HafBezObav.cz
22. Listopad 2019, 23:41:52 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1] 2 3 ... 5   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Osvojení pejska se smutnou minulostí  (Přečteno 17573 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
greenangel
Host
« kdy: 14. Leden 2009, 21:21:28 »

A lituješ Pollynky?
Hele, nemuzu rict. Ale kdyby byla jina moznost nez ji tam nechat a nebo si ji vzit tak bych do toho nesla. Ja nejsem zrovna trpelivej clovek a s ni je to obcas hoooodne o nervy. Je to psychousek. Je hodna, to vsechno jo, ale proste nemuzu s ni delat ani ty "blby" agility protoze je z toho vypsychovana... Je mi z toho do breku kdyz si predstavim jakej to mohl byt paradni pes. (kdyby se s ni normalne zachazelo, je videt ze je hooodne chytra potvurka, ale ty 4roky uz je asi moc, cim dal tim vic mam pocit, ze se nikdy nesrovna...) Vis a je mi lito, ze az bude mit Sofac mimisky, ze si nemuzu nechat druhyho rotvicka...  Cry
Zaznamenáno
Barush
Total Ultra Super pes

Pohlaví: Ženské

Berry 20.2.2008

Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 14. Leden 2009, 21:24:28 »

Hele, nemuzu rict. Ale kdyby byla jina moznost nez ji tam nechat a nebo si ji vzit tak bych do toho nesla. Ja nejsem zrovna trpelivej clovek a s ni je to obcas hoooodne o nervy. Je to psychousek. Je hodna, to vsechno jo, ale proste nemuzu s ni delat ani ty "blby" agility protoze je z toho vypsychovana... Je mi z toho do breku kdyz si predstavim jakej to mohl byt paradni pes. (kdyby se s ni normalne zachazelo, je videt ze je hooodne chytra potvurka, ale ty 4roky uz je asi moc, cim dal tim vic mam pocit, ze se nikdy nesrovna...) Vis a je mi lito, ze az bude mit Sofac mimisky, ze si nemuzu nechat druhyho rotvicka...  Cry

Zkus ji dat jeste cas, treba se fakt uklidni...Udelala jsi s ni uzasny pokrok, tak to nevzdavej  Wink A Sofie bude mit stenatka urcite vickrat a treba budes bydlet v domecku se spoustou mista  Wink 
Zaznamenáno

www.berrycz.webnode.cz

pro SZ barapalkoskova
Marek p.
Host
« Odpověď #2 kdy: 14. Leden 2009, 21:24:42 »

Cože?!

Aha...už to čtu, já myslela, že Sofie nebude mít mimisky...to jsem se lekla...
Zaznamenáno
greenangel
Host
« Odpověď #3 kdy: 14. Leden 2009, 21:26:44 »

Zkus ji dat jeste cas, treba se fakt uklidni...Udelala jsi s ni uzasny pokrok, tak to nevzdavej  Wink A Sofie bude mit stenatka urcite vickrat a treba budes bydlet v domecku se spoustou mista  Wink 
Ja to samozrejme nevzdavam, to jsem zase nechtela aby to tak vyznelo. Ale je to hold silenej rozdil mit psa od stenete a uz dospelyho psa, jeste k tomu s takovyma zkusenostma do zivota.
Zaznamenáno
Marek p.
Host
« Odpověď #4 kdy: 14. Leden 2009, 21:28:19 »

Kazíme to radešce...asi bychom měli jít debatovat jinam Smiley...víte, když jí to tak trvalo Grin Grin
Zaznamenáno
Barush
Total Ultra Super pes

Berry 20.2.2008

Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 14. Leden 2009, 21:29:06 »

Ja to samozrejme nevzdavam, to jsem zase nechtela aby to tak vyznelo. Ale je to hold silenej rozdil mit psa od stenete a uz dospelyho psa, jeste k tomu s takovyma zkusenostma do zivota.

Tak to chapu, ja bych na to asi nemela  Wink
Zaznamenáno

www.berrycz.webnode.cz

pro SZ barapalkoskova
Barush
Total Ultra Super pes

Berry 20.2.2008

Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 14. Leden 2009, 21:45:26 »

z tech novejch temat jsem zmatena jak vcela v lese  Grin
Zaznamenáno

www.berrycz.webnode.cz

pro SZ barapalkoskova
greenangel
Host
« Odpověď #7 kdy: 14. Leden 2009, 21:45:40 »

Hi, a uz mam svoje vlastni tema. Hezky se radeska o to stara. Cheesy
Zaznamenáno
Šimona
Dogus Suprus
*

Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 14. Leden 2009, 22:06:40 »

Tak to můžu jen potvrdit. Já to ale měla naopak, nejprve zkaženýho dospělýho psa a pak teprve psy od štěňátek. A teda pes od štěněte je  proti tomu procházka růžovým sadem. Sice jsem svého prvního psa zbožňovala nade vše, ale chodila jsem pomalu kanálama, aby jsme potkali co nejméně lidí a psů, vždy s košíkem, prvních pět let i na vodítku. Na cvičáku jsme s velkjou slávou udělali tu nejsnažší zkoušku a to ještě z vodřenejma ušima, obrany o ničem, stopy mizerný, o agility když nám přišlo jsem si s tímhle psem mohla nechat jen zdát... Ale jak říkam byl to pro mě nejúžasnější pes pod sluncem v té době. A pak ten skok když jsem si pořídila Sáru. Ta se cvičila a vychovávala sama proti němu....
Zaznamenáno

Šimona
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 14. Leden 2009, 22:09:59 »

Hi, a uz mam svoje vlastni tema. Hezky se radeska o to stara. Cheesy

No jo, no, tak co mam s váma dělat dyš mi to tu matláte patláte... halt je to jednou mý poslání... Grin
Zaznamenáno

yndiC
Dogus Suprus Maximus
*

Kerrinka *7.5.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #10 kdy: 14. Leden 2009, 22:13:55 »

No jo, no, tak co mam s váma dělat dyš mi to tu matláte patláte... halt je to jednou mý poslání... Grin

Koukám takhle tu brzo bude témat že se v tom člověk ani nezorientuje. Smiley
Každopádně chvála tobě,konečně tu v tom bude trochu pořádek..ale asi Ti dáváme zabrat co?
Zaznamenáno

Licinnda
Vítěz dne (BOD)

ve dvou se to lépe táhne

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #11 kdy: 15. Leden 2009, 07:24:24 »

Tak s tím souhlasím, tom taky můžu vyprávět.......Hele a co má Polly za sebou, jako ty "zkušenosti do života"......?
Zaznamenáno
greenangel
Host
« Odpověď #12 kdy: 15. Leden 2009, 08:21:50 »

Tak s tím souhlasím, tom taky můžu vyprávět.......Hele a co má Polly za sebou, jako ty "zkušenosti do života"......?
No vlastne nic moc. Jsou ji 4roky, celej zivot drzena v malym kotci, bez prochazek max pustena na zahradu... Bez kontaktu lidi, zvirat... jedineho psa ktereho za tu dobu poznala byl sousedovic ovcak co ji 3x pri harani nakryl... (pak ji samozrejme napichali injekcema!!!!) V posledni fazi dostavala nazrat a pit cca 1x tydne. (kdyz jsme si ji privezli, tak se napila 1x za 2dny s vykonanim potreby to bylo jeste horsi...) No a co ji mame doma tak jsem zjistila ze ji musel nekdo pekne rezat, staci zvysit hlas nebo jen nevedomky machnout rukou a snazi se vsaknout do podlahy, kdyz uz se hodne boji tak knuci... No je mi z toho smutno.
Zaznamenáno
Licinnda
Vítěz dne (BOD)

ve dvou se to lépe táhne

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #13 kdy: 15. Leden 2009, 10:15:34 »

No vlastne nic moc. Jsou ji 4roky, celej zivot drzena v malym kotci, bez prochazek max pustena na zahradu... Bez kontaktu lidi, zvirat... jedineho psa ktereho za tu dobu poznala byl sousedovic ovcak co ji 3x pri harani nakryl... (pak ji samozrejme napichali injekcema!!!!) V posledni fazi dostavala nazrat a pit cca 1x tydne. (kdyz jsme si ji privezli, tak se napila 1x za 2dny s vykonanim potreby to bylo jeste horsi...) No a co ji mame doma tak jsem zjistila ze ji musel nekdo pekne rezat, staci zvysit hlas nebo jen nevedomky machnout rukou a snazi se vsaknout do podlahy, kdyz uz se hodne boji tak knuci... No je mi z toho smutno.

Taky mazec, chuděra......No, k nám se Foxáč dostal týden před 4tými narozeninami, celý život byl pro změnu zavřený v bytě a denně měl jen 30 minut venčení dohromady - pro ohaře, vůbec pro psa hrůza, navíc si ale mohl dělat co chtěl, jediný povel, který jakž takž znal bylo "sedni", ale tím to končilo.....vyjížděl po všem živém, všechno živé honil....ale možná klika byla, že v životě před tím, než se dostal k nám, nebyl trestaný, snad níkdy předtím nedostal na prdel......takže sebevědomí měl a vlastně má na rozdávání, takže žádná měkota, to byla jediná klika, protože kdyby byl jako Polly, tak bych s ním těch něco svedla, právě, že nějhorší na "restart" jsou zrazení psi.....No a trvalo to pár měsíců, než jsme si ujasnili pozice ve smečce a dnes je vše o.k. a od povelu "sedni" jsme se dostali až k podzimním zkouškám (zatím, letos ještě voda, les a možná všestranky), takže držím palce a věřím, že se ti Polly povede posunout trochu dopředu..... Wink
Zaznamenáno
MMMonika816
Třída mladých
**

Cane Corso Zazzie Černý Šaolin (9.9.2008)

Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 15. Leden 2009, 10:44:39 »

ahoj holky ... tohle je moc hezká diskuze ... ono pejsků, co by potřebovali tak hodné a trpělivé pánečky je na světě bohužel hodně ... Pollynka bude určitě úžasný pejsek, ale věřím, že se časem hodně srovná ... sice jsou jí už čtyři roky, ale trpělivým přístupem se spraví ... můžu se jen dotázat, jaké je to plemeno psa? taky přemýšlím nad adopcí takového pejska ... ale až trochu vychovám tu moji dračiči malou ...
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 ... 5   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!