HafBezObav.cz
07. Duben 2020, 23:02:40 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 508   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Co mě dokáže po...bavit  (Přečteno 479279 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
jave
Vítěz výstavy (BIS)

Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #750 kdy: 17. Leden 2010, 20:28:07 »

Jak u čeho, ale tady sem z toho byla fakt hotová, protože se všichni tvářili, že filozofie levou zadní, že to nemam s tou přípravou přehánět, já eště blbka přečetla tu knížku, co napsal a von se v tom pak tak rejpal Roll Eyes... hlavně mě zaujalo, že pak dyš sem to dohledávala, tak sem vo tom nikde nenašla ani ťuk, takže doteď nevim, co vlastně chtěl Angry...

tohle je tak jediný co se k tomu dá najít, ale hlavně, že je to tak veledůležitý proživot Grin Grin
Gnozeologické tázání
Jednou ze základních otázek gnozeologie je, zda existuje nějaké syntetické poznání a priori. Racionalismus tvrdí, že ano, avšak empirismus takové poznání popírá a tvrdí, že veškeré lidské poznání vychází z vnější zkušenosti.

Současné užití pojmu pochází od Immanuela Kanta, který k rozlišení mezi syntetickými a analytickými větami přidal rozlišení mezi apriorním a aposteriorním poznáním. Apriorní výroky jsou podle něho nutně pravdivé, kdežto výroky aposteriorní jsou kontingentní, neboť záležejí na vnějších podmínkách, které se mohou měnit.

Zaznamenáno

Cessy a Koule
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #751 kdy: 17. Leden 2010, 20:29:22 »

tohle je tak jediný co se k tomu dá najít, ale hlavně, že je to tak veledůležitý proživot Grin Grin
Gnozeologické tázání
Jednou ze základních otázek gnozeologie je, zda existuje nějaké syntetické poznání a priori. Racionalismus tvrdí, že ano, avšak empirismus takové poznání popírá a tvrdí, že veškeré lidské poznání vychází z vnější zkušenosti.

Současné užití pojmu pochází od Immanuela Kanta, který k rozlišení mezi syntetickými a analytickými větami přidal rozlišení mezi apriorním a aposteriorním poznáním. Apriorní výroky jsou podle něho nutně pravdivé, kdežto výroky aposteriorní jsou kontingentní, neboť záležejí na vnějších podmínkách, které se mohou měnit.

Na Kanta jsem teď už dost alergická  Grin
Zaznamenáno

pro  SZ : cessyakoule
Marek p.
Host
« Odpověď #752 kdy: 17. Leden 2010, 20:39:40 »

Mě teda filosofie děsně bavila, ale je fakt, že si z toho pramálo pamatuju.... Grin
Zaznamenáno
Cessy a Koule
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #753 kdy: 17. Leden 2010, 20:42:01 »

Mě teda filosofie děsně bavila, ale je fakt, že si z toho pramálo pamatuju.... Grin
Tak podle mně jde hodně o to, kdo tě to učí a jak to podá  Undecided
Zaznamenáno

Marek p.
Host
« Odpověď #754 kdy: 17. Leden 2010, 20:44:41 »

Tak podle mně jde hodně o to, kdo tě to učí a jak to podá  Undecided
Nevím...jak to jenom podat...nemohla jsem jít studovat hned po škole, takže toho, že jsem se pak už za svoje prachy dostala na školu, jsem si hrozně vážila, takže jsem tak nějak nebrala "Kdo mě co učí", ale více méně jsem se všechno učila sama a bavilo mě to moc...bylo to pro mě (coby člověka z ekonomky) něco novýho Smiley
Zaznamenáno
Marek p.
Host
« Odpověď #755 kdy: 17. Leden 2010, 20:59:31 »

I když, teď mi došlo, že pravdu máš - jen já jsem hodně humanitně zaměřená, baví mě to, ale vybavila jsem si, že třeba ekonomika na střední mi hodně šla, při dalším studiu nás to ale učil člověk, který jí spíš zaměřil na počítání a to mě pak nebavila vůbec...takže určitě na tom záleží...
Zaznamenáno
Cessy a Koule
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #756 kdy: 17. Leden 2010, 21:00:16 »

Nevím...jak to jenom podat...nemohla jsem jít studovat hned po škole, takže toho, že jsem se pak už za svoje prachy dostala na školu, jsem si hrozně vážila, takže jsem tak nějak nebrala "Kdo mě co učí", ale více méně jsem se všechno učila sama a bavilo mě to moc...bylo to pro mě (coby člověka z ekonomky) něco novýho Smiley
tak mně to nebavilo, ač jsem taky z ekonomky Smiley Nebavilo mně někomu vyvracet, proč ten svetr není červenej, když červenej byl  :-P
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #757 kdy: 18. Leden 2010, 00:56:58 »

Gnozeologické tázání

Díky moc, konečně vim, co sem nevěděla Grin...
Zaznamenáno

Cessy a Koule
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #758 kdy: 18. Leden 2010, 22:57:21 »

Už dobrou půl hodinu tady běhá Kuláš s prázdnou konzervou Cheesy Je to lepší než televize, pořád přemejšlí, jak by se dostala až na dno Cheesy Pak konzervu "uloví", vyleze na křeslo, pak jí to upadne, tak to musí zase "ulovit" Cheesy No lepší než televize Cheesy
Zaznamenáno

Pepenka
Vítěz výstavy (BIS)

Cora *15.11.2008

Zobrazit profil
« Odpověď #759 kdy: 18. Leden 2010, 23:14:06 »

Už dobrou půl hodinu tady běhá Kuláš s prázdnou konzervou Cheesy Je to lepší než televize, pořád přemejšlí, jak by se dostala až na dno Cheesy Pak konzervu "uloví", vyleze na křeslo, pak jí to upadne, tak to musí zase "ulovit" Cheesy No lepší než televize Cheesy

Grin Grin Grin
Zaznamenáno

Pes má krásu bez ješitnosti, sílu baz krutosti a lidské ctnocti bez lidských nectností.

http://corytko.rajce.idnes.cz/Cora_fotecky/
http://cerstveryby.cz
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #760 kdy: 19. Leden 2010, 16:29:33 »

Asi jí hráblo z toho hárání Grin...
Zaznamenáno

Cessy a Koule
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #761 kdy: 19. Leden 2010, 16:34:55 »

Asi jí hráblo z toho hárání Grin...
Cheesy tím to nebude Cheesy
Zaznamenáno

iwule
Dogus Suprus
*

Kytka a Kolouch

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #762 kdy: 21. Leden 2010, 20:16:19 »

tak nevim jestli to mam dát do tématu k pobavení nebo nasrání. niki mi venku zbaštila třetinu jointa  Grin  Undecided  Lips Sealed našla na zemi vajgl a než sem stihla cokoliv vdechla to do sebe. voní jak vánoční stromeček. děsný.
Zaznamenáno

Bígl není hůř ovladatelný, jen páníček se při jeho výcviku hůře ovládá
Marek p.
Host
« Odpověď #763 kdy: 21. Leden 2010, 20:19:03 »

tak nevim jestli to mam dát do tématu k pobavení nebo nasrání. niki mi venku zbaštila třetinu jointa  Grin  Undecided  Lips Sealed našla na zemi vajgl a než sem stihla cokoliv vdechla to do sebe. voní jak vánoční stromeček. děsný.

Tak snad bude ok... Grin
Zaznamenáno
Cessy a Koule
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #764 kdy: 21. Leden 2010, 20:23:28 »

mně to teda pobavilo dostatečně  Grin Ale nechápu proč voní jako vánoční stromeček, tý jo, co jste měli letos doma za vánoční stromeček?  Shocked
Zaznamenáno

Stran: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 508   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!