HafBezObav.cz
21. Listopad 2019, 17:37:38 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: 1 2 [3] 4   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: připuštění fenky  (Přečteno 18440 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
jave
Vítěz výstavy (BIS)

Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #30 kdy: 26. Prosinec 2008, 21:03:39 »

Jojo, to je mi jasný....ale není snad možný, aby v tom nebyl rozdíl Shocked? A čistě teoreticky...chs jsou stejný a máš si vybrat - ze 4 a nebo z 11? Smiley

asi bych vybírala radši z 11.
Zaznamenáno

Marek p.
Host
« Odpověď #31 kdy: 26. Prosinec 2008, 21:05:05 »

asi bych vybírala radši z 11.

plus Goofy:

Ale jakto Grin?
Zaznamenáno
jave
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #32 kdy: 26. Prosinec 2008, 21:07:36 »

plus Goofy:

Ale jakto Grin?

je větší pravděpodobnost, že se tam objeví láska na první pohled Grin Grin
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 26. Prosinec 2008, 21:08:30 »

plus Goofy:

Ale jakto Grin?
Tak jestli chceš teda vědět můj názor... Tongue ...tak mě přijde, že čím větší rodina, tím víc hrátek, praní, boje o cecík, sporů, honiček atd. a tím pádem lepší připravenost do života.
Zaznamenáno

jave
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #34 kdy: 26. Prosinec 2008, 21:10:16 »

Tak jestli chceš teda vědět můj názor... Tongue ...tak mě přijde, že čím větší rodina, tím víc hrátek, praní, boje o cecík, sporů, honiček atd. a tím pádem lepší připravenost do života.

jo a pak budeš mít oráchlýho hajzlíka jako já Grin Grin Grin ale jinak je to miláček vynucující si mazlení Grin
Zaznamenáno

katmai
Vítěz výstavy (BIS)

Jazee

Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 26. Prosinec 2008, 21:10:40 »

Jenže zas je otázka, jestli všech 11 chovatelé stačí omazlit, chovat a individuálně si s nimi pohrát...
Zaznamenáno
Marek p.
Host
« Odpověď #36 kdy: 26. Prosinec 2008, 21:12:16 »

je větší pravděpodobnost, že se tam objeví láska na první pohled Grin Grin

Mno, jenže u dobrých vrhů to máš stejně často rozebraný před prvním kontaktem, ne?
Občas vídám i to, že fena bude nakryta teprve v případě, že se ozvou zájemci z řad sportovních kynologů atp...takže třeba možnost výběru nám teď odpadá Wink Grin
Zaznamenáno
jave
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #37 kdy: 26. Prosinec 2008, 21:13:34 »

Jenže zas je otázka, jestli všech 11 chovatelé stačí omazlit, chovat a individuálně si s nimi pohrát...

pokud je chovatel zodpovědný, tak se snaží, ale gró leží na budoucím majeteli. ten náš se ze začátku mazlení dost bránil (i nošení do schodů) a teď je to jeho nejoblíbenější činnost.
Zaznamenáno

Marek p.
Host
« Odpověď #38 kdy: 26. Prosinec 2008, 21:16:41 »

Jenom pardon, trošku mimo mísu, ale ne zcela:
Švagr měl boxera, který byl už z chovu zvyklý na domácí zvířata, kočky apod. I doma žil skoro celý život s kočkou, které dokonce hlídal koťata...ale jakmile vidět cizí kočku někde venku, bez milosti - když jí dohnal - jí dal co proto. Takže na takového to "je zvyklý na..." vůbec nedám Grin Grin
Zaznamenáno
jave
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #39 kdy: 26. Prosinec 2008, 21:16:54 »

Mno, jenže u dobrých vrhů to máš stejně často rozebraný před prvním kontaktem, ne?
Občas vídám i to, že fena bude nakryta teprve v případě, že se ozvou zájemci z řad sportovních kynologů atp...takže třeba možnost výběru nám teď odpadá Wink Grin

my měli zamluvený štěndo (kluka) už rok dopředu Wink a hned jak to šlo, tak jsme se jeli podívat (to jim byly 4 týdny). první pes, kterého jsem měla v ruce byl ten náš  Grin Grin koukal na mě tím svým vražedným pohledem a říkal: okamžitě mě dej dolů! Grin Grin Grin bylo to to největší éro Grin
Zaznamenáno

katmai
Vítěz výstavy (BIS)

Jazee

Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 26. Prosinec 2008, 21:18:12 »

Majitel, jistě, ale se štěňaty se má co nejvíc manipulovat hned od začátku. A to je úplně na chovateli. Nejlepší je, když má děti. Ty to zastanou nejlíp.  Grin
Zaznamenáno
jave
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #41 kdy: 26. Prosinec 2008, 21:20:34 »

Majitel, jistě, ale se štěňaty se má co nejvíc manipulovat hned od začátku. A to je úplně na chovateli. Nejlepší je, když má děti. Ty to zastanou nejlíp.  Grin

čéče obě naše chovatelky (první byl dalmatin) měly hospodářství a děti. takže psiska zvyklý na děti, psy, kočky, koně, slepice i kozy Grin Grin Grin zato teď čučí na koně (jezdí kolem cvičáku) jak na něco z Marsu Grin
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 26. Prosinec 2008, 21:20:45 »

To je taky pravda no...  Roll Eyes
Zaznamenáno

jave
Vítěz výstavy (BIS)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #43 kdy: 26. Prosinec 2008, 21:22:53 »

asi jsem měla velkou kliku na chs. tedy ne asi, ale určitě. naše chovatelka pořádá výcvikáče, dává rady a je v kontaktu se svými odchovy vlastně pořád. dalo by se říct, že si z většiny svých kupců udělala kamarády Grin Grin Grin Grin
Zaznamenáno

greenangel
Host
« Odpověď #44 kdy: 26. Prosinec 2008, 21:38:53 »

asi jsem měla velkou kliku na chs. tedy ne asi, ale určitě. naše chovatelka pořádá výcvikáče, dává rady a je v kontaktu se svými odchovy vlastně pořád. dalo by se říct, že si z většiny svých kupců udělala kamarády Grin Grin Grin Grin
Tak jak to, ze mate furt naky problemy? Grin Wink
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!