HafBezObav.cz
14. Prosinec 2019, 04:34:48 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1] 2 3 ... 6   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Pes na zahradě  (Přečteno 15612 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Pohlaví: Ženské

Rusty (04-17) Franco (5.10.07) Tony (23.9.17)

Zobrazit profil WWW
« kdy: 21. Leden 2009, 11:11:40 »

Já se nebojím povahy, ale prostě mi vadí to jejich očůrávání a u JRT by ty stromky na zahradě byly zrzavý mnohem míň než u australáka  Smiley

Grin Grin Grin
Zaznamenáno

greenangel
Host
« Odpověď #1 kdy: 21. Leden 2009, 11:15:22 »

Já se nebojím povahy, ale prostě mi vadí to jejich očůrávání a u JRT by ty stromky na zahradě byly zrzavý mnohem míň než u australáka  Smiley
Shocked Aha (Strejda co ma na zahrade labradora pres den kdyz je v praci tak zadny zrzavy stromky ani nic jinyho nemaj. Dokonce musim rict, ze zahradu maj peknou.)
Zaznamenáno
jave
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 kdy: 21. Leden 2009, 11:17:43 »

Shocked Aha (Strejda co ma na zahrade labradora pres den kdyz je v praci tak zadny zrzavy stromky ani nic jinyho nemaj. Dokonce musim rict, ze zahradu maj peknou.)

my taky zrzavy stromky nemame, ale je pravda, že teď už nemáme ani trávník, ale tankodrom  Grin Grin Grin
Zaznamenáno

Iva_p
Dogus Suprus
*

Ellie, Cassie a Melounek

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 kdy: 21. Leden 2009, 11:18:21 »

No nevím - my jsme měli středního knírače a babička boxera a hlavně tůjky to fakt odnášely Roll Eyes
Zaznamenáno

greenangel
Host
« Odpověď #4 kdy: 21. Leden 2009, 11:19:52 »

No nevím - my jsme měli středního knírače a babička boxera a hlavně tůjky to fakt odnášely Roll Eyes
No kazdopadne oduvodneni mi to prijde hodne husty. Grin
Zaznamenáno
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 kdy: 21. Leden 2009, 11:25:54 »

Hele Martin taky tvrdí, že můžou být psiska v létě přes den na zahradě. A já mám dva akgumenty proč nemůžou - že by byli žlutý fleky na trávníku či zrzavý tůje a že by mi je někdo otrávil...... černá kromika no  Wink Grin
Zaznamenáno

greenangel
Host
« Odpověď #6 kdy: 21. Leden 2009, 11:32:54 »

Hele Martin taky tvrdí, že můžou být psiska v létě přes den na zahradě. A já mám dva akgumenty proč nemůžou - že by byli žlutý fleky na trávníku či zrzavý tůje a že by mi je někdo otrávil...... černá kromika no  Wink Grin
Mam sice fenky, ale jak jsem bydlela v baraku jak bylo teplo byly venku furt a zlutej travnik jsem fakt nemela. (to spis vyhrabany diry Grin) Tak nevim. My mame s Milanem presnou predstavu o "plotu" kdyz by byli psi venku na zahrade u baraku...tak aby je nikdo neotravil ci jinak neohrozil. Smiley

(Jsem ti jenom chtela rict, ze zrzavy stromky ani travnik by me vubec nenapadlo resit... asi ze nejsem zadnej vasnivej zahradkar.:-P a na zahrade mame jen travu a libecek Smiley )
« Poslední změna: 21. Leden 2009, 11:37:01 od Barunka » Zaznamenáno
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7 kdy: 21. Leden 2009, 11:36:37 »

Mam sice fenky, ale jak jsem bydlela v baraku jak bylo teplo byly venku furt a zlutej travnik jsem fakt nemela. (to spis vyhrabany diry Grin) Tak nevim. My mame s Milanem presnou predstavu o "plotu" kdyz by byli psi venku na zahrade u baraku...tak aby je nikdo neotravil ci jinak neohrozil. Smiley

Tak babička má fenu jednu a na trávníku je to znát Sad Asi záleží čím je pes krmenej či co  Grin
Já si myslím, že to zabezpečit 100% nejde Sad A my bohužel budeme jediný pražáci mezi nafo místňákama a navíc si nemyslím, že by Franco byl zrovna tichý pes Sad Takže sousedů nasraných bude určitě dost Sad
Zaznamenáno

greenangel
Host
« Odpověď #8 kdy: 21. Leden 2009, 11:39:13 »

Tak babička má fenu jednu a na trávníku je to znát Sad Asi záleží čím je pes krmenej či co  Grin
Já si myslím, že to zabezpečit 100% nejde Sad A my bohužel budeme jediný pražáci mezi nafo místňákama a navíc si nemyslím, že by Franco byl zrovna tichý pes Sad Takže sousedů nasraných bude určitě dost Sad
No je fakt, ze jsem travnik po vecerech kropila hadici, tak jestli to nebude tim...

A jeste mi rekni, z tech tvych prispevku to vypada, ze se stehujete kazdou chvili?
Zaznamenáno
jave
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 kdy: 21. Leden 2009, 11:39:51 »

nebudou, jejich psi taky určitě nebudou hrát tichou poštu  Grin
Zaznamenáno

Iva_p
Dogus Suprus
*

Ellie, Cassie a Melounek

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #10 kdy: 21. Leden 2009, 11:40:18 »

Což to jo, ono těch důvodů je víc, ale asi největší je prostě ten, že tíhnu k psím holčičkám Cool Pokud bych si brala toho útulkáře, tak bych samozřejmě vzala i pejska, ale jestli budu mít australáka, tak to bude jedině štěňátko fenky od tý mojí veterinářky  Cool
Zaznamenáno

greenangel
Host
« Odpověď #11 kdy: 21. Leden 2009, 11:40:53 »

Mas recht  Grin Grin Grin Myslim, ze Franco bude oproti mistnakum nejoblibenejsi. Grin
Zaznamenáno
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #12 kdy: 21. Leden 2009, 11:41:59 »

No je fakt, ze jsem travnik po vecerech kropila hadici, tak jestli to nebude tim...

A jeste mi rekni, z tech tvych prispevku to vypada, ze se stehujete kazdou chvili?
Tak to bude určitě tím Smiley

No to ne, to si jen já na tu myšlenku zvykám, pořád mi to nejde Sad tak proto o tom pořád tak melu.
Na jaře se začne stavět, na podzim by měl být spodek obyvatelný.
Zaznamenáno

greenangel
Host
« Odpověď #13 kdy: 21. Leden 2009, 11:42:28 »

Což to jo, ono těch důvodů je víc, ale asi největší je prostě ten, že tíhnu k psím holčičkám Cool Pokud bych si brala toho útulkáře, tak bych samozřejmě vzala i pejska, ale jestli budu mít australáka, tak to bude jedině štěňátko fenky od tý mojí veterinářky  Cool
Jasny, kdyz mas jasnou predstavu tak je jedine dobre se ji drzet a ne si hned vzit nakyho chudaka...a pak se s nim "trapit". Me jen hrozne zaskocilo to s tema kerikama, fakt by me to nenapadlo.
Zaznamenáno
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #14 kdy: 21. Leden 2009, 11:42:36 »

Mas recht  Grin Grin Grin Myslim, ze Franco bude oproti mistnakum nejoblibenejsi. Grin

No to asi jo, ale zatím kolem není jedinej pes Sad
« Poslední změna: 21. Leden 2009, 11:46:18 od Pavla+RaF » Zaznamenáno

Stran: [1] 2 3 ... 6   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!