HafBezObav.cz
15. Listopad 2019, 08:15:11 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 2 [3]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Nezdařené krytí - prosím o pomoc či radu!!!!  (Přečteno 9652 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Pohlaví: Ženské

Rusty (04-17) Franco (5.10.07) Tony (23.9.17)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #30 kdy: 26. Prosinec 2008, 21:05:46 »

Jinak je spíš takový líný.Protože Fenu očuchával a lízal a vypadalo to v pohodě.Ani na něj nevrčela.Ale to bylo všechno.

hele to je fakt divný, pak dej vedět co veterinář na to.
Zaznamenáno

katmai
Vítěz výstavy (BIS)

Jazee

Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 26. Prosinec 2008, 21:07:44 »

Pokud je fena v ovulaci ( to jste věděli ?) a pes nenaskakuje, tak je kastrovaný nebo plyšový. Reaguje i starý nebo nemocný pes. Veterinář - jinou radu nemám.
Podpis: "Chytrák, majitel celkem 8 krycích psů různých plemen."
I toho retrívra, který se zrovna teď dobývá na hárající fenu. Je mu 14... Wink
 Ale pokud jste se snažili psa zasunout, při míře zkušeností, které jsi příspěvkem projevil, tak se nedivím, kdyby pes při příštím setkání s háravou fenou prchal.  
Zaznamenáno
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 26. Prosinec 2008, 23:32:58 »

Šmarjá to mi zase utekla debata Grin! Bych chtěla vidět, který výcvikový klub si zamlouvá štěňata pro slepecký výcvik po Feně a Psu Retrívrů od takovýchto "Chovatelů" Grin...to sou mi fórky Roll Eyes...
Zaznamenáno

katmai
Vítěz výstavy (BIS)

Jazee

Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 27. Prosinec 2008, 10:41:37 »

Viď  Grin Grin Grin
Zaznamenáno
Cessy a Koule
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #34 kdy: 27. Prosinec 2008, 13:06:51 »

Téda tady jsou zase debaty Cheesy Tak mě napadá, že se třeba ani Kenny jako vzorný otec dvanácti prcků nikdy nezastavil za Cessynou na návštěvu jak se jí daří, když je měla  Grin
Zaznamenáno

pro  SZ : cessyakoule
Marek p.
Host
« Odpověď #35 kdy: 27. Prosinec 2008, 13:09:42 »

Téda tady jsou zase debaty Cheesy Tak mě napadá, že se třeba ani Kenny jako vzorný otec dvanácti prcků nikdy nezastavil za Cessynou na návštěvu jak se jí daří, když je měla  Grin

Zato se vsadim, že na slepeckej výcvik se o ně prali Grin
Zaznamenáno
Cessy a Koule
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #36 kdy: 27. Prosinec 2008, 13:11:28 »

Zato se vsadim, že na slepeckej výcvik se o ně prali Grin
No sámo, štěňata ještě nebyli na světě a na slepeckej výcvik je všechny chtěli  Grin No dobře, tak né no, stejně mi to přijde divný, já měla za to, že nejdřiv by ty štěňata aspoň chtěli vidět né Cheesy Né si je zamluvit ještě před porodem  Grin
Zaznamenáno

Marek p.
Host
« Odpověď #37 kdy: 27. Prosinec 2008, 13:13:32 »

No sámo, štěňata ještě nebyli na světě a na slepeckej výcvik je všechny chtěli  Grin No dobře, tak né no, stejně mi to přijde divný, já měla za to, že nejdřiv by ty štěňata aspoň chtěli vidět né Cheesy Né si je zamluvit ještě před porodem  Grin

To se dělá, ale u dobrých chovů... Smiley
Si řekli...sakra, Cessy a Kenny...ty mají podoný jména...budou z nich dobrý vodící psi Grin Grin Grin
Zaznamenáno
Cessy a Koule
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #38 kdy: 27. Prosinec 2008, 13:15:05 »

To se dělá, ale u dobrých chovů... Smiley
Si řekli...sakra, Cessy a Kenny...ty mají podoný jména...budou z nich dobrý vodící psi Grin Grin Grin

Tak samozřejmě to ani jinak nešlo  Grin Dokonce si to takhle řekl i jeden chlap z Ostravy, kterej mi volal, že chce nejlépe celý vrh a ještě se slevou  Grin
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 27. Prosinec 2008, 17:37:48 »

...stejně mi to přijde divný, já měla za to, že nejdřiv by ty štěňata aspoň chtěli vidět né Cheesy Né si je zamluvit ještě před porodem...

No tak voni hlavně maj většinou vlastní chov, založenej na rodičích který potřebný vlastnosti předávaj pokud možno optimálně potomkům atd. Teda jako né že bych se v tom ňák vyznala (jen tak vobčas co pochytim na cvičáku, kde trénuje paní, která cvičí ty asistenční psy a pak k nám choděj na ošetření psi kteří pracujou na letišti a hledaj různý ty drogy a zbraně a exoty co se pašujou a tak), ale v životě sem neslyšela, že by si někdo, kdo dělá slepeckej nebo nějakej tenhle speciální výcvik, zamlouval štěňata po no name psovi, který bude mít s nahodile vybranou "Fenou Retrívra"... (nemůžu si pomoct, ale ty velký písmena v názvech plemen mě fakt dostávaj Roll Eyes)...
Zaznamenáno

Trungsi
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 27. Prosinec 2008, 20:22:46 »

Ahoj.Tak jsem byl u toho veterináře.Jednoznačná diagnóza.Běhat běhat a běhat.Je moc tlustý.Váží 40kg.Ale za to nemůžu já,ale Moje Babička.No jo no,ale do jara to vyběháme.A děkuji za pomoc.Pak dám vědět výsledek když bude zájem.
Zaznamenáno
Blaňule, Beďule a Kadlik
CAC
*

Beďulka a Kadlik

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #41 kdy: 27. Prosinec 2008, 23:34:37 »

Ano jsou stejní.Oba zlatí.
A zajisté jsou oba s PP, uchovněni a krytí je schváleno poradcem chovu... Nebo se bude jednat jen o další množení bezpapírových oříšku typu zlaťák?
Zaznamenáno

"Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal. Jsi zodpovědný za svou růži."
Antoine de Saint-Exupéry - Malý princ
Cessy a Koule
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #42 kdy: 28. Prosinec 2008, 11:15:06 »

Ahoj.Tak jsem byl u toho veterináře.Jednoznačná diagnóza.Běhat běhat a běhat.Je moc tlustý.Váží 40kg.Ale za to nemůžu já,ale Moje Babička.No jo no,ale do jara to vyběháme.A děkuji za pomoc.Pak dám vědět výsledek když bude zájem.
Teda to je zase hláška, nemůžu za to já, ale moje babička. Je to snad tvůj pes né, tak nemáš dopustit, aby ho babička vykrmovala nebo podobně  Roll Eyes Babička by Cessynu taky vykrmovala, ale musela s tím prostě přestat s těma jejíma rohlíkama každou chvíli, sice se mnou tejden nemluvila, ale přešlo jí to Tongue
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 28. Prosinec 2008, 13:00:47 »

Teda to je zase hláška, nemůžu za to já, ale moje babička. Je to snad tvůj pes né, tak nemáš dopustit, aby ho babička vykrmovala nebo podobně  Roll Eyes Babička by Cessynu taky vykrmovala, ale musela s tím prostě přestat s těma jejíma rohlíkama každou chvíli, sice se mnou tejden nemluvila, ale přešlo jí to Tongue

Né moje babička, alebrž Moje Babička Grin!
Zaznamenáno

Cessy a Koule
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #44 kdy: 28. Prosinec 2008, 13:13:33 »

Né moje babička, alebrž Moje Babička Grin!
No to je mně úplně jedno Grin Ať je babička velká nebo malá, tak je to jeho chyba Wink
Zaznamenáno

Stran: 1 2 [3]   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!