HafBezObav.cz
14. Prosinec 2019, 02:52:00 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1] 2   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Dospělák vs štěndo  (Přečteno 6780 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
yndiC
Dogus Suprus Maximus
*

Pohlaví: Ženské

Kerrinka *7.5.2007

Zobrazit profil WWW
« kdy: 23. Březen 2009, 12:20:51 »

Ahoj lidičky,

měla bych takoví dotaz..věděla jsem to tedy už dřív,ale tento víkend to stálo teda za to.Kerri se prostě bojí štěňat a tím pádem na ně štěká vrčí..nezaútočila by/nekousla by,ale je schopná v kuse štěkat pokud jí štěndo "prudí" občas stačí i když jen štěně projde kolem ní a ona se po něm ožene.Po 3 dnech strávených s Pepenkou a Corytkem to bylo o malinko lepší,ale stejně i po třech dnech zvykání to bylo marné..  Undecided
Kolikrát dřív když jsem jí chtěla dát očuchat malí štěndo u sestřenice který se jim narodilo,tak před ním normálně utíkala a nechtěla prostě vůbec k němu.Tak nevím jestli se o něco snažit,nebo to nechtat tak jak to je. Sad
Zaznamenáno

Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Rusty (04-17) Franco (5.10.07) Tony (23.9.17)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 kdy: 23. Březen 2009, 12:40:06 »

Ahoj lidičky,

měla bych takoví dotaz..věděla jsem to tedy už dřív,ale tento víkend to stálo teda za to.Kerri se prostě bojí štěňat a tím pádem na ně štěká vrčí..nezaútočila by/nekousla by,ale je schopná v kuse štěkat pokud jí štěndo "prudí" občas stačí i když jen štěně projde kolem ní a ona se po něm ožene.Po 3 dnech strávených s Pepenkou a Corytkem to bylo o malinko lepší,ale stejně i po třech dnech zvykání to bylo marné..  Undecided
Kolikrát dřív když jsem jí chtěla dát očuchat malí štěndo u sestřenice který se jim narodilo,tak před ním normálně utíkala a nechtěla prostě vůbec k němu.Tak nevím jestli se o něco snažit,nebo to nechtat tak jak to je. Sad

Neznám dospělého psa či fenu, kterým by bylo milé a vyhledávali by společnost štěňat - jejich prudění apod..... natož čerstvě narozených. Rusty z Píňat skoro zvracel...... když potká štěně tak uteče - pokud má kam. Když nemá kam tak ho seřve "ať dá pokoj a neotravuje". Tohel naprosto neřeším, má na to právo. Pokud to není nějak extra drsný chování vůči štěňatům.
Zaznamenáno

yndiC
Dogus Suprus Maximus
*

Kerrinka *7.5.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 kdy: 23. Březen 2009, 13:06:56 »

Aha,tak to jsme vůbec nevěděla..že je to běžný,že dospěláci štěnda zrovna nemusí..já si právě říkala jak bych to udělala kdybych si nakonec pořídila druhou fenku,tak jak by se snášeli doma..
Každopádně děkuju Pavlí za odpověď.
Zaznamenáno

Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 kdy: 23. Březen 2009, 13:09:17 »

Aha,tak to jsme vůbec nevěděla..že je to běžný,že dospěláci štěnda zrovna nemusí..já si právě říkala jak bych to udělala kdybych si nakonec pořídila druhou fenku,tak jak by se snášeli doma..

Rusty před Francem utíkal a hučel na něj jen co se přiblížil do jeho asi 5. měsíců, pak si s ním občas hrál a teď si hraje jen s ním Smiley
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 23. Březen 2009, 13:10:17 »

Já myslim že doma by se srovnaly (aspoň tak to bylo u nás). Pokud sou ty zvířata k sobě přiměřeně velikostně, tak bych asi jak píše Pavla ohlídala, aby nebyl dospělák na prcka moc drsnej, ale jinak voni to většinou ňák pořešej.
Zaznamenáno

Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 kdy: 23. Březen 2009, 13:17:47 »

Já myslim že doma by se srovnaly (aspoň tak to bylo u nás). Pokud sou ty zvířata k sobě přiměřeně velikostně, tak bych asi jak píše Pavla ohlídala, aby nebyl dospělák na prcka moc drsnej, ale jinak voni to většinou ňák pořešej.

Právě.......taky bych to nehrotila, pokud ty štěňata vyložene nevraždí.
Zaznamenáno

Šimona
Dogus Suprus
*

Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 23. Březen 2009, 13:34:17 »

Beaerney taky nesnáší štěňata a já ho do jistý míry chápu. Není mu příjemný, aby ho štěňata obtěžovala, když na ně cení zuby necháppou to tak po nich ťafne, dostanou sice někdy hysterák, ale dojde jim, že po každým nemůžou skákat jak se jim zlíbí. Snažím se tomu předcházet a když vidím, že k němu letí štěně zavolám si ho, ale jako přijde mi jeho chování pochopitelný. A s Rikou se srovnal, neměl ji rád v jejím štěněčím období, ale nevraždil jí, jen se jí snažil vyhybat  Smiley
Zaznamenáno

Šimona
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 23. Březen 2009, 13:38:25 »

Rusty před Francem utíkal a hučel na něj jen co se přiblížil do jeho asi 5. měsíců, pak si s ním občas hrál a teď si hraje jen s ním Smiley

No vono de taky vo to jak si hrajou...  Grin

Zaznamenáno

Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #8 kdy: 23. Březen 2009, 14:14:51 »

No vono de taky vo to jak si hrajou...  Grin

No normálně si hrajou Smiley, jako všichni ostatní  Wink Grin

taky už to černý není štěndo Smiley

Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 23. Březen 2009, 14:18:40 »

No normálně si hrajou Smiley, jako všichni ostatní  Wink Grin

Tongue Tongue Wink
Zaznamenáno

Šimona
Dogus Suprus
*

Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 23. Březen 2009, 14:42:56 »

Grin
Zaznamenáno

Šimona
yndiC
Dogus Suprus Maximus
*

Kerrinka *7.5.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #11 kdy: 23. Březen 2009, 14:57:48 »

Tak děkuju mockrát dámy za odpovědi..já už si říkala ,že je v tom Kerri sama..nikdy jsme neslyšela že si dospěláci se štěndama moc nerozumí.Tak ještě jednou děkuju  Smiley

Jinak pěkné oživení fotkama..  Grin
Zaznamenáno

Cessy a Koule
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #12 kdy: 25. Březen 2009, 08:05:21 »

Tak děkuju mockrát dámy za odpovědi..já už si říkala ,že je v tom Kerri sama..nikdy jsme neslyšela že si dospěláci se štěndama moc nerozumí.Tak ještě jednou děkuju  Smiley

Jinak pěkné oživení fotkama..  Grin

Ty si neviděla, jak Cessyna Cory ignoruje  Tongue Koule si s ní hraje, ale ta je duševně na úrovni Cory, ale Cessyna si radši najde jinou zábavu, akorát na ni neřve Smiley
Zaznamenáno

pro  SZ : cessyakoule
Marek p.
Host
« Odpověď #13 kdy: 16. Prosinec 2009, 17:41:33 »

Marti,

vybavil se mi Tvůj příspěvek o tom, že Goofíka máš za všech svých psů nejraději...platí to stále Grin? (psala jsi to v době, kdy se Sillinka ještě držela tátova pytlíku Grin)
Zaznamenáno
greenangel
Host
« Odpověď #14 kdy: 16. Prosinec 2009, 17:43:38 »

Marti,

vybavil se mi Tvůj příspěvek o tom, že Goofíka máš za všech svých psů nejraději...platí to stále Grin? (psala jsi to v době, kdy se Sillinka ještě držela tátova pytlíku Grin)
To by me taky zajimalo. Grin
Zaznamenáno
Stran: [1] 2   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!