HafBezObav.cz
09. Prosinec 2019, 21:53:17 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 [2] 3 4 ... 6   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Pes na zahradě  (Přečteno 15591 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
jave
Vítěz výstavy (BIS)

Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #15 kdy: 21. Leden 2009, 11:47:10 »

No to asi jo, ale zatím kolem není jedinej pes Sad

si zvyknou neboj Grin my měli taky jedinýho psa v okolí a teď bys hledala toho kdo ho nemá se špendlíčkem a baterkou Grin Grin
Zaznamenáno

Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Rusty (04-17) Franco (5.10.07) Tony (23.9.17)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #16 kdy: 21. Leden 2009, 11:49:43 »

si zvyknou neboj Grin my měli taky jedinýho psa v okolí a teď bys hledala toho kdo ho nemá se špendlíčkem a baterkou Grin Grin

No hold ještě nejsem smířená s tím, že ze mě asi bude maloměšťák/vesničan Sad a tak hledám různé negativa kde se dá Sad
Zaznamenáno

greenangel
Host
« Odpověď #17 kdy: 21. Leden 2009, 11:50:28 »

No hold ještě nejsem smířená s tím, že ze mě asi bude maloměšťák/vesničan Sad a tak hledám různé negativa kde se dá Sad
Hele ja myslim, ze zrovna tobe to na vesnici bude vyhovovat... uvidis Wink Jen je teda skoda, ze budes od nas tak dalekoooo Cry Cry Cry
Zaznamenáno
jave
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #18 kdy: 21. Leden 2009, 11:51:49 »

jsem bydlela leta na Karláku a teď na úplným okraji Prahy (kousek od nás je značka konec Prahy) Grin . jediný negativum je dojíždění do práce (hoďku tam a hoďku zpátky  Angry ). ale ten klid a pohoda Cheesy . dát si kafe na zahradě Cheesy a hafan se tam má rozhodně mnohem líp
Zaznamenáno

Barush
Total Ultra Super pes

Berry 20.2.2008

Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 21. Leden 2009, 11:59:06 »

Ja si velkyho psa v byte predstavit neumim, kolikrat se nam stalo, ze jsme se proste nestihli domu vratit za osm hodin od odjezdu a predstava, ze mam doma psa, co straasne potrebuje curat a trapi se je hrozna. My jsme meli zahradu a pak az psa, takze kolem zahonku jsme dali takove nizke oplutky, aby vedel, ze tam se nesmi a pak kdyz zacal znackovat tak i kolem stromku, aby necural primo na ne. Kdyz se psem, ktery bydli na zahrade, jdes dvakrat denne ven, tak nema tolik tendenci znackovat na zahrade, protoze si to ocura venku:))) Ale maly stenatka jak curaj, tak dobre hnojej, vzdycky jsme meli uplne krasne zeleny kola travniku, jen bobky spalujou travu  Wink
Zaznamenáno

www.berrycz.webnode.cz

pro SZ barapalkoskova
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #20 kdy: 21. Leden 2009, 12:10:26 »

Hele ja myslim, ze zrovna tobe to na vesnici bude vyhovovat... uvidis Wink Jen je teda skoda, ze budes od nas tak dalekoooo Cry Cry Cry

Já nevím jsem společenskej typ, nedovedu si představit, že se zavrtám někam 50km na východ za Prahu, de je to hnusný a není kde venčit psy Sad
Navíc trávit denně 3 hodiny na cestách je fakt peklo Sad
Zaznamenáno

Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #21 kdy: 21. Leden 2009, 12:11:15 »

jsem bydlela leta na Karláku a teď na úplným okraji Prahy (kousek od nás je značka konec Prahy) Grin . jediný negativum je dojíždění do práce (hoďku tam a hoďku zpátky  Angry ). ale ten klid a pohoda Cheesy . dát si kafe na zahradě Cheesy a hafan se tam má rozhodně mnohem líp

Jenže je rozdíl - okraj Prahy a 50km od Prahy Sad
Zaznamenáno

greenangel
Host
« Odpověď #22 kdy: 21. Leden 2009, 12:12:59 »

Já nevím jsem společenskej typ, nedovedu si představit, že se zavrtám někam 50km na východ za Prahu, de je to hnusný a není kde venčit psy Sad
Navíc trávit denně 3 hodiny na cestách je fakt peklo Sad
Vidis to moc cerne. Ja taky z Prahy za zadnou cenu nechtela a ted jsem max spokojena. A co si budem povidat, Letna taky neni zadna krasa! A dojizdet 3hod... si najdes jinou praci ne? A kazdopadne by to chtelo ten ridicak. Smiley

(jo a ja jsem od Prahy 20km, pokud bych pocitala ceduli Praha tak je to min)
« Poslední změna: 21. Leden 2009, 12:18:15 od Barunka » Zaznamenáno
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #23 kdy: 21. Leden 2009, 12:14:30 »

Ja si velkyho psa v byte predstavit neumim, kolikrat se nam stalo, ze jsme se proste nestihli domu vratit za osm hodin od odjezdu a predstava, ze mam doma psa, co straasne potrebuje curat a trapi se je hrozna. My jsme meli zahradu a pak az psa, takze kolem zahonku jsme dali takove nizke oplutky, aby vedel, ze tam se nesmi a pak kdyz zacal znackovat tak i kolem stromku, aby necural primo na ne. Kdyz se psem, ktery bydli na zahrade, jdes dvakrat denne ven, tak nema tolik tendenci znackovat na zahrade, protoze si to ocura venku:))) Ale maly stenatka jak curaj, tak dobre hnojej, vzdycky jsme meli uplne krasne zeleny kola travniku, jen bobky spalujou travu  Wink

Tak to kluky kopu po 12 hodinách z pelechu, aby šli ven (např. o víkendu, hlavně Rustyho) - je to o tom na co si psiska zvyknou. Takže v tomhle nevidím problém.
Navíc mi vyhovuje používat psa jako výmluvu, když někam nechci Smiley - třeba pracovní oslavy Smiley Prostě musím nejdřív vyvenčit psiska Smiley
Zaznamenáno

Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #24 kdy: 21. Leden 2009, 12:16:57 »

Vidis to moc cerne. Ja taky z Prahy za zadnou cenu nechtela a ted jsem max spokojena. A co si budem povidat, Letna taky neni zadna krasa! A dojizdet 30km... si najdes jinou praci ne? A kazdopadne by to chtelo ten ridicak. Smiley

(jo a ja jsem od Prahy 20km, pokud bych pocitala ceduli Praha tak je to min)

Asi si zvyknu, nic jiného mi nezbude, ale bude to boj Sad
Na Hafbo to bude 68 km, všichni kámoši v Praze Sad
Zaznamenáno

greenangel
Host
« Odpověď #25 kdy: 21. Leden 2009, 12:18:53 »

Ver mi, ze se to zda horsi nez to pak bude. Wink
Zaznamenáno
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #26 kdy: 21. Leden 2009, 12:23:33 »

Ver mi, ze se to zda horsi nez to pak bude. Wink

Asi jo no  Undecided
Zaznamenáno

Barush
Total Ultra Super pes

Berry 20.2.2008

Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 21. Leden 2009, 12:27:33 »

50 km od prahy, je krapet dal, ale zase to vidis moc cerne, nebudes tam jedina (pokud to neni samota v lesich) a vencit se tam urcite nekde da, jen to musis najit  Wink  a pokud budes mit auto a ridicak, tak je to fakt chvilka do Prahy  Wink  znamej bydli v Plzni a do prace jezdi do Prahy, kousek od Vystaviste, kazdy den  Smiley
Zaznamenáno

www.berrycz.webnode.cz

pro SZ barapalkoskova
Licinnda
Vítěz dne (BOD)

ve dvou se to lépe táhne

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #28 kdy: 21. Leden 2009, 12:31:12 »

Kámoše si najdeš i tam.....:-)))
Já jsem z Prahy uprchla před dvěma lety a za žádnou cenu bych se nevrátila a už vůbec ne do bytu....., počkej, za čas nám dáš za pravdu......
To dojíždění, na to si člověk zvykne...taky to mám hodinu do práce a hodinu z.....a dá se to vydržet, aspoň se v bude prospím a domů přicházím čerstvá..... Grin
Zaznamenáno
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #29 kdy: 21. Leden 2009, 14:01:56 »

50 km od prahy, je krapet dal, ale zase to vidis moc cerne, nebudes tam jedina (pokud to neni samota v lesich) a vencit se tam urcite nekde da, jen to musis najit  Wink  a pokud budes mit auto a ridicak, tak je to fakt chvilka do Prahy  Wink  znamej bydli v Plzni a do prace jezdi do Prahy, kousek od Vystaviste, kazdy den  Smiley

Nejbližší les je 4 km, ve městě je park a 100m za barákem plánovaný obchvat Peček Sad Takže na každodení vyběhnutí se psama fakt ideál Sad
Kolem stavěj baráky jen mladý s děckama a bez psů...... no není to nic pro mě.
Navíc já měla představu úplně jinou Sad
Zaznamenáno

Stran: 1 [2] 3 4 ... 6   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!