HafBezObav.cz
21. únor 2020, 12:31:27 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 [2]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Speciální nabídka pro naše čtenáře a příznivce outdoorových aktivit  (Přečteno 6819 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Pohlaví: Ženské

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 15. Leden 2009, 22:01:44 »

Tak ho máme doma a jsme obě moooc spokojený! Já to tušila, že Elince bude sedět  Cheesy

Elinka je z něj celá nadšená, že jo?  Tongue Ale padne jí pěkně, teda Smiley
Zaznamenáno

Iva_p
Dogus Suprus
*

Ellie, Cassie a Melounek

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #16 kdy: 15. Leden 2009, 22:04:44 »

Elinka je z něj celá nadšená, že jo?  Tongue Ale padne jí pěkně, teda Smiley

Ono to možná vypadá, ale ona oblečení vůbec neřeší - můžu na ní navlíct cokoliv a jí je to uplně šumák. Když jsem jí fotila, tak byla nasr*aná, že jsme přišly domů, a že já se chystám do práce. Padne jí fakt super - akorát to má na uplně nejmenší velikost, takže jí příležitostně zkrátím ty šňůrky, protože počítám, že takhle snad nikdy neztloustne  Grin
Zaznamenáno

Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Rusty (04-17) Franco (5.10.07) Tony (23.9.17)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #17 kdy: 16. Leden 2009, 07:35:17 »

Tak ho máme doma a jsme obě moooc spokojený! Já to tušila, že Elince bude sedět  Cheesy

Je moc pěknej, ale na můj vkus málo kreje tělo psa. Používáme ho hlavně po nějaké větší námaze a pak potřebuji aby měl pes svaly (hlavně na nohách) v teple.
Ale Elinka je kočka, moc jí to sluší Smiley
Zaznamenáno

Iva_p
Dogus Suprus
*

Ellie, Cassie a Melounek

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #18 kdy: 16. Leden 2009, 08:23:04 »

Je moc pěknej, ale na můj vkus málo kreje tělo psa. Používáme ho hlavně po nějaké větší námaze a pak potřebuji aby měl pes svaly (hlavně na nohách) v teple.
Ale Elinka je kočka, moc jí to sluší Smiley

Já oblek používám jen na cvičáku, když se právě moc nehejbe. Když je v pohybu, tak vůbec. Po námaze (agility) jedem hned domů, tak to se zahřeje v autě. Takhle přes ty záda by nám to mělo stačit. Jo a já jsem jí ho nechala oblečenej, když už si ho teda před tím koupením zkoušela a když jsem jí to pak doma sundala, tak to měla strašně krásně zahřátý - fakt super!
Zaznamenáno

Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Rusty (04-17) Franco (5.10.07) Tony (23.9.17)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #19 kdy: 16. Leden 2009, 08:35:27 »

Já oblek používám jen na cvičáku, když se právě moc nehejbe. Když je v pohybu, tak vůbec. Po námaze (agility) jedem hned domů, tak to se zahřeje v autě. Takhle přes ty záda by nám to mělo stačit. Jo a já jsem jí ho nechala oblečenej, když už si ho teda před tím koupením zkoušela a když jsem jí to pak doma sundala, tak to měla strašně krásně zahřátý - fakt super!

Jo jasně, hodně právě záleží na co konkrétně to pes má.
Normálně psy taky neoblíkám při pohybu, letos to bylo poprvé, že jsem jim dávala oblečky na procházku, jelikož jsem Franca zvykala na obleček a Rustymu jsem chránila ty klouby a šlachy po té artroskopii. Jinak jim ho dávám opravdu jen po coursingu či běžkách apod..... a jen v chladném či sychraném počasí. Takže já potřebuju něco na ty svalíky Smiley
Zaznamenáno

Stran: 1 [2]   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!