není. Spíš takovej bambula. Přetahujem se o uzlík, snažím se z půlky vyhrávat já, z půlky nechávám vyhrát jeho. S tím pudlem jsem byla na vážkách, co dělat, snažím se psům do ničeho nezasahovat (pokud nejde o kůži). Tak až se to zase stane, tak zkusím pustit trochu hrůzu.

Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #1115 kdy: 05. Duben 2009, 15:51:16 »

Klubíčko nervů to určitě není. Spíš takovej bambula. Přetahujem se o uzlík, snažím se z půlky vyhrávat já, z půlky nechávám vyhrát jeho. S tím pudlem jsem byla na vážkách, co dělat, snažím se psům do ničeho nezasahovat (pokud nejde o kůži). Tak až se to zase stane, tak zkusím pustit trochu hrůzu.

Goofík je taky bambula Wink
Ale ojíždět bych ho nenechala, stejně tak ho nenechám aby to dělal někomu jinýmu (on to asi ani ještě nikdy nezkusil). Když v tobě bude mít oporu, tak to je rozhodně pro dobro věci Wink
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #1116 kdy: 05. Duben 2009, 15:53:23 »

Když to je ten pudl od tý tchýně s těma lžičenkama, aby z toho nebyl ňákej poprask Undecided... Grin
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #1117 kdy: 05. Duben 2009, 15:54:37 »

Když to je ten pudl od tý tchýně s těma lžičenkama, aby z toho nebyl ňákej poprask Undecided... Grin
To je těžký, ale stejně bych se postavila za svýho psa - i kdyby to stálo to, že už k nim nikdy nebudu moct jít na návštěvu... Cool
Zaznamenáno

Jarka a Cid
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1118 kdy: 05. Duben 2009, 15:55:48 »

No, to je přesně von...fakt nechuťák. Doufám, že ho má odřenýho a bolej ho kyčle. Grin
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #1119 kdy: 05. Duben 2009, 15:58:54 »

No, to je přesně von...fakt nechuťák. Doufám, že ho má odřenýho a bolej ho kyčle. Grin

Tak bacha aby tě neraf až ho budeš setřásat, tydle čoklové bejvaj panovačný... Roll Eyes
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #1120 kdy: 05. Duben 2009, 16:02:01 »

Tak bacha aby tě neraf až ho budeš setřásat, tydle čoklové bejvaj panovačný... Roll Eyes
Já bych ho nesetřásala, já bych ho skopla. Roll Eyes
Zaznamenáno

Jarka a Cid
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1121 kdy: 05. Duben 2009, 16:06:49 »

No právě, včera jsem se fakt kácela. Grilovali jsme a byli tam 3 psi - náš, pudl a kokřice přítelkyně bráchy. Kokřice mě málem kousla do kolene, když jí provokoval bratr tím, že natáhl ruce nad gril. A pudl málem pokousal otce přítele, když si dovolil na něj šáhnout. Kdyby mi nebránili rodinný vztahy, tak je oba seperu do chlupatý kuličky. Fakt nechápu, jak tohle může někdo vychovat. Roll Eyes Angry
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #1122 kdy: 05. Duben 2009, 16:12:55 »

No právě, včera jsem se fakt kácela. Grilovali jsme a byli tam 3 psi - náš, pudl a kokřice přítelkyně bráchy. Kokřice mě málem kousla do kolene, když jí provokoval bratr tím, že natáhl ruce nad gril. A pudl málem pokousal otce přítele, když si dovolil na něj šáhnout. Kdyby mi nebránili rodinný vztahy, tak je oba seperu do chlupatý kuličky. Fakt nechápu, jak tohle může někdo vychovat. Roll Eyes Angry

Todle sou totiž psi, kerý potřebujou zatnout tipec Roll Eyes....
Zaznamenáno

Jarka a Cid
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1123 kdy: 05. Duben 2009, 16:19:48 »

Todle sou totiž psi, kerý potřebujou zatnout tipec Roll Eyes....

Tipec bych jim zatla hned, ale už tak mám v tý rodině dost choulostivý postavení, po tomhle bych nesměla ani šáhnout na plaňku od plotu. Vždycky to se mnou vnitřně cloumá, ale nasadím svůj oblíbenej nicneříkající úsměv a radši nevidím, neslyším.
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #1124 kdy: 05. Duben 2009, 16:55:54 »

Tipec bych jim zatla hned, ale už tak mám v tý rodině dost choulostivý postavení, po tomhle bych nesměla ani šáhnout na plaňku od plotu. Vždycky to se mnou vnitřně cloumá, ale nasadím svůj oblíbenej nicneříkající úsměv a radši nevidím, neslyším.

Jojo, to sem pochopila...hele a ňák potají by se zatnout nedal? Wink
Zaznamenáno

Stran: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 138   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!