HafBezObav.cz
09. Prosinec 2019, 22:57:59 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 2 [3] 4 5 6   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Pes na zahradě  (Přečteno 15594 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
greenangel
Host
« Odpověď #30 kdy: 21. Leden 2009, 14:07:07 »

Nejbližší les je 4 km, ve městě je park a 100m za barákem plánovaný obchvat Peček Sad Takže na každodení vyběhnutí se psama fakt ideál Sad
Kolem stavěj baráky jen mladý s děckama a bez psů...... no není to nic pro mě.
Navíc já měla představu úplně jinou Sad
Tak to se asi budete muset rozejit! Grin Grin Wink Wink
Zaznamenáno
Licinnda
Vítěz dne (BOD)

Pohlaví: Ženské

ve dvou se to lépe táhne

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #31 kdy: 21. Leden 2009, 14:07:26 »

Nejbližší les je 4 km, ve městě je park a 100m za barákem plánovaný obchvat Peček Sad Takže na každodení vyběhnutí se psama fakt ideál Sad

Pečky? To je kus od naší chalupy, kdežeto máte stavět?
Zaznamenáno
Barush
Total Ultra Super pes

Berry 20.2.2008

Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 21. Leden 2009, 14:17:25 »

Na ten les prave potrebujes auto, abys tam dojela:) Mlady si taky poridej psa, neboj, spousta lidi se stehuje do baraku, aby si mohli poridit psa...navic maminy furt drncaj s kocarem, takze se s nima da jit taky ven:))) BTW: proc se tam stehujes, kdyz uz se ti to tedka nelibi?
Zaznamenáno

www.berrycz.webnode.cz

pro SZ barapalkoskova
kokr
Super pes
*

Chainie (30.3.2008) Bety (12.9.2001)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #33 kdy: 21. Leden 2009, 14:25:47 »

No já bydlím co mám štěně taky mimo Prahu ale u lesa a v létě je to super, horší na venčení je ale zima, protože u nás není osvětlení a je les, takže pouštět psi u lesa je o tlamu (běžně u plotu srnky a prasata). S dojížděním z vlastní zkušenosti pokud nemáš auto je to blbé, aspoň u nás kde je autobusová doprava až ve vedlejší vesnici. A kamarádi budou ještě rádi jezdit za tebou uvidíš  Smiley. Navíc já nevím jak u Vás, ale jezdím domu tak pozdě že na to často není ani čas, ale já si vozím holky do práce s sebou. O čůrání mám taky představu a po ranním zůstávají opravdu fleky na zahradě,  ale dost často to stihneme jít hned ven a tak je to jen málokdy.
Zaznamenáno
Licinnda
Vítěz dne (BOD)

ve dvou se to lépe táhne

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #34 kdy: 21. Leden 2009, 14:30:44 »

No já bydlím co mám štěně taky mimo Prahu ale u lesa a v létě je to super, horší na venčení je ale zima, protože u nás není osvětlení a je les, takže pouštět psi u lesa je o tlamu (běžně u plotu srnky a prasata). S dojížděním z vlastní zkušenosti pokud nemáš auto je to blbé, aspoň u nás kde je autobusová doprava až ve vedlejší vesnici. A kamarádi budou ještě rádi jezdit za tebou uvidíš  Smiley. Navíc já nevím jak u Vás, ale jezdím domu tak pozdě že na to často není ani čas, ale já si vozím holky do práce s sebou. O čůrání mám taky představu a po ranním zůstávají opravdu fleky na zahradě,  ale dost často to stihneme jít hned ven a tak je to jen málokdy.

Taky jsme na samotě u lesa, tedy bez pouličního osvětlení a srnky a prasata nám běhají po zahradě (dělají se super fotky, hlavně brzy ráno) a pesani si na to zvykli, podle jejich štěkotu dnes poznám, zda je na zahradě srnčí, prastata a nebo okolo někdo jen prochází....takže ani v tom venčení problém nemáme. Autobus mám taky až ve vedlejší vesnici, ale v létě chodím na bus pěšky, ale v zimě mě přítel vozí na zastávku autem, takže fakt, řidičák, nebo aspoň jedno auto v rodině je nezbytnost.......ale za Prahu už bych neměnila...... Wink
Zaznamenáno
kokr
Super pes
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #35 kdy: 21. Leden 2009, 14:33:00 »

Taky jsme na samotě u lesa, tedy bez pouličního osvětlení a srnky a prasata nám běhají po zahradě (dělají se super fotky, hlavně brzy ráno) a pesani si na to zvykli, podle jejich štěkotu dnes poznám, zda je na zahradě srnčí, prastata a nebo okolo někdo jen prochází....takže ani v tom venčení problém nemáme. Autobus mám taky až ve vedlejší vesnici, ale v létě chodím na bus pěšky, ale v zimě mě přítel vozí na zastávku autem, takže fakt, řidičák, nebo aspoň jedno auto v rodině je nezbytnost.......ale za Prahu už bych neměnila...... Wink

To já také rozhodně ne. Nebojíš ze že ti psi v noci vezmou dráhu za zvěří?
Zaznamenáno
greenangel
Host
« Odpověď #36 kdy: 21. Leden 2009, 14:34:02 »

Tak ja bydlim na samote na poli, kde se vencit neda, takze ranni a vecerni prochazky jsou na zahrade nebo jen kousek na poli... na odpoledni venceni jezdime taky nejbliz 5km. Taky mi to ze zacatku prisel jako peknej vopruz, ted uz mi to neprijde. Ale priznavam, ze bez auta si to predstavit nedovedu.
Zaznamenáno
kokr
Super pes
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #37 kdy: 21. Leden 2009, 14:37:15 »

Tak ja bydlim na samote na poli, kde se vencit neda, takze ranni a vecerni prochazky jsou na zahrade nebo jen kousek na poli... na odpoledni venceni jezdime taky nejbliz 5km. Taky mi to ze zacatku prisel jako peknej vopruz, ted uz mi to neprijde. Ale priznavam, ze bez auta si to predstavit nedovedu.

Tak to já venčím ráno a večer mezi chatama a barákama a když jsme doma o víkendu přes den tak jdu klidně na dlouhou procházku do lesa. Ve tmě mám fakt strach z té zvěře, už jsem slyšela i dost příběhů o napadeném psovi, kterou vyplašil pes
Zaznamenáno
Licinnda
Vítěz dne (BOD)

ve dvou se to lépe táhne

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #38 kdy: 21. Leden 2009, 14:38:34 »

To já také rozhodně ne. Nebojíš ze že ti psi v noci vezmou dráhu za zvěří?

Pesani jsou přes noc zavření v kotcích, jelikož jsme okolo zahrady plot zrušili, tím, že jsme na samotě je plot na dvě věci......a takhle se nám to líbí víc, nevím jak to říct.....prostě větší spojení s přírodou.....A kluci nám za zvěří nezdrhnou.....jsou lovecky vedeni, takže vědí, co můžou a co ne.....Za zdravou zvěří se nevydají ani náhodou......
Zaznamenáno
Barush
Total Ultra Super pes

Berry 20.2.2008

Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 21. Leden 2009, 14:40:26 »

Tak u nas jsou jen bazanti a srnky, takze ja chodim vencit i kdyz je tma, ale to jsem zase krapet srabek, takze jdem jen na rychlou prochazku:))) Ja jsem taky spokojena, neni nad to si v lete rano udelat snidani na zahradu a pekne si sednou na slunicko nebo grilovat, mnam:)) Je pravda, ze to ma i negativa (treba porad nemame udelanou ulici, takze je tu porad bahno - tedka led, protoze to neposypou, kdyz to neni pevna komunikace), ale je tu klidek  Wink
Zaznamenáno

www.berrycz.webnode.cz

pro SZ barapalkoskova
greenangel
Host
« Odpověď #40 kdy: 21. Leden 2009, 14:41:44 »

Tak u nas jsou jen bazanti a srnky, takze ja chodim vencit i kdyz je tma, ale to jsem zase krapet srabek, takze jdem jen na rychlou prochazku:))) Ja jsem taky spokojena, neni nad to si v lete rano udelat snidani na zahradu a pekne si sednou na slunicko nebo grilovat, mnam:)) Je pravda, ze to ma i negativa (treba porad nemame udelanou ulici, takze je tu porad bahno - tedka led, protoze to neposypou, kdyz to neni pevna komunikace), ale je tu klidek  Wink
Moje rec!
Zaznamenáno
Licinnda
Vítěz dne (BOD)

ve dvou se to lépe táhne

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #41 kdy: 21. Leden 2009, 14:42:01 »

Jenže ty naše paka, když jsou puštění na zahradě, tak se nuděj......pak je hledáme, kdeže jsou a oni si sami zalezou do kotců, kolikrát jsme je takhle nechali v kotci, zapomněli jsme je zavřít na pevno, odjeli do práce a když jsme se vrátili, tak tam byli stále, prostě doma na zahradě je to neba (samozřejmě, pokud s nimi neblneme, necvičíme a pod.), navíc na zahradě se maximálně vyčůraj, ale nevykáknou.....ale naštěstí, z jedné strany máme les, z další louku - tam se konečně vykáknou a z další strany to pole.....
Zaznamenáno
greenangel
Host
« Odpověď #42 kdy: 21. Leden 2009, 14:43:01 »

Ja je tam nenechavam samotny, na zahrade jsou jen pokud jsme tam s nima my. Smiley
Zaznamenáno
Licinnda
Vítěz dne (BOD)

ve dvou se to lépe táhne

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #43 kdy: 21. Leden 2009, 14:43:38 »

No, já jsem postupem času zjistila, že se tmy v lese bojím mnohem méně, než jsem se bála v Praze......s tím bahnem, to je bohužel pravda, taky jsem si na stará kolena pořídila holínky.......:-)))
Zaznamenáno
Licinnda
Vítěz dne (BOD)

ve dvou se to lépe táhne

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #44 kdy: 21. Leden 2009, 14:44:55 »

Jojo, v župánku si vylézt na snídani, grilovací večeře a pod....to taky miluju.....a vůbec, na té zahradě se dá dělat věcí.....kord na té samotě....:-)))
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4 5 6   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!