HafBezObav.cz
21. Listopad 2019, 16:54:26 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1] 2 3   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Nezdařené krytí - prosím o pomoc či radu!!!!  (Přečteno 9661 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Trungsi
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« kdy: 26. Prosinec 2008, 20:11:54 »

Chtěl bych štěňátka od mého Retrívra.Sehnal jsem jednu slečnu s Fenou (taky Retrívr)Souhlasila,že všechny štěnátka co se narodí si odeberu.
Jenže ten "můj blbec" je sice vzrušený ale neskočí na ní a pokud ho na ní dáme tak se ani nepohne.Zkoušeli jsme mu ho tam i dát(myslely jsme,že to pochopí)Ale nic.
Neznáte nějaký fígl či třeba druh nějakého cvičení aby se naučil "jak na to"Huh?
« Poslední změna: 27. Prosinec 2008, 00:12:00 od radecha » Zaznamenáno
Marek p.
Host
« Odpověď #1 kdy: 26. Prosinec 2008, 20:15:46 »

Chtěl bych štěňátka od mého Retrívra.Sehnal jsem jednu slečnu s Fenou (taky Retrívr)Souhlasila,že všechny štěnátka co se narodí si odeberu.
Jenže ten "můj blbec" je sice vzrušený ale neskočí na ní a pokud ho na ní dáme tak se ani nepohne.Zkoušeli jsme mu ho tam i dát(myslely jsme,že to pochopí)Ale nic.
Neznáte nějaký fígl či třeba druh nějakého cvičení aby se naučil "jak na to"Huh?

Pardon, ale ten příspěvěk mě značně znechutil... Lips Sealed
Zaznamenáno
jave
Vítěz výstavy (BIS)

Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 kdy: 26. Prosinec 2008, 20:22:54 »

souhlasím s Markétou. uvědomujete si, že těch štěnat může být víc než zvládnete? někteří lidé mají problém s jedním psem natož s několika. je také potřeba mít řádné zázemí a spoustu času!
Zaznamenáno

katmai
Vítěz výstavy (BIS)

Jazee

Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 26. Prosinec 2008, 20:24:24 »

Hele, nepřipomíná vám to jméno něco? Lépe řečeno někoho  Wink
Zaznamenáno
jave
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 kdy: 26. Prosinec 2008, 20:25:33 »

Hele, nepřipomíná vám to jméno něco? Lépe řečeno někoho  Wink

jo, ale doufejme, že to není. Wink
Zaznamenáno

Trungsi
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 26. Prosinec 2008, 20:28:43 »

Hmm tak to vypadá,že se tu rady nedočkám.Nevím co je na tom nechutného,že chci štěňata.Navíc nevím proč tu někdo řeší další problém(kam se štěňaty.)To už mám totiž vyřešené.Mám zájemce o deset štěňat mezi rodinu a ještě pro jeden výcvikový klub kde si je vycvičí pro slepce.Zkrátka a dobře mám jiný problém než štěňata.
Zaznamenáno
Marek p.
Host
« Odpověď #6 kdy: 26. Prosinec 2008, 20:29:25 »

jo, ale doufejme, že to není. Wink

Vyznění příspěvku mi přišlo provokativní, ale nechci být paranoidní...Stejně tak to mohl psát Franta Vomáčka, co si prostě myslí, že štěnda jsou dobrý kšeft.. Roll Eyes
Zaznamenáno
Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 26. Prosinec 2008, 20:33:06 »

A jak byste si ty štěňata jako odebrali? To jako hned po porodu že by se o ně místo matky staral otec? Shocked Jinak taky mě to trochu znechutilo...
Zaznamenáno

Marek p.
Host
« Odpověď #8 kdy: 26. Prosinec 2008, 20:35:13 »

Hmm tak to vypadá,že se tu rady nedočkám.Nevím co je na tom nechutného,že chci štěňata.Navíc nevím proč tu někdo řeší další problém(kam se štěňaty.)To už mám totiž vyřešené.Mám zájemce o deset štěňat mezi rodinu a ještě pro jeden výcvikový klub kde si je vycvičí pro slepce.Zkrátka a dobře mám jiný problém než štěňata.

Pokud od Tebe chtějí štěnata z výcvikového klubu, tak nepochybuju, že by tam měl někdo zkušenosti s nakrýváním....
Sice je mi divný, že se na slepecký psy nepožaduje trošku víc než jen pes retrívra a sehnaná fena (taky retrívra), ale když už dneska i myši běhají agility, nedivím se ničemu Grin Grin Grin
Zaznamenáno
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Rusty (04-17) Franco (5.10.07) Tony (23.9.17)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 kdy: 26. Prosinec 2008, 20:37:44 »

Já si to tedy taky nedovedu dost dobře představit. Vím co je "PŘIKRMOVAT"  štěňata, jako "KRMIT JE" několikrát za den a noc je fakt masakr. Nehledě na to, že odebrat je matce hned po porodu může být dost nebezpečné pro matku, jelikož jí bude tvrdnout mlíko a může z toho mít dost komplikací Sad
Jinak k tomu spojení feny a psa - těžko toho psa přinutíte. Někdy si prostě dva jedinci nesednou. Jedině pak možná umělé oplodnění. Což u psů bez PP je dle mého zbytečně nákladné.
Zaznamenáno

katmai
Vítěz výstavy (BIS)

Jazee

Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 26. Prosinec 2008, 20:39:02 »

To asi jo Grin Grin Grin. Doporučuji lékaře. Veterinárního. Placená služba. Jinak to podle popisu vypadá, že fena nehárá, nebo je pes kastrovaný.
Zaznamenáno
Iva_p
Dogus Suprus
*

Ellie, Cassie a Melounek

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #11 kdy: 26. Prosinec 2008, 20:40:28 »

To asi jo Grin Grin Grin. Doporučuji lékaře. Veterinárního. Placená služba. Jinak to podle popisu vypadá, že fena nehárá, nebo je pes kastrovaný.

Grin Grin Grin Grin Grin nebo kombinace obou
Zaznamenáno

Trungsi
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 26. Prosinec 2008, 20:43:35 »

Pokud máte mi pokládáte nějaké otázky tak zbytečně.Nebudu již odpovídat.Já řeším "jistý problém a chtěl jsem pomoci a ne to aby mě tu někdo vyzpovídal z toho co už mám dávno vyřešené.Takže pokud mi nechce te pomoci tak sem radši ani nepište Kiss
Zaznamenáno
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Rusty (04-17) Franco (5.10.07) Tony (23.9.17)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #13 kdy: 26. Prosinec 2008, 20:44:15 »

Jinak to podle popisu vypadá, že fena nehárá, nebo je pes kastrovaný.

Taky mě to napadlo, ale alespoň trochu inteligence jsem předpokládala.
Zaznamenáno

Trungsi
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 26. Prosinec 2008, 20:46:28 »

Jo a jak někdo na psím fóru tu může napsat,že se o štěňata hned od začátku stará pes????Hmmm to vypovídá o jisté inteligenci.Ale jsem rád,že někdo chytřejší mu hned na to odpovídá a nemusím se tím již zabývat.
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!