HafBezObav.cz
14. Prosinec 2019, 03:53:28 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1] 2 3 ... 138   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Maďarský ohař  (Přečteno 341306 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Klára Veselá
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« kdy: 27. Březen 2006, 12:27:03 »

Majitelé a obdivovatelé těchto krásných a inteligentních mazlíků pojďte se podělit o zážitky a zkušenosti Shocked)
Zaznamenáno
Klára Veselá
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 27. Březen 2006, 12:27:03 »

Ahoj,

mám doma čtyřměsíčního pejska Viszly. Je to hrozně sluníčko! I když někdy má taky svoje dny a pěkně zlobí. Ale pak se na mě podívá těma svýma zelenýma očičkama a odpustila bych mu i kdyby rozpoutal třetí světovou válku Shocked).

Získal pro sebe celé moje srdce!!

Miluje běhání venku, všechno si pěkně v klidu očuchá, ale dává si pozor, aby se náhodou nevzdálil moc a my mu neutekli Shocked). Je s ním prostě sranda.

A jaké máte vy zážitky?

Jen bych prosím potřebovala poradit, jak ho odnaučit skákat na lidi...ne každý má radost, když se na něj vrhne šestnáctikilový zablácený zrzoun Shocked).

A když potká cizího pejska, to je teprve vzrůšo Shocked).

Chodíme do psí školy, ale teď jsme museli vynechat, protože byl chudinka nastydlí a měl problémy s čůráním a počasí také nebylo moc příznivé.

Těším se na vaše zážitky, rady i otázky. Klára a Benjamin
Zaznamenáno
Klára Veselá
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 28. Březen 2006, 09:07:34 »

tak to naše trdlo včera skočilo do Vltavy. Takhle šťastný ještě nebyl, jen mě se to moc nelíbilo. Je na to ještě moc malý a hrozně smrděl Shocked))
Zaznamenáno
Klára Veselá
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 31. Březen 2006, 08:01:27 »

Přece nejsem jediná, kdo má Maďaráka[:V:] , tak se nestyďte a pište.
Zaznamenáno
Lada
Třída otevřená

Gary http://bestweimaraner.com

Zobrazit profil WWW
Re:
« Odpověď #4 kdy: 01. Duben 2006, 15:33:54 »

Jestli ti nevadí, že mám výmaráka, tak si můžeme psát. Třeba se někdo s maďarským ohařem přidá později.

Zaznamenáno

Klára Veselá
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 03. Duben 2006, 07:51:54 »

No určitě mi to nevadí. Mám kamarádku, která má taky výmaráka. Teda holčičku. Vlastně díky ní jsme si nakonec koupili ohaře. Je to krasavice! Ty máš holku nebo kluka?

Jak je starý a jak se cvičil nebo cvičila. Benji začíná být malinko paličatý[Smiley]
Zaznamenáno
Lada
Třída otevřená

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 kdy: 04. Duben 2006, 20:28:35 »

Mám psího kluka, jmenuje se Gary a o všem i o výcviku se dočteš na jeho stránkách www.gary.unas.cz

Zaznamenáno

Klára Veselá
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 06. Duben 2006, 10:49:53 »

Je to fakt fešák[8D]

Berete to hodně vážně.

Já to až tak vážně neberu. Je mi jedno, jestli je to šampion nebo ořech. Chtěla bych jen, aby byl "vychovaný" a nic není lepší než ho vidět, jak je šťastný, když pobíhá po lese a loví šišky [Smiley]
Zaznamenáno
Lada
Třída otevřená

Zobrazit profil WWW
Re:
« Odpověď #8 kdy: 07. Duben 2006, 19:08:36 »

Tak vážně to zase nebereme, ale jinak to ani nešlo.

Jen jsme jeli na první výstavu v jeho necelém roce a hned všechny porazil, na druhé také a tak to šlo dál a dál. Pak už nezbylo nic jiného, než to všechno směrovat k jeho uchovnění, a tak se začalo cvičit na zkoušky .... a také to šlo.

P.S. .......a šišky také moc miluje.

Zaznamenáno

Klára Veselá
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 11. Duben 2006, 13:44:33 »

důležité je, že vám dělá radost a je šťastný i on sám.

Byl hodný, když byl malý? Já jsem v pátek málem omdlela, když jsem přišla domů z práce. Benji si rozpáral svůj pelíšek a molitan roztahal po celém bytě [:V:]. Bylo to ale poprvé, co něco takového udělal, tak už jsem mu dávno odpustila [Smiley] .
Zaznamenáno
Lada
Třída otevřená

Zobrazit profil WWW
Re:
« Odpověď #10 kdy: 12. Duben 2006, 20:49:52 »

Jako štěně to byl také pěkný ničitel, molitan obzvlášť miloval a několik molitanových madrací také rozkousal. My jsme měli tu výhodu, že ten mladický věk prožil, pokud nikdo nebyl doma, na zahradě, a tak v domě nic neničil. Přesto jsme několikrát obnovili všechno zahradní nářadí, hadice, stříkací pistole, zaměnili jsme zahradní plastové lampičky za nerezové, nákladnímu vozíku zaparkovanému na zahradě jsme museli kompletně vyměnit el. kabely, několikrát opravit přívodní kabely k bráně a hlavně přesvědčit sousedy o tom, že ničení právě jen a jen jejich části plotu není žádný zlý úmysl (naše část plotu ho nikdy vůbec nezajímala ač je 3x delší a také dřevěný).

Zaznamenáno

dona.mimona
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 26. únor 2007, 12:09:28 »

Dobry den, potrebovala bych poradit... budu mit taky madarskeho ohare a chtela bych s ni jet na vycvikovy tabor jen pro ohare, ale nikde nic nemuzu najit....mohl by mi nekdo poradit?? diky moc....  Smiley
Zaznamenáno
HafBO
MEZINÁRODNÍ ŠAMPION
Třída otevřená

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #12 kdy: 26. únor 2007, 21:29:02 »

např. http://www.hafbezobav.cz/clanek-2007022601-Vikendovy-vycvik-oharu-a-dalsich-loveckych-plemen.html
Zaznamenáno
skuki
Hlídací pes
Třída mladých
*

Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #13 kdy: 27. únor 2007, 10:24:24 »

Ahoj, jukni na www.lavaremoravia.cz
každoročně s nimi na výcvikový tábor jezdím a je to vážně fajn. Jak staráho ma'dárka máš? Mohu ti s výcvikem poradit. Zuzka
Zaznamenáno
smudge
Třída mladých
**

Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 22. Duben 2007, 19:39:37 »

ahoj oharaci, mam osmimesicni vymaracku Engee a je to nerizena strela asi jako vsichni oharsky slunicka Cheesy
taky vsechno trhala,az jsem se kolkrat bala navratu z prace....ale uklidnuje se pomaloucku.Taky dost skakala a jedine co mi zabralo je strhnout ji dolu...a pozadala jsem kamarady,at ji to delaji take.Zabralo to a neskoci ;)jen kdyz prijedu z prace,ma povoleno schvatit me na gauc Grin
Zaznamenáno

smudge
Stran: [1] 2 3 ... 138   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!