HafBezObav.cz
17. Listopad 2019, 10:43:23 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 [2] 3   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Nezdařené krytí - prosím o pomoc či radu!!!!  (Přečteno 9656 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Pohlaví: Ženské

Rusty (04-17) Franco (5.10.07) Tony (23.9.17)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #15 kdy: 26. Prosinec 2008, 20:48:34 »

Pokud máte mi pokládáte nějaké otázky tak zbytečně.Nebudu již odpovídat.Já řeším "jistý problém a chtěl jsem pomoci a ne to aby mě tu někdo vyzpovídal z toho co už mám dávno vyřešené.Takže pokud mi nechce te pomoci tak sem radši ani nepište Kiss

Tak to pardón, ale nám kynologům prostě přijde tvůj původní příspěvek dost "divný". Tedy alespoň mě. A fakt mě nenapadá jak ti pomoci, jelikož jsem se s tím nikdy nesetkala.
Asi fakt jedině toho veterináře, aby se podíval zda není pes kastrovaný či zda fena hárá - jinak nevím.....

Jo a jak někdo na psím fóru tu může napsat, že se o štěňata hned od začátku stará pes?Huh? Hmmm to vypovídá o jisté inteligenci.Ale jsem rád,že někdo chytřejší mu hned na to odpovídá a nemusím se tím již zabývat.

To byla ironie, kterou zřejmě někdo nepochopil, že?  Grin
Zaznamenáno

katmai
Vítěz výstavy (BIS)

Jazee

Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 26. Prosinec 2008, 20:52:37 »

To chce hadr na hlavu a pustit si metal  Grin Grin Grin
Zaznamenáno
Marek p.
Host
« Odpověď #17 kdy: 26. Prosinec 2008, 20:52:57 »

Chtěl bych štěňátka od mého Retrívra.Sehnal jsem jednu slečnu s Fenou (taky Retrívr)Souhlasila,že všechny štěnátka co se narodí si odeberu.
Jenže ten "můj blbec" je sice vzrušený ale neskočí na ní a pokud ho na ní dáme tak se ani nepohne.Zkoušeli jsme mu ho tam i dát(myslely jsme,že to pochopí)Ale nic.
Neznáte nějaký fígl či třeba druh nějakého cvičení aby se naučil "jak na to"Huh?

Vše je o vyjadřovacích schopnostech jedince...víc na foru nemůžeš čekat....!!
Zaznamenáno
Trungsi
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 26. Prosinec 2008, 20:53:54 »

Jo a ještě pro "chytráky"Pes není kastrovaný a fena hárala.Nyní již ne,ale stále platí dohoda,že až opět bude tak se ozve.
Nyní se sám sebe ptám jak se tu můžu něco dozvědět když tu někdo píše o připouštění kastrovaného psa s fenou.Budu rád když mi někdo pomůže a ještě radši když bude mít trochu víc té inteligence.A nebo bude rozumět psům.Zatím to vypadá,že tu jsou jen samý "burani,kteří jen uráží druhého".A žbrblají nesmysly.
Jinak těm co mají smyslu plné rady děkuji.
Zaznamenáno
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #19 kdy: 26. Prosinec 2008, 20:54:38 »

ještě jedna otázka, není retrívr jako retrívr - jsou oba alespoň stejný retrívr?
Zaznamenáno

Marek p.
Host
« Odpověď #20 kdy: 26. Prosinec 2008, 20:55:53 »

Hale, o inteligenci a chytrácích pomlč...V té zvýrazněné větě Ti chybí dvě čárky...!

Nechtěla jsem, páč na tohle moc nedám, ale když už tu hlásáš o inteligenci.. Roll Eyes
Zaznamenáno
Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 26. Prosinec 2008, 20:56:11 »

To byla ironie, kterou zřejmě někdo nepochopil, že?  Grin
Wink Neřikej, že Rusty se o mrňouse nestaral a nekrmil je každý dvě hodiny pěkně z lahve Grin Grin Grin (teda oni vlastně asi nebyli u tebe, že jo?)
Zaznamenáno

Trungsi
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 26. Prosinec 2008, 20:57:22 »

Ano jsou stejní.Oba zlatí.
Zaznamenáno
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #23 kdy: 26. Prosinec 2008, 20:57:47 »

Jo a ještě pro "chytráky"Pes není kastrovaný a fena hárala.Nyní již ne,ale stále platí dohoda,že až opět bude tak se ozve.
Nyní se sám sebe ptám jak se tu můžu něco dozvědět když tu někdo píše o připouštění kastrovaného psa s fenou.Budu rád když mi někdo pomůže a ještě radši když bude mít trochu víc té inteligence.A nebo bude rozumět psům.Zatím to vypadá,že tu jsou jen samý "burani,kteří jen uráží druhého".A žbrblají nesmysly.
Jinak těm co mají smyslu plné rady děkuji.

Ok, navštiv veterináře, jelikož pes, který neobskočí háravou fenu v nejlepších dnech se prostě jen tak nevidí a asi tam nebude něco dobře. V tom ti tady asi těžko někdo poradí. Mám doma psy dva a je jim jedno který den fena hárá, lezli by na ní vždy. A neznám psa, který ne.
Zaznamenáno

Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #24 kdy: 26. Prosinec 2008, 20:59:06 »

Wink Neřikej, že Rusty se o mrňouse nestaral a nekrmil je každý dvě hodiny pěkně z lahve Grin Grin Grin (teda oni vlastně asi nebyli u tebe, že jo?)

No hele asi vytušil, že nejsou jeho, jinak by byl rozhodně vzorný otec se vším vsudy  Grin Grin Grin
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 26. Prosinec 2008, 21:00:28 »

Ok, navštiv veterináře, jelikož pes, který neobskočí háravou fenu v nejlepších dnech se prostě jen tak nevidí a asi tam nebude něco dobře. V tom ti tady asi těžko někdo poradí. Mám doma psy dva a je jim jedno který den fena hárá, lezli by na ní vždy. A neznám psa, který ne.
Jako může mu třeba dělat problém se trefit, ale to nebude tenhle případ. Tohle vypadá, že prostě vůbec nemá zájem, což si teda nedokážu představit..
Zaznamenáno

Trungsi
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 26. Prosinec 2008, 21:00:59 »

Ouki.V pondělí tam zběhnu.Myslel jsem jen,že třeba něco existuje jako cvičení nebo tak.Taky jsem si říkal jestli 3 roky není ještě málo.Díky moc.
Zaznamenáno
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #27 kdy: 26. Prosinec 2008, 21:01:31 »

Jako může mu třeba dělat problém se trefit, ale to nebude tenhle případ. Tohle vypadá, že prostě vůbec nemá zájem, což si teda nedokážu představit..

No právě, když už mu ho tam i asistovaně dávali a on stejně nic - to je fakt divný.
Zaznamenáno

Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #28 kdy: 26. Prosinec 2008, 21:02:08 »

Ouki.V pondělí tam zběhnu.Myslel jsem jen,že třeba něco existuje jako cvičení nebo tak.Taky jsem si říkal jestli 3 roky není ještě málo.Díky moc.

hele mému je rok (a kousek) a už by skočil na všechny háravky co potkáme. Kdyby neměl Rustyho za prdelí a nevěděl, že je až druhej na ředě Smiley
Zaznamenáno

Trungsi
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 26. Prosinec 2008, 21:04:44 »

Jinak je spíš takový líný.Protože Fenu očuchával a lízal a vypadalo to v pohodě.Ani na něj nevrčela.Ale to bylo všechno.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!