HafBezObav.cz
15. Listopad 2019, 09:23:57 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1] 2 3 ... 9   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Myslivost - lesk a bída  (Přečteno 21129 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Jarka a Cid
Vítěz výstavy (BIS)

Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
« kdy: 20. Březen 2009, 21:31:11 »

Dneska mi přišlo od jednoho chlapíka dvd o výcviku ohaře, tak jsem zvědavá, ještě jsem na něj nekoukala. Snad tam najdu nějakou inspiraci  Smiley
Zaznamenáno

Kery
CAC
*

Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 20. Březen 2009, 21:35:20 »

Dneska mi přišlo od jednoho chlapíka dvd o výcviku ohaře, tak jsem zvědavá, ještě jsem na něj nekoukala. Snad tam najdu nějakou inspiraci  Smiley
Tak pak dej vedet  Wink
Zaznamenáno
Jarka a Cid
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 kdy: 20. Březen 2009, 22:14:47 »

Tak pak dej vedet  Wink

Skoukla jsem první půlku a fakt zajímavý  Smiley Jen mě trošíčku vykolejilo, že tam pes aportoval mrtvou kočičku  Undecided Taky ty myslivci nepoužívaj žádný pamlsky a strááášně málo chválej. Jeden tam byl fakt na pěst. Pes absolutně nechápal, co má dělat.
Zaznamenáno

Licinnda
Vítěz dne (BOD)

ve dvou se to lépe táhne

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 kdy: 21. Březen 2009, 12:55:56 »

Skoukla jsem první půlku a fakt zajímavý  Smiley Jen mě trošíčku vykolejilo, že tam pes aportoval mrtvou kočičku  Undecided Taky ty myslivci nepoužívaj žádný pamlsky a strááášně málo chválej. Jeden tam byl fakt na pěst. Pes absolutně nechápal, co má dělat.
Co tě překvapuje na aportu kočičky? Ohař je v první řadě lovecký pes,pracovník,pomocník a kočička v přírodě je škodná.....takže pes musí umět kočku nejen přinést......A co se týče pamlsků......těch my rozhodně moc nedáváme....pamlsky pouze občas a pouze po přivolání......Zkrátka při lovečáku se se psem nemazlíš a pokud se to někomu nelíbí....tak ať ho nedělá......pak je taky rozdíl mezi loveckóu přípravou jen pro chovnost a mezi loveckou přípravou i pro práci.......my s klukamai pracujeme a musíme se na ně na 100% spolehnout......

Jinak, co se týče srsti,používám na zrzouna jelenici,gumové hřbílko a onu rukavici s gumovejma bodlinkama.....
Zaznamenáno
Kery
CAC
*

Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 21. Březen 2009, 14:10:27 »

Jak mam doma skoro dva myslivce, tak jsem zvykla na to, ze temer zadne pamlsky, zadne rozmazlovani a na ty kocky jsem taky nejak zvykla. Oni to opravdu takhle maji a je presne pravda co pise Lucka, protoze oni se museji 100% spolehnout na psa a uz se i stalo, ze si musel bracha pro kachnu v zime do vody sam, protoze agentka pointr se rozhodla, ze neni vhodne pocasko, aby se koupala  Grin ted co ma munsterlanda, tak uz do vody nikdy nemusel misto psa  Grin
Samozrejme proto temer denne posloucham, ze mam ohare a ne gaucaka a ze ji rozmazluju atd.  Grin ale Kerynka je pokladek, tak at si vypraveji ti nasi kluci co chteji  Grin Takze te chapu, ze te to dvd drobek vyvedlo  Sad
Zaznamenáno
Barush
Total Ultra Super pes

Berry 20.2.2008

Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 21. Březen 2009, 19:29:11 »

Jen k tem kockam, ja to moc nechapu...soused takhle zastrelil babicce kocku, ktery bylo asi 9 let a jeste se tim chlubil...sedela na poli za stodolou a prej cihala na mysi, tak na ni nejdriv poslal psa a pak !aby se netrapila! ji zastrelil  Angry 
Zaznamenáno

www.berrycz.webnode.cz

pro SZ barapalkoskova
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 22. Březen 2009, 00:47:36 »

Jen k tem kockam, ja to moc nechapu...soused takhle zastrelil babicce kocku, ktery bylo asi 9 let a jeste se tim chlubil...sedela na poli za stodolou a prej cihala na mysi, tak na ni nejdriv poslal psa a pak !aby se netrapila! ji zastrelil  Angry 

Normálka ne? Kočka je škodná... Roll Eyes Angry...

Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 22. Březen 2009, 00:51:21 »

Proto taky jejich poslušnost vypadá tak jak vypadá, vona holt motivace má svoje. Chodí k nám na agi holka s maďarkou, taky s ní dělá lovečák, a s takovym odporem dělanej aport a přivolání sem snad neviděla. Holt jinej styl no. Moje holky se můžou počůrat radostí když se jde cvičit...
Zaznamenáno

Jarka a Cid
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #8 kdy: 22. Březen 2009, 01:00:43 »

Proto taky jejich poslušnost vypadá tak jak vypadá, vona holt motivace má svoje. Chodí k nám na agi holka s maďarkou, taky s ní dělá lovečák, a s takovym odporem dělanej aport a přivolání sem snad neviděla. Holt jinej styl no. Moje holky se můžou počůrat radostí když se jde cvičit...

No já právě čekala nějco víc, pořád tu čtu, jak je krásný vidět psa pracovat,ale zrovna na tom dvd mi to nepřišlo. Ti psi z ničeho neměli radost, kolikrát je i nutili, konkrétně třeba do vody. A takovejch chyb, třeba neuposlechli na sedni nebo na přivolání prostě nepřišli. Když to srovnám s naším psem tak nebe a dudy, ten by se mohl vymknout, aby něco udělal dobře a dostal ňamku. Chápu, že ještě nejsme u ničeho složitějšího, třeba běžet pro kachnu, donýst, držet, ale i tak...No, čekala jsem, že to bude lepší.
Zaznamenáno

greenangel
Host
« Odpověď #9 kdy: 22. Březen 2009, 07:24:14 »

To jsi asi jeste neslysela o zkousce z ostrosti, ktera se jezdi delat na Slovensko. Hodnoti se jakym stylem, jak rychle pes kocku zabije. A aby kocky psa moc nezrujnovali, trhaj se jim za ziva drapy nebo dokonce sekaj konecky pacek...
Zaznamenáno
Kery
CAC
*

Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 22. Březen 2009, 08:24:50 »

To jsi asi jeste neslysela o zkousce z ostrosti, ktera se jezdi delat na Slovensko. Hodnoti se jakym stylem, jak rychle pes kocku zabije. A aby kocky psa moc nezrujnovali, trhaj se jim za ziva drapy nebo dokonce sekaj konecky pacek...
Shocked tak to je priserny  Angry to neni snad ani mozny, ze by se neco takovyho delo  Huh? Kdo by se na takovy trapeni mohl divat nebo to vubec delat?  Cry
Zaznamenáno
greenangel
Host
« Odpověď #11 kdy: 22. Březen 2009, 08:47:25 »

Shocked tak to je priserny  Angry to neni snad ani mozny, ze by se neco takovyho delo  Huh? Kdo by se na takovy trapeni mohl divat nebo to vubec delat?  Cry

Co vim, tak jeste donedavna to byla podminka chovnosti... Roll Eyes

Ja se o to (radsi) nezajimam, mam to z vypaveni od lidi co cvici lovecinu. Mozna ti nekdo zasvecenejsi tady rekne vic...
Zaznamenáno
Jarka a Cid
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #12 kdy: 22. Březen 2009, 11:25:59 »

No o tom jsem četla. Sice ne v souvislosti se zkouškou, ale že psy učej na kočky, co jim utrhali drápky. Fakt hnus.
Zaznamenáno

Šimona
Dogus Suprus
*

Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 22. Březen 2009, 13:48:49 »

No o tom jsem četla. Sice ne v souvislosti se zkouškou, ale že psy učej na kočky, co jim utrhali drápky. Fakt hnus.

ježíš tak tohle je strašný, jak můžou bejt pejskaři tak hnusný ke kočkám??? Cry
Zaznamenáno

Šimona
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 22. Březen 2009, 19:44:23 »

ježíš tak tohle je strašný, jak můžou bejt pejskaři tak hnusný ke kočkám??? Cry

Protože to furt nechápeš. Nejsou to kočky, ale škodná. A na tu je třeba buď poštvat psa, nebo ji prostě picnout. Škodná je škodná a přes to nejede vlak. Ale tihle "pejskaři" nejsou hnusní jenom ke kočkám, takže vono je to jedno.
Zaznamenáno

Stran: [1] 2 3 ... 9   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!