HafBezObav.cz
17. Listopad 2019, 12:14:48 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 [2] 3 4 5   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Osvojení pejska se smutnou minulostí  (Přečteno 17545 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Licinnda
Vítěz dne (BOD)

Pohlaví: Ženské

ve dvou se to lépe táhne

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #15 kdy: 15. Leden 2009, 10:54:56 »

ahoj holky ... tohle je moc hezká diskuze ... ono pejsků, co by potřebovali tak hodné a trpělivé pánečky je na světě bohužel hodně ... Pollynka bude určitě úžasný pejsek, ale věřím, že se časem hodně srovná ... sice jsou jí už čtyři roky, ale trpělivým přístupem se spraví ... můžu se jen dotázat, jaké je to plemeno psa? taky přemýšlím nad adopcí takového pejska ... ale až trochu vychovám tu moji dračiči malou ...

Pokud vím, Polly je kříženec slovenského čuvače a border kolie, je krásná, podívej se na Báry webovky, tam jí uvidíš...
Zaznamenáno
MMMonika816
Třída mladých
**

Cane Corso Zazzie Černý Šaolin (9.9.2008)

Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 15. Leden 2009, 11:23:43 »

Pokud vím, Polly je kříženec slovenského čuvače a border kolie, je krásná, podívej se na Báry webovky, tam jí uvidíš...

Ta je krásná Shocked) tak to na tom není zas tak špatně .... to je moc šikovná holčička Shocked) se mi líbí věta .. teď jsme v posteli 100 kg psa a my dva Shocked))) to musí mít velikou postel ...
Zaznamenáno
greenangel
Host
« Odpověď #17 kdy: 15. Leden 2009, 12:19:48 »

ahoj holky ... tohle je moc hezká diskuze ... ono pejsků, co by potřebovali tak hodné a trpělivé pánečky je na světě bohužel hodně ... Pollynka bude určitě úžasný pejsek, ale věřím, že se časem hodně srovná ... sice jsou jí už čtyři roky, ale trpělivým přístupem se spraví ... můžu se jen dotázat, jaké je to plemeno psa? taky přemýšlím nad adopcí takového pejska ... ale až trochu vychovám tu moji dračiči malou ...
Myslim si, ze hodne zalezi na tom co chces se psem delat. Pokud ti staci partak na prochazky a zadnej sport ci vycvik delat nechces, tak je pes typu Polly vhodnej. (resime "jen" honeni zvere) Jenze ja chci se psama delat, nestaci mi jen prochazky a v tomhle ohledu me to celkem brzdi... Ja bych proste do psa z utulku nesla, je to sice dobrej skutek, ale ...
Zaznamenáno
MMMonika816
Třída mladých
**

Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 15. Leden 2009, 12:24:55 »

Myslim si, ze hodne zalezi na tom co chces se psem delat. Pokud ti staci partak na prochazky a zadnej sport ci vycvik delat nechces, tak je pes typu Polly vhodnej. (resime "jen" honeni zvere) Jenze ja chci se psama delat, nestaci mi jen prochazky a v tomhle ohledu me to celkem brzdi... Ja bych proste do psa z utulku nesla, je to sice dobrej skutek, ale ...

no to ne, já chci se psem taky chodit na cvičák a pracovat s ním ... psa na procházky - to bych si nepořizovala CC, ale třeba čivavu  Smiley
Zaznamenáno
greenangel
Host
« Odpověď #19 kdy: 15. Leden 2009, 12:27:05 »

no to ne, já chci se psem taky chodit na cvičák a pracovat s ním ... psa na procházky - to bych si nepořizovala CC, ale třeba čivavu  Smiley
No a o to jde, ja uz mam jasnou predstavu a vim co chci se psem delat. Vim, ze MOJE plemeno je rotvik, to mi vyhovuje po vsech smerech. Borderku ani cuvace bych si sama neporidila. Smiley Takze jestli z utulku, tak jedine rotvika. Grin Wink
Zaznamenáno
Jarka a Cid
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #20 kdy: 15. Leden 2009, 12:32:21 »

Mám přesevzetí, že až budeme mít baráček se zahradou, vezmu si tam starýho kokříka na dožití. Zatím více či méně úspěšně pracuju na tom baráčku, je to na dlouhou trať...při dnešních cenách...ale myšlenku se mi podařilo zakořenit do zbytku rodiny  Wink
Zaznamenáno

MMMonika816
Třída mladých
**

Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 15. Leden 2009, 12:35:45 »

No a o to jde, ja uz mam jasnou predstavu a vim co chci se psem delat. Vim, ze MOJE plemeno je rotvik, to mi vyhovuje po vsech smerech. Borderku ani cuvace bych si sama neporidila. Smiley Takze jestli z utulku, tak jedine rotvika. Grin Wink

chápu  Wink já jsem srdcař na NO ... ale ten se do bytu moc nehodí, kvůli srsti hlavně ... právě uvažuju, že bych si pořídila starší holku NO k tý mojí dračici ... až bude starší, znám jednu paní, co NO chová (má i chovatelskou stanici) a ujímá se právě různě i nechtěných NO, zachraňuje týrané, atd ... snaží se je převychovávat ... a pak jim hledá nové domovy, pokud jsou to ale vyloženě povahou "špatní" pejsci, že se moc nedají převychovat a fixují se na ní, tak je už dál nedává, enchává si je ... má jich doma celkem už dost ... ale má asi 15 děti, které jí s nima pomáhají, mají baráček .. tak je to fajn ... rotvíci jsou suproví ... zvlášť holky ... takový mazlivý telátka Shocked)
Zaznamenáno
MMMonika816
Třída mladých
**

Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 15. Leden 2009, 12:38:12 »

já ty smajlíky neumím asi používat nebo co ....  Cry Wink jsem ještě chtěla dodat, že NO se kvůli srsti moc do bytu nehodí, ale když už jsou starší a pravidelně se vyčesávají, tak je to ok, jen když přesrsťuje štěně, tak to je tragédie  Smiley naštěstí nemám doma koberce ...
Zaznamenáno
LuckyMonty
Super pes
*

Lucky (*18.3.2007) Monty (*27.6.2004)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #23 kdy: 15. Leden 2009, 12:42:31 »

já ty smajlíky neumím asi používat nebo co ....  Cry Wink jsem ještě chtěla dodat, že NO se kvůli srsti moc do bytu nehodí, ale když už jsou starší a pravidelně se vyčesávají, tak je to ok, jen když přesrsťuje štěně, tak to je tragédie  Smiley naštěstí nemám doma koberce ...

no nevím, my měli doma 13 let NO a dalo se v poho, a teď mám v bytě švýcara a taky se to dá... Chlupů je sice dost,ale nejsem na tom hůř, než majitelé jiných chlupatých a línacích psů... Naše chlupy se aspoň nezapichují Tongue Vždyť i cane corso líná, ne?? Huh?
Zaznamenáno

bělouš, knír a já :-))
www.luckygrisom.estranky.cz
greenangel
Host
« Odpověď #24 kdy: 15. Leden 2009, 12:45:42 »

no nevím, my měli doma 13 let NO a dalo se v poho, a teď mám v bytě švýcara a taky se to dá... Chlupů je sice dost,ale nejsem na tom hůř, než majitelé jiných chlupatých a línacích psů... Naše chlupy se aspoň nezapichují Tongue Vždyť i cane corso líná, ne?? Huh?
Me teda taky prijsou chlupy NO dost specificky, myslim si, ze to bych doma nesnesla. Undecided  (Luckynovy chlupy mi prijdou v pohode oproti NO)
Zaznamenáno
LuckyMonty
Super pes
*

Lucky (*18.3.2007) Monty (*27.6.2004)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #25 kdy: 15. Leden 2009, 12:47:21 »

Me teda taky prijsou chlupy NO dost specificky, myslim si, ze to bych doma nesnesla. Undecided  (Luckynovy chlupy mi prijdou v pohode oproti NO)

No, jak říkám, my měli 13 let NO doma, v bytě a teda oproti Luckýnovi to byla pohodička Tongue
Zaznamenáno

bělouš, knír a já :-))
www.luckygrisom.estranky.cz
Licinnda
Vítěz dne (BOD)

ve dvou se to lépe táhne

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #26 kdy: 15. Leden 2009, 12:51:58 »

Tetka má doma bělouše - fenu a teda, ty bílé chlupy hrůza a děs......(když pominu, že to je asociální magor, co se bojí všech dvounožců), ale vyřešila to elegantně, jako já s bílým kocourem - černé a tmavé oblečení z mého šatníku postupně vymizelo..... Grin
Zaznamenáno
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 15. Leden 2009, 20:49:14 »

Čivavka je akční pes a žádnej gaučák. Akorát z nich lidi dělaj truhlíky, ale potenciál maj!
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 15. Leden 2009, 22:01:58 »

Hele Bára si stěžovala že Pollís je málo cvičební... a už má vovčounka Smiley! Grin
Zaznamenáno

greenangel
Host
« Odpověď #29 kdy: 15. Leden 2009, 22:07:09 »

Hele Bára si stěžovala že Pollís je málo cvičební... a už má vovčounka Smiley! Grin
ty ďáble  Grin
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4 5   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!