HafBezObav.cz
08. Prosinec 2019, 04:30:06 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 2 3 [4] 5 6   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Pes na zahradě  (Přečteno 15576 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
kokr
Super pes
*

Pohlaví: Ženské

Chainie (30.3.2008) Bety (12.9.2001)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #45 kdy: 21. Leden 2009, 14:45:33 »

Pesani jsou přes noc zavření v kotcích, jelikož jsme okolo zahrady plot zrušili, tím, že jsme na samotě je plot na dvě věci......a takhle se nám to líbí víc, nevím jak to říct.....prostě větší spojení s přírodou.....A kluci nám za zvěří nezdrhnou.....jsou lovecky vedeni, takže vědí, co můžou a co ne.....Za zdravou zvěří se nevydají ani náhodou......

Já chodím s mladší kokřicí k Zuzce a doufám že se k tomuhle taky jednou propracujeme. Stará mi zvířata vůbec neřeší, spíš z nich má strach a vyhne se jim, jako ostatně všemu  Smiley. Já mám holky zavřené doma a plot máme, taky nejsme tak úplně na samotě, ale v zimě tam chataři nejsou a místňáků je jen pár. Vždycky říkám že bydlím tam kde lišky dávaj dobrou noc  Grin Grin hned u lesa
Zaznamenáno
Licinnda
Vítěz dne (BOD)

ve dvou se to lépe táhne

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #46 kdy: 21. Leden 2009, 14:47:35 »

Já chodím s mladší kokřicí k Zuzce a doufám že se k tomuhle taky jednou propracujeme. Stará mi zvířata vůbec neřeší, spíš z nich má strach a vyhne se jim, jako ostatně všemu  Smiley. Já mám holky zavřené doma a plot máme, taky nejsme tak úplně na samotě, ale v zimě tam chataři nejsou a místňáků je jen pár. Vždycky říkám že bydlím tam kde lišky dávaj dobrou noc  Grin Grin hned u lesa

Jojo, nám dávají lišky taky dobrou noc Grin A neboj, klidy před zvěří taky docílíte, i když s kokříkem to bude jistě těžší, ti mají v krvi zvěř mimo jiné hlasitě štvát..... Grin
Zaznamenáno
Barush
Total Ultra Super pes

Berry 20.2.2008

Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 21. Leden 2009, 14:48:26 »

No, já jsem postupem času zjistila, že se tmy v lese bojím mnohem méně, než jsem se bála v Praze......s tím bahnem, to je bohužel pravda, taky jsem si na stará kolena pořídila holínky.......:-)))

Me jednou vynadala ucitelka na zakladce, ze jsem pekny prase a kudy jako to sakra chodim, kdyz mam takhle spinavy boty..chodim lesem, takze to podle toho taky vypada:)) ale tedka nam sem aspon navezli recyklat (drcenej asfalt co strhavaj kdyz predelavaj silnice) a to uz je lepsi  Wink  sousedka driv chodila v igelitovejch pytlikach  Grin
Zaznamenáno

www.berrycz.webnode.cz

pro SZ barapalkoskova
kokr
Super pes
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #48 kdy: 21. Leden 2009, 14:50:50 »

Jojo, nám dávají lišky taky dobrou noc Grin A neboj, klidy před zvěří taky docílíte, i když s kokříkem to bude jistě těžší, ti mají v krvi zvěř mimo jiné hlasitě štvát..... Grin

No já jsem právě slyšela i názor že je nesmysl dělat u kokra klid před zvěří, protože je je třeba naopak podporovat aby šli od pána. Tak nevím, ale pořád doufám že se bude piňďa vracet bez problémů. Mám ale kamarádku, která takhle přišla o lovecky vedeného kokříka - srazil ho vlak  Cry
Zaznamenáno
kokr
Super pes
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #49 kdy: 21. Leden 2009, 14:51:43 »

Me jednou vynadala ucitelka na zakladce, ze jsem pekny prase a kudy jako to sakra chodim, kdyz mam takhle spinavy boty..chodim lesem, takze to podle toho taky vypada:)) ale tedka nam sem aspon navezli recyklat (drcenej asfalt co strhavaj kdyz predelavaj silnice) a to uz je lepsi  Wink  sousedka driv chodila v igelitovejch pytlikach  Grin

ať si trhne nohou, příroda je příroda a v lodičkách se tam chodit nedá  Grin
Zaznamenáno
Licinnda
Vítěz dne (BOD)

ve dvou se to lépe táhne

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #50 kdy: 21. Leden 2009, 14:58:46 »

No já jsem právě slyšela i názor že je nesmysl dělat u kokra klid před zvěří, protože je je třeba naopak podporovat aby šli od pána. Tak nevím, ale pořád doufám že se bude piňďa vracet bez problémů. Mám ale kamarádku, která takhle přišla o lovecky vedeného kokříka - srazil ho vlak  Cry

Jo, o tom kokříkovi jsem četla na netu.....sice tu holčinu neznám, ale nějak jsem narazila na její webovky......Ve výcviku slídičů se moc neorientuji, u nás je ani nikdo v praxi nepoužívá, jen jeden známej má dva křepeláky a to jsou hrozní tataři, vzal je na hon a celej hon řvali někde v lese a nikdo nevěděl na co......Právě kvůli těm klidům, že se to od slídičů moc nepožaduje, bych do slídiče nešla, kvůli té poslušnosti v praxi.......Ale pesani to jsou krásní.....sestřenice má také kokra, v květnu mu bude 15 a vypadá pořád skvěle...jen hůř slyší....
Zaznamenáno
kokr
Super pes
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #51 kdy: 21. Leden 2009, 15:06:20 »

Jo, o tom kokříkovi jsem četla na netu.....sice tu holčinu neznám, ale nějak jsem narazila na její webovky......Ve výcviku slídičů se moc neorientuji, u nás je ani nikdo v praxi nepoužívá, jen jeden známej má dva křepeláky a to jsou hrozní tataři, vzal je na hon a celej hon řvali někde v lese a nikdo nevěděl na co...... Grin Grin Grin Grin Právě kvůli těm klidům, že se to od slídičů moc nepožaduje, bych do slídiče nešla, kvůli té poslušnosti v praxi.......Ale pesani to jsou krásní.....sestřenice má také kokra, v květnu mu bude 15 a vypadá pořád skvěle...jen hůř slyší....

Jo to asi bude Lucka já s tím ještě zkušenosti taky nemám, ale právě kdo má kokra ti řekne že mají problém pokud jsou moc uposlouchaní se vzdálit od psovoda. Zuzka má teď doma tu kokřici tak jsem zvědavá jak bude pracovat a jestli to s ní vydrží  Smiley. Když na kokrech je hlavně úžásná ta povaha a taky ten vzhled a ty ksichtíky  Grin.  Já jsem ten lovecký výcvik začala řešit, protože náš benjamínek má tendenci všechno honit a řešit, tak abych tam hlavně dostala tu poslušnost a taky se mi to začalo moc líbí
Zaznamenáno
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Rusty (04-17) Franco (5.10.07) Tony (23.9.17)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #52 kdy: 21. Leden 2009, 15:08:54 »

Pečky? To je kus od naší chalupy, kdežeto máte stavět?

Přímo v Pečkách
Zaznamenáno

Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #53 kdy: 21. Leden 2009, 15:11:00 »

Na ten les prave potrebujes auto, abys tam dojela:) Mlady si taky poridej psa, neboj, spousta lidi se stehuje do baraku, aby si mohli poridit psa...navic maminy furt drncaj s kocarem, takze se s nima da jit taky ven:))) BTW: proc se tam stehujes, kdyz uz se ti to tedka nelibi?

Já se tam nestěhuju (zatím), ale přítel tam staví. Takže pokud spolu zůstaneme, nejspíš tam skončím i já.
No právě maminy drncaj s kočárama - nějak děti nemůžu.
Nelíbí se mi tam to okolí, kolem Kolína je to ošklivý, placka a nikde nic Sad
Zaznamenáno

ZuzanaZK
Vítěz výstavy (BIS)

www.winnie-briard.estranky.cz

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #54 kdy: 21. Leden 2009, 15:13:52 »

jsem bydlela leta na Karláku a teď na úplným okraji Prahy (kousek od nás je značka konec Prahy) Grin . jediný negativum je dojíždění do práce (hoďku tam a hoďku zpátky  Angry ). ale ten klid a pohoda Cheesy . dát si kafe na zahradě Cheesy a hafan se tam má rozhodně mnohem líp

Jééé, tal bydlím teď já  Grin a kam jsi chodila venčit?... já s tím teda dost bojuju  Angry Angry
Zaznamenáno
Licinnda
Vítěz dne (BOD)

ve dvou se to lépe táhne

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #55 kdy: 21. Leden 2009, 15:14:11 »

Já se tam nestěhuju (zatím), ale přítel tam staví. Takže pokud spolu zůstaneme, nejspíš tam skončím i já.

Jo, to je ta polabská nížina. My máme chalupu v Hroněticích, kousek od Nymburka, taky mi vadí, že do lesa se tam musí autem, ale zase jsou tam bezva prochajdy mezi polema......

Hele, tak přítelovi vysvětli, že se ti tam nelíbí, ať staví jinde...... Wink Grin
Zaznamenáno
kokr
Super pes
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #56 kdy: 21. Leden 2009, 15:14:51 »

Tak to chápu, já jsem na brdech a tam je to samej kopec a spousta lesů. Ale to si zvykneš a najdeš v tom klady, jako třeba že na výletě na kole se tam bez námahy dá ujet spousta kilometrů
Zaznamenáno
Barush
Total Ultra Super pes

Berry 20.2.2008

Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 21. Leden 2009, 15:15:38 »

No tak to asi budete muset zacit stavet nekde jinde  Grin zkus se tam jet podivat treba na jare, to taky vsechno bude vypadat jinak:) a deti bych byt tebou nezatracovala  Wink
Zaznamenáno

www.berrycz.webnode.cz

pro SZ barapalkoskova
Licinnda
Vítěz dne (BOD)

ve dvou se to lépe táhne

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #58 kdy: 21. Leden 2009, 15:15:46 »

Jo to asi bude Lucka já s tím ještě zkušenosti taky nemám, ale právě kdo má kokra ti řekne že mají problém pokud jsou moc uposlouchaní se vzdálit od psovoda. Zuzka má teď doma tu kokřici tak jsem zvědavá jak bude pracovat a jestli to s ní vydrží  Smiley. Když na kokrech je hlavně úžásná ta povaha a taky ten vzhled a ty ksichtíky  Grin.  Já jsem ten lovecký výcvik začala řešit, protože náš benjamínek má tendenci všechno honit a řešit, tak abych tam hlavně dostala tu poslušnost a taky se mi to začalo moc líbí

No právě, kokříci nejsou na mojí trpělivost zrovna vhodní pesani......ale lovečák ti schvaluji, je to bezva pes, hlavně s ním člověk dělá to, pro co byl ten pes vyšlechtěn..... Wink
Zaznamenáno
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #59 kdy: 21. Leden 2009, 15:16:42 »

Jo, to je ta polabská nížina. My máme chalupu v Hroněticích, kousek od Nymburka, taky mi vadí, že do lesa se tam musí autem, ale zase jsou tam bezva prochajdy mezi polema......

Hele, tak přítelovi vysvětli, že se ti tam nelíbí, ať staví jinde...... Wink Grin

Hele já se snažím (on to i ví, že se mi tam nelíbí, ale jsme spolu 3 měsíce - to je brzy na to aby překopal veškeré své plány - a to i chápu) ale byl to nejlevnější pozemek, který sehnal (oni věděli proč Sad) a na nic jiného nejsou peníze ani není hypotéka Sad
Zaznamenáno

Stran: 1 2 3 [4] 5 6   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!