HafBezObav.cz
17. Listopad 2019, 11:59:22 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1] 2 3 4   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: připuštění fenky  (Přečteno 18424 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
koblizek
Třída mladých
**

Zobrazit profil
« kdy: 06. Prosinec 2008, 23:55:16 »

Ahoj, chtěla bych poprosit o radu někoho, kdo má zkušenosti s připouštěním pejsků. Kdy je nejvhodnější doba (na netu jsem našla různý info (od 7 do 13 dnů...) , jak dlouho jim samotný akt trvá a co se dělá, když jim to moc nejde (oba to zkoušeli poprvý :-).
Zaznamenáno
katmai
Vítěz výstavy (BIS)

Pohlaví: Ženské

Jazee

Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 07. Prosinec 2008, 09:58:55 »

Pokud nemá majitel psa ani feny zkušenosti, doporučuju stěr, ale ani ten nemusí být směrodatný, přesné je jen určení ovulace z krevního odběru. Zkušený krycí pes to pozná "na hodinu". Znám feny k nakrytí sedmý den a naopak až 18. Při krytí dát psy na neklouzavou podložku, klid, hlavně ne asistence celých rodin obou zůčastněných, kteří se jim do toho montují. U dlouhosrsté feny je dobré okolí vulvy ostříhat. Pokud se fena moc mele, je dobré, aby ji majitel lehce přidržel, ale jako cizí osoba může psovi vadit, pak je lepší, když to udělá majitel psa. Svázání může trvat 10 minut, ale i hodinu. Pozor, aby při tom fena psa někam nevláčela, hlavně aby třeba někam neskočila! Mírné popotahování (pomalé chození) nevadí.
Zaznamenáno
koblizek
Třída mladých
**

Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 07. Prosinec 2008, 11:28:13 »

Díky moc, přivazovat ji asi nebudu, připadá mi to docela drsný,tak to nechám na ní, bud bude chtít, nebo ne :-) , a zkusíme neasistovat :-) A ještě, nevíš prosím, jak dlouho jim to trvá?
Zaznamenáno
Alča, Abby a Easy
Strážný Pes
Dogus Suprus
*

Abby *20.12.2005 Easy *18.6.2008 Noisy *18.11.2012

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 kdy: 07. Prosinec 2008, 11:53:47 »

Díky moc, přivazovat ji asi nebudu, připadá mi to docela drsný,tak to nechám na ní, bud bude chtít, nebo ne :-) , a zkusíme neasistovat :-) A ještě, nevíš prosím, jak dlouho jim to trvá?
Svázáním se myslí ten akt, ne že je musíš ty svazovat Wink
Zaznamenáno

koblizek
Třída mladých
**

Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 07. Prosinec 2008, 11:59:31 »

:-))) jsem proste zdatna chovatelka :-)))  tak děkuji za odpovědi, snad to odpoledne dobře dopadne :-)
« Poslední změna: 07. Prosinec 2008, 12:02:54 od koblizek » Zaznamenáno
toulava
Třída otevřená

MB Kanjer *5.5.2007

Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 07. Prosinec 2008, 16:12:07 »

Pokud nemá majitel psa ani feny zkušenosti, doporučuju stěr, ale ani ten nemusí být směrodatný, přesné je jen určení ovulace z krevního odběru. Zkušený krycí pes to pozná "na hodinu". Znám feny k nakrytí sedmý den a naopak až 18.

tohle me trochu desi... chceme jet kryt do zahranici.... to abychom tam stravili 14 dni, kdyz je to prvni kryti a netusime jak to ma ta nase  Undecided
no to jsem tedy zvedava...
Zaznamenáno

katmai
Vítěz výstavy (BIS)

Jazee

Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 07. Prosinec 2008, 16:15:43 »

Svázáním se myslí ten akt, ne že je musíš ty svazovat Wink

Grin Grin Grin
Zaznamenáno
koblizek
Třída mladých
**

Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 07. Prosinec 2008, 16:18:28 »

no už to máme za sebou, a provazu teda  třeba nebylo  Smiley jestli to byla vhodná doba teda nevím, ale uvidíme :-) a pejsci byli nadšení ... :-)))
Zaznamenáno
katmai
Vítěz výstavy (BIS)

Jazee

Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 07. Prosinec 2008, 16:18:58 »

tohle me trochu desi... chceme jet kryt do zahranici.... to abychom tam stravili 14 dni, kdyz je to prvni kryti a netusime jak to ma ta nase  Undecided
no to jsem tedy zvedava...

Tak choďte na stěry a nechte si udělat i tu krev, tak to budete vědět docela přesně. Když pojedete dřív, není to až takový malér, sperma si "počká" na vajíčko cca 36 hodin.
Zaznamenáno
Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 07. Prosinec 2008, 16:19:50 »

no už to máme za sebou, a provazu teda  třeba nebylo  Smiley jestli to byla vhodná doba teda nevím, ale uvidíme :-) a pejsci byli nadšení ... :-)))
Proboha na co provaz?  Shocked
Zaznamenáno

katmai
Vítěz výstavy (BIS)

Jazee

Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 07. Prosinec 2008, 16:20:29 »

To je to hlavní  Wink Ale protože to byli začátečníci, tak bych to v úterý zopakovala.
Zaznamenáno
koblizek
Třída mladých
**

Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 07. Prosinec 2008, 16:21:42 »

na to svázání přeci  Cheesy
Zaznamenáno
katmai
Vítěz výstavy (BIS)

Jazee

Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 07. Prosinec 2008, 16:23:10 »

To většinou potřebuje páníček psa na oběšení, když to ten jeho frajer neumí  Grin Grin Grin. To byste netušili, co to v takovém případě dělá s chlapama. Já u toho chlapa radši nechci, oni do toho hrozně kecaj a ty psy znervózňujou.  
Zaznamenáno
koblizek
Třída mladých
**

Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 07. Prosinec 2008, 16:25:52 »

:-))) no tak přítomní chlapi byli docela zaražení, takže naštěstí mlčeli :-))já svoji holčičku litovala, tak jsem toho taky moc nenamluvila.... taková veselá návštěva to byla ... :-)))
Zaznamenáno
koblizek
Třída mladých
**

Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 07. Prosinec 2008, 16:27:48 »

To je to hlavní  Wink Ale protože to byli začátečníci, tak bych to v úterý zopakovala.
to by bylo ideální, ale ženich byl přespolní, tak to není možný :-( Tak nějak na to netlačím, ale aspoň jednou bych chtěla, aby štěňátka měla... :-)
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 4   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!